Jump to content

ראיון עם ראדה פריצה

yello

Recommended Posts

מהשחקנים שלנצח יזכרו במכבי

אני אשמח אם נוכל להביא אותו בינואר לאיזה כמה חודשים עד סוף העונה

גם ככה הוא יהיה החלוץ הכי טוב בסגל....

ראדה מתגעגעים אליך המון!!!! איזה שחקן גדול ויותר מזה איזה אישיות גדולה!!!

אנדקדוטה קטנה שלא קשורה: "מדצמבר של אותה עונה לא ראה הרכב, ואז, פתאום, פתח וכבש שער במשחק האליפות מול קרית שמונה. במחשבותיו, זה עדיין לא הספיק. "לא ציפיתי לשחק בגמר", הוא אומר. "הייתי בטוח ב-100 אחוז שאפתח על הספסל. לרגע לא חשבתי שאפתח. שעה וחצי לפני המשחק פאקו פרסם את ההרכב, והופתעתי"."

אפרופו ההנפצה שפרסמו אתמול בעיתונות בוואלה...

ענק.

להחתים עד שיפרוש, גם ככה יקרה בסוף עונה או סוף עונה הבאה בטח, כבר בן 35, ואז לתת לו תפקיד במועדון.

געגועיםם

Sent from my iPhone using Tapatalk

לא היה עוזר השנה? בטח שהיה עוזר.

טעות הייתה לשחרר אותו, לפחות עוד עונה אחת היה יכול לתת, חבל.

אחד מהזרים היותר מיוחדים שנחתו כאן.

מלך ריגש אותי לא אשכח את השלושער בקריית אליעזר ובסמי והדרבי עם המרפק ועוד ועוד לצערי הוא נפצע מלא (לא שראדוניץ לא אבל זה כישלון בפני עצמו) אחד ההחתמות הכי גדולות של גורדי

90% (לפחות) מהאנשים שרוצים להחזיר אותו ישאלו אחרי 2 משחקים אם אי אפשר היה להביא יותר משחקן פצוע בן 35. די, היה, נגמר. תלמדו לשחרר.

מלך ריגש אותי לא אשכח את השלושער בקריית אליעזר ובסמי והדרבי עם המרפק ועוד ועוד לצערי הוא נפצע מלא (לא שראדוניץ לא אבל זה כישלון בפני עצמו) אחד ההחתמות הכי גדולות של גורדי

צמד אחי (סליחה)

בחיי שכל מי שלא רוצה שהוא יחזור עכשיו, על אחת כמה וכמה אלה שלא רצו שימשיך ועוד בעונות קודמות, אין לכם מושג בכדורגל וברגשות באמת תסלחו לי, אני מקווה שאתם נהנים שבפעמים שמתלבטים על האם לשחק עם חלוץ ולא להתפלל שזהבי יציל אותנו פעם אחרי פעם, שתהנו לכם מההתלבטות הנהדרת בין בן בסט לרדוניץ' עזרן, הרי פריצה שם שלושער ושני בישולים בגמר גביע בשבעים דקות כשהוא היה בן 20 לא לפני שעתיים...