Jump to content

סיכום הניצחון על נתניה בבלומפילד אחריי צפיה בש.ח | הטירוף נגמר, זמן הפגרה.

Sawyer

Recommended Posts

בתקופה כזו ויומיים וחצי לאחר פורטו - הכי חשוב זה 3 נק'.

עכשיו השחקנים ינוחו, הפצועים ישובו בהדרגה, ונפתח פרק משחקים נוסף לקראת ינואר..

התרעננות + מקום ראשון נכון לעכשיו + השתתפות בליגת האלופות עם כל התעצומות הנפשיות, ההכנות, האימונים המרובים - אז תגלו שהמצב שלנו לא רע כפי שמציירים זאת.

שבוע טוב

חלילה, הטענה שדור פרץ זה שבישל זה להפחית את האירועים שהשפיעו על המשחק שזהבי היה שותף אליהם.

לא להראות שדור פרץ היה טוב היום כי הוא לא

אבל אם כבר דיברת על דור פרץ גם ממנו זהבי לא היה יותר טוב... (ד"א גם הקדוש המעונה זהבי איבד היום הרבה)

אם זהבי היה במשחק של 8 , פרץ היה על 4.5.

היכולת לייצר מהלכים מכריעים תלויה גם בחברייך לקבוצה, מה לעשות, כזה הוא המשחק.

ערן היה הכי דומיננטי ואיכותי שיכולתי לבקש, אלו שלצידו עשו את המיטב כדי לחרב.

כשזהבי מאבד כדור אחרי שעבר שחקן, והוא מנסה להכנס לרחבה, אני חי עם זה בשלום. רק שימשיך.

שדור פרץ מאבד כדור 40 מטר מהשער שלנו כי הוא טועה בשיקול דעת/מדרבל עצמו אל אבדון מול שחקנים טובים ממנו (רומאריו), אני מתבאס.

אבל שוב, זה אני.

אם זהבי היה במשחק של 8 , פרץ היה על 4.5.

היכולת לייצר מהלכים מכריעים תלויה גם בחברייך לקבוצה, מה לעשות, כזה הוא המשחק.

ערן היה הכי דומיננטי ואיכותי שיכולתי לבקש, אלו שלצידו עשו את המיטב כדי לחרב.

כשזהבי מאבד כדור אחרי שעבר שחקן, והוא מנסה להכנס לרחבה, אני חי עם זה בשלום. רק שימשיך.

שדור פרץ מאבד כדור 40 מטר מהשער שלנו כי הוא טועה בשיקול דעת/מדרבל עצמו אל אבדון מול שחקנים טובים ממנו (רומאריו), אני מתבאס.

אבל שוב, זה אני.

ההבדל הוא שזהבי היום שיחק חלוץ, ודור פרץ קשר לשניהם תפקידים שונים ומטרות שונות על המגרש

דור פרץ בישל, ערן זהבי לא בעט לשער הדברים הבסיסיים שבתפקידים שלהם צריכים להתקיים

די עם הסגידה נכון הוא אליל, אבל שהוא לא טוב צריך להגיד ולא לשקר לעצמך

לא חושב שההצלות של ראייקו היו טובות מאוד או אפילו סתם טובות. בסך הכל כדורים שהיה צריך לקחת.

איילה במהלך דבילי לגמרי בעט כדור לאמצע במקום למסור לבארי, ובבעיטה של סימלאניץ' אם זה היה נכנס זה היה גול מביש של ראיקו. בסך הכל משחק סביר.

אנחנו נראים רע. לא חושבים שמה שצריך זה מנוחה ולהתרענן, כי זאת פשוט הרמה של הקבוצה. אולי שחקנים כמו מיכה ויצחקי יכולים לתת יותר ניצוצות של כדורגל אבל כקבוצה אנחנו פשוט לא מרשימים וזה ככה המון זמן. לא חושב שזה ישתנה עד שיהיה לנו חלוץ נורמלי.

ההבדל הוא שזהבי היום שיחק חלוץ, ודור פרץ קשר לשניהם תפקידים שונים ומטרות שונות על המגרש

דור פרץ בישל, ערן זהבי לא בעט לשער הדברים הבסיסיים שבתפקידים שלהם צריכים להתקיים

דבר ראשון תקח בחזרה את מה שאמרת על הסגידה. אני לא סוגד לא לזהבי, ולא לאף שחקן אחר. כולה כדורגלנים.

כשהוא חלש כמו שהיה במשחקים רבים בחודשיים האחרונים, אין לי שום בעיה להגיד את זה. היום הוא היה מצויין.

שוב, כמו שאמרתי לך מקודם, אם זו דרך ההתסכלות שלך על המשחק (לגיטימי), אז הוויכוח פה מיותר לגמרי.

אני מסתכל על דברים קצת אחרים כשאני מגבש את הדעה שלי.

"לא משחק גרוע של עדן" ?! כאילו, מדד העדן זה משעשע, ובאמת ראוי לדיון. אבל הוא היה ממש גרוע היום, גם אם נתן כמה ספרינטים פה ושם. אגב בתור הוגה מדד העדן - תן לי בבקשה את 3 המשחקים הגרועים ביותר שלו במכבי, מעניין אותי.

סליחה שאני מתערב, חלוץ שמחמיץ הוא חלוץ רע, חלוץ שלא בועט לשער הוא חלוץ שלא קיבל כדורים

דור פרץ היה רע מלבד הבישול,

לפי ההגיון שלך מיטרו הוא מארדונה (ולזה דווקא קוסמיק יסכים ;) )

סליחה שאני מתערב, חלוץ שמחמיץ הוא חלוץ רע, חלוץ שלא בועט לשער לא קיבל כדורים

דור פרץ היה רע מלבד הבישול,

לפי ההגיון שלך מיטרו הוא מארדונה (ולזה דווקא קוסמיק יסכים ;) )

למה מה מיטרוביץ עשה? לא בעט, לא בישל, לא מסר כדור לגול כלום.

הטענה שלי היום שכולם היו חלשים אפילו זהבי הגדול ומיכה ב 20 דקות עשה יותר מכולם וצריך לתת לו הזדמנויות יותר.

מאוד נהניתי מהמשחק של שפונגין היום.

לא מתגעגע לדסה בשום צורה, יובל טוב ממנו בהכל חוץ מדריבל.

הכי אנדרייטד במכבי, מאוד אחראי ושקט.

חבל שהוא לא מקבל מספיק הזדמנויות בהרכב ויוקאנוביץ' מנסה כל מיני אלתורים..

לגמרי מסכים עם קוסמיק לגבי ערן. היה פשוט בכל מקום על המגרש, מדהים.

אחלה יובל אבל כשהאופציות הן טיבי כמגן/ראלי אני כן מתגעגע לדסה, מבחינת הרוטציה.

וגל אלברמן... תודה.

סוף סוף הפגרה מגיעה בזמן.

"לא משחק גרוע של עדן" ?! כאילו, מדד העדן זה משעשע, ובאמת ראוי לדיון. אבל הוא היה ממש גרוע היום, גם אם נתן כמה ספרינטים פה ושם. אגב בתור הוגה מדד העדן - תן לי בבקשה את 3 המשחקים הגרועים ביותר שלו במכבי, מעניין אותי.

מדד העדן זה המדד זהבי ההפוך

הוא פשוט משחק ממש גרוע שרף הציפיות ממנו כבר יותר נמוך מים המלח

כמו שיש זהבי מוד יש עדן מוד?

מאוד נהניתי מהמשחק של שפונגין היום.

לא מתגעגע לדסה בשום צורה, יובל טוב ממנו בהכל חוץ מדריבל.

יובל פשוט מספק את הסחורה מבחינה הגנתית, אתה יודע שאפשר לסמוך עליו

האמת שגם דסה היה לא רע בכלל מהבחינה הזאת, יותר ממה שציפיתי, אבל אין לו את הפיזיות והנחישות של יובל.

מבחינה התקפית, שחשבתי שדסה יתן לנו אקסטרה, בפועל הוא לא נתן את זה במשחקים ששיחק.

עם זאת, אני כן מתגעגע לדסה, וזה כדי שהוא ישחק בימין ויובל ישחק בשמאל. לא יכול להיות שיש לנו 3 מגנים שמאליים על הנייר, ואף אחד מהם לא ראוי להרכב.

עדן היום היה חלש להחריד כהרגלו. כמו עכבר בתוך גלגל שרץ ורץ בלי תכלית. באמת שכבר אני מרחם עליו, אם הוא לא יעשה שינוי ומהר אז גורלו להיות ללעג כמו משומר ואבידור עם שלל בדיחות שמקבעות תדמית.

הוא פשוט חלוץ לא מספיק טוב

געגועים לפריצה. נותן כליה אם הוא חוזר בינואר

לפני שנה היה לנו את ייני

שחקן הגנה טוב אבל בהתקפה לא משהו.

שפונגין נלחם משקיע ולא מוותר גם כשעוברים אותו הוא באטרף.אחלה מגן

ומצידי שלא יבשל כל העונה

אני מסתפק בבישול לזהבי בפלזן

יובל פשוט מספק את הסחורה מבחינה הגנתית, אתה יודע שאפשר לסמוך עליו

האמת שגם דסה היה לא רע בכלל מהבחינה הזאת, יותר ממה שציפיתי, אבל אין לו את הפיזיות והנחישות של יובל.

מבחינה התקפית, שחשבתי שדסה יתן לנו אקסטרה, בפועל הוא לא נתן את זה במשחקים ששיחק.

וזו בדיוק הסיבה שאני מעדיף אותו, פשוט מרגיש שאפשר לסמוך עליו.

הוא לא שחקן גדול, עושה טעויות, אבל הוא אף פעם לא יימכור אותי. יש לו iq , ואחריות.

דסה לכאורה נראה כמו אחד עם פוטנציאל התקפי בגלל הדריבל והמהירות, אבל בתכל׳ס הקבלת החלטות שלו והביצוע (קרוס/פס/בעיטה) די ביצים.

הוא לא טוואטחה.

תריץ את שניהם 30 משחקים, אין לי ספק שהתפוקה המספרית שלהם בהתקפה תהיה כמעט זהה.

שפונגין רק היום הכניס שניים/שלושה טובים לרחבה.

הגנתית, יש שם פער.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עדן שב בצד חייב למות, באמת.

לא אשכח לבן זונה הזה איך הוא ביקש מערן לבעוט את הפנדל נגד פורטו, מילא היו עושים עליך את העבירה, אבל באיזו זכות בכלל אתה מבקש?

היום בכלל ראו שהוא לא יודע לעצור, לא יודע לעלות לכדור גובה, לא יודע לעשות תנועה ובאופן כללי: לא מבין אפילו את הבסיס של המשחק ובפרט של עמדת החלוץ.

פשוט לא להאמין שזה כדורגלן מקצועי שמקבל 400 אלף יורו בעונה.

ברור לכם שאם זיו היה שם את הכדור של מיכה עם הברך זה היה נכנס כן?

ועוד משהו, מי שהתחיל לשיר "לא כידונים לא חניתות" עם הקהל של נתניה- מביך, מביך, מביך.