Jump to content

לא גזעני רק מכבי תל אביב ראדי מגיע לבלומפילד

mtalove

Recommended Posts

לאלה שישירו שירים גזעניים ולאלה שיעודדו את ראדי בשביל להתסיס

אני מקדיש לכם תסרטון הבא

חס וחלילה בשביל לעצבן אתכם

רק בשביל לנסות לפתוח תעיניים המזויינות שלכם תתחילו להעריך מה שיש לכם ותפסיקו להתעסק בבולשיט....

אז אני שוב אומר, כתגובה לקללות מהגזענים ליד הקרן הוא יקבל עידוד. כמו שהיה בזמן ששיחק במכבי. הגיוני ביותר. חבל שהטמבלים בפינה יבחרו להפוך את זה למסמר הערב במקום לתמוך בקבוצה.

22.12 :

שחר: "היו קריאות גזעניות, צריך לדאוג שהמשחק בית של מכבי נגדנו לא יהיה בבלומפילד"..

1_games.jpg

--

Parlament_01_03safari_c.jpg

אני אומר - בואו לא נתייחס לראדי , לא ניתן לשחר את התענוג להסית בהתאחדות .

יחס דומה לעטר בעונה שעברה. יקבל כבוד בטקס, במשחק עצמו בוז כמו כולם. אבל על מי אני עובד, כולנו יודעים מה באמת יקרה.

אני רק רואה איך הוא שיחק בשנתיים האחרונות ואיך הוא משחק השנה ,וכמה בן שרמוטה הוא שהוא זרק זין ושיחק כמו ילדה בת 4 , רק על זה מגיע לו בוז
והוא לא שווה נושא

איזה יצור

תגידו אתם אמיתיים?!לעודד את ראדי לפני המשחק?!אם עטר לא קיבל עידוד מי זה ראדי שיקבל עידוד לפני המשחק

לא הייתי מקלל אותו כששיחק אצלנו,עכשיו הוא אצל היריבה שלנו במשחק עונה שבאים לבלומפילד כדי לנצח אותנו כל מי שיעודד אותו בכל שלב של המשחק שיתבייש לא לפני המשחק ולא תוך כדי המשחק תתרכזו בלעודד הקבוצה שלכם במקום להתעסק בחרא וגם שיהיו כאלה שיקללו אותו זה לא יתן סיבה מוצדקת לאף אחד להתחיל לעודד אותו ולעשות לנו בושות

השחקן פאקינג עבר לקבוצה שמתחרה איתנו על האליפות על איזה עידוד אתם מדברים

מספיק עם השטויות - זה משחק יותר מידי חשוב לנו בכדי להתעסק בזוטות .

להכין את הגרונות - משחק עונה אמיתי ואנחנו חוזרים לבלומפילד סוף סוף. להתרכז בעידוד הקבוצה ובוזזז צורם לכל ב"ש, לכווולם ! ולא רק לשחקן זה או אחר.

להוכיח בגרות, עוצמה ואינטליגנציה.

תספר על הבגרות והאינטיליגנציה למדליקי האבוקות.

סתם אנקדוטה שמקווה שלא תהיה תקפה שבוע הבא: העונה הזאת חלקנו עד עכשיו לשני שחקנים כבוד על תרומה בעבר-בדש ואייבינדר, אלו גם שני המשחקים היחידים שהפסדנו אותם. נקווה ששבוע הבא יקרה ההפך

סתם אנקדוטה שמקווה שלא תהיה תקפה שבוע הבא: העונה הזאת חלקנו עד עכשיו לשני שחקנים כבוד על תרומה בעבר-בדש ואייבינדר, אלו גם שני המשחקים היחידים שהפסדנו אותם. נקווה ששבוע הבא יקרה ההפך

יא אללה מיצ'ו3 איזה נשכחות..

זוכר שהיית סמנכ"ל ב Kאונליין?

תגידו אתם אמיתיים?!לעודד את ראדי לפני המשחק?!אם עטר לא קיבל עידוד מי זה ראדי שיקבל עידוד לפני המשחק

לא הייתי מקלל אותו כששיחק אצלנו,עכשיו הוא אצל היריבה שלנו במשחק עונה שבאים לבלומפילד כדי לנצח אותנו כל מי שיעודד אותו בכל שלב של המשחק שיתבייש לא לפני המשחק ולא תוך כדי המשחק תתרכזו בלעודד הקבוצה שלכם במקום להתעסק בחרא וגם שיהיו כאלה שיקללו אותו זה לא יתן סיבה מוצדקת לאף אחד להתחיל לעודד אותו ולעשות לנו בושות

השחקן פאקינג עבר לקבוצה שמתחרה איתנו על האליפות על איזה עידוד אתם מדברים

עטר קיבל מחיאות כפיים מהקהל ובעיקר שער 11 לפני המשחק, היו גם כמה ששרו לו.

לא הבנתי למה אתם נותנים במה לאוהד הפועל הזה שמנסה באופן קיצוני לגרום לנו לקבל רדיוס

ואתם עוד אוכלים את זה.

לפעמים אני לא מבין איך רוב האנשים בפורום מצליחים תמיד לנשום נכון ולא מתים מחנק.

לא הבנתי למה אתם נותנים במה לאוהד הפועל הזה שמנסה באופן קיצוני לגרום לנו לקבל רדיוס

ואתם עוד אוכלים את זה.

לפעמים אני לא מבין איך רוב האנשים בפורום מצליחים תמיד לנשום נכון ולא מתים מחנק.

סויר היקר יש דברים שעדיף לדבר אליהם לפני ולא אחרי

הדיון הזה חשוב רק בשביל האיש האחד הזה שיבין את דעת הרוב בפורום ואולי יוותר על הקללות לראדי

עכשיו תתקדם חתיכת אל שחשוב שהוא ורק הוא מכבי

סויר היקר יש דברים שעדיף לדבר אליהם לפני ולא אחרי

הדיון הזה חשוב רק בשביל האיש האחד הזה שיבין את דעת הרוב בפורום ואולי יוותר על הקללות לראדי

עכשיו תתקדם חתיכת אל שחשוב שהוא ורק הוא מכבי

לא כתבת בהודעה שלך אף משפט הגיוני

ואני לא מבין למה יש לך את לוני בתמונה, זה כאילו הדרך של השדים להגיד לנו "השנה הקונספט של כל המסתננים הוא לוני, תהנו".

לא כתבת בהודעה שלך אף משפט הגיוני

ואני לא מבין למה יש לך את לוני בתמונה, זה כאילו הדרך של השדים להגיד לנו "השנה הקונספט של כל המסתננים הוא לוני, תהנו".

אוקי נגיד ואתה צודק יכול להיות אבל לפחות בדיון הזה הצליח כאן משהו להסביר בקלות את ההבדל בין ראדי לבוזגלו.

ובקשר ללוני בזמנו הלכתי לכל משחק בית וחוץ ושם נשרטתי

זה הכל ואני ממש לא כמו כשלוני ואתה יודע את זה

נמאס כבר מהתחושת זין בפנים שאנחנו מקבלים מהגזענים ומדליקי האבוקות יש חבר׳ה בקהל שמוכרים לעצמם שזה שהם נוסעים לכל חור בארץ הם יכולים לחרבן לנו על הראש (ולפני שתתחילו פספסתי משחקי חוץ בודדים ב6 שנים האחרונות)

כל פעם שיש משהו שמועד לפורענות אתה יודע שהם יזיינו אותנו ואם זה לא מספיק אז יש גם לפעמים הפתעות

כמו אבוקות במשחקי חוץ שאין בהם שופ מתח ובקושי יריבה ( כפ״ס, סכנין)

הגיע הזמן שרובנו הקול השפוי ישמיע קול ואם גם הפעם נקבל ענישה קולקטיבית כתוצאה מהמזדיינים

נלחם מול כל העולם שהאשמים הם אלה שישאו בתוצאה ולא הקבוצה ואנחנו

Sent from my iPhone using Tapatalk

נמאס כבר מהתחושת זין בפנים שאנחנו מקבלים מהגזענים ומדליקי האבוקות יש חבר׳ה בקהל שמוכרים לעצמם שזה שהם נוסעים לכל חור בארץ הם יכולים לחרבן לנו על הראש (ולפני שתתחילו פספסתי משחקי חוץ בודדים ב6 שנים האחרונות)

כל פעם שיש משהו שמועד לפורענות אתה יודע שהם יזיינו אותנו ואם זה לא מספיק אז יש גם לפעמים הפתעות

כמו אבוקות במשחקי חוץ שאין בהם שופ מתח ובקושי יריבה ( כפ״ס, סכנין)

הגיע הזמן שרובנו הקול השפוי ישמיע קול ואם גם הפעם נקבל ענישה קולקטיבית כתוצאה מהמזדיינים

נלחם מול כל העולם שהאשמים הם אלה שישאו בתוצאה ולא הקבוצה ואנחנו

מה לעזאזל זה קשור? איזה טמטום

הסיבה היחידה לדעתי שהשחקן עזב זה אותם בבונים ששרקו לו בוז, כשחקן לא משנה כמה מקצועי אתה זה פוגע בך בסופו של יום.

בכל העולם יש בבונים, רק חבל שאצלנו האחוז הכי גבוה של אנשים כאלה.

מה לעזאזל זה קשור? איזה טמטום

טיפש

אילו היה לך קצת שכל היית מבין

זה בלי להיכנס לגופו של עניין אם מגיע לראדי קללות או לא

ברור שיהיו וברור שזה יירד לפסים גזעניים ( אם שהיה במכבי קיללו אותו אז בטח עכשיו שהוא בקבוצה אחרת) והכי ברור שגם ככה חמים עלינו השרצים בהתאחדות ונראה את בלומפילד רק בתמונות

הגיע הזמן להבין שבלי קשר לבעד או נגד גזענות

זה הולך לזיין את כולנו

ברדיוסים, בסגירת 11 , משחקים ללא קהל וכו׳

בעונה קשה ובשלבים הכי חשובים שלה

שמרו קצת כוח לריבים במשחק עצמו, לא רק כאן ואני ציני כמובן.

צריך לשרוק לו בוז במשחק כמו לכל באר שבע והגיע הזמן שבבלומפילד יהיה בוז רצחני (בשניות שלא מעודדים), אני מקווה ששאר האוהדים מ-13 (כן, אני משם) ישרקו ולא יחפשו לריב, כי זה באמת לא קשור לגזענות. (ולעצם הדיון בואו לא נשכח שאחת הסיבות העיקריות שראדי רצה לעזוב זה הקללות מהיציע)

בנוסף תוסיפו לזה עוד נקודת מחלוקת והיא הפאנטיקס ונראה שיהיה שמח בשני. אולי הם ישבתו שוב? מי יודע מה יוליד שגעון הגדלות הפעם? וכאן אני דווקא צופה "ריבים" . ארגון שעושה דווקא להנהלה ומדליק אבוקות דווקא במשחקי חוץ, כשהכסוי של ההנהלה קצת יותר בעייתי ועוד מתגאה על זה בפייסבוק שלו, די מיצה את עצמו ושעון החול התהפך. השאלה איזה שעון חול יגמר קודם, של הפאנטקיס או של הסבלנות של גולדהאר?

הסיבה היחידה לדעתי שהשחקן עזב זה אותם בבונים ששרקו לו בוז, כשחקן לא משנה כמה מקצועי אתה זה פוגע בך בסופו של יום.

בכל העולם יש בבונים, רק חבל שאצלנו האחוז הכי גבוה של אנשים כאלה.

בוא נהיה כנים הוא עזב בגלל סיבות מקצועיות לא השטויות האלו כל מי שקילל אותו היה 1% בודד ושולי והוא בעצמו אמר את זה ש-99% מהקהל כן תמך בו. אבל עדיין צריך לתת לו את הכבוד עם טקס בתחילת המשחק ואחרי זה הוא כמו כל שחקן של ב"ש עם בוז צורם לכל אחד ואחד מהם