Jump to content

מכבי ביורוקאפ

דקסטר

Recommended Posts

אמרו בשידור 7300.

אפשר לסמן וי על המשחק הראשון ביורוקאפ. שיעמומון אחד גדול, הרגשתי שאני צופה במשחק קדם עונה.

מישהו יודע מה הסיפור עם יוגב אוחיון? מתי יחזור לשחק ?

תגידו לי, באיזה זכות בכלל יושב אדון גודס ורושם ביקורת כלשהי על מכבי של השנה? אין גבול לחוצפה?

שישב בשקט ויקבור את הראש בחול, יש לו חלק משמעותי מאוד במחדלים והכשלונות של הקבוצה הנוכחית. גועל נפש.

תגידו לי, באיזה זכות בכלל יושב אדון גודס ורושם ביקורת כלשהי על מכבי של השנה? אין גבול לחוצפה?

שישב בשקט ויקבור את הראש בחול, יש לו חלק משמעותי מאוד במחדלים והכשלונות של הקבוצה הנוכחית. גועל נפש.

באמת שאת טיפת הכבוד האחרונה שהייתה לי אליו הוא איבד, עלוב מאוד.

אמנם לא קשור, אבל דיוויד אנדרסן מגיע לארץ עם וילרבאן למשחק נגד ראשל"צ, מישהו זוכר אותו? אולי השחקן שהכי פחדתי ממנו באירופה אחרי טרז'ן לנגדון.

ולענייננו - לא בטוח שלובליאנה נכנסת לפלייאוף בארץ, תמיד היא היתה קבוצה גרועה, השנה אפילו יותר.

לא רואה פחות מ15 בראש

איך היה דיויד אנדרסן? היה שחקן מדהים.

גודס?

מה עם ויציץ', אבי אבן ושאר הליצנים האלה שנשארו אחרי שהם היו אדרכילי הכשלון הזה

כל פעם שגלדסטון דיווח מה אבי אבן אמר לשחקנים (מוטיבציה בשנקל) כמעט סגרתי את הטלויזיה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

פעם ראשונה נראה לי שאתה לא רושם שטויות.

הזייה.

זה בדיוק כמו שנמני ואיווניר מפרשנים את מכבי.

הזייה.

זה בדיוק כמו שנמני ואיווניר מפרשנים את מכבי.

לא מדויק, כבר עבר זמן רב מאז שהם היו במכבי ואם מכבי תצליח או תיכשל זה כבר לא באמת יהיה קשור אליהם.

לגודס יש קשר ישיר לאיך העונה הזאת מתפתחת, הוא היה חייב לחכות לפחות עד תחילת העונה הבאה עם ביקורת על מכבי, זה פשוט מגוחך ככה.

יצא לי לראות איזה רבע שעה את המשחק של ריאל נגד צ'סקא.

מצד אחד אני אומר, ואלה גם צ'סקא וגם ריאל נראות לא משהו ביחס ליכולות שהן מציגות בשנים האחרונות.

מצד שני, הם כ"כ הרבה יותר טובים מאיתנו שמזל שנפלנו ליורוקאפ, כי באמת שאם במקרה והינו מוצאים עצמנו בטופ-16 זה היה נהייה מביך.

במכבי ישנים בעמידה שם

מישהו מוכן להסביר לליצנים שהבניה של הסגל הכי גרועה שהיתה בהסטוריה של המועדון

גארדים שהם לא גארדים, אלא מספרי 2 במקרה הטוב, בלי יכולת שמירה ולא מרכזים משחק אלא שחקני סולו

גבוהיים במשחק פנים חלשים מאוד, כולם שחקנים משלימים במקרה הטוב

קיצר חייבים מהפכה כללית בקיץ

דווקא את רוצ׳סטי הייתי משאיר, הוא גם לא אחד שעושה טובה אלא נותן 100% כל משחק .

חייבים בקיץ רכז ושחקנים לעמדות 4 ו5 .

לוקח בכיף את מקל וסופו (כמובן שצריך סנטר דומיננטי חוץ מסופו, נגיד מברוקפאלידיס)

דווקא את רוצ׳סטי הייתי משאיר, הוא גם לא אחד שעושה טובה אלא נותן 100% כל משחק .

חייבים בקיץ רכז ושחקנים לעמדות 4 ו5 .

לוקח בכיף את מקל וסופו .

גם אני הייתי משאיר אותו, זה שחקן שישתפר גם ככול שישחקו איתו שחקנים יותר טובים.

לא צריך שום מהפכות בסגל. להפך. להשאיר את השלד ורק לתקן פה ושם: גארד עם אוריינטציה הגנתית במקום פרמר (אם אפשר להיפטר מהחוזה שלו), ביג מן במקום אונואקו (ולא, ממש לא את סופו הגמור) ושחקן בעמדה 4-5 במקום רנדל ואת בנדר להשאלה.

לא צריך שום מהפכות בסגל. להפך. להשאיר את השלד ורק לתקן פה ושם: גארד עם אוריינטציה הגנתית במקום פרמר (אם אפשר להיפטר מהחוזה שלו), ביג מן במקום אונואקו (ולא, ממש לא את סופו הגמור) ושחקן בעמדה 4-5 במקום רנדל ואת בנדר להשאלה.

היה פשוט יותר לרשום את מי אתה רוצה להשאיר

לנדסברג אמבקוואבה (אולי רנד ואולי אופייבו)

כל השאר להעיף בטיל ויפה שעה אחת קודם

לא מדויק, כבר עבר זמן רב מאז שהם היו במכבי ואם מכבי תצליח או תיכשל זה כבר לא באמת יהיה קשור אליהם.

לגודס יש קשר ישיר לאיך העונה הזאת מתפתחת, הוא היה חייב לחכות לפחות עד תחילת העונה הבאה עם ביקורת על מכבי, זה פשוט מגוחך ככה.

יצא לי לראות איזה רבע שעה את המשחק של ריאל נגד צ'סקא.

מצד אחד אני אומר, ואלה גם צ'סקא וגם ריאל נראות לא משהו ביחס ליכולות שהן מציגות בשנים האחרונות.

מצד שני, הם כ"כ הרבה יותר טובים מאיתנו שמזל שנפלנו ליורוקאפ, כי באמת שאם במקרה והינו מוצאים עצמנו בטופ-16 זה היה נהייה מביך.

הבתים ביורוליג השנה ממש לא מאוזנים.

בבית אחד משחקות: ברצלונה,ריאל, צסק"א, אולימפיאקוס, חימקי (וויטוריה על תקן הסוס השחור)

בבית השני (שאליו היינו מגיעים אם היינו מסיימים מקום רביעי) יש את פנר שהיא מעל כולם, פאו וקובאן שהן קצת מתחת ואז השאר קבוצות שעם חיזוק נכון צריך לסיים מעליהם...(אבל לעוף בהצלבה)

אני באמת לא אתפלא אם כל ה-4 שיסיימו ראשונות בבית הראשון ינצחו את הבית השני בסדרה (פנר- אול'/חימקי יהיה מאוד צמוד)