Jump to content

יתר

idan12

Recommended Posts

דו"ח הסיכום השבועי של האלימות והגזענות במגרשים פורסם היום (שלישי), כשמי שבלטו בו לרעה הם אוהדי בני יהודה ומכבי תל אביב. בזמן טקס הוקרה לפצועי צה"ל שרו ממשני המחנות "תנו לצה"ל לזיין את הערבים", במהלך המשחק האוהדים בכתום אף שרו "מוחמד מת"

במהלך המשחק, עשרות אוהדי בני יהודה שרו: "מוחמד מת", כולל התבטאויות גזעניות בגוף השיר, ואלפים מאוהדי מכבי ת"א שרו: "לאלה מחבל", כחלק משיר כלפי הפועל תל אביב.

חחח זה ענק...

זה כמעט ברמת סיכום משחק של האתר הרשמי של הפועל

זה כמעט ברמת סיכום משחק של האתר הרשמי של הפועל

לא הייתי במשחק ספציפית אז תקן אותי אם אני טועה, אבל מה לא נכון במה שנרשם, לפחות בנוגע לקהל שלנו? כי מהטלוויזיה זה נשמע ON POINT, כשאפילו שריקות בוז לא נשמעו ברקע.

לא הייתי במשחק ספציפית אז תקן אותי אם אני טועה, אבל מה לא נכון במה שנרשם, לפחות בנוגע לקהל שלנו? כי מהטלוויזיה זה נשמע ON POINT, כשאפילו שריקות בוז לא נשמעו ברקע.

זה נכון ברמת הדיווח זה מצחיק ברמת הרצינות שבה הם מתייחסים לדברים. סתם דוגמא בעונה שעברה אם אני זוכר נכון יצאנו במדד הגזענות והאלימות שלהם באחד המקומות האחרונים למורות כל המלחמה של מכבי בנושא ושריקות הבוז בטועמה מחבל לפני קבוצות כמו סכנין והפועל.

זה נכון ברמת הדיווח זה מצחיק ברמת הרצינות שבה הם מתייחסים לדברים. סתם דוגמא בעונה שעברה אם אני זוכר נכון יצאנו במדד הגזענות והאלימות שלהם באחד המקומות האחרונים למורות כל המלחמה של מכבי בנושא ושריקות הבוז בטועמה מחבל לפני קבוצות כמו סכנין והפועל.

הקהל יצא מקום אחרון במדד הגזענות

המועדון קיבל אות הוקרה מהנשיא על המאבק בגזענות

אם כמו לפי השופט הוא אמר לו

"תהיה גבר,תוציא צהוב"

זה לא רק אדום זה גם הרחקה מכמה משחקים

פישר שלא עשה כלום בקריירה שלו עוד מעיז ללמד אחרים איך לעשות את העבודה שלהם

שטויות.

אדום שערורייתי.

אם זהבי היה מקבל אדום על דבר כזה היינו מתחרפנים.

אבל.

אסור לבטל את האדום הזה. אם על מקרה פואד לא בוטל האדום, אסור שיבוטל אדום לעולם.

מה שערורייתי בשחקן שמזלזל בשופט?

למה מי אתה שתדבר בכלל עם השופט? באנגליה האוורד ווב היה מוציא לשחקנים כרטיסים על זה שהם עשו לו את התנועה של "תוציא כרטיס"

אדום מוצדק פלוס אני לא אתפלא אם האנאלפבית הזה עוד סינן לו כמה "מי שבירך"

בונא אין לו בושה לצובע שיער הזה הא?

רוני לוי הוסיף: "לא יודע אם כעס זו המילה הנכונה, אך קרה משהו לא ברור. השחקן לא אמר שום מילה שמצדיקה הרחקה, לא הגענו לינואר וכבר יש לנו שבעה אדומים. מי ישמע שאנחנו קבוצה ברוטאלית. איתי עשה משהו בכדורגל הישראלי, הוא צריך לקבל קצת כבוד. יותר מדי משחקים השנה אני נאלץ לגרור הרחקות".

היו צריכים להרחיק להם פי 2 מה הוא מדבר

דו"ח הסיכום השבועי של האלימות והגזענות במגרשים פורסם היום (שלישי), כשמי שבלטו בו לרעה הם אוהדי בני יהודה ומכבי תל אביב. בזמן טקס הוקרה לפצועי צה"ל שרו ממשני המחנות "תנו לצה"ל לזיין את הערבים", במהלך המשחק האוהדים בכתום אף שרו "מוחמד מת"

במהלך המשחק, עשרות אוהדי בני יהודה שרו: "מוחמד מת", כולל התבטאויות גזעניות בגוף השיר, ואלפים מאוהדי מכבי ת"א שרו: "לאלה מחבל", כחלק משיר כלפי הפועל תל אביב.

חחח זה ענק...

סתם שתדעו אם זה לא ברור כבר, לאלה דרוזי והיה חייל בחיל האוויר. לקרוא לו מחבל זה מטומטם יותר מברגיל.

איתי עשה משהו בכדורגל הישראלי, הוא צריך לקבל קצת כבוד

לפי זה, זהבי יכול לשלוף את הזין ולתת לשופט שתי כאפות בכל פעם שהוא שורק לשריקה שלא נראית לו לעניין, ובתגובה השופט ישרוק פנדל למכבי.

שילמד את השחקנים שלו לא להוציא את התסכול על שחקנים אחרים שהם מפסידים אולי הם לא יקבלו אדומים

אז זהו, שהם עושים את זה גם בתחילת משחקים