Jump to content

קרלוס אתמול

Yehudav

Recommended Posts

הרמתי את הכפפה שורה.

אחרי כל ההשמצות בתחילת העונה,אני חושב שהמשחק אתמול נתן גושפנקא סופית שקרלוס חוזר לכושר מצויין.

הנהיג אתמול את ההגנה נפלא,לא עשה פאולים שטותיים,סגירות מעולות וים של שקט וניסיון.

אחלה קרלוס!!!

1. זה שהוא הבלם הכי טוב שלנו רק מעיד עד כמה אנחנו חלשים בעמדה הזאת

2. לטעמי רק במערך של 3 בלמים הוא טוב מאוד ,הוא משחק באמצע ,יותר תלוי בחוכמת המשחק שלו (ויש לו הרבה מזה) ופחות על המהירות (שאין לו בכלל)

3. חייב להיגמל מלשחק עם ידיים ,פשוט חייב

שורה תחתונה:

כרגע הכי טוב שלנו (בכל מערך),האבסורד שלטעמי הטוב אחריו כבלם זה בן הרוש.

צריך להמשיך עד סוף העונה אבל חייב להיות מוחלף לקרת שנה הבאה בלפחות קרלוס גרסיה מודל 2013

1. זה שהוא הבלם הכי טוב שלנו רק מעיד עד כמה אנחנו חלשים בעמדה הזאת

2. לטעמי רק במערך של 3 בלמים הוא טוב מאוד ,הוא משחק באמצע ,יותר תלוי בחוכמת המשחק שלו (ויש לו הרבה מזה) ופחות על המהירות (שאין לו בכלל)

3. חייב להיגמל מלשחק עם ידיים ,פשוט חייב

שורה תחתונה:

כרגע הכי טוב שלנו (בכל מערך),האבסורד שלטעמי הטוב אחריו כבלם זה בן הרוש.

צריך להמשיך עד סוף העונה אבל חייב להיות מוחלף לקרת שנה הבאה בלפחות קרלוס גרסיה מודל 2013

מסכים עם הכל, לגבי השורה התחתונה, אני חושב שטיבי טוב ממנו, אף על פי שהוא ממש לא כזה בלם גדול כמו שחלקנו נוטה להאמין.

בגדול, שניהם בלמים מאוד מאוד בינוניים (כל אחד והבעיות שלו) ביחס לאירופה, לא פלא שקיבלנו כל כך הרבה שערים ממרכז הרחבה.

מסכים עם הכל, לגבי השורה התחתונה, אני חושב שטיבי טוב ממנו, אף על פי שהוא ממש לא כזה בלם גדול כמו שחלקנו נוטה להאמין.

בגדול, שניהם בלמים מאוד מאוד בינוניים (כל אחד והבעיות שלו) ביחס לאירופה, לא פלא שקיבלנו כל כך הרבה שערים ממרכז הרחבה.

העונה והסיבה ממש לא מעניינת (הסרוב שלו להמשיך חוזה כרגע)

הוא ממש לא איתנו,סגירות לא נכונות,מאבד לא מעט כדורים באזור המסוכן ומשחק רגל על גבול השערוריה

הבעיה של בן הרוש היא בעיקר ריכוז כי:

פיזית - הוא חזק מאוד ,אולי קצת מבן חיים

מהירות - לדעתי גובר על כולם

משחק ראש - הכי טוב

משחק רגל - שוב חוץ מבן חיים בפער גדול מהשאר

חוכמת משחק - ביחד עם טיבי בתחתית הרשימה

ועדין אם תשכלל את הכל,מאוד צעיר עם הכי הרבה חומר גלם

היה מצוין ומראה במשחקים האחרונים שהוא חוזר לכושר מעולה.

חייב לפתוח לדעתי. גם עם הפאולים שלו, אחראי פי כמה יותר מטבח.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אז במקום להתהפך ולהתעסק בהתהפכויות בואו נדבר מקצועי כי הסיפור הוא מאוד פשוט:

הוא סבבה לגמרי בשיטת שלושה בלמים,- זה מוציא ממנו את מה שהוא טוב בו ומחביא את החסרונות שלו - כי הוא לא צריך לסגור שטח גדול (שדורש מהירות) - תשים אותו כבלם שני שמקבל כדורי עומק עם חלוצים מהירים והוא מקבל ורטיגו.

הוא הבלם הכי חכם שלנו וגם עם האופי הכי טוב ולכן אפילו הייתי מתאים את שיטת המשחק על מנת שהוא יהיה בהרכב ולא להיפך (כמו שבדרך כלל אמור להיות)

מדהים שאחרי כל מה שנאמר וכל הבינוניות שלו בשנה וחצי האחרונות הוא עדיין הבלם הכי אמין בעניי - סומך עליו הרבה יותר מאשר על טבח או טיבי.

כמה שהיה טוב אתמול עדיין שיחק המון עם הידיים ופאולים לא קשורים.

שנה הבאה צריך להתקדם עם 2 בלמים איכותיים זרים חדשים. שלפחות אחד מהם יהיה מהיר משהו שאני לא זוכר במכבי בעשור האחרון.

נשגב מבינתי איך אנשים מגבשים דעה מקצועית ולאחר מכן הופכים אותה ב-180 מעלות כשהמציאות נעה על פסים אחרים לחלוטין. פורום של הייפ ופה זה נגמר.