Jump to content

כרטיסים לכפר סבא

itan17

Recommended Posts

איך בדיוק? שאתה לקוח שבוי זה בלתי אפשרי לעשות עליהם חרם. קל להגיד במשחקים נגד פ"ת ונגד הפועל חיפה שיש לך כרטיסים בקופה, מה תעשה במשחקים שאתה חייב להבטיח לעצמך כרטיס?

אוקיי, לא התכוונתי על המשחק הזה ספציפית, אבל כולנו סבלנו, סובלים ונסבול מלאן. הגיע הזמן שהאוהדים ישמיעו את קולם בעניין המשרד הזה.

לא צריך. אם אני זוכר נכון שאנחנו מארחים במושבה עומד מאבטח עם מכשיר שסורק ברקוד\מנוי. מה הבעיה לעשות את זה?

זה לא משנה מי מארח. יש אלטרנטיבה לאיסוף כרטיסים מהקופות היום. למה לא אז?

אוקיי, לא התכוונתי על המשחק הזה ספציפית, אבל כולנו סבלנו, סובלים ונסבול מלאן. הגיע הזמן שהאוהדים ישמיעו את קולם בעניין המשרד הזה. כל משחק גדול יש בפייסבוק של מכבי עשרות תגובות זעם על לאן אבל לצערנו בכל זאת מכבי ממשיכים לעבוד איתם למורות האגדות שכל שנה אומרים שזאת השנה נאחרונה איתם

אני הכי בעד שאיפה שאפשר לא לקנות מהם (ואני גם עושה את זה) כמו במשחקים בפ"ת, ק"ש וכו' שתמיד יש כרטיסים אבל לצערי אי אפשר לעשות עליהם חרם כללי

יש כרטיסים גם אצל מכבי בחנות או רק בלאן?

יש שם את הפארק המרגש הזה ליד

ואי איך התגעגעתי לכפס

רק בלאן. מגרש מרגש מאוד פעם אחרונה ששיחקנו שם היתה ב-2008, 3:0 ו-3:2.

רק בלאן. מגרש מרגש מאוד פעם אחרונה ששיחקנו שם היתה ב-2008, 3:0 ו-3:2.

שיחקנו שם נגד רעננה ב-09/10 וניצחנו 3:0. שערים של ייני, שבחון ואילייב (נדמה לי).

טוב לדעת שאנשים שגרים בצפון לא יכולים להגיע למשחק כי רוצים להביא אותם במיוחד למרכז כדי לאסוף תכרטיסים.

ישרף חי מי שאחראי על זה