Jump to content

טריידים הזויים עם חיפה שאולי יקרו? -פוצל מנושא ציטוטים-

judymaccabi

Recommended Posts

כי יש להם זיכרון קצר, או שאין להם הרבה מושג, אל תתרגש אחי, כשמיכה יחזור להיות שחקן הרכב כולם יסגדו לו פה .

מיכה יחזור להיות שחקן הרכב במשחק ויתיקי 2013 נגד אפרוחי 2030...

אחלה ציטוט להמשך העונה

אני מאוד מאוד מקווה שאני אתבדה במהלך העונה.... השחקן האהוב עליי בשנים האחרונות.

אבל קשה לראות אותו משתלב במצב הנוכחי.

בשביל להשתלב צריך להבריק במעט דקות שהוא מקבל - וזה קשה, בטח כשאתה בועט לשער כמו שחקן נוער במרבית המקרים.

אפשר לשנות את השם של הנושא לציטוטים לשדים

נותנים את מיכה ומעדיפים שחקן שאין לו מקום בחיפה על השחקן ה2 הכי משמעותי התקפית בקבוצה

אפשר לשנות את השם של הנושא לדיון של כמה עמודים אחרי ציטוט מהשדים

מיכה עונה שלישית פותח עונה לא טוב ומשתפר בהמשך בניגוד לעזרא שפותח עונה גרוע וממשיך להיות יותר גרוע בהמשך

הדביקו לעזרא סטיגמה של שחקן גרוע.. אבל בוא נבדוק מספרים שלו ושל מיכה ונראה מי מבינהם השחקן הגרוע..

עזרא ובן חיים ביחד בכושר עם זהבי מתחת ליצחקי אין הגנה בארץ שיכולה לעצור אותם הבעיה שעזרא ובן חיים אוהבים להתעסק בשטויות ומי שאומר לשחרר את מיכה הוא פשוט לא מבין כלום השנה יש עומס ואין הרבה רוטציות אל תבלבלו תשכל שחקן מצוין כישרון אדיר

עזרא ובן חיים ביחד בכושר עם זהבי מתחת ליצחקי אין הגנה בארץ שיכולה לעצור אותם הבעיה שעזרא ובן חיים אוהבים להתעסק בשטויות ומי שאומר לשחרר את מיכה הוא פשוט לא מבין כלום השנה יש עומס ואין הרבה רוטציות אל תבלבלו תשכל שחקן מצוין כישרון אדיר

מיכה שחקן ספסל לגיטימי. בגילו מאחל לו לעזוב את מכבי ולשחק כדורגל...

מי שמגיב כך נגד דור מיכה ובעד לשחרר אותו לחיפה הוא אוהד פח אשפה

הפתגם עבד כי ימלוך זה בדיוק בשבילו

אשכרה מוכנים לקבל סירחונות מחיפה בתמורה לילד יהלום שלנו

חבל מאוד שאי אפשר לשחרר אצלנו אוהדים ולהעביר אותם לחיפה

מי שמגיב כך נגד דור מיכה ובעד לשחרר אותו לחיפה הוא אוהד פח אשפה

הפתגם עבד כי ימלוך זה בדיוק בשבילו

אשכרה מוכנים לקבל סירחונות מחיפה בתמורה לילד יהלום שלנו

חבל מאוד שאי אפשר לשחרר אצלנו אוהדים ולהעביר אותם לחיפה

לשחרר את אחד השחקנים הכי מחויבים שלנו ועם האופי הכי נוח במועדון ולקבל תמורתו שחקן כמו עזרא שאנחנו רואים עד כמה הוא מחויב לקבוצה שהוא משחק בה לא ברור.

בצורה היפותטית אם קורה מקרה כזה (לא שיש תסריט שמשחררים אותו לחיפה) אז ברגע שהם יחזרו לצמרת הם יבכו איך ג'ורדי שחרר את מיכה דווקא לחיפה בדיוק כמו עם מקרה ראדי.

באמת שזאת הזיה רק לחשוב על זה. מלבד בן בסט לא הייתי נותן להם כלום

מה נסגר איתכם? אם עזרא היה מגיע לספסל, הייתי לוקח אותו. אבל ברור שאם הוא יגיע זה לא יהיה לספסל, אלא להרכב או לכל הפחות לשחקן רוטציה בכיר. ממש לא רוצה אותו. אנחנו צריכים שדרוג משמעותי, לא עוד מאותו דבר.

עוד משהו - עזרא מתחזק בדת והוא שומר שבת. אין לי בעיה עם זה בפני עצמו, אבל לא רוצה ששחקן כזה יהיה בקבוצה כי זה יגרום להמון בעיות בתחומים שונים. עדיף להתרחק ממנו.

לפחות טב"ח נראה אינטליגנט מחוץ למגרש. עזרא אפילו זה לא.

מה נסגר איתכם? אם עזרא היה מגיע לספסל, הייתי לוקח אותו. אבל ברור שאם הוא יגיע זה לא יהיה לספסל, אלא להרכב או לכל הפחות לשחקן רוטציה בכיר. ממש לא רוצה אותו. אנחנו צריכים שדרוג משמעותי, לא עוד מאותו דבר.

עוד משהו - עזרא מתחזק בדת והוא שומר שבת. אין לי בעיה עם זה בפני עצמו, אבל לא רוצה ששחקן כזה יהיה בקבוצה כי זה יגרום להמון בעיות בתחומים שונים. עדיף להתרחק ממנו.

לפחות טב"ח נראה אינטליגנט מחוץ למגרש. עזרא אפילו זה לא.

מתי שמעת את עזרא מדבר מחוץ למגרש? ומה קשורה ההתחזקות שלו בדת, הוא בדיוק כמו אלירן מהבחינה הזאת.

מתי שמעת את עזרא מדבר מחוץ למגרש? ומה קשורה ההתחזקות שלו בדת, הוא בדיוק כמו אלירן מהבחינה הזאת.

בראיונות בודדים אחרי משחקים. לא אומר שהוא טיפש גמור כי הוא לא, אבל הוא גם לא נראה כמו טב"ח.

לא, עזרא הוא לא בדיוק כמו עטר. ראינו את כתבות הליקוק של תומר לוי ודומיו שבהן מעידים שעזרא התחזק, משתדל ללון בסמוך למגרשים בשבתות ומנסה להמעיט ככל אפשר מהעבודה בשבת.

שוב, שיעשה מה שטוב לו, אבל לא כשהוא משחק בקבוצה מקצוענית שמדי פעם משחקת או מתאמנת בשבת. יש פה פתח להרבה מאוד צרות.

יש לאנשים פה זיכרון קצר בנוגע למיכה.

מבחינתי הוא שווה הרכב לפני ורמוט וטב"ח ובטח שלפני עזרא.

ולגבי המספרים של עזרא? על כל גול או בישול הוא עושה כל כך הרבה שטויות ומאבד המון כדורים ומחרב התקפות. כן, גם טב"ח כזה. לא צריך עוד אחד.