Jump to content

תגובת המנהלת על הבכיינות של מכבי תל אביב

mta8

Recommended Posts

לא זכור לי אי פעם שהתחשבו כאן בקבוצות ששיחקו באירופה.

בכל מקרה הרצון של מכבי שכל העולם יתנהל על פי הצרכים שלה הוא הגיוני מצידה אבל בפועל זה לא עובד ככה.

בעולם האמיתי שיקולים של זכיין ששילם כסף על הזכות לשדר את המשחק המרכזי הם קריטיים לכאורה יותר מצריכה של מכבי.

וב נע מה כללית יותר? עושה רושם שכיוון שלא היה שחקן רכש שאפשר להביא מהפועל כמיטב המסורת, הוחלט להביא מהם את הבכיינות.

יוקאנוביץ לגמרי עולה על העצבים, בוכה בתקשורת כמו תינוק מפונק.

פעם על שחקנים ופעם על עומס.

שחרר, שמור קצת על פאסון, אנחנו לא הפועל...

תגובה הזויה ולא מכבדת אבל יחד עם זאת הם צודקים.

צודקים? מעוותים את המציאות:

1. מכבי לא התלוננה על הדרבי ,אלא על גביע השוקו שיצר את הרצף ההזוי: שני-ביתר,רביעי-בני יהודה,שבת-דרבי...

כמובן ששום התייחסות שלהם לגביע השוקו

2. ברור שמכבי תסרב לשחק ביום ב ללא פרץ

שוב שום התיחסות לכך שפרץ ישחק ביום ב ויצטרף לנבחרת יום אחרי או לחילופין שהמשחק ישוחק ביום א

ההתנהלות של המנהלת כהתנהלות התקשורת כולה: אישית,אינפנטילית,צהובה ובעיקר מונעת מאינטרסנטים

ברדיו אגב זה כבר שיא החוצפה כמה שהם שונאים אותנו.

דיברו על זה שמכבי בכיינים ושיש לה שחקנים שלא משחקים אז זה ההזדמנות לתת להם לשחק...כאילו..רציני?

מי אתם שתקבעו תהרכב של מכבי?

אי אפשר כבר יותר עם המציצה הזאת למען שבאר שבע תקח אליפות, זה כבר יצא מפרופורציה

צודקים? מעוותים את המציאות:

1. מכבי לא התלוננה על הדרבי ,אלא על גביע השוקו שיצר את הרצף ההזוי: שני-ביתר,רביעי-בני יהודה,שבת-דרבי...

כמובן ששום התייחסות שלהם לגביע השוקו

2. ברור שמכבי תסרב לשחק ביום ב ללא פרץ

שוב שום התיחסות לכך שפרץ ישחק ביום ב ויצטרף לנבחרת יום אחרי או לחילופין שהמשחק ישוחק ביום א

ההתנהלות של המנהלת כהתנהלות התקשורת כולה: אישית,אינפנטילית,צהובה ובעיקר מונעת מאינטרסנטים

1. הטוטו נדחה. לא חושב שהיה מועד אחר לדחוף אותו.

2. אני מניח שיש כאן שיקולי רייטינג.. גם זהבי דיבר על זה.

1. תגובה מבישה. מעניין מי הדובר שניסח אותה...

2. יש פה מן גניבת הדעת - למה לא הציעו להעביר ליום ראשון; ולמה בכלל המשחק המרכזי משוחק ביום ראשון (הערכה שלי: לחיפה לפחות 4 נציגים בנבחרת הצעירה ולכן דרשה שהמשחק יוקדם להיום. כתוצאה מכך, לא הסכימו שמכבי תשחק היום, במקביל לחיפה).

3. בכל זאת, פאק של מכבי. אם הציעו לך וסירבת וגם לא נלחמת לשחק ביום ראשון, לפחות אל תתלונן על זה אחרי המשחק. למותר לציין, שהטיעון שלא רצו לוותר על דור פרץ גם הוא תמוה (עם כל הכבוד). אפשר רק להניח שלא רצו לוותר על ראיקוביץ'. אבל גם זה קצת תמוה. שיחקנו נגד נתניה, לא משחק עונה.

4. ההשוואה לקבוצות צמרת באירופה - גם מצד יוקאן וגם מצד המנהלת - מטומטמת. אנחנו לא באיירן או צ'לסי והליגה היא לא הפרמיירליג או הבונדסליגה. למען ההגינות נאמר גם ששטוטגרט וויאריאל הן לא נתניה או עכו. אבל ההתמקדות צריכה להיות שלשחק רביעי - שבת מקים קושי אובייקטיבי, לאו דווקא ביחס לקבוצה היריבה, ואם רוצים לסייע לקבוצות אפשר לנסות להתחשב. אם המנהלת עשתה משהו בשביל זה, זה רק המינימום והאובייס האפשריים.

לא היה מועד אחר?

מה עם רביעי הקרוב?

ברדיו אגב זה כבר שיא החוצפה כמה שהם שונאים אותנו.

דיברו על זה שמכבי בכיינים ושיש לה שחקנים שלא משחקים אז זה ההזדמנות לתת להם לשחק...כאילו..רציני?

מי אתם שתקבעו תהרכב של מכבי?

אי אפשר כבר יותר עם המציצה הזאת למען שבאר שבע תקח אליפות, זה כבר יצא מפרופורציה

+זה שעושים מהומה ממרגוליס לשם הגדלת התחרותיות בליגה, זין על השחקן

דיברו ברדיו על זה שאסור בכלל לקיים משחקים בזמן פגרת נבחרות(חוק של אופ"א או משהו)

משחקי הנבחרות מתחילים ביום ה'. ביום ד' יש משחקי גביע כלשהו באיטליה. אמנם מליגות נמוכות, אבל יש. בטוח שאפשר היה לקבל איזה אישור למשחק כזה, ביום רביעי. היו מקיימים אותו ב4 אחה"צ.

והכי חשוב - אפשר לנסות. מקסימום היו אומרים להם לא. רק לנסות לעזור.

אז ככה..

1.זה שהוא נדחה זה נכון,והפלא ופלא יש עכשיו פגרה אז למה לא בשבת הקרובה??????

אה כי 2 שחקנים של בני יהודה משחקים בצעירה??? שוב העסקנות מנצחת כי דמאיו קרוב יותר לצלחת (הינה גם יצא לי חרוז)

2. רייטינג? הצחקת אותי, כשרוצים הכל אפשרי,כי דרבי בשבת בשעה 18:00 זה שעת שיא הרייטינג (הרי עצרת רבין חשובה יותר ,אל תבין אותי לא נכון כי ימני קיצוני אני לא),ועוד אלף דוגמאות אם תרצה להזזת משחקים לימים פחות סקסיים בגלל אלף ואחת סיבות.

שאפו לג'ורדי

תוך פחות מ4 שנים אנחנו מקבלים יחס כמו של האימפריה האחות הגדולה מהכדורסל

שילכו לחפש כל הלוזרים שלא מסוגלים לנצח בספורט

לא יודע , לא אוהב את יוקאנוביץ'

עם כל הכבוד על ווטפורד שהעלה אותם ליגה והכל

נראה לי יכולנו להביא יותר טוב

לא יודע לעשות רוטציה כמו שצריך, משחק כדורגל מסריח בלי שיטה ולא מפסיק להתבכיין בתקשורת:

רכש, יכולת של שחקנים, שיבוצים .

וגם לא נראה לי שזה הפאסון ושידור המקצועיות שג'ורדי חיפש במאמן

לא יודע , לא אוהב את יוקאנוביץ'

עם כל הכבוד על ווטפורד שהעלה אותם ליגה והכל

נראה לי יכולנו להביא יותר טוב

לא יודע לעשות רוטציה כמו שצריך, משחק כדורגל מסריח בלי שיטה ולא מפסיק להתבכיין בתקשורת:

רכש, יכולת של שחקנים, שיבוצים .

וגם לא נראה לי שזה הפאסון ושידור המקצועיות שג'ורדי חיפש במאמן

,תגובה עניינית לנושא בסה"כ

אני לא מסכים עם הניסוח, גועל נפש. אני כן מסכים עם תוכן הדברים, גם אם אני לא מאמין לכל ה"עובדות" שהם ציינו. שוב פעם, השיבוץ ההזוי היחיד היה בני-יהודה בגביע השוקו אחרי שבוטל המשחק העיקרי עקב האובך. כל הקבוצות באירופה משחקות אחרי 3 ימים. יותר טוב שנתחיל לשחק כדורגל מאשר לבכות ויותר טוב שיוקאן יתעסק באיך לשפר את הקבוצה ואת המשחק חרא שלנו מאשר בלדבר על העומס כל הזמן.

המצב הזה בעייתי ואני אסביר למה. מכבי בעצמה חתמה על כל ההסכמים האלה עם הזכיינים. עכשיו, זה לא שמכבי יכולה לסרב להסכמים האלה מסיבות כאלה ואחרות, כי זה לא שליגת העל היא שיא הרייטינג באירופה ומחכות מלא זכייניות בתור כדי לשלם. ערוץ 11 וצ׳רלטון זה מה יש, ומכבי חתמה על זה ומקבלת על זה כסף בין היתר. אין מה לעשות כאן יותר מדי, כל אחד פועל לפי האינטרסים שלו. לזכייניות יש יותר משקל בעניין ההחלטה להזיז משחקים לצערי. המנהלת יכולה להפעיל קצת לחץ אבל גם את זה היא בקושי עושה. זה בדיוק מה שיוקאנוביץ׳ וזהבי לא רואים בתמונה הגדולה.

[emoji33]!

אפשר לחשוב.. סיפור מביך לכל הצדדים ומשני בהחלט לרמה של הכדורגל הישראלי בכלל ומכבי בפרט, שוב מתעסקים בקקה וכולם בולעים את זה, מוטב שתטריפו את השחקנים ותאכל כל ראש וראש של יריב בבלומפילד!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

עם ארגון או בלי ארגון

Sent from my iPhone using Tapatalk

אחת התגובות הכי מביכות שראיתי מגוף תקשורתי שלא מייצג ארגון טרור.

למצוא את מי שניסח את זה ואת מי שאישר לו את זה ולדרוש התנצלות, על גבי אותו אתר.

אחת התגובות הכי מביכות שראיתי מגוף תקשורתי שלא מייצג ארגון טרור.

למצוא את מי שניסח את זה ואת מי שאישר לו את זה ולדרוש התנצלות, על גבי אותו אתר.

קובי ברדה?