Jump to content

זה חרא

המכבייה

Recommended Posts

ערן שינה פינה בפנדל.

פרץ במשחק לא טוב שם את טבח מול שוער בשער השני.

מכבי עם הלשון בחוץ. היה אפשר לתת לאזולאי ומיכה דקות, הם רעננים יחסית.

מכבי שיחקה הרבה יותר טוב מול פורטו מאשר מול נתניה. כי אתגר המסגרת האירופאית מדליקה את רובם (חוץ מזהבי) הרבה יותר מאשר עוד עוד משחק ליגה. קוראים לזה שובע.

אלברמן זה סלע של יציבות. בקיץ בחורף בסתיו ובאביב. וגם הולך יותר לעומק מבעבר. כמו חש שזאת חובתו לשפר את העסק. או הוראה, לא יודע.

תחושה מוזרה וסובייקטיבית- אנחנו רודפים אחרי בש.

הסטטיסטיקה של הכל יהיה בסדר אחרי ליגת האלופות-לא עומדת במבחן המציאות. אז האוויר ממש יוצא ולכן יורדי יהיה חייב שני בינגו בינואר כשהדגש הוא על חלוץ שמיד יתן תפוקה.

ומצד שני, הכי חשוב לקחת נקודות בתקופה הזאת.

זה היה רע לתפארת היום. כן, חרא כמו שיוקאן אמר.

ומצד שלישי, לא מבין את לוח המשחקים הזה. אם פרגי היה נאלץ לשחק בליגה יומיים אחרי ליגת האלופות-כל העולם היה שומע על אי שביעות רצונו. וזה יצא חמישה משחקים בשתיים עשרה יום. למה? למה בש מקבלת מנוחה כזאת?

רצינו אירופה וקיבלנו. אין כאן בכיינות.

ורק ערן נראה כמו תמיד….

אין לי עניין לכתוב על עומר בן הרוש.

לא מרגיש לי שאנחנו רודפים אחרי ב"ש.

בשנים הקודמות הייתי מאוד זהיר ובקטע של "לא נגמר עד שלא נגמר", אבל השנים האחרונות עם רמת הליגה שבמקביל מכבי ברמה אחרת (בכל הקשור למקצועיות), גורמים לי לחשוב שהעסק אצלנו.

בוא נגיד ככה, חובת ההוכחה על ב"ש, והתחושה שלי שהם לא תמיד יחזיקו מעמד.

גם אני חושב שבכיינות לא במקום למועדון שכן שואף להציב סטנדרטים אחרים ולהתחרות ברמות אחרות וספרות אחרות. אבל להעלות תהיות מותר בכל זאת:

טוענים שהגוף המשדר הוא המחליט -הגוף המשדר החליט לשדר את מכבי ואת ב"ש ובחרו את חיפה ובית"ר למשחק המרכזי ביום שני.

עם החלק האחרון אין לנו מה לעשות, אבל ההחלטה שמכבי תשחק בשבת וב"ש תשחק ביום ראשון מעלה המון סמני שאלה סביב ניקיון הכפיים של העוסקים בדבר.

מישהו עושה פה דווקא.

המנהלת הזאת היא בלוף אחד גדול. היא המשך רוח ההתאחדות והמשך הסטדנרטים של ההתאחדות - אגב רוב אנשיה הם מההתאחדות - זה נקרא ישראבלוף.

הם הומצאו על מנת להביא כסף - בפועל, הם מתעסקים בגאל מרגוליס ובאיך לחרבן למכבי את העונה כמה שאפשר.

אצלי האנטי ב''ש הווא רגשי אמנם, למרות שיש להם התקפה חזקה יותר השנה, כל שאר הפרמטרים לטעמי לא השתנו,

אותה הגנה, הובאן לא יהיה שחקן טוב יותר כי עלה ליורו, המנטליות שלהם לטעמי, לא השתנתה תוך חודשיים,

יש להם חתיכת בלנדר חדש, שמה בדיוק עשה בכדורגל? שחקן זניח שעשה עונה טובה אחת כמאמן.

לזכותם יש את הנסיון השלישי, את הכסף את האיצטדיון וליגת האלופות...

אולי ייקחו אליפות מאיזה גול ברגע האחרון, זה בכל זאת ספורט, אנחנו עדיין לא מכבי סל(בימים אלה עדיף)לא חושב שהם טובים יותר.

אנחנו לא רודפים אחרי ב"ש

שתי הקבוצות רושמות אחוזי הצלחה גבוהים למרות שפגשו בעיקר קבוצות גדולות וחזקות, ולשתיהן יש משחקים קלים על הנייר עד סיום הסיבוב (כולל המשחק הזה מבחינתי, והמחזור הקודם באיזשהו מובן - ב"ש מול נתניה)

הקבוצה שתצליח להמשיך לרשום אחוזי הצלחה כאלה גם בהמשך כנראה תקח אליפות.

הם הומצאו על מנת להביא כסף - בפועל, הם מתעסקים בגאל מרגוליס ובאיך לחרבן למכבי את העונה כמה שאפשר.

קשה לי לבוא אליהם בטענות במקרה הזה.

זה כמו שנבוא בטענות למכבי שמתעסקת גם בכדורגל וגם בפתיחת חנויות.

המנהלת צריכה להתעסק גם בלהביא כסף וגם בלשמור את התקנון.

אנחנו לא רודפים אחרי ב"ש

שתי הקבוצות רושמות אחוזי הצלחה גבוהים למרות שפגשו בעיקר קבוצות גדולות וחזקות, ולשתיהן יש משחקים קלים על הנייר עד סיום הסיבוב (כולל המשחק הזה מבחינתי, והמחזור הקודם באיזשהו מובן - ב"ש מול נתניה)

הקבוצה שתצליח להמשיך לרשום אחוזי הצלחה כאלה גם בהמשך כנראה תקח אליפות.

ולנו יתרון קטן שניצחנו את ב"ש בחוץ.

גם אני חושב שבכיינות לא במקום למועדון שכן שואף להציב סטנדרטים אחרים ולהתחרות ברמות אחרות וספרות אחרות. אבל להעלות תהיות מותר בכל זאת:

טוענים שהגוף המשדר הוא המחליט -הגוף המשדר החליט לשדר את מכבי ואת ב"ש ובחרו את חיפה ובית"ר למשחק המרכזי ביום שני.

עם החלק האחרון אין לנו מה לעשות, אבל ההחלטה שמכבי תשחק בשבת וב"ש תשחק ביום ראשון מעלה המון סמני שאלה סביב ניקיון הכפיים של העוסקים בדבר.

מישהו עושה פה דווקא.

המנהלת הזאת היא בלוף אחד גדול. היא המשך רוח ההתאחדות והמשך הסטדנרטים של ההתאחדות - אגב רוב אנשיה הם מההתאחדות - זה נקרא ישראבלוף.

העיקר שמו בראשה ''מכביסט''

קשה לי לבוא אליהם בטענות במקרה הזה.

זה כמו שנבוא בטענות למכבי שמתעסקת גם בכדורגל וגם בפתיחת חנויות.

המנהלת צריכה להתעסק גם בלהביא כסף וגם בלשמור את התקנון.

אחלה.

איפה הכסף ?

אתה לא מרגיש שעושים פה דווקא ?

מקרה אחד, טעות, מקרה שני ושלישי ?

יש פה יד מכוונת.

בכל מה שקשור לנושא מרגוליס אני לא מרגיש שעושים דווקא. מה לעשות שאם עברנו על התקנון הם צריכים לבדוק את זה.

יו"ר המנהלת הוא אוהד מכבי חזק מאוד, זה לא אומר שבנושא הלו"ז לא דפקו אותנו.

שום לו"ז צפוף (ואפשר לחשוב שנחתנו בארץ ביום חמישי ממשחק חוץ) לא מצדיק יכולת כזו ובעיקר חוסר חשק כזה. אנחנו שבעים וזה מה שיפיל אותנו. אני כן מנסה לזרום עם אלו שנזהרים ומגוננים על השחקנים בגלל או בתקווה שהעומס הוא הגורם לתצוגות האלו אבל קשה לי, אני לא קונה את זה. זו לא עייפות פיזית כמו עייפות מנטאלית ואין לי מושג מה מכבי צריכה לעשות כדי לשנות פאזה. לא היינו ראויים לניצחון היום.

התחושה שאנחנו רודפים אחרי ב"ש נובעת מפערי היכולת בין הקבוצות נכון להיום. אני בונה יותר על ב"ש שלא תדע איך לנהל סגל מלא ועמוס מאשר על חלון רכש טוב של ג'ורדי(מה שלא קרה כבר 3 שנים). כרגע אנחנו קשים לצפייה.

שום לו"ז צפוף (ואפשר לחשוב שנחתנו בארץ ביום חמישי ממשחק חוץ) לא מצדיק יכולת כזו ובעיקר חוסר חשק כזה. אנחנו שבעים וזה מה שיפיל אותנו. אני כן מנסה לזרום עם אלו שנזהרים ומגוננים על השחקנים בגלל או בתקווה שהעומס הוא הגורם לתצוגות האלו אבל קשה לי, אני לא קונה את זה. זו לא עייפות פיזית כמו עייפות מנטאלית ואין לי מושג מה מכבי צריכה לעשות כדי לשנות פאזה. לא היינו ראויים לניצחון היום.

יכולת כזאת בהחלט מושפעת מעייפות. להרים את עצמך תוך יומיים מול יריבה רעננה שרוצה כותרות עליך. זה לא חוסר חשק מכוון, זה חוסר באנרגיות. אבל זה המחיר שמשלמים ואני משלם אותו באהבה. הלוואי וכל עונה אלו יהיו הבעיות שלנו.

זה גם פיסי וגם מנטלי. וכן, לרוץ לאליפות רביעית ברצף. הפך פה לכל כך מובן מאליו, כאילו אנחנו מכביסל. ברור שישנו שובע. הייתי מתפלא אם לא.

לפגוע בינגו אמיתי עם החיזוק בינואר. לא רואה דרך אחרת. זה גם הכרח מקצועי. לפעמים זה נראה ומרגיש כמו זהבי נגד כל העולם. זה מקצועי.

לך תפגע עכשיו בחלוץ שיתן תפוקה מיידית. פריצה היה היוצא מהכלל שלא מעיד על הכלל.

יכולת כזאת בהחלט מושפעת מעייפות. להרים את עצמך תוך יומיים מול יריבה רעננה שרוצה כותרות עליך. זה לא חוסר חשק מכוון, זה חוסר באנרגיות. אבל זה המחיר שמשלמים ואני משלם אותו באהבה. הלוואי וכל עונה אלו יהיו הבעיות שלנו.

זה גם פיסי וגם מנטלי. וכן, לרוץ לאליפות רביעית ברצף. הפך פה לכל כך מובן מאליו, כאילו אנחנו מכביסל. ברור שישנו שובע. הייתי מתפלא אם לא.

לפגוע בינגו אמיתי עם החיזוק בינואר. לא רואה דרך אחרת. זה גם הכרח מקצועי. לפעמים זה נראה ומרגיש כמו זהבי נגד כל העולם. זה מקצועי.

משחרר את ראדוניץ׳ ומביא את פריצה בינואר בחוזה עד סוף השנה.

מכיר את הקבוצה, המדינה ולא צריך להתאקלם, הוא יהיה שווה 6 גולים במידה ויהיה כשיר.

ראינו מה שווה במאני-טיים.

משחרר את ראדוניץ׳ ומביא את פריצה בינואר בחוזה עד סוף השנה.

מכיר את הקבוצה, המדינה ולא צריך להתאקלם, הוא יהיה שווה 6 גולים במידה ויהיה כשיר.

ראינו מה שווה במאני-טיים.

הלוואי שזה היה אפשרי

שטויות אחי,

ההרכבים של יוקאנוביץ לא נתנו 2 משחקים טובים בחיים. גם לא אצל פאקו או סוזה. אין מה לעשות, אין מספיק שחקנים טובים ויוקאנוביץ לא מוסיף, ואני עדין.

בבסט לא היה טוב בחיים, פרץ לא הוכיח שהוא איזה קשר אחורי מהטובים בארץ אנחנו לא יודעים אם הוא מתאים, מיטרו נותן מספרים אבל בחיים לא היה טוב, ורמוט לא נותן תפוקה/מסוכן כבר שנה, עוד משנה שעברה, בן חיים בלי פריצה,מיכה,דאבור,ראדי בחיים לא הצליח לתת 2 משחקים ברצף, בכללי הוא שחקן כדורגל מאוד בינוני ולא מדוייק. בן הרוש?

ה׳עייפות׳ אולי לא עוזרת (אני חושב שהעומס דווקא יבוא לידי ביטוי כשנסיים עם אירופה עקב עייפות מצטברת וירידת מתח, כרגע המתח דווקא אמור לעזור) אבל הסגל הזה לעולם היה טוב, זה לא שיש לך למה לצפות. בן חיים לא חווה ׳ירידה ביכולת׳ - הוא משחק בדיוק כפי ששיחק כל התקופה אצלנו, אותו דבר לגבי כולם בקיצור. זהבי גם דוגמא טובה.

רעב זה גם שטויות, זה סגנון משחק ואופי. זהבי תמיד נראה רעב, מיכה, זיו, אלברמן. בבסט נראה אותו דבר, טיבי לא שחקן שמשחק ברעב יוצא דופן - ועדיין הבלם הטוב בליגה ביי פאר. הכל שטויות. כשהסגל טוב, הכל טוב. אני לא מזהה ירידה ביכולת של ה׳טובים׳ אצלנו, אולי קצת חוסר אמון שלהם בחבר׳ה שמסביב, וזה משפיע עליהם. ככה מתחילה הידרדרות.

מישהו עושה פה דווקא.

השאלה הזו עלתה הערב בטוויטר של אורן יוסיפוביץ. בשלב מסוים הגיב שם קובי ברדה, איש הפועל ודובר המנהלת כיום, שביום ב׳ יוצאים לנבחרת הצעירה ולכן המשחק היה היום, מה גם שמכבי ״לא ביקשה להזיז״.

במענה לשאלה מי במכבי בכלל בצעירה, השיבו יוספיוביץ וברדה - פרץ וראיקוביץ ממכבי, חסאן מנתניה.

בדקתי. המשחק בכלל ביום ה׳. למכבי חיפה, שמשחקת מחר, יש 4 נציגים לפחות (חבשי, עטאא, ריאן וגוזלן). לא פוסל שגם לביתר בש או הפועל חיפה יש נציג או שניים. לזה כבר לא הגיבו.

מדהים בעיני שדבר המנהלת כתב דבר כזה. ממש עלבון לאינטיליגנציה

בכל מה שקשור לנושא מרגוליס אני לא מרגיש שעושים דווקא. מה לעשות שאם עברנו על התקנון הם צריכים לבדוק את זה.

יו"ר המנהלת הוא אוהד מכבי חזק מאוד, זה לא אומר שבנושא הלו"ז לא דפקו אותנו.

הודעת המנהלת התחילה במשפט: המנהלת מגנה את המעשה. בסוף נזכרו לכתוב, שהם יערכו בירור.

זו הודעה? אם עוד לא ערכתם בירור, איך כבר מגנים? בהסתמך על טענה של הפרשן בשידור? שיגיש תלונה רשמית, המנהלת תבדוק ואז שיגיבו. אבל הם, דבר ראשון רצים לתקשורת וכבר קובעים מי אשם. רק חסר שיפרסמו את העונש.

אגב בינתיים נמני חזר בו. לא שמעתי שהגינוי גם כן בוטל (בטח לא ההבטחה לברר).

שטויות אחי,

ההרכבים של יוקאנוביץ לא נתנו 2 משחקים טובים בחיים. גם לא אצל פאקו או סוזה. אין מה לעשות, אין מספיק שחקנים טובים ויוקאנוביץ לא מוסיף, ואני עדין.

בבסט לא היה טוב בחיים, פרץ לא הוכיח שהוא איזה קשר אחורי מהטובים בארץ אנחנו לא יודעים אם הוא מתאים, מיטרו נותן מספרים אבל בחיים לא היה טוב, ורמוט לא נותן תפוקה/מסוכן כבר שנה, עוד משנה שעברה, בן חיים בלי פריצה,מיכה,דאבור,ראדי בחיים לא הצליח לתת 2 משחקים ברצף, בכללי הוא שחקן כדורגל מאוד בינוני ולא מדוייק. בן הרוש?

ה׳עייפות׳ אולי לא עוזרת (אני חושב שהעומס דווקא יבוא לידי ביטוי כשנסיים עם אירופה עקב עייפות מצטברת וירידת מתח, כרגע המתח דווקא אמור לעזור) אבל הסגל הזה לעולם היה טוב, זה לא שיש לך למה לצפות. בן חיים לא חווה ׳ירידה ביכולת׳ - הוא משחק בדיוק כפי ששיחק כל התקופה אצלנו, אותו דבר לגבי כולם בקיצור. זהבי גם דוגמא טובה.

רעב זה גם שטויות, זה סגנון משחק ואופי. זהבי תמיד נראה רעב, מיכה, זיו, אלברמן. בבסט נראה אותו דבר, טיבי לא שחקן שמשחק ברעב יוצא דופן - ועדיין הבלם הטוב בליגה ביי פאר. הכל שטויות. כשהסגל טוב, הכל טוב. אני לא מזהה ירידה ביכולת של ה׳טובים׳ אצלנו, אולי קצת חוסר אמון שלהם בחבר׳ה שמסביב, וזה משפיע עליהם. ככה מתחילה הידרדרות.

לא מסכים נקודתית לגבי שחקנים מסויימים (אנחנו מכירים את חילוקי הדיעות שלנו), אבל איתך לגמרי ברוח הכללית של הדברים.

קשה מאוד לראות שיפור ניכר ביכולת שלנו ללא חיזוק מבחוץ.

עם זאת, ראיתי כבר שינויים דרמטיים יותר שמתרחשים תוך כדי עונה. בטח לא משהו לבנות עליו, אבל אל תבטל אותנו עדיין.

שטויות אחי,

כתבתי,לא מאמין שסיום ליגת האלופות תרים אותנו. הפוך. סטטיסטית מארבע הקודמות הישראליות שהיו שם בעבר.

בקשר לפרץ, מוקדם לחוות דעה אבל החישול דהוא עובר עכשיו זה לטובה. הוא קצת שחצני במשחק שלו וזה יכול ללכת לכאן או לכאן.

ובסופו של דבר-אתה עובד עם החומר שיש לך.

רק תמיד מדהים אותי הזיכרון הקצר-היי התחננת לתיקו בדרבי לא לפני המון זמן. לא מדבר על חיפה בכלל.

המועדון התקדם. חזר להיות דומיננטי. זה היה מדע בידיוני לפני שלוש שנים.

על מה הטענות שלך בכלל? ואיפה היית בפורום בזמן הזה?

אתה לא מזהה התקדמות? נהדר לך.

אני ראיתי את הדאבל של 77 בעיניים שלי. בוא תחדש לי משהו. אבא שלי היה בבלגרד מול וארזה באותה עונה.

בוא תספר לי איך המצב היום לא שונה מהמוכרים של העשר אפס וכל מיני שחקנים חלשים שלא היו ראויים לחולצה.

לא טוב לך מיטש? ביין? יורדי? ספר לי מה הבעיה שלך, לא בציניות.

כי אני כבר ראיתי הכל. תרגש אותי.

כתבתי,לא מאמין שסיום ליגת האלופות תרים אותנו. הפוך. סטטיסטית מארבע הקודמות הישראליות שהיו שם בעבר.

בקשר לפרץ, מוקדם לחוות דעה אבל החישול דהוא עובר עכשיו זה לטובה. הוא קצת שחצני במשחק שלו וזה יכול ללכת לכאן או לכאן.

רק תמיד מדהים אותי הזיכרון הקצר-היי התחננת לתיקו בדרבי לא לפני המון זמן. לא מדבר על חיפה בכלל.

אני ראיתי את הדאבל של 77 בעיניים שלי. בוא תחדש לי משהו. אבא שלי היה בבלגרד מול וארזה באותה עונה.

בוא תספר לי איך המצב היום לא שונה מהמוכרים של העשר אפס וכל מיני שחקנים חלשים שלא היו ראויים לחולצה.

מזה קשור עכשיו? תמיד אפשר להסתכל על חצי הכוס המלאה.

אבל זה לא יהודי לעשות זאת.

ואם בכל זאת תשאל אותי מה אני רוצה?

יורדי ויוקאן הביתה. אני יודע שזה דרישה פרימואית.

אבל מי שלא מסתכן לא מרוויח.

יורדי נכשל בבניית הסגל כבר 3 שנים

ויוקאנוביץ אוברקואליפייד עבורנו, לא יכול לתת לו יותר קרדיט מזה.

0 תרומה ונראה גם ש0 חשק.

יואב - הסטט על הקודמות באלופות לא רלוונטית. כל אחת והסיפור שלה. היחידה שבאמת התרסקה היתה חיפה 2003. האחרות לא התרסקו או לא היו רלוונטיות במאבק ללא קשר.