Jump to content

ג?קי בן זקן בכלא

Shachar24

Recommended Posts

שמח שפושעים כמוהו נכנסים לכלא.

חושב שתפס את אלוהים בביצים.. תפסו לו את הביצים בחזרה... אני הולך לעשות לו משלוח מסבון של פעם.. הוא יזדקק לזה..

לא אוהב את בן זקן, כדאי שנבהיר את זה מההתחלה.

אני מאמין גם שכל פושע מורשע יש למצות איתו את הדין.

מצד שני קשה לי לשמוח ביום הזה. הוא נותן לנו תמונת מראה של מי ומה מנהל את הכדורגל הישראלי היום.

עצוב לי קצת גם בשביל אשדוד. מועדון (אולי יש לומר מועדונים) שבימיו הטובים היה לו מקום של כבוד בליגת העל והוציא לא מעט שחקנים טובים מהנוער. מה יהיה גורלו עכשיו? לא טוב, זה בטוח.

איפשהו הרצון אומר שהלוואי וכל בעלי הקבוצות יהיו כמו גולדהאר. ברור שזה לא מציאותי. אבל לפחות בעלים עם רצון טוב וכוונות טובות לקידום המועדונים והכדורגל כאן בארץ מבלי להיות מושחתים.

זה באמת כזה מוגזם לבקש?

לא אוהב את בן זקן, כדאי שנבהיר את זה מההתחלה.

אני מאמין גם שכל פושע מורשע יש למצות איתו את הדין.

מצד שני קשה לי לשמוח ביום הזה. הוא נותן לנו תמונת מראה של מי ומה מנהל את הכדורגל הישראלי היום.

עצוב לי קצת גם בשביל אשדוד. מועדון (אולי יש לומר מועדונים) שבימיו הטובים היה לו מקום של כבוד בליגת העל והוציא לא מעט שחקנים טובים מהנוער. מה יהיה גורלו עכשיו? לא טוב, זה בטוח.

איפשהו הרצון אומר שהלוואי וכל בעלי הקבוצות יהיו כמו גולדהאר. ברור שזה לא מציאותי. אבל לפחות בעלים עם רצון טוב וכוונות טובות לקידום המועדונים והכדורגל כאן בארץ מבלי להיות מושחתים.

זה באמת כזה מוגזם לבקש?

עשה לביתו.

על ההרצת מניות

שופט בית המשפט המחוזי בת"א, דוד רוזן בגזר הדין: "אלה עבירות שפגעו באמון הציבור. מדד ת"א 100 הוא מדד מרכזי. הם גרמו לעיוות בשוק באופן מתוחכם ופגעו בכספי חוסכים כמו קרנות פנסיה. זו מזימה מתוכננת. הם רצו לגרוף הון עתק לכיסם. הם פעלו כגוף אחד. בן זקן בעל המאה ובעל הדעה. אלדר היה מבצע. יש לשמור את שוק ההון ממרמה. שיפעל משיקולים כלכליים". על אלדר ובן זקן הוטל גם קנס כספי של 250 אלף שקל לכל אחד. בתוך כך, על חברת מנופים שהיייתה בשליטת בן זקן ועל ארנה קפיטל שבשליטת אלדר הוטלו קנסות של 250 אלף שקל.