Jump to content

מאות הרוגים במתקפת טרור בפריז: דאעש לקח אחריות

Double

Recommended Posts

אתה מבינים שמתוך 1.6 מיליארד מוסלמים בעולם, יש כמה אלפים שהם ממש חלק מדאעש, גג 10 מיליון שתומכים ברעיון וכל היתר נחשבים בעיניהם בוגדים הרבה יותר חמורים מנוצרים / יהודים וכו׳, כן?

זה שהם מכנים עצמם המדינה לא איסלאמית לא אומר כלום.

אז למה לא מוקיעים מתוכם את המסיתים במסגדים? שכונות שלמות באירופה שנראות כמו עזה? מדוע בישראל יש רק בודדים כמו לוסי אהריש? מדוע הקול השפוי לא עולה על זה הרדיקלי?

דעא"ש מוציאים הודעה בצרפתית על הפיגוע ב"בירת התועבה, פריז", חולני.

צריך להעביר את אלנבי 40 לאיצטדיון ר"ג, אולי דעא"ש יעשו שם גם עבודה?

אתה מבינים שמתוך 1.6 מיליארד מוסלמים בעולם, יש כמה אלפים שהם ממש חלק מדאעש, גג 10 מיליון שתומכים ברעיון וכל היתר נחשבים בעיניהם בוגדים הרבה יותר חמורים מנוצרים / יהודים וכו׳, כן?

זה שהם מכנים עצמם המדינה לא איסלאמית לא אומר כלום.

ממש לא מזיז לי המיליארד מוסלמים שלא קשורים לכלום

אבל לומר שרק 10 מיליון הם חלק מדאעש או תומכים ברעיון? כמה מוסלמים יש בעולם לדעתך שהם נגד מדינת ישראל? מבחינתי זה חלק מהרעיון של דאעש.

רק אל תגיד לי שהאסלאם היא דת של שלום ואחווה.

אגב, מי שלא צפה בסדרת הפרקים "אללה אסלאם" של צבי יחזקאלי מלפני כ 3 שנים - מומלץ!

פרק 1:

פרק 2:

פרק 3:

פרק 4:

מזעזע אותי מה שקורה בפייסבוק.

פשוט אנשים מזדהיים עם צרפת רק כי זה טרנדי תמונת פרופיל בדגלי צרפת.

WORLD
Paris Attacker With Explosive Vest Was Blocked From Entering Soccer Stadium
At least one suicide bomber had a ticket to the France-Germany soccer game, but his explosive vest was found during a security check at the gate

אז הוא התפוצץ כי לא נתנו לו להכנס ?

אז אתה קולט בן אדם עם חגורת נפץ ופשוט אומר לו שהוא לא יכול להיכנס, במקום לעצור אותו/לחסל אותו?

בלי לדעת מה קרה, אני מניח שברגע הגילוי הוא פשוט התפוצץ. או רץ והתפוצץ.

המאבטח לא אמר לו אל תכנס, לך תתפוצץ במקום אחר.

מחבל מתאבד זה אחד הסנאריואים הכי קשים להתמודדות. אנחנו בארץ לא יודעים בדיוק איך להתמודד איתו. אז הם ידעו?

ריקודי ההורה על דם ההרוגים הם אחד הרגעים היותר דוחים בהיסטוריה של המדינה שלנו, כאילו שאנחנו מעניינים שם מישהו כרגע

קודם כל אף אחד לא רוקד על דם ההרוגים אם כבר להיפך אבל יש לך אובססיה לעשות דמוניזציה לישראל וליהודים ולחפש אותם יומם ולילה והכי מרגיז הוא שאתה מעליל ומכפיש אחרי שאתה לא מוצא לכלוך ועוד מאשים את המדינה.

ריקודי ההורה על דם ההרוגים הם אחד הרגעים היותר דוחים בהיסטוריה של המדינה שלנו, כאילו שאנחנו מעניינים שם מישהו כרגע

זו בדיוק הכוונה, אנחנו לא מעניינים אף אחד אז מדוע הם צריכים לעניין אותי? ובדיוק בגלל הסיבה הזו אין ריקודי דם על אף הרוג והרוג שם, מעניינים את הביצה אם להיות אמיתי.

אבל היי, אני שמח שאתה לא פיתחת אדישות להרג חברים אירופאים, אדישות פיתחת רק כלפי הרג אחים ישראלים.

יעקב ונתנאל לא קיבלו כחול לבן באייפל.

ידידה ישראלית/ צרפתיה שנולדה בפריז

״אני מצטערת להודיע לכם שהצרפתים לא מזדהים עם הישראלים לא אתמול ולא היום! עדיין מציגים את זה שהם סוף סוף יכולים להזדהות עם הפלסטינים ״

״אני מצטערת להודיע לכם שהצרפתים לא מזדהים עם הישראלים לא אתמול ולא היום! עדיין מציגים את זה שהם סוף סוף יכולים להזדהות עם הפלסטינים ״

אני לא מצפה שאוכלי הצפרדעים יזדהו איתנו וזה גם לעולם לא יקרה ויש סיבה טובה לכך והיא נעוצה בנו ולא בפלסטינים.

אני לא מצפה שאוכלי הצפרדעים יזדהו איתנו וזה גם לעולם לא יקרה ויש סיבה טובה לכך והיא נעוצה בנו ולא בפלסטינים.

הסבר

Sent from my iPhone using Tapatalk

הסבר

Sent from my iPhone using Tapatalk

הכישלון ההסברתי שלנו הוא כל כך חמור עד כדי כך שהאחראים צריכים לתת את הדין על המחדל המתמשך הזה, אם אני הייתי אירופאי גם אני הייתי מאמין לתעמולה הזולה והשקרית של הבלסטינים שהם מסכנים וקורבנות אקיבוש וכו' מסיבה פשוטה, כאשר במשך לפחות 2 עשורים (20 פאקינג שנה) של פמפום תעמולה בלסטינית (בכל אמצעי שהוא, כולל תמיכה מרשתות תקשורת זרות וממשלתיות) אל מול וואקום הסברתי ישראלי וחוסר סנקציות וחומרי הסברה ראויים אל מול שקרים נלוזים אזי מתקבל הרושם שצד אחד צועק "הצילו שוחטים אותנו" והצד השני סותם את הפה מה שנקרא הסכמה שבשתיקה, ואני לא מדבר על האנטי שמים והניאו נאצים כי יש גם הרבה ליברלים שהם לא זה ולא זה והם לצד הבלסטינים כי הם קנו את התעמולה שלהם בזמן שאנחנו לא טרחנו בכלל להציע את שלנו למכירה.

מתחיל ב-א' נגמר ב-שמיות

תתפלא אבל לאו דווקא, הסבר מעל.

אולי עוד 20-30 כאלה והם יתחילו להבין.