Jump to content

Tv Box מומלץ

udisea

Recommended Posts

אהלן

אני מחפש לקנות TV BOX (מבוסס אנדרואיד) בשביל KODI יוטיוב וכו'... אשמח להמלצות למכשיר אמין, איכותי, שמעביר את הסרטים חלק ללא תקיעות באיכות גבוהה.

תודה מראש

MINIX X8-H Plus

המכשיר עובד אצלי מצוין ומומלץ מאוד ע"י הרבה משתמשי קודי למיניהם.

את המכשיר ניתן להשיג במחיר מאוד מאוד זול דרך פה: http://www.geekbuying.com/item/MINIX-NEO-X8-H-Plus-Amlogic-S812-Quad-Core-Android-4-4-Mini-TV-Box-HDMI-HDD-Player-2G-16G-H-265-4K-802-11AC-2-4G-5-0G-WIFI-1000M-LAN-BT---Black-337454.html בנוסף יש קופונים שניתן להשיג דרך קודי ישראל עם הנחה של עוד 10-20 דולר.

חשוב להדגיש כי הזמנה מאתר זה בטוחה בלי שום צל של ספק הם משווקים רשמיים.

בנוסף ייתכן ויתפסו את המוצר במכס ואז תשלם עוד 17%, לרוב זה לא קורה אבל לעתים כן, אך אם ובמידה ואגן תידרש לשלם עוד 17% זה עדיין יהיה זול משמעותית מכל מה שנמכר בארץ.

אני ממליץ מאוד להצטרף לקבוצות הבאות בפייסבוק:

minix israel

kodi israel

בהצלחה,

תהנה!

נראה לי ש 500ש"ח זה מחיר סביר... אבל גם אם יעלה יותר ומדובר על מכשיר איכותי אז אין בעיה

אורי גפני ראיתי בכל מיני אתרים שממליצים על מכשיר כמו שלך אז נראה לי שאלך על משהו בכיוון אז כמה שאלות:

1) אתה יודע אם אפשר לקנות בארץ? מעדיף אם ההפרשים לא גדולים

2) איך אני מוריד למכשיר את כל הפיצ'רים?

3) יש עוד שימושים למכשיר מלבד סרטים/סדרות?

MORYO למה כלכך חשוב הווינדוס?

דרך אגב יש ההבדל בין TV BOX לבין לחבר לטלויזיה טאבלט למשל?

קודי עובד יותר טוב על ווינדוס מאשר על אנדרואיד, וחוץ מזה מכשירי הווינדוס מגיעים עם דואל בוט ככה שאתה מרוויח מכל הכיוונים.

קודם כל בנוגע לשאלות שלך:

1) כן ניתן להשיג בארץ, יש בחנות לא ממש מוכרת אבל היא מפרסמת בZAP והמחיר לא רע.

2)אין מה להוריד ממש, אתה מוריד קודי-עוקב אחרי המדריכים שאני אתן לך במידה ותקנה TV BOX וזהו, אין כמעט מה להוריד זה באמת פשוט אחרי כמה שעות של התעסקות, אני ישבתי על זה יום אחד וזהו.

3)בעיקרון המכשיר הוא כמו כל אנדרואיד, ניתן להוריד משחקים, אפליקציות וכו' אבל המלצה שלי-לא משנה מה תקנה, תשאיר את הסטרימר שלך פשוט ונקי, שישמש רק כסטרימר שימושים נוספים עלולים לפגום בביצועי המערכת.

z64 מכשיר חבל על הזמן! אני אסביר על שני הדגמים.

ההבדלים בין X8 לZ64 לא מהותיים *כיום אך יש מספר שיקולים שיש לקחת בחשבון:

* כיצד אתה מחובר לאינטרנט? WiFi או כבל ישיר? לרוב הטלוויזיה לא ממוקמת ישירות ליד נקודת יציאה של רשת ובשביל להעביר כבל מדובר בכאב ראש. לכן אסביר-מיניקס X8 מצויד באנטנה dual band עוצמתית לקליטת WiFi ככה שהקליטה יותר טובה ואיכותית מב-Z64. מנגד לZ64 יש הרבה קבלות כשזה מגיע לחיבור ישיר, ואף אומרים שייתכן וZ64 יותר איכותי מX8 בחיבור ישיר על אף שX8 מכשיר חדיש יותר.

*ווינדוס VS אנדרואיד.

Z64 נמכר בשתי גרסאות, האחת מבוססת על ווינדוס והשנייה מבוססת אנדרואיד, הקאטצ' פה הוא שאתה יכול תמיד לפרמט את המכשיר ולעבור ממערכת הפעלה של ווינדוס לאנדרואיד ולהפך (כמו שמוריו אמר) זה אולי יצריך ידע טכני מעמיק יותר אם כי לא כזה נורא.

X8 מגיע רק בגרסא אחת-אנדרואיד.

אז בעיקרון אני אחלק את השיקול הזה לשניים:

א.החלק הראשון ידבר על ההעדפה אישית שלך, אם יש לך עדיפות למע' הפעלה אולי כדאי שבחר בה.

ב.ווינדוס VS אנדרואיד, בשיקול זה אני אתעלם מהשיקולים האישיים שלך ואסביר לך במישור המקצועי, ווינדוס הוא מכשיר יותר פתוח, יש בו יותר חופש פעולה ניתן להשתמש בו כמו מחשב. אנדרואיד לעומת זאת היא מע' העפלה יותר סגורה, יותר מוגבלת. פירוש הדבר הוא: אם קנית סטרימר אתה קנית סטרימר ולא מחשב ולכן במקרה זה אנדרואיד יעיל יותר מכיוון שהמכשיר יעסוק נטו בהיותו סטרימר ובאפליקציות ממש בודדות שאחת מהן כמובן קודי ולא בדברים אחרים, זה גם היה אחד מהשיקולים שלי והמלצות של משתמשים רבים.

*תמיכה וניסיון.

ככל שהמכשיר נפוץ יותר כך קל יותר לתפעל אותו מאחר ויש ידע מקצועי רב הנרכש ע"י משתמשים אחרים בעבר שיסבירו לך באדיבות כיצד מתפעלים את המכשיר (אם כי לא ממש צריך, יש מדריכים שמפוזרים בהמון מקומות).

הסדרת הZדים פחות נפוצה מסדרת הXים, X8 עכשיו הוא מכשיר להיט שנמכר בכמויות, יש תמיכה רחבה מאוד של פורומים, קבוצות פייסבוק ועוד. ועדיין חשוב מאוד לאזן בין הדברים ולקחת דברים בפרופ', זה ממש לא אומר שהZ64 מקופח, גם הוא מכשיר מאוד חזק בשוק ודי נפוץ אם כי פחות.

*לבסוף אתייחס להדגשה שלי למעלה, X8 הוא מכשיר שתומך ב4K לעומת Z64 שלא. החיבור הישיר של X8 יכול להגיע למהירות של ג'יגה גלישה. לZ64 מעבד רגיל-64BIT בעוד שלX8 יש מעבד 4 ליבות. לX8 יש מעבד גרפי בעוד שלZ64-אין.

X8 הוא מכשיר חדיש יותר ולכן גם חזק יותר ועם התפתחות הטכנולוגיה הפער בין הדגמים רק יורגש יותר ויותר.

אני ממליץ לך לצפות בסרטון האדיר הזה:

לסיום בכל שאלה, תקלה, בעיה-תפנה לפרטי אני אעזור לך.

אם כבר מדברים... מה הגרסא הכי מומלצת לקודי מכל הvibe, rain וכל החרטות האלה?

או שעדיף להוריד כל דבר ידני... יעני להזין את כל המקורות ידני ולהוריד לבד סקינים וזה.

כי תכלס אני משתמש עכשיו בוייב ויש מלא באגים שפתאום דברים לא עובדים או שפעם יש תרגום זמין ופעם אין ובכללי מלא תוכן נטען ואז לא פועל

Sent from my ONE A2003 using Tapatalk

בעיקרון הכי טוב ידני אבל אם כבר אז עדיף thewiz.

ובנוגע למכשירים אני חושב שכדאי לבדוק את המכשיר ש-geekbuying מפתחים ונראה מפלצתי.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

רוצה להוסיף בעניין אנדרואיד מול ווינדוס-

לדעתי לפחות, יש לווינדוס 2 יתרונות בולטים שמטים את הכף.

הראשון זה שיש לקודי הרחבות, בעיקר אלה שמבוססות טורנטים כמו פולסר, שעובדות חצי כוח באנדרואיד או שלא עובדות בכלל. לא נתקלתי במשהו שעבד באנדרואיד ולא בווינדוס.

השני והקריטי מבחינתי זה האפשרות לעבור לדפדפן בלי בעיה. באנדרואיד אין תמיכה בפלאש ולכן קשה מאד לתפוס שם צפייה ישירה איכותית, נגיד של ספורט, דרך הדפדפן. וזה הרבה פעמים הכרחי כי בקודי קשה לתפוס ספורט.

מריו - תתקין הכל לבד, הכי טוב.

אם כבר מדברים... מה הגרסא הכי מומלצת לקודי מכל הvibe, rain וכל החרטות האלה?

או שעדיף להוריד כל דבר ידני... יעני להזין את כל המקורות ידני ולהוריד לבד סקינים וזה.

כי תכלס אני משתמש עכשיו בוייב ויש מלא באגים שפתאום דברים לא עובדים או שפעם יש תרגום זמין ופעם אין ובכללי מלא תוכן נטען ואז לא פועל

https://www.youtube.com/channel/UClv0dwlzmUzQDtRqpIYoGpA

המדריכים של גידי שחר יסבירו לך הכל בצורה טובה מאוד, תתקין הכל ידנית זה הדבר הכי טוב, אחרי זה תוכל להסתדר לבדך ותשלוט בקודי כמו שאתה צריך.

בנוסף אני ממליץ על הסקינים אמינס ופנומנל, לשניהם יש מדריך בערוץ של גידי.

רוצה להוסיף בעניין אנדרואיד מול ווינדוס-

לדעתי לפחות, יש לווינדוס 2 יתרונות בולטים שמטים את הכף.

הראשון זה שיש לקודי הרחבות, בעיקר אלה שמבוססות טורנטים כמו פולסר, שעובדות חצי כוח באנדרואיד או שלא עובדות בכלל. לא נתקלתי במשהו שעבד באנדרואיד ולא בווינדוס.

השני והקריטי מבחינתי זה האפשרות לעבור לדפדפן בלי בעיה. באנדרואיד אין תמיכה בפלאש ולכן קשה מאד לתפוס שם צפייה ישירה איכותית, נגיד של ספורט, דרך הדפדפן. וזה הרבה פעמים הכרחי כי בקודי קשה לתפוס ספורט.

מריו - תתקין הכל לבד, הכי טוב.

פולסר עובד לי רוב הפעמים, הבעיה שלו היא רק כשמנסים להיכנס אליו, לעתים הוא מחליט לא להיכנס ואז אי אפשר להשתמש בו לזמן ממושך, נכון שזה קורה זה קצת מבאס אבל יש המון הרחבות אחרות שהוא יכול להשתמש בהם ככה שזה לא קריטי.

בנוגע לשידורים בספורט-עד עכשיו קלטתי שם מצוין ליגה אנגלית וליגת האלופות באיכות מדהימה שהיה לוקח לי זמן רב למצוא במחשב, בנוסף אם יש לי שידורים שאני לא מוצא שם אז אני עובר למחשב, אני מאמין שאנשים שמחפשים סטרימר הם לא אנשים בלי מחשב.

אגב עדיין שם סייבר מונדיי ובגיקביינג יש הנחות יפות הסטרימר שלי עכשיו עולה 600 ש"ח ויש שם עוד הרבה מבצעים טובים.

http://promotion.geekbuying.com/promotion/cyber_monday_2015

טוב... להבנתי מכיוון שהשימוש של המכשיר הוא למטרות מולטימדיה עדיף ללכת על מכשיר מבוסס אנדרואיד

בין האנדרואידים היתרון של ה Z64 הוא שיש עדכונים אוטומוטים ללא צורך בהורדות (בשבילי זה יתרון גדול) ואילו החומרה ב X8 יותר מתקדמת... עדיין לא יודע על מה ללכת

טוב... להבנתי מכיוון שהשימוש של המכשיר הוא למטרות מולטימדיה עדיף ללכת על מכשיר מבוסס אנדרואיד

בין האנדרואידים היתרון של ה Z64 הוא שיש עדכונים אוטומוטים ללא צורך בהורדות (בשבילי זה יתרון גדול) ואילו החומרה ב X8 יותר מתקדמת... עדיין לא יודע על מה ללכת

לX8 יש עדכונים אוטומטיים רק אחרי ששדרגת אותו לגירסה מתקדמת, אבל אני גם די בטוח שאם תזמין מגיקביינג אתה תקבל כבר מיניקס שעבר את השדרוג גירסה.

אתה צריך להחליט אם ווינדוס או אנדרואיד זה יותר חשוב, אם זה ווינדוס אז יש רק מכשיר אחד-Z64 אם זה אנדרואיד אז תצטרך להחליט בין שניהם. בנוסף אל תשכח שבZ64 אתה יכול להחליף מאנדרואיד לווינדוס אם תרצה.

לי לא היה אכפת שX8 הוא רק אנדרואיד. אבל זה מה שיש לי כרגע ועליו אני ממליץ, אם יש פה עוד מישהו שהשתמש בZ64 אולי הוא יוכל להמליץ עליו, אני רק שמעתי שהוא מכשיר מצוין.

אגב אני מוסיף שכל מה שאמרתי לך אלו המלצות שאני קיבלתי מהפורומים והדפים של קודי, בסופו של דבר ההבדלים לא מהותיים (אם כי אני לא יודע כמה הקליטה של Z64 טובה כמו של X8),

לווינדוס יש את היתרונות שלו ולאנדרואיד גם חסרונות(כמו שסובה ציין עם ההרחבה של פולסאר שלפעמים לא עובדת(לא קריטי לטעמי), בסופו של דבר זה די מתגמד ושניהם מערכות מצוינות פשוט למטרה הזאת אני מעדיף אנדרואיד.

איך מתבצע אני מבצע שידרוגים?

http://www.kodisrael.co.il/viewtopic.php?f=21&t=30

ומפה עדיף יותר

https://apps.facebook.com/gkbhcrm/?gcode=59a04a5a

אם אתה לא רואה פשוט תצטרף לקבוצה של מיניקס ישראל בפייסבוק

עכשיו העליתי לך את הPDF שלא תצטרך לחכות שיאשרו אותך בקבוצה:

http://www.f2h.co.il/gilnftmuruqg

יש איזה בנק נוח של הרחבות? ואיזה כמה סקינים מומלצים? כל המדריכים מייגעים וזו הסיבה שמראש פשוט הורדתי אשף שמגדיר לבד.

ככה אם יש באגים אני לפחות אדע ממה הם נגרמים.

ואם כבר מדברים על ספורט ובכללי על טלוויזיה בשידור חי. מקורות מומלצים והאם יש מישהו שהכין ריפו לערוצי ספורט ישראליים?

יש איזה בנק נוח של הרחבות? ואיזה כמה סקינים מומלצים? כל המדריכים מייגעים וזו הסיבה שמראש פשוט הורדתי אשף שמגדיר לבד.

ככה אם יש באגים אני לפחות אדע ממה הם נגרמים.

ואם כבר מדברים על ספורט ובכללי על טלוויזיה בשידור חי. מקורות מומלצים והאם יש מישהו שהכין ריפו לערוצי ספורט ישראליים?

תראה, אם להיות כנה זה עניין של השקעה, אם יש לך איזה חצי יום ככה להשקיע בזה אז אני ממליץ לך לעקוב אחרי המדריכים, אחרי זה תבין הכל.

אני גם הורדתי ריין בהתחלה, זה הדבר שכולם עושים בהתחלה ואז ראיתי שיש באגים ולא רציתי להיות תלוי באיזה וויזרד שיתקע לי כל יומיים את הקודי, אז הלכתי למדריכים של גידי שחר.

יש את הסופר ריפו, יש בו הכל אני חושב.

סקינים מומלצים זה אמיננס ופנומנל (פנומנל זה סקין של מפתח ישראלי שבנה את הסקין מ-0 ולא לקח תבנית של סקין מחו"ל ותרגם אותם).

בנוגע לספורט יש הרחבה של ישראספורט, אבל ההרחבה הכי טובה זה sportdevil הרחבה מדהימה עם שידורים ישירים של כל הספורט בעולם, היה שם אפילו ביום שבת ביתר-פ"ת.

אין לי בעיה לקרוא אני פשוט לא מסתדר עם כל המדריכי וידאו...

מה זה סופר ריפו?

תשמעו אני לא יודע למה להתברבר ולבלבל את הבן אדם, כמו שאמרתי: יש מכשירים עם דואל בוט.

דואל בוט לא אומר שאתה צריך לפרמט את המכשיר כדי להתקין מערכת הפעלה שונה, זה אומר שאתה יכול לעבור בין מערכות הפעלה בלחיצת כפתור.

ככה יש לך את כל היתרונות של ווינדוס ואנדרואיד באותו המכשיר.