Jump to content

נושא מרמור על סמי עופר והקהל

Krishi

Recommended Posts

הפקקים, הדוחק, הלחץ, השעות, החזרה הביתה באמצע הלילה, האיצטדיון המקולל, האקוסטיקה הנוראית, הדשא המזוויע, האוהדים שלא מעודדים אפילו שניה, ובעיקר מקללים או שותקים, שבאים בשניה האחרונה והורסים את התפאורה שהכינו לנו, שזורקים עליך כוסות קולה וטרופיות וצועקים ומאיימים ודוחפים כי "הדגל מסתיר! שילמנו כסף לראות משחק!" למרות שהם ביציע עידוד, אלה שהולכים דקה 75, אלה שבאים באדום. לא יכול יותר לראות את האיצטדיון הזה, ועוד יותר את אוכלוסיית האוהדים שמגיעה אליו. מקווה שזאת פעם ראשונה ואחרונה שאנחנו נוסעים לשם למשחקי צ'מפיונס. פעם הבאה או בלומפילד (ויעלה כמה שיעלה) או איצטדיון חדש.

המעבר לסמי עופר הקצין את פערי הרמות, כאשר איצטדיון ביתי אמור לעשות צמצום של הפער ובלומפילד בדרך כלל מצמצם אותו.

החלטה אומללה שהוציאה לאוהדים את המיץ ולקבוצה את הסיכוי להתחרות. בבלומפילד לדעתי היינו משאירים רושם אחר לגמרי.

באזל היא פחות או יותר ברמה של הבית הזה ובלומפילד הרג אותם - לא רואה סיבה להאמין שהוא לא היה מדגדג גם את פורטו וקייב

הדבר שהכי מפריע לי זה אלה עם האדום.

גם נגד פורטו גם היום היה בכל בלוק אני חושב משהו באדום.

אז קיבלת כרטיס ולא אכפת לך מי נגד מי..אבל תכבד יא בן שרמוטה

עשר דקות פתחנו בטירוף שהדליק את הקבוצה. ואז אנשים מתחילים להושיב ולקלל את מי שעומד ומעודד. והפלא ופלא פתאום אתה רואה את הקבוצה דועכת ומאבדת התלהבות ודריסה במשחק.

מחצית שניה שידור חוזר, הקהל מתעורר הקבוצה מגיבה בדקות טובות הקהל דועך והקבוצה איתו.

אנשים באים עם חולצות צלסי ומוחאים כפיים לוויליאן על כל דריבל. גועל נפש. קנו חבילה למשחקי הקריסמס ושחררו אותנו.

עשר דקות פתחנו בטירוף שהדליק את הקבוצה. ואז אנשים מתחילים להושיב ולקלל את מי שעומד ומעודד. והפלא ופלא פתאום אתה רואה את הקבוצה דועכת ומאבדת התלהבות ודריסה במשחק.

מחצית שניה שידור חוזר, הקהל מתעורר הקבוצה מגיבה בדקות טובות הקהל דועך והקבוצה איתו.

אנשים באים עם חולצות צלסי ומוחאים כפיים לוויליאן על כל דריבל. גועל נפש. קנו חבילה למשחקי הקריסמס ושחררו אותנו.

זה שיגע אותי. חירפן.

אנשים הזיה.

זה שיגע אותי. חירפן.

אנשים הזיה.

זה אפילו לא טרמפיסטים, זה אנשים בלי זיקה בכלל למכבי, זה תיירי סופר קלאסיקו. זה העונש שלנו על המעבר לסמי. לקחו לנו תביתיות במשחקים שהכי צריך אותה.

הפקקים, הדוחק, הלחץ, השעות, החזרה הביתה באמצע הלילה, האיצטדיון המקולל, האקוסטיקה הנוראית, הדשא המזוויע, האוהדים שלא מעודדים אפילו שניה, ובעיקר מקללים או שותקים, שבאים בשניה האחרונה והורסים את התפאורה שהכינו לנו, שזורקים עליך כוסות קולה וטרופיות וצועקים ומאיימים ודוחפים כי "הדגל מסתיר! שילמנו כסף לראות משחק!" למרות שהם ביציע עידוד, אלה שהולכים דקה 75, אלה שבאים באדום. לא יכול יותר לראות את האיצטדיון הזה, ועוד יותר את אוכלוסיית האוהדים שמגיעה אליו. מקווה שזאת פעם ראשונה ואחרונה שאנחנו נוסעים לשם למשחקי צ'מפיונס. פעם הבאה או בלומפילד (ויעלה כמה שיעלה) או איצטדיון חדש.

https://www.youtube.com/watch?v=jCplmnMdbko

לא ראיתם את כל הילדים שצעקו לשחקני צ׳לסי בחימום והמוני האנשים שירדו למטה כדי לעשות סלפי כשהם ברקע. חלקם גם לבשו חולצות של מכבי. כולם לא עודדו.

אם באטה משחקת באיצטדיון של 13 אלף, מכבי יכולה לשחק בבלומפילד

עשינו טעות שלא אירחנו בבלומפילד, אבל זה לא רלוונטי כרגע כי בשנתיים הבאות הוא בשיפוצים ככה שהאופציה העדיפה היא טדי.

הכי מעצבן היה לראות את הפלאשים ביציעים בכדורים נייחים של צ'לסי או בכלל כשצ'לסי תוקפים.

זבל של קהל, מעדיף לארח באשדוד ולא בסמי עופר.

קודם ניקח אליפות ואז נדבר על איפה ובאיזה מפעל לארח אם בכלל. בכל מקרה, אסור לארח שם יותר זה סבל להגיע ולחזור, אצטדיון ארור ועיר מדכאת.

מקווה שזו הפעם האחרונה שנראה ת׳אצטדיון העונה. נטול נשמה, פלסטיק מוזהב עם הדשא הכי נוראי באירופה.

זה איצטדיון שכל כך מתאים לחיפה.

כל כך חסר אופי וייחוד.

כלוב זהב.

״אייקון תרבותי וארכיטקטוני, האצטדיון היפה באירופה, ביונסה תבוא להופיע ויובה תשיק את סמי ויש אפילו פסל שקיבלנו מעיריית שנגחאי״ היונה

מוותר על המיליארד ארבע מאות אלף שנשפכו על הזבל הזה בשביל גוש הבטון ביפו

באמת שהוא לא עשירית מבלומפילד, איצטדיון פשוט גרוע.

בשירים בין יציעים חשבתי לרגע שעונים לנו מחוץ לאיצטדיון או שאני רואה את המשחק בטלוויזיה.

נראה מה תגידו ביום ראשון נגד בני יהודה בנתניה (אני מקווה לשבת במקום טוב) פקקים אין חניה לא זוכר משחק טוב שלנו בנתניה והלכתי לרוב המשחקים של מכבי שם... :doh:

החלום שלי זה שאותם אלו שיצאו בדקה 76 אתמול לא יחזרו לעולם.

יצאתי על אחד כזה אתמול ביציע והוא בכלל לא הבין מה אני רוצה ממנו.

ראבק, משחק בית אחרון בצמפיונס, מי יודע מתי נעלה שוב וזה מה ששובר אותך?! 14 דק?! איכס!

ומילה לגבי האדום ביציע- התייאשתי. אנשים כל כךךך טיפשים

אצטדיון נורא, דרך נוראית

הגעתי הביתה באחד וחצי שזה הכי מוקדם בכל הקמפיין הזה ועכשיו אני ברכבת ישראל המזדיינת משש בבוקר

מעדיף את בלומפילד בכל אספקט

מקווה לא לפגוש את האיצטדיון הזה העונה