Jump to content

השלט של הארגון - המשחק מול הפועל חיפה

מכביסט לעד

Recommended Posts

היית בפורטו? לא בקטע של אני יותר אוהד ממך, ממש לא. אלא יותר בקטע של הארגון עשה שם וואחד קרנבל ומגיע לו מילה טובה ופחות דברים מהסוג הזה שאתה רושם.

ועוד משהו, במקום לתרום לפליטים, אפשר לשלם את הקנס הזה.

הייתי בפורטו.

קיבלת.

אתה אומלל כי החלטת לטפטף עוד רעל כמו שרק אתה יודע בהודעה מגעילה וצינית. לצאת נגד הארגון כבר נהפך דבר שבשגרה. לא טוב לך השלט? לא טוב לך מה שעשו הארגון? אתה חושב שאפשר לעשות דברים בצורה שונה? פנית למישהו מהארגון באופן אישי וניסית לדבר איתו? או שב2015 מה שהולך זה רק ללכלך בפורום.

וכן, כשאתה מאשים ומכתים ארגון שלם שסביר להניח אתה לא יודע מי הנפשות הפועלות בו למעט 2-3 שאתה רואה בטלוויזיה, כנראה שנשחק שוב את המשחק של מתי אתה ביציע ומתי אתה לא.

לא שיש לי בעיה עם השלט אבל מצחיק אותי כל הקטע הזה של לפנות לארגון בבקשה להסברים / הצעות וכו׳.

שימו תיבת תלונות בשער 11.

כל דבר מתלוננים על הארגון..

חלאס כבר

מה הבעיה עם להתלונן?

הפורום הזה אלוף בדברים האלה. יש נושאי תלונה רשמיים ממש על כל דבר שקשור לקבוצה.

מתלוננים פה על התקשורת, המשטרה, השופטים, בתי הדין, ההתאחדות, קבוצות יריבות, הנהלת מכבי, השחקנים של מכבי כל הזמן בלי הפסקה.

למה שהאירגון יהיה שונה מכל השאר?

מה הבעיה עם להתלונן?

הפורום הזה אלוף בדברים האלה. יש נושאי תלונה רשמיים ממש על כל דבר שקשור לקבוצה.

מתלוננים פה על התקשורת, המשטרה, השופטים, בתי הדין, ההתאחדות, קבוצות יריבות, הנהלת מכבי, השחקנים של מכבי כל הזמן בלי הפסקה.

למה שהאירגון יהיה שונה מכל השאר?

כי יש ביקורת בונה ויש ללכלך ולהוציא את כל העצבים שלכם מהבית על חברים שלכם ליציע

להבדיל מכל שאר הגופים שצריכים לתת לך שירות כזה או אחר, פה מדובר על אנשים שיושבים לידך פעם בשבוע.

במיוחד שרוב הביקורת נובעת בעיקר משנאה אישית ולא מרצון לשפר או להתקדם.

אני מעריך מאד את ארגון האוהדים וחבריו על כל ההשקעה האדירה למען מכבי, אבל מה יהיה אם דרישותיכם לא תענינה על ידי ההנהלה, כמו שזה נראה כרגע? כאחד שנמנה על הקהל הרחב, אני פוחד שיחזרו הימים של שריפות פחים וסבוטאז' של האוהדים להנהלה.

חשוב לזכור שמכבי היא מעל הכל, מעל השחקנים, ההנהלה, וכן גם מעל האוהדים - אסור לפגוע בהצלחת הקבוצה, בשום מחיר ובעד אף מטרה אחרת

בהצלחה

כי יש ביקורת בונה ויש ללכלך ולהוציא את כל העצבים שלכם מהבית על חברים שלכם ליציע

להבדיל מכל שאר הגופים שצריכים לתת לך שירות כזה או אחר, פה מדובר על אנשים שיושבים לידך פעם בשבוע.

במיוחד שרוב הביקורת נובעת בעיקר משנאה אישית ולא מרצון לשפר או להתקדם.

לא זוכר שהשתמשו במילה ׳ביקורת׳ אמרו ׳להתלונן׳. יש הרבה הבדל בין השניים ואתה צודק, אחד ההבדלים ביניהם זה שביקורת היא בונה ולהתלונן זה סתם להוציא רפש.

וכמו שציינתי בהודעה הראשונה, כאן בפורום אוהבים להתלונן, מעטות ההודעות שיש בהן ביקורת איכותית שנעים לקרוא.

ואם הצליחו להתלונן כמעט על כל שחקן, על המאמן, על יורדי ועל מיץ׳ (אני כבר לא מדבר על גורמים מחוץ למכבי) אתה באמת חושב שזה משנה אם הבנאדם יושב יציע בקנדה או יציע לידי?

לא זוכר שהשתמשו במילה ׳ביקורת׳ אמרו ׳להתלונן׳. יש הרבה הבדל בין השניים ואתה צודק, אחד ההבדלים ביניהם זה שביקורת היא בונה ולהתלונן זה סתם להוציא רפש.

וכמו שציינתי בהודעה הראשונה, כאן בפורום אוהבים להתלונן, מעטות ההודעות שיש בהן ביקורת איכותית שנעים לקרוא.

ואם הצליחו להתלונן כמעט על כל שחקן, על המאמן, על יורדי ועל מיץ׳ (אני כבר לא מדבר על גורמים מחוץ למכבי) אתה באמת חושב שזה משנה אם הבנאדם יושב יציע בקנדה או יציע לידי?

אם אתה לא רואה מה ההבדל בין אנשים שיושבים איתך ביציע לבין מיץ' או כל גורם אחר בהנהלה...

עזוב זה באמת מיותר.

והנה שוב עוד קנס... 8000 אירו על הדלקת אבוקות בליגת האלופות.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

אם רק היית קורא היית מבין שקנס של 5 אלף יורו הוא על השלכת חפצים למגרש במשחק הביתי ואילו רק 3 אלף יורו על האבוקה שהודלקה במשחק חוץ... מסכם פה את הכל בעצם לא?

אם אתה לא רואה מה ההבדל בין אנשים שיושבים איתך ביציע לבין מיץ' או כל גורם אחר בהנהלה...

עזוב זה באמת מיותר.

כשאתה מציג את זה ככה, יש משהו בדברים שלך.

אז מעכשיו אסור להתלונן יותר על מיץ׳ וההנהלה!

כשאתה מציג את זה ככה, יש משהו בדברים שלך.

אז מעכשיו אסור להתלונן יותר על מיץ׳ וההנהלה!

אתה סתם אוהב לזיין את המוח בקיצר

או כמו שחבר טוב אמר

שב בלול.

יש דרכים להתלונן ולבקר ובפורום הזה אתם פשוט מגזימים, השנאה האישית שלכם כלפי הארגון מסיבות שאנערף נוטפת מכל תו שיוצא לכם מהמקלדת, שחרר גבר.

אתה סתם אוהב לזיין את המוח בקיצר

או כמו שחבר טוב אמר

שב בלול.

יש דרכים להתלונן ולבקר ובפורום הזה אתם פשוט מגזימים, השנאה האישית שלכם כלפי הארגון מסיבות שאנערף נוטפת מכל תו שיוצא לכם מהמקלדת, שחרר גבר.

גם אתה כולך דיבורים.

כשמשהו כאן נכתב שלא לרוחך אתה מגיב בהתלהמות, ומטיל פה רפש ברמה האישית כמו אחרון הטוקבקיסטים. להטיף לאחרים על ביקורת מנומקת זה יפה כשנוח, הא?!

בפעם האחרונה שבדקתי לא אתה ולא מי שאתה מתיימר להגן עליו קדושים ונכון לכרגע מותר לכתוב כאן בחופשיות. לא רוצה לייצג אף אחד אחר פה אז אני אדבר בשם עצמי - אני מתכוון להמשיך לכתוב פה מה שאני רוצה נגד או בעד מי שבא לי.

לא בא לך טוב בעין התווים שאני מקליד? אתה מוזמן לדלג להודעה הבאה.

אני חושב שהרבה אנשים פה מסתכלים יותר מדי בשחור ולבן כשיש פה הרבה אפור. היום חבר שלי אחד אמר לי שכל הכבוד להנהלה ושאין מקום לעבריינים במגרש כדורגל. אמרתי לו "כן? נכנסת פעם עם כרטיס נוער במקום מבוגר למשחק? זרקת קליפות של גרעינים על הרצפה? עישנת מתחת ליציע ולא מחוץ לאיצטדיון? עברת על המהירות המותרת? חזרת מחו"ל עם סחורה שהיית צריך להכריז במכס ולא הכרזת? הוצאת לשון הרע על מישהו בציבור?" בקיצור אפשר להמשיך ככה וככה, לפי זה צריך להעיף מהאיצטדיון 90% מהאוהדים בערך כי בטוח מישהו עבר בצורה כלשהי על החוק. הרבה דברים שעושים במגרשי כדורגל הם לא בהכרח דברים שאמורים לזכות את האחראים לכך בכינוי "עבריינים" אפילו אם מבחינת החוק היבש הם כאלה. כי וואלה אם ניגע ספציפית למשל בנושא הפירו יש המון ארצות בהם זה לא חוקי אבל עדיין זה מבוצע, יש הנהלות שמשתפות פעולה ועוזרות לקהל, ההתאחדויות לא מעמידות את הקבוצות לדין (וגם אם כן מדובר בקנס נמוך שהקבוצה מוכנה לספוג כי היא מבינה שזה שווה את זה). הנהלת מכבי בהרבה מקרים בוחרת להלחם בקהל שלה במקום להלחם בתקנון ובהתאחדות. ועל מה? מילא על גזענות או אלימות אני יכול להבין, אבל בעניינים שקשורים לתפאורה, לעידוד, לפירו, רצוי היה אם הקבוצה הייתה מנסה יותר לעזור לקהל ולארגון מאשר לנסות להלחם בהם כל הזמן, כן גם במחיר של קנסות (בהתחלה לפחות). אפילו לוני המושמץ פה ניסה להגן על הקהל כשהעמידו את מכבי לדין בגלל השיר של טועמה וטען שזה לא גזענות (דרך אגב אני מסכים איתו. לא רק בגלל שהגזענות היא בעצם להגיד שזה שיר גזעני, כי גם ספציפית באזורנו זה הרבה יותר מורכב ואיך אני תמיד אומר - זה לא גזענות לשנוא את האויב). ההנהלה שלנו תורמת לסתימת פיות, ופגיעה בחופש הביטוי ובחופש הפרט. . מספקת פרטים על אוהדים שאחר כך עוצרים אותם על כלום (וכבר היו מקרים). אנשים לא מבינים שהמלחמה של הארגון פה היא הרבה יותר רחבה וכוללת מעבר לעניין הפרטי שלהם. היא בגדול למען כל האוהדים באשר הם (גם אם הם לא מתכוונים לזה). אני לא מצדיק בהכרח כל פעולה של הארגון ויש דברים שאני לא מסכים איתם, כמו גם דברים שאתם מייחסים לארגון שהם בכלל לא נכונים ומתבצעים בעיקר ע"י אנשים אינדובידואלים שאולי חלקם קשורים איכשהו לארגון ואולי לא אבל הם לא מסמלים את דרכו של הארגון אלא רק את הדיעה האישית שלהם. אבל אני עוד יותר לא מסכים עם הצורה שבה ההנהלה בוחרת להתנהל ולהלחם בארגון שבסופו של דבר כל מה שהוא עושה ומנסה לעשות זה למען הקבוצה, למען העידוד שלה ולמען דחיפתה לניצחון. כל זה בהתנדבות ובבזבוז שעות על גבי שעות ימים ולילות מחייהם. במקום זה ההנהלה רק נלחמת בהם ועל הדרך גם מסיתה את שאר הקהל נגדם מה שממש לא תורם להלך הרוח הכולל. וכן, בסופו של דבר קלישיאתי ככל שיהיה אין קבוצה בלי אוהדים. ולא סתם כל אוהד אלא דווקא אלא שהולכים אחרי הקבוצה באש ובמים. זה קל מאוד לעשות את מה שהם עושים עכשיו כשהקבוצה יחסית מצליחה, אבל מה יקרה בימים קשים יותר? מי יהיה שם למענם? מי היה שם בעבר כשהיה קשה? צריך למצוא את דרך המלך, וכן יש דברים שהארגון יצטרך להתפשר בהם אבל יותר חשוב מזה גם ההנהלה. ובינתיים היא מסרבת להתפשר ורק מסתגרת בפינה שלה ונלחמת עוד יותר וחזק יותר. וזאת טעות.

ח"ח למי שקרא את כל זה חחח

אם רק היית קורא היית מבין שקנס של 5 אלף יורו הוא על השלכת חפצים למגרש במשחק הביתי ואילו רק 3 אלף יורו על האבוקה שהודלקה במשחק חוץ... מסכם פה את הכל בעצם לא?

מזה בדיוק מסכם?! יש לך 3 אלף יורו מיותרים?!

אנשים חכמים על כסף של אחרים..

לפי ההגדרה הזו צריך לעצור מדינה שלמה , נכון?

ועדיין יש משהו שנקרא פרופורציות , אתה רוצה להגיד לי שאף פעם לא עברת על החוק?

לא יודע על מה המחאה , אבל אני די בטוח שהפנאטיקס לא שדדו בנק ורצחו מישהו.

על איזה עצורים בדיוק אתה מדבר?!

ומה הקשר בין מכבי לעצורים?! מי שעוצר זה המשטרה, הקבוצה רק מרחיקה אותם בשביל לא לקבל נזקים כלכליים יותר ממה שאותו אוהד/ים כבר עשו...

מזה בדיוק מסכם?! יש לך 3 אלף יורו מיותרים?!

אנשים חכמים על כסף של אחרים..

תודה, סיכמת את הכל.

הקטע הוא שמכבי קיבלה עונש חמור יותר על השלכת חפצים, ולא ראיתי את השוטר אזולאי פותח פה בקמפיין נגד משליכי החפצים כמו שהוא פותח נגד הארגון.

ולמען הסר ספק:

אני לא חלק מהארגון, גם אני לפעמים לא מסכים עם הארגון והדרך שבה הוא פועל, אבל אתם כבר מזיינים את השכל יותר מדי.

מה קרה? אז הניפו שלט בנוגע למחאה שלהם, מה עדיף? שיקללו 90 דקות? יניפו סמרטוטים? זו דרך לגיטימית ביותר למחות.

הקטע הוא שמכבי קיבלה עונש חמור יותר על השלכת חפצים, ולא ראיתי את השוטר אזולאי פותח פה בקמפיין נגד משליכי החפצים כמו שהוא פותח נגד הארגון.

ולמען הסר ספק:

אני לא חלק מהארגון, גם אני לפעמים לא מסכים עם הארגון והדרך שבה הוא פועל, אבל אתם כבר מזיינים את השכל יותר מדי.

מה קרה? אז הניפו שלט בנוגע למחאה שלהם, מה עדיף? שיקללו 90 דקות? יניפו סמרטוטים? זו דרך לגיטימית ביותר למחות.

חס וחלילה, לחלוטין דרך לגיטימית למחות, הבעיה שכולם אלופים כשלא מדובר בכסף שלהם.

הנהלת מכבי לא שוטרים, לא שופטים ולא תובעים.... הנהלת מכבי או יותר נכון הבעלים של מכבי הוא זה שמשלם על הדברים שהקהל עושה.

ניסיתי לא להגיב אבל זה חזק ממני.

א. אני מאוד מעריך את מרבית חברי הארגון ואני חושב שבדרך כלל הם עושים עבודה נפלאה ומופלאה ועל כן אני תורם מכספי כשאני יכול מכיוון שמזמני איני יכול לתרום.

ב. אני חושב שהנפת שלטים זאת דרך מעולה למחות נגד כל דבר שרוצים למחות עליו.

ג. אני עדיין חושב שאנשים שעושים דברים שפוגעים במכבי (בטח אם זה דברים לא חוקיים) אז שלא יתפלאו אם מכבי הולכת נגדם.

ד.אני חושב שמכבי צריכה לתמוך באוהדים בטח בדחיפה של הכנסת ציוד עידוד וכו. ואני לא חושב שזה מתנגש עם יד קשה נגד מי שעד שעניינים יסתדרו לוקח את החוק לידיו.

ה. אני חושב ואמרתי את זה פעמים רבות, יותר שקיפות הייתה עושה פלאים. גם לארגון וגם להנהלה.

ו. אני אוהד בשנות ה30 המתקדמות. הייתי מנוי שנים רבות והגעתי כמעט לכל חור בארץ. כבר עשור לא מגיע למשחקים שמצריכים נסיעה בשבת. סתם רושם את סה כדי למזער תגובות של "לא היית למה אתה מגיב"...

ז. כולנו אוהדים ולכולנו אותה מטרה. אני משתדל לא לקלל ולהעליב אנשים. אשמח שזה יהיה הדדי.

ולמען הסר ספק:

שיניפו שלטים עד מחר.. לא ראיתי שמישהו אמר שזה לא לגיטימי. זכותם וזו דרך לגיטימית... זה שהשלטים לא ממש קשורים למציאות זה משהו אחר.

שיניפו שלטים עד מחר.. לא ראיתי שמישהו אמר שזה לא לגיטימי. זכותם וזו דרך לגיטימית... זה שהשלטים לא ממש קשורים למציאות זה משהו אחר.

מאיפה אתה יודע מה קורה במציאות? (הפורום והאינטרנט זאת לא המציאות, דרך אגב).

ולמען הסר ספק:

אגב שיתפס מי שזרק את החפץ גם הוא יורחק (יש לך ספק?!)

אף אחד לא מרחיק בגלל שזה מהפנטיקס.

מעניין אותי מאוד אם אני יבוא לבית שלך וישבור לך חלון האם אתה תבליג על זה, או רק שזה כסף של אחרים קל לך?!