Jump to content

מה הרווחנו מהקמפיין הזה?

snufkin

Recommended Posts

כסף,ניסיון אירופאי(היה שיפור ענקי בין המשחק הראשון למשחק האחרון שלנו)הכרה באירופה.

גאווה לראות את מכבי ברמות האלה,אין לי בעיה לעלות כל שנה ולהפסיד

שכר לימוד הרווחנו, ולא הייתי מחליף את זה בליגה האירופית.

לצערי כל הכדורגל הישראלי קיבל ריאליטי צ'ק כמו שמישהו כאן ציין.. הכדורגל הישראלי יורד למטה וכל השאר עולים למעלה, גם קבוצות שמדורגות כמונו.

אני מאוד שמח על הקמפיין הזה, הראנו שיפור ממשחק למשחק.. נקודות זה לא הכול בשלב כזה ראשוני של עליה לליגת האלופות אחרי 11 שנה.

ההמשכיות תבוא אם נעלה בקביעות לשלבי הבתים באחד משני המפעלים וכמובן עליה נוספת קרובה לליגת האלופות.

מי שמעדיף אירופית על אלופות צריך לבדוק שוב מה ההגדרה של מכביזם במילון...

מה ההגדרה של מכביזם בדיוק? לשמוח בטירוף בגול כשאנחנו בדרך להיות הקבוצה עם המאזן הגרוע ביותר בתולדות המפעל הזה? הקמפיין שלנו, אם לא יקרה משהו בלתי צפוי מאוד במחזור האחרון, הוא בזיון שאין כדוגמתו. לא היינו קרובים אפילו להוציא נקודה, לא הובלנו, לא השוונו ובכלל לא היינו יריב באף משחק. חוץ מכסף לא יצא כלום מהקמפיין הזה. מבחינה מקצועית אנחנו לא שווים אפילו בתים באירופית.

מה ההגדרה של מכביזם בדיוק? לשמוח בטירוף בגול כשאנחנו בדרך להיות הקבוצה עם המאזן הגרוע ביותר בתולדות המפעל הזה? הקמפיין שלנו, אם לא יקרה משהו בלתי צפוי מאוד במחזור האחרון, הוא בזיון שאין כדוגמתו. לא היינו קרובים אפילו להוציא נקודה, לא הובלנו, לא השוונו ובכלל לא היינו יריב באף משחק. חוץ מכסף לא יצא כלום מהקמפיין הזה. מבחינה מקצועית אנחנו לא שווים אפילו בתים באירופית.

לגבי המשפט האחרון שלך-לדעתי אנחנו לא רק שווים בתים האירופית,עם הגרלה סבירה אנחנו גם שווים עלייה מהבית.

לגבי המשפט האחרון שלך-לדעתי אנחנו לא רק שווים בתים האירופית,עם הגרלה סבירה אנחנו גם שווים עלייה מהבית.

הקבוצה של לפני שנתיים היתה שווה עליה. הקבוצה של שנה שעברה היתה יכולה לעשות קמפיין נחמד באירופית אבל לצערי, ואם להתבסס על היכולת והתוצאות שלנו באלופות, לא רואה את הקבוצה של השנה מסיימת עם יותר מ 2-3 נקודות באירופית. זה קצת ויכוח סרק כי אי אפשר באמת לבדוק את זה.

נספחת רביד. מכבי, גם השנה, שווה בתים באירופית. לא היינו עולים משם אבל לפחות בבית, היינו מוציאים נקודות.

נגד פלזן, שהיא בהחלט יריבה משקפת, היינו לדעתי טובים יותר ב 2 המשחקים. כן, גם בזה שהפסדנו להם בבית.

כאפה מצלצלת שהזרים שקרויף הביא (ראייקוביץ' זה רכש של יוקאנוביץ') שווים לתחת שלי כשהם מקבלים תחרות אמיתית

שחקני נוער שב 4 שנים שהם פה היית מצפה שאחד מהם יהיה ברמה מספקת להרכב ראשון (בליגת העל כן? לא מדבר על אלופות, ואל תגידו לי דור פרץ)

ובגדול , בתקציב שהביא גולדהאר לקרוייף אני די בטוח שגם מנהל מקצועי אחר היה מביא אותנו לשלב הבתים (ואולי אפילו מוקדם יותר..)

ועכשיו,

"בישראל לא טובים במשחק הגנתי"

זה מה שאני מגלה שהוא אומר,

(אולי כשכולם צעקו לשמיים שגארסיה צריך להיות מוחלף בקיץ בזר שבאמת ישדרג אותנו,

או שלבנות על בלם בן 34 זה לא הכי חכם)

זה בגדול ככה . מה שהקמפיין נתן לנו

לא יודע, אני די מבוייש מהרמה שהצגנו .. סורי

ככה לא צריכה להראות קבוצה שהושקע בה כל כך הרבה כסף ואמצעים

(ועכשיו תתחילו לתקוף אותי , קדימה )

את מה שהרווחנו בקמפיין הזה נוכל כנראה לדעת רק בעתיד:

1. כסף והרבה- נכון למיץ לא חסר ,אבל הוא אמר יותר מפעם אחת שהוא יוציא בייחס להכנסות והמטרות (ראו ערך דסה,אזולאי,ראיקוביץ)

התקווה שבכסף הזה הוא ישתכנע להביא לפה זרים אכותיים יותר

2. הרעב של מיץ- הוא כל הזמן מדבר על טווח רחוק עם יעדים בדרך,עצם ההגעה אולי תיתן לו דרייב לקפוץ לשלב הבא וזה לתקוע ייתד ואף לעשות משהו במפעל הזה

3. חשיפה לזרים- ראיקו כשהגיע אמר שהוא בחר במכבי כי היא בליגת האלופות, אין ספק שהגעה נוספת לשם בתוספת לכך שכבר היינו שם תעזור לדרבן זרים להגיע לכאן (וזה כולל מאמנים טובים)

4. קייב- הקמפיין לא נגמר ,נכון שאם עד עכשיו לא עשינו כלום אז בקייב הסיכויים קלושים עוד יותר,אבל וזה אבל גדול, המשחק שם יכול באופן הזוי להיות השחזור של ישראל - צרפת המפורסם.

קלוש ביותר אבל אם יקרה,כל אירופה תסתכל עלנו אחרת (נו טוב,לא כל אירופה אבל למי אכפת)

5.סמי עופר- זה כמו לקבל בבושקה באריזה מהודרת - מבחוץ נראה מאוד מרשים אבל עד שאתה מוריד את האריזה ומגיע לבובה האחרונה אתה מותש ומבין שעבדו עליך ומכרו לך סתם בובה.

פשוט סיוט שלא נגמר להגיע לשם ואווירה? לא קרוב לבלומפיד

6. קהל- קשה לשפוט כי זה רחוק וכל היוקרה גרמה להמון טרמפיסטים לקפוץ על הרכבת ,אבל אכזבה,אין עידוד חוץ מהגוש ושערים 8,7 ו 13 שהיו מפוזרים וקולם לא נשמע.

בכלל לא בטוח שאצטדיון גדול טוב לנו.

אין כמו הישן והטוב - בלומפיד

לסיכום

טוב שהיה ,עוד יותר טוב שנגמר (כמעט נגמר)

ראשון בנתניה חוזרים לשכונה

נספחת רביד. מכבי, גם השנה, שווה בתים באירופית. לא היינו עולים משם אבל לפחות בבית, היינו מוציאים נקודות.

נגד פלזן, שהיא בהחלט יריבה משקפת, היינו לדעתי טובים יותר ב 2 המשחקים. כן, גם בזה שהפסדנו להם בבית.

היינו מוציאים נקודות. השאלה היא כמה. כשאני מסתכל על היכולת שלנו באלופות אני לא חושב שהיינו מגרדים יותר מ-4 נקודות באירופית וגם זה תלוי בהגרלה. אל תשכח שבאלופות זה לא שהיינו קרובים לנקודות ולא הצלחנו. אנחנו מושפטים משחק אחרי משחק. אנחנו לא יריב לאף יריבה וחבל כי במוקדמות בהחלט היינו אבל משום מה היכולת הזו לא הגיעה לטורניר עצמו.

אתה מודע לזה שצ'לסי שווה 500 מליון יורו ואתה שווה 20 מליון יורו?

לפי היחס הזה התוצאה הייתה צריכה להיגמר 25-0.

תפתח את העיניים רביד, אלה קבוצות שמשחקות ברמות האלו קרוב ל50 שנה (ליגת האלופות והגביע האירופי שהיה לפניו)

אתה מודע לזה שצ'לסי שווה 500 מליון יורו ואתה שווה 20 מליון יורו?

לפי היחס הזה התוצאה הייתה צריכה להיגמר 25-0.

תפתח את העיניים רביד, אלה קבוצות שמשחקות ברמות האלו קרוב ל50 שנה (ליגת האלופות והגביע האירופי שהיה לפניו)

מה היה הפער בין מכבי ליובנטוס ואייקס ב-2004? לא ביקשתי הרבה. שנהווה יריב שקול ב 2-3 משחקי בית. זה הכל. בפועל נראינו כמו קבוצת נערים מול בוגרים.

ההגנה הייתה בעוכרינו בקמפיין הזה

זה לא שלא הצלחנו לייצר מצבים או דקות טובות, בכל המשחקים קיבלת את הגול הראשון שדי גמר אותך .

מה היה הפער בין מכבי ליובנטוס ואייקס ב-2004? לא ביקשתי הרבה. שנהווה יריב שקול ב 2-3 משחקי בית. זה הכל. בפועל נראינו כמו קבוצת נערים מול בוגרים.

אייאקס הייתה קבוצה מאוד מאוד חלשה (והתקציב שלה לא השתווה לתקציבים של ימינו)

התיקו עם יובנטוס היה סוג של פוקס אלוהי ביחד עם שילוב של קבוצה מאוד מאוד אפורה.

לשם השוואה, צ'לסי של היום הייתה עושה חתיכות מיובנטוס של 2004 גם בעונה הגרועה שהיא נמצאת בה.

אז בוא קמפיין הבא לא נופיע למוקדמות בכלל וישר נבקש מאופא להעביר אותנו למוקדמות של האירופית, שם יותר טוב.

נו באמת, אני לא תוקף אף אחד אישית בסדר? אבל יש אנשים שפשוט רואים רק את השלילי תמיד בדברים ואני לא מבין איך בכלל אנשים מדברים על עדיף היה לשחק במפעל נחות יותר. כאילו בשביל מה אתם משחקים כדורגל אם לא בשביל להגיע כמה שיותר רחוק ברמות הכי גבוהות?! איך בכלל אפשר להוציא את המשפט הזה מהפה?

הקמפיין הזה, חוץ מהנקודות שכולם אמרו כמו כסף ובלה בלה בלה, הביא לך עוד ניסיון ברמות האלה וגרם לך להבין שמה שיש לך שחשבת שזה מספיק הוא לא קרוב בכלל ללהיות מספיק. זה שכר לימוד שאני מוכן לשלם וזה בסדר גמור ולא התבזינו ולא שום דבר. החזון של דניאל פרי מתממש לנו מול העיניים ואנחנו מתלוננים למה אנחנו לא משחקים באירופית. נו באמת...

עכשיו המבחן הוא אם נצליח ליצר רצף ואם נצליח בשנה-שנתיים-שלוש הקרובות לעלות שוב לאלופות. מבטיח לך שהקמפיין הבא יראה אחרת לגמרי מהקמפיין הנוכחי והוא יראה ככה בזכות הקמפיין הנוכחי.

ערן:"אני מקווה שנהיה פה כמה שנים ברצף, שנה אחרי שנה. אנחנו כרגע לא ברמה"

רמז לעתיד? מה שבטוח הוא עדיין רעב, וזה חדשות טובות..

עריכה:

ואיך שאני מדבר נשלח הודעה מוואן שהאנובר 96 רוצה להחתים מיידית את ערן זהבי :(

במחשבה ראשונה, כסף ופרופורציות.

בתכל׳ס, כנראה שרק כסף.

בגלל מבנה הבתים המדורג, לא פגשנו קבוצות כמו באטה וגנט, קבוצות שבעיני רבים הן סוג של שוות אלינו, אבל בפועל עולות עלינו ביגטיים.

מפגשים כאלו היו יכולים לפתוח לנו קצת את העיניים כדי להבין מה הפערים המקצועיים שיש לשאןף לגשר עליהם כדי להגשים את הפוטנציאל של המועדון בשלב הנוכחי.

כרגע, מאוד קל ונוח להגיד ״אנחנו לא ברמה״, כי פגשנו מפלצות.

לטעמי לפחות, אנחנו עדיין לא מבינים עד כמה הפערים באמת עצומים.

הפסדנו את כל המשחקים בקלות בלתי נסבלת. ספגנו את הראשון תוך 25 דקות בכל אחד מהם. חמור בעיניי.

נקווה להסקת מסקנות ומהפיכה בסגל בעתיד הקרוב.

מסכים עם הכל. אני חושב שאי אפשר לציין את הקלות הבלתי נסבלת שהבקיעו לנו שערים מבלי להתייחס לעובדה שאנחנו הקלנו מאוד על החיים של היריבות שלנו.

לא יודע מה עבר ליוקאנוביץ' בראש ומה היו המטרות שלו מהקמפיין, אבל מפתיע אותי שלא ניסינו להקשות על היריבות שלנו. בכלל.

עם כל הכבוד לפערי הרמות, גם קבוצה כמו רעננה שהייתה באה לעשות בונקר לתפארת יכלה להקשות הרבה יותר. העובדה שבכל חמשת המשחקים שהיו עד עכשיו לא ראית שחקן אחד של היריב מתוסכל (חוץ מקוסטה, שהוא סתם דביל), אפילו לא לחלק מהמשחק , אומרת הכל על הקמפיין הזה. נתנו להם לוקסוס שקבוצה בכזו נחיתות איכותית לא יכולה לתת.

בסוף מה שהביא אותנו לשם, היו בונקרים ומשחק של 11 שחקנים מאחורי הכדור. אם היינו באים לשחק במוקדמות כמו ששיחקנו בבתים, היינו מסיימים את הקמפיין כבר בפלזן.

עם כל הכבוד לפערי הרמות, גם קבוצה כמו רעננה שהייתה באה לעשות בונקר לתפארת יכלה להקשות הרבה יותר. העובדה שבכל חמשת המשחקים שהיו עד עכשיו לא ראית שחקן אחד של היריב מתוסכל (חוץ מקוסטה, שהוא סתם דביל), אפילו לא לחלק מהמשחק , אומרת הכל על הקמפיין הזה. נתנו להם לוקסוס שקבוצה בכזו נחיתות איכותית לא יכולה לתת.

בסוף מה שהביא אותנו לשם, היו בונקרים ומשחק של 11 שחקנים מאחורי הכדור. אם היינו באים לשחק במוקדמות כמו ששיחקנו בבתים, היינו מסיימים את הקמפיין כבר בפלזן.

לגמרי.

שב ותראה את המשחק של באטה אתמול נגד לברקוזן, או את לודוגורץ מול ריאל בעונה שעברה, אפילו פאקינג אסטנה.

כל הקבוצות האלו הצליחו להציק ליריבות שלהן, לגרום להם לכבד אותם ולהבין שהם צריכות להזיע כדי להשיג את הניצחון.

מכבי, לטעמי, התרפסה בכל אחד מהמשחקים.

בוטם ליין - העמדנו את אחת הקבוצות החלשות בתולדות המפעל, קל וחומר ביחס לתקציב.

אני חייב להגיב לגבי השוואות שעושים עם קמפיינים של מכבי ושאר הישראליות בעבר:

בתחילת העשור הנוכחי הגבלת הזרים בכל אירופה הוסרה לחלוטין בעוד שבישראל היא נשארה ואפילו די מחמירה. תשימו לב שלא רק למכבי קשה באירופה, גם שאר הקבוצות לא מצטיינות (אף קבוצה לא עלתה לשום שלב בתים כבר שנתיים ברציפות, מכבי חיפה בפעם האחרונה בליגה הארופית התבזתה מול אגדם מקזחסטן, הפועל תל אביב עפה ע"י פנדורי ואדוז וקבוצה מליטא).

המסקנה: אין מה להשוות עם מה שהיה לפני 2012-החוקים באירופה השתנו ואנחנו נשארנו מאחורה.

לגמרי.

שב ותראה את המשחק של באטה אתמול נגד לברקוזן, או את לודוגורץ מול ריאל בעונה שעברה, אפילו פאקינג אסטנה.

כל הקבוצות האלו הצליחו להציק ליריבות שלהן, לגרום להם לכבד אותם ולהבין שהם צריכות להזיע כדי להשיג את הניצחון.

מכבי, לטעמי, התרפסה בכל אחד מהמשחקים.

בוטם ליין - העמדנו את אחת הקבוצות החלשות בתולדות המפעל, קל וחומר ביחס לתקציב.

עונה שעברה בטאה ספגה שביעיות וחמישיות , ולאסטנה היה הרבה מזל בשילוב של תנאים קשים ליריבה עם טיסות ארוכות והפרשי שעות גדולים . אתה כרגיל מהקיץ עסוק בקמפיין נגד ג'ורדי , ומאדיר שחקנים וקבוצות אחרות.

עונה שעברה בטאה ספגה שביעיות וחמישיות , ולאסטנה היה הרבה מזל בשילוב של תנאים קשים ליריבה עם טיסות ארוכות והפרשי שעות גדולים . אתה כרגיל מהקיץ עסוק בקמפיין נגד ג'ורדי , ומאדיר שחקנים וקבוצות אחרות.

באטה חטפה חמישייה ושביעייה, אבל ניצחה את בילבאו בבית. אלה אם נוציא שלוש נקודות בקייב, הקמפיין שלך חלש משלהם.

לאסטנה היה מזל ? בעיניי ההיפך.

את גלאטסראי הגיע להם לנצח.

היו צריכים להיות עם ארבע נקודות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

באטה חטפה חמישייה ושביעייה, אבל ניצחה את בילבאו בבית. אלה אם נוציא שלוש נקודות בקייב, הקמפיין שלך חלש משלהם.

לאסטנה היה מזל ? בעיניי ההיפך.

את גלאטסראי הגיע להם לנצח.

היו צריכים להיות עם ארבע נקודות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מה היה קורה פה עם היינו חוטפים שביעייה??

השוואות קמפיינים זה מגוחך , לפי המדד שלך אז ליון זו הקבוצה עם הקמפיין הכי גרוע בליגת האלופות ביחס לתקציב ולא מכבי כמו שרשמת.