Jump to content

מכבי ביורוקאפ

דקסטר

Recommended Posts

מפעל נוראי. אווירה רעה, שידור מזעזע, משחקים ברמה ירודה.

יחד עם זאת, חייבים לעשות את מה שאפשר כדי לזכות בו, ולו רק בשביל תקיעת האצבע בעין לירושלים אחרי שנקח אליפות.

מגיע לנו להיות ביורוליג פעמיים באותה עונה לפני שהם בכלל יקבלו את הזכות הזו!

האמת, ההחתמה של גל והחזרה של דגן זה תוספת כח משמעותית מאוד לסגל במיוחד בליגה.

אתמול היה משחק קשה בטירוף, אני די מתפלא שניצחנו, כיוון שמקל עדין לא יכול לשחק במפעל, פארמר כבר שוחרר ואוחיון פצוע נשארנו רק עם רוצ'סטי בעמדה מספר 1 ששיחק כמעט 40 דקות (לא ראיתי את הסטטיסטיקה אבל אני חושב שהרגע היחיד שהוא ירד מהמגרש הייתה כשהעלו את לנדסברג עם יבזורי כ1 ו2 בהתאמה ואלו היו ה2 הדקות הכי גרועות שלנו במשחק)

המשחק היה ברמה די נמוכה אני מסכים, אבל מכבי של לפני חודש חודשיים מפסידה שם בקלות, יש מגמת שיפור חיובית בקבוצה לדעתי, אם יצליחו להביא אפילו עוד חיזוק לקו הקדמי הקבוצה תשתפר משמעותית.

איך יבזורי היה?

על הכיפאק. רעב מאוד וחד. קלע 8 ב-10 דקות.

רוצ'סטי שיחק 39:20 מתוך 40 שזה הכי הרבה לשחקן מכבי מאז לא יודע מתי (אם לא סופרים הארכות).

פארגו בגמר מול פאו' שיחק 39:32 דק'.

האחרון לדעתי במכבי ששיחק את כל המשחק היה מוריס ב-2008.

ואגב, בעבר הרחוק, עד עידן ה-24 שניות, זה היה הרבה יותר נפוץ ששחקן ישחק את כל המשחק או כמעט או כולו. מי שהיה סמן ימני של זה היה פטר נאומוסקי, בשנים 1997-1999

piEMn7C.png

5k8PjEg.png

41lHhoP.png

פארגו בגמר מול פאו' שיחק 39:32 דק'.

האחרון לדעתי במכבי ששיחק את כל המשחק היה מוריס ב-2008.

ואגב, בעבר הרחוק, עד עידן ה-24 שניות, זה היה הרבה יותר נפוץ ששחקן ישחק את כל המשחק או כמעט או כולו. מי שהיה סמן ימני של זה היה פטר נאומוסקי, בשנים 1997-1999

פטר נאומוסקי האיום... שחקן שחקן.. בימים שמכבי היו מגיעים לאבדי-איפאקצ'י עם קהל עוין.. לא היה באמת סיכוי לנצח שם בימים הגדולים שלו.

על הכיפאק. רעב מאוד וחד. קלע 8 ב-10 דקות.

רוצ'סטי שיחק 39:20 מתוך 40 שזה הכי הרבה לשחקן מכבי מאז לא יודע מתי (אם לא סופרים הארכות).

נתון מטורף, באמת לא זכרתי כזה דבר כבר שנים.

סגב זה הגבוה שצריך לפתוח במשחקים, המלחמה שלו בהגנה זה משהוא שצריך ללמד את כל הגבוהים.

שגב לא שחקן ולא יהיה שחקן

חוץ מאתלטיות אין בו כלום.

שגב לא שחקן ולא יהיה שחקן

חוץ מאתלטיות אין בו כלום.

לא מסכים איתך הגנתית הוא הרבה יותר טוב ממה שיש והתקפיף אני מסכים שהוא נגר ( ברור לי שיש בעיה שזה הגבוה שיש ).

לא מסכים איתך הגנתית הוא הרבה יותר טוב ממה שיש והתקפיף אני מסכים שהוא נגר ( ברור לי שיש בעיה שזה הגבוה שיש ).

הבעיה היא שגם הגנתית הוא נגר. אחושילינג נגר. היום ראו את זה טוב מאוד. הגנה של גבוה נמדדת בעיקר אוף דה בול, כלומר כשהכדור לא אצל השחקן שלו.

איתי לא שמע על בוקס אאוט, הוא חלש בהתמקמות ורואים את זה בכל הריב' התקפה והטיפים שלוקחים עליו. יש לו בעיה קשה ביסודות לצערי.

הבעיה היא שגם הגנתית הוא נגר. אחושילינג נגר. היום ראו את זה טוב מאוד. הגנה של גבוה נמדדת בעיקר אוף דה בול, כלומר כשהכדור לא אצל השחקן שלו.

איתי לא שמע על בוקס אאוט, הוא חלש בהתמקמות ורואים את זה בכל הריב' התקפה והטיפים שלוקחים עליו. יש לו בעיה קשה ביסודות לצערי.

לא ירדת לסוף דעתו

הוא התכוון שהגנתית הוא יותר טוב מהחרא האחר שיש בקבוצה (בזה הוא צודק למרות שזה לא חוכמה גדולה)

לא ירדת לסוף דעתו

הוא התכוון שהגנתית הוא יותר טוב מהחרא האחר שיש בקבוצה (בזה הוא צודק למרות שזה לא חוכמה גדולה)

רנדל ואמבקווה משמעותית יותר טובים ממנו בהגנה

הבעיה שרנדל כמעט לא משחק..

אמבקווה לא טוב ממנו, בטח לא שהוא יוצא ב5 עבירות

אמבקוואה משום מה לא הופיע היום למשחק. אני לא יודע מה קרה לו. אבל אני מזמין אותך לבדוק את הסטט' האישית שלו ב-2 משחקי היורוקאפ האחרונים.

אמבקוואה משום מה לא הופיע היום למשחק. אני לא יודע מה קרה לו. אבל אני מזמין אותך לבדוק את הסטט' האישית שלו ב-2 משחקי היורוקאפ האחרונים.

זה לא משנה

אני יודע שרוצסטי שחקן חרא