Jump to content

Tv Box מומלץ

udisea

Recommended Posts

תשמעו אני לא יודע למה להתברבר ולבלבל את הבן אדם, כמו שאמרתי: יש מכשירים עם דואל בוט.

דואל בוט לא אומר שאתה צריך לפרמט את המכשיר כדי להתקין מערכת הפעלה שונה, זה אומר שאתה יכול לעבור בין מערכות הפעלה בלחיצת כפתור.

ככה יש לך את כל היתרונות של ווינדוס ואנדרואיד באותו המכשיר.

אני לא בלבלתי אותו, Z64 הוא לא עם דואל בוט, תביא מכשיר מומלץ שיש לו קבלות והוא דואל בוט כדי שאחרים יוכלו לראות ואולי לקנות.

אגב אני חיפשתי שנייה ומצאתי מדריך למיניקס שיהיה אפשר להשתמש במכשיר כמו בדואל בוט, אני לא יודע כמה זה טוב מאחר שיושבות על המכשיר 2 מערכות הפעלה.

אין לי בעיה לקרוא אני פשוט לא מסתדר עם כל המדריכי וידאו...

מה זה סופר ריפו?

Sent from my ONE A2003 using Tapatalk

סופר ריפו הוא מאגר הרחבות עצום, גידי מסביר על זה במדריך, זה מאוד פשוט.

אין לי ממש איך לעזור, המדריך הכי טוב שאני נתקלתי בו הוא של גידי, הבחור מסביר בצורה מעולה ואתה מבין אחרי זה הרבה יותר איך משחקים עם הקודי,

כל המדריכים הכתובים שראיתי הם של כל מיני אשפים (ריין או וויב) שרק מנסים להשיג יותר קליקים והכרה.

אני פחות מתעסק במכשירים מאז שיש לי נוק אבל יש מכשיר של ainol שהוא דואל בוט והבנתי שהוא מאוד מומלץ.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

אני פחות מתעסק במכשירים מאז שיש לי נוק אבל יש מכשיר של ainol שהוא דואל בוט והבנתי שהוא מאוד מומלץ.

חחח אמרת הכל, הלוואי שהיה לי כסף לנוק (לא שזה עולה המון פשוט אין לי תקציב עכשיו לזה). אולי תספר על זה קצת לא ראיתי ביקורות על המכשיר רק שמעתי שזה הטופ של הסרימרים.

אגב יש פה ביקורת מפורטת על אחד המכשירים של ainol מחודש יולי:

http://kodisrael.co.il/viewtopic.php?t=1723

חחח אמרת הכל, הלוואי שהיה לי כסף לנוק (לא שזה עולה המון פשוט אין לי תקציב עכשיו לזה). אולי תספר על זה קצת לא ראיתי ביקורות על המכשיר רק שמעתי שזה הטופ של הסרימרים.

אגב יש פה ביקורת מפורטת על אחד המכשירים של ainol מחודש יולי:

http://kodisrael.co.il/viewtopic.php?t=1723

זה בסה"כ מחשב מאוד קטן ושקט.

בהתחלה שמתי עליו openelec אבל אז הבנתי שאני לא מנצל עשירית מהיכולות של המחשב והתקנתי ווינדוס.

מוריו, איזה נוק יש לך? מבחינת מעבד

שוקל לקנות.לסלון של ההורים וצריך משהו שלא יפשל

שלי טיפה אוברקיל עם מעבד I7 אבל אתה יכול להתקין להם סלרון עם OPENELEC/OSMC ואז הם מקבלים חוויה כמו של ממיר - מפעילים וישר עולה הקודי.

אם בא לך משהו יותר רציני אפשר ללכת על I3 אבל בתכלס ראיתי גם מערכות HTPC עם מעבדים של AMD שרצים טוב מאוד.

מוריו, אני די מתעקש על ווינדוס. לאופןאלק אין דפדפן וזה לא בא בחשבון. סלרון תופס? מפחד שיעשה פדיחות.

בעיקרון סלרון אמור להספיק להרצת סרטים, אבל מי שרוצה קצת מעבר, שיקח i3 או i5.

לך על ה-i3, יחזיק מעמד לאורך שנים רבות וההפרש במחיר לא משמעותי במיוחד. i7 זה כבר אוברקיל ולרוב מיותר בשביל מחשב שאמור לשמש כמרכז מולטימדיה בסלון.

אגב, שים לב שבדרך כלל המארזים האלו מגיעים בלי סטיקים של RAM ובלי הארד דיסקים. מדובר על עסק לא זול.

למי ששואל, NUC זה מחשב לכל דבר ועניין שמגיע במארז קטנטן וקובייתי. פשוט מחשב שמחובר לטלוויזיה.

בדרך כלל מתקינים עליו ווינדוס, אבל אפשר להתקין גם OPENELEC שזו בעצם מערכת הפעלה שמכילה רק את קודי.

רגע ה INTEL NUC זה MINI PC עדיף על ה MINIX ? (מזכיר שבמקרה שלי השימוש הוא למולטימדיה)

עדיף אבל מעבר לתקציב שלך בהפרש ניכר(אגב תלוי איזה אתה בוחר, נוק עם מעבדים חלשים וחומרה חלשה לא כ"כ מומלץ, עדיף כבר מיניקס).

מוריו, אני די מתעקש על ווינדוס. לאופןאלק אין דפדפן וזה לא בא בחשבון. סלרון תופס? מפחד שיעשה פדיחות.

תשמע במצב כזה לא הייתי פוסל רכישת מיני פיסי רגיל שהוא לא נוק, אפילו עם מעבד AMD כדי לחסוך בעלויות (בשביל קודי+דפדפן לא צריך להתעקש על אינטל).

חוץ מזה שאני חושב שסלרון יעמוד בסדר גמור מול דפדפן בלבד (צפייה ישירה).

בכל מקרה כדאי לך לבדוק את קטגוריות מיני פיסי ומחשבי מדיה סנטר או HTPC באתרים של KSP/אייבורי או TMS ובעצם בכל חנות מחשבים.

ישלי אופציית קניה בארץ את המכשיר הבא, אבקש את דעתכם המקצועית:

. CPU: Rockchip RK3368 Octa Core 64bits Cortex A53

2. GPU: SGX6110 OPENGL ES3.1

3. SDRAM: DDRIII 2GB

4. Flash: Nand Flash 16GB

5. WiFi: 802.11 b/g /n. 2.4G/5.8G Dual Band WiFi module

6. Lan: Ethernet:10/100M, standard RJ-45

7. Bluetooth: BT V4.0

8. Screen display: support

9. I/O: 1*HDMI 2.0 - up to 4k*2k H.265 H.264 Video Decode and 4k2k Output

1*AV out - Standard resolution AV signal

2*Standard USB HOST - Host usb port

1*Micro USB HOST - OTG port

1*S/SPDIF out

1*RJ45 - 10/100 BaseT

1*TF Card slot - TF card interface. Support up to 32GB

10. Power: 100~220V AC Input, 5V DC Output 2A

11. OS: Android 5.1 Lollipop

12. Standard Package: Power adapter, HDMI Cable, IR Remote controller, User Manual, Package Bo

תשמע הוא די סטנדרטי, בתכלס הוא מחברה לא מוכרת אז אני הייתי מעדיף להימנע למרות שהמפרט שלו סביר.

אם זה הטווח שלך אז הייתי הולך כבר על משהו כזה:

http://www.geekbuying.com/item/Tronsmart-MXIII-Android-4-4-2-TV-Box-Amlogic-S802-Quad-Core-2G-8G-HDMI-BT4-0-2-4G-5G-802-11a-b-g-n-LAN-XBMC-OTG--UK-Plug-349164.html

אני חושב שבכל מקרה עדיף להשתמש במכשיר ווינדוס שיריץ לך את ההרחבות מבוססות הטורנטים (שהן הכי טובות ואף פעם לא מאכזבות) בצורה הכי טובה.

אני מניח שבגלל המעבד שהוא טיפה יותר טוב וגם בגלל ביצועים טובים יותר באלחוט.

בכלס אני לא כזה מתמצא במכשירי האנדרואיד ומעדיף תמיד מכשיר מבוסס ווינדוס.

• 2 months later...

מקפיץ.

האם לtv box מבוסס אנדרואיד יש אותן אפליקציות בדיוק ?

ואם אני הולך עם nuc. הוא מגיע עם מערכת הפעלה?

והאם המחיר הבא סביר?

http://www.centrecom.com.au/intel-nuc-kit-nuc5i3ryh-intel-core-i3-5010u-supports-2x-ddr3l-so-dimm-m2-slot-25-hdd-slot-mini-displayport-mini-hdmi

שים לב שבמחיר הזה זה בלי הרדיסק וזיכרון ראם.

כל מי שמוכן להשקיע סביבות 800 שקל אני ממליץ בחום על מחשבים מבית eglobal, חפשו בעלי אקספרס. הבחירה הכי טובה בתחום בוודאות.

תודה בוסה.

הeglobal מגיע עם מערכת הפעלה?

הנוק נראה לי מחוץ לתחום. אין לי 600 דולר לשים על זה.