Jump to content

מכבי - מלאגה

מכביסט98

Recommended Posts

רחמים.. חוסר אינטליגנציה . כלל ברזל: לא קולעים=לא סופגים. שתהיה מצידי מחצית בסקור של 23:25 . משחק על החיים לוקחים בהגנה, שניים וציפורניים . מכות אם צריך.

כתבתי את זה בתחילת המשחק, בנושא מול צסקא

נמאס מחוסר ה IQ בקבוצה הזאת.
כל משחק מתחילים עם 4 עבירות תוך 2-4 דקות, כשמשם כל עבירה נוספת שולחת את היריבה ל 2 זריקות מהקו.
סבבה, משחקים אגרסיבי וזה.. אבל פעם אחר פעם עבירות נוספות של רנדל ואמבקוואה במצבים כל כך מיותרים.

אין לי כוח לכמות הטמטום הזאת.

גם ברבע השני עשינו 4 עבירות תוך 4 דקות. מישהו מוכן לשים כסף שזה לא יקרה גם ברבע השלישי?

השיפוט במחצית הראשונה בהחלט עזר לספרדים לעשות נקודות קלות מהקו ומצד שני לשמור חזק בהגנה.

אבל אי אפשר להגיע לאף מקום עם אונווקו שהוא שומר לא פחות גרוע מסופו וסמית' שכל משחק מתחיל חושך בהתקפה ובהגנה.

שניהם לא שיחקו במשחק הליגה האחרון ונראנו טוב, אמנם רק חיפה אבל זה היה משחק שראית שהקבוצה עובדת טוב.

הזר היחידי שלנו שהייתי משאיר לעונה הבאה זה רוצ'סטי.

רוצ'סטי ישראלי. וגם פארמר.

אני מוכן לתת לפארמר צ'אנס עוד כמה חודשים, אני חושב שהבעיה שלו כרגע היא מנטלית בלבד ומאמין שהוא עוד ישתפר. הבעיה היא קודם כל בעמדות הגבוהים. ראינו היום כמה נקודות קלות הנדריקס עשה,זו הייתה תצוגה הגנתית מחפירה.

מגיע לשחצנות של ההנהלה, גודס רצה את הנדריקס, פארגו רנדל ועוד גארד אחר. כולם לא הוחתמו חוץ מרנדל שגם זה בפוקוס.

הם החליטו להחתים שני גארדים שלא מסוגלים לשמור, פבראני זה ביזיון, וגם החוזה של סמית זה מחדל

זה בDNA שלנו אחי, מאמין שנגיע למצב שצריכים לנצח ב11 בטורקיה ושם תגיע ההתפוצצות.

מרגש.

אני אומר את זה לעצמי כבר שנתיים.

כבר שנתיים אני מתבדה פעם אחר פעם.