Jump to content

דור מיכה - זוכרים?

JacK

Recommended Posts

קיבל השנה הזדמנויות.

שיחק באירופה וגם בליגה,אומנם לא הרבה אבל מספיק,ולא סיפק את הסחורה.

אני חולה על הילד הזה,ואין אוהד שלא רוצה ששחקנים שגדלו במועדון יצליחו.

אבל נגמרו הימים שהקהל מכתיב את ההרכב ואת הסגל.

אני עם יוקה ב100%

מה הקשר ?

ויש לך את זה ביותר גניבת דעת ?

"קיבל השנה הזדמנויות "

לגבי כל עניין ה"לא משתפר" - זה נכון לגבי מיכה, אבל נכון גם לגבי כל שחקן ישראלי כמעט.

כשהשחקן הישראלי יוצא לבלות בוגאס בסוף השנה, או סתם טס לחו"ל בזמן פגרת נבחרות במקום להתאמן ולעבוד קשה כדי להשתפר, זה מציק לי.

זה מציק כי אני רואה שחקני כדורסל בטופ של הטופ שבכל קיץ קורעים את עצמם כדי להמשיך ולהשתפר, ופה זה לא ממש קיים.

אי אפשר להשתפר ולהוכיח את עצמך בו זמנית?

ברור שאפשר.

רק שמיכה כבר עונה 4 ברצף פותח בזגזוגים בין הספסל להרכב ליציע ולספסל וזה כנראה אומר שלוקח גם למאמנים גדולים מאוד לזהות את הכישרון שלו אחרי זמן.

או שנמאס לו או שיוקאנוביץ' לא תופס ממנו..

קצת קשה לי להאמין שיוקאנוביץ׳, אחד שראה אלפי כדורגלנים מגובה הדשא לאורך הקריירה, יצליח לפספס טאלנט כל כך גדול...

סומך על השיקולים שלו לחלוטין. עם כל הכבוד, דור מיכה כבר לא ילד, שייתמודד.

קצת קשה לי להאמין שיוקאנוביץ׳, אחד שראה אלפי כדורגלנים מגובה הדשא לאורך הקריירה, יצליח לפספס טאלנט כל כך גדול...

סומך על השיקולים שלו לחלוטין. עם כל הכבוד, דור מיכה כבר לא ילד, שייתמודד.

תודה רבה.

אנשים מדברים פה המון מרגש (לא שזה רע) ושוכחים שבסופו של דבר אף אחד מאיתנו לא נוכח באימונים ולא יודע מה יוקאן רואה.

מקווה שדור ייקח את זה למקומות הנכונים ויעבוד קשה מתמיד באימונים.

אגב גם בעונות קודמות שהוא פתח על הספסל למיטב זכרוני כבר אחרי 7-8 מחזורים גג הוא הפך לשחקן הרכב.

כאן ההרגשה היא שהוא מקבל פחות ופחות דקות.

ההבדל הגדול הוא שורמוט עושה הגנה ברמה סבירה פלוס, מה שדור לא עשה מעולם. לקבוצה כמו מכבי שסופגת כמעט כל משחק מתחילת העונה, זה פקטור סופר קריטי.

לגבי כל עניין ה"לא משתפר" - זה נכון לגבי מיכה, אבל נכון גם לגבי כל שחקן ישראלי כמעט.

כשהשחקן הישראלי יוצא לבלות בוגאס בסוף השנה, או סתם טס לחו"ל בזמן פגרת נבחרות במקום להתאמן ולעבוד קשה כדי להשתפר, זה מציק לי.

זה מציק כי אני רואה שחקני כדורסל בטופ של הטופ שבכל קיץ קורעים את עצמם כדי להמשיך ולהשתפר, ופה זה לא ממש קיים.

זה קצת מטעה

לשחקני מכבי בקיץ האחרון היה פגרה של שבוע וחצי אתה חייב לתת לגוף.לנוח

לשחקני הכדורסל יש פגרה של חודש וחצי אז שבוכיים אתה נח וחודש עובד

ההבדל הגדול הוא שורמוט עושה הגנה ברמה סבירה פלוס, מה שדור לא עשה מעולם. לקבוצה כמו מכבי שסופגת כמעט כל משחק מתחילת העונה, זה פקטור סופר קריטי.

בעיניי, דווקט האספקט היחיד במשחק שמיכה טוב ממנו מורמוט הוא במשחק ההגנה.

גילי לא מסוגל לחלץ כדור אם חייו תלויים בכך.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אני דווקא זוכר ממנו נסיונות חילוץ/סגירה ואפילו הצלחות ממשחקים אחרונים

אולי זה קרדיט מוגזם כי אני תופס אותו פיזית כרכיכה עם ראש מנוע תוצרת השריר האחורי של הפועל

ניסיונות כן, הצלחות לא.

אין לו מחויבות הגנתית בשיט, והוא פשוט לא יודע למקם את עצמו נכון בסגירה.

הוא עושה מה שהוא יכול, כי זה מצופה ממנו בתפקידו, אבל אין לו את זה פשוט.

חחח מה? ורמוט מביך בהגנה. אוויר כמו ניקולה. אם כבר אחד היתרונות של מיכה זה העזרה ההגנתית באגף.

ניסיונות כן, הצלחות לא.

אין לו מחויבות הגנתית בשיט, והוא פשוט לא יודע למקם את עצמו נכון בסגירה.

הוא עודה מה שהוא יכול, כי זה מצוםה ממנו בתפקידו, אבל אין לו את זה פשוט.

כן, אז כנראה החלק השני של מה שרשמתי :)

יהיה מצחיק אם מיכה יהיה בסגל.

מה?

מיכה מאוד ממושמע ועושה ים הגנה, זה באופי שלו

כל משחק מול חיפה הוא היה יורד עם טאווטחה להגנה

והעונה באמת שקשה להביא דוגמאות כי הוא לא משחק הרבה, אבל נראה לך שאם הוא שחקן שלא עושה הגנה אז סלבישה היה נותן לו לשחק דווקא כמגן ימני כשצריכים גול? יש סיבה שסוזה אהב לשים את מיכה באגף ב 352.

ורמוט? הוא באמת עושה הגנה ויורד לאחור (בעיקר לאחר איבודים שלו אבל לא רק) אבל מיכה לא פחות ואף יותר.

לא חושב שהשוואות בין דור לגילי במקומן. אני חושב שמוטב היה להניח לורמוט מחוץ לדיון.

אבל אם כבר הנושא עלה, אז ורמוט הוא אחד השחקנים שמחויבים הגנתית הכי הרבה בקבוצה. בדרך כלל נמצא באיזור הרחבה שלנו בהתקפות מתפרצות של היריבה ורודף תמיד אחרי המגן.

שוב, לא בהשוואה לכלום. רק אומר.

לא חושב שהשוואות בין דור לגילי במקומן. אני חושב שמוטב היה להניח לורמוט מחוץ לדיון.

אבל אם כבר הנושא עלה, אז ורמוט הוא אחד השחקנים שמחויבים הגנתית הכי הרבה בקבוצה. בדרך כלל נמצא באיזור הרחבה שלנו בהתקפות מתפרצות של היריבה ורודף תמיד אחרי המגן.

שוב, לא בהשוואה לכלום. רק אומר.

חחחחחח אין לי כוח להסביר עד כמה הוא עושה בכאילו, האמת יש דוגמא אחת, כמו שהוא עושה תנועה לשטח מת.

yello

מה לא ברור?

שיחק 7 פעמים העונה בליגה,עלה כמחליף ופתח...בצ'מפיונס כנ"ל,פשוט לא משחק טוב..משחק רע.

אני מת שהוא יצליח באמת,אבל לא צריך לעשות סיפור גדול מ2 משחקים ביציע,שיפנים יתאמץ ויוכיח

בעיניי, דווקט האספקט היחיד במשחק שמיכה טוב ממנו מורמוט הוא במשחק ההגנה.

זה, וליצור מצבים לשערים (מיכה בישל העונה יותר משורמוט בישל מאז שהגיע למכבי).

מה לא ברור?

שיחק 7 פעמים העונה בליגה,עלה כמחליף ופתח...בצ'מפיונס כנ"ל,פשוט לא משחק טוב..משחק רע.

אין ספק ש-13 דקות נגד עכו או 4 דקות בדרבי הם מספיק זמן כדי להוכיח את עצמך :please:

מהפעמים שנכנס כמחליף, הפעם היחידה שהוא נכנס ליותר מ-20 דקות היתה נגד בית"ר, ואחרי שנכנס התחלנו להגיע למצבים.

200 דקות ב-11 מחזורים לא נקרא לקבל הזדמנויות, מה גם שזה לא שהוא היה הכי חלש בזמן שאחרים מככבים. עדן וגילי מסריחים את הדשא מהרגע שהגיעו למכבי וממשיכים לקבל דקות.