Jump to content

מכבי תל אביב - דינאמו ססארי

Mike

Recommended Posts

רוצ'סטי הוא אחלה שחקן משלים אבל הוא לא מוביל. גארד סטייל מקל (יעני פחות מפציץ ויותר מנהל משחק וחודר עם יכולת שמירה טובה) לידו היה יוצר שני ציוותים קטלניים (רוצ'סטי+גארד שומר ופרמאר ואוחיון מהספסל) שהיו מאפשרים למכבי לייצר כוח אש רצחני וגם לגוון בהרכבים, אבל אתה לא משלם לשחקן סכומים כמו של פרמאר כדי שיעלה מהספסל.

עם כל זה עוד אפשר לחיות אבל בקו הקדמי זה באמת שערורייה. הביאו או שחקנים טובים עם סגנון דומה (רנדל ואמבקווה) או נגרים חסרי מושג (פבראני ואונאקוו). בכסף של הנגרים ואופייבו יכלו להביא סנטר אחד נורמלי שהיה נותן תפוקה כמו סופו בימיו הטובים.

הסנטר שלהם נראה אחלה.

מחר בבוקר הייתי עושה טרייד של פבראני + אופיבו בעד הסנטר הזה שלהם + אלכסנדר וכסף.

לפעמים מכבי מחליפה איפה שלא צריך, אלכסנדר היה אחלה של שחקן משלים, אפילו את זה אין לנו היום.

מה שהכי מדכא במכבי, מעבר לחולשה מקצועית או ניהולית כזאת או אחרת

זה שאתה יודע שגם בקיץ הבא תהיה מהפכה בסגל, ושוב יביאו מינימום 6 שחקנים חדשים

אין שום המשכיות, וקשה להתחבר למי שלובש את הגופיות הצהובות, מלבד השם והסמל של הקבוצה כמובן.

מה שהכי מדכא במכבי, מעבר לחולשה מקצועית או ניהולית כזאת או אחרת

זה שאתה יודע שגם בקיץ הבא תהיה מהפכה בסגל, ושוב יביאו מינימום 6 שחקנים חדשים

אין שום המשכיות, וקשה להתחבר למי שלובש את הגופיות הצהובות, מלבד השם והסמל של הקבוצה כמובן.

נכון ולפעמים באופן ממש מיותר.

בחלק מהשחקנים אתה מצליח לפגוע ובחלק לא, אני מבין שלפעמים כשלפעמים אתה מצליח להביא איזה שחקן תותח במחיר זנות לא פעם הוא רוצה להתקדם ואין לך את הסכומים לשלם לו.

אבל, הרבה פעמים קורים 2 מצבים:

מחליפים שחקן משלים לא רע במקום ליצור המשכיות.

לא מוכנים להעלות לשחקן את החוזה מספיק כדי שיישאר ובסוף משלמים יותר לשחקן אחר ועוד יורדים ברמה.

רוצ׳סטי לא רכז

סמית לא חי

יוגב יום עסל יום בסל

אין לי כל לחפש את ההודעות שלי משנה שעברה על החסרון של פניני ולצטט. מלך.

העיקר שחתכו את פארגו. אני לא זוכר כזו החלטה מטומטמת. הרבה יותר גרועה מרייס (שפחות ריכז ופחות הפעיל, פחות יציב, והקטע החוזי היה שונה עם המשכורת ברוסיה והילד)

השריר האחורי של פארמר

מביך, הפועל

Sent from my iPhone using Tapatalk

רוצ'סטי בטופ 5 רכזים היום ביורוליג.

למרות קבוצה גרועה ובלי משחק פנים הוא עומד על יחס אסיסטים-איבודים של 5.5-2 וכמעט 50% מ-3.

הבעיה זה מסביבו, עמדות 2-4 שאי אפשר לסמוך עליהם, יש שם פילרים אבל לא מעבר.

המגרעה של רוצ'סטי זה משחק ההגנה, בשביל זה היו צריכים לחפות עליו עם גארד שומר.

שון ג'יימס כנראה בדרך לאולימפיאקוס אחרי שהיוונים ישלמו פיצוי של 20 אלף יורו לבילבאו.

בליגה הספרדית הוא רשם ממוצעים של 9.8 נקודות (73 אחוז מהשדה), 5.8 ריבאונדים ושתי חסימות, בעוד ביורוקאפ סיפק 8.4 נקודות, 5.3 ריבאונדים ו-2.1 חסימות למשחק.( תודה לוואלה )

הטורקים בדרך לניצחון

שבוע הבא יש להם צ'סקא חוץ ככה שהסיכויים עדין לא רעים.

בכל מקרה, לצערי לאור מה שאני רואה השנה אני עדין מאוד סקפטי.

אנחנו נצטרך לנצח גם שבוע הבא בבית את באמברג ואחרי זה במשחק על כל הקופה לנצח בטורקיה.

נגמר.

בהנחה שמכבי תנצח את הגרמנים שבוע הבא, והטורקים יפסידו במוסקבה, במחזור האחרון צריך לנצח ב-11 הפרש בטורקיה.

שבוע הבא יש להם צ'סקא חוץ ככה שהסיכויים עדין לא רעים.

בכל מקרה, לצערי לאור מה שאני רואה השנה אני עדין מאוד סקפטי.

אנחנו נצטרך לנצח גם שבוע הבא בבית את באמברג ואחרי זה במשחק על כל הקופה לנצח בטורקיה.

ניצחון לא יספיק לך, אתה צריך הפרש.

הכוכב האדום החליפו את גל מקל ב2 זרים אמריקאיים ומאז פורחים, 2 נצחונות גדולים על ריאל וחימקי.

אני לא מתלהב ממקל אבל תדייק. ( היו להם גם כמה הפסדים מביכים שמקל כמעט ולא שותף )

זר אמריקאי אחד הוא בכלל בעמדה 3, ככה שזה לא במקום גל מקל אלא בנוסף. ( שחקן טוב שדי שינה להם את הקבוצה )

מרקוס וויליאמס הרכז ( שהגיע במקום מקל ) לא שיחק נגד ריאל מדריד.( היום נגד חימקי סיים עם 13 נקודות )

מי שהחליף את מקל זה ילד סרבי מקומי.( עד שוויליאמס הגיע עכשיו )

בכלל, הם קבוצה מרגשת.