Jump to content

יתר משחקי ליגת העל

מיטשל

Recommended Posts

החגיגות של הקהל והשחקנים אחרי הנצחון הדחוק שלהם אתמול,זה כל ההבדל.

אנחנו אחרי נצחון כזה בדיוק מול אותה יריבה נכנסים לדיכאון מנתחים ומאשימים עד המשחק הבא.

נראה לי שהחגיגות זה גם בגלל הגול היפה שהגיע בסיום

זה מה שאמרתי.

קל לעוף על ב״ש ולהתאכזב על יכולת המשחק שלנו כרגע.

בפועל, אם אנחנו מקום שני בגלל הפרש של 2 שערים אחרי כל הרצף משחקים האחרון אז וואלה אני רגועה ולא ברורה לי ההיסטריה

ממה את ככ רגועה?

את חושבת ששבועיים מנוחה "מנקים" את כל העומס וכל העייפות?

את חושבת שהפציעות יגמרו עכשיו וכולם יהיו כשירים?

עובדה מעניינת, הקבוצות שהגיעו לליגת האלופות ופספסו אליפות דווקא הצליחו להשאר בעמדת הובלה לאורך התקופה שלהם בליגת האלופות, אבל זאת הייתה העייפות המצטברת בסוף העונה שגמרה אותם בד"כ.

ככה שכן,

"הכל בסדר" אני מבין את המקום לשאוב ממנו אופטימיות ושאנחנו עדיין במקום הראשון (משותף) עם כל מה שנפל עלינו.

אבל המחשבה של "מעכשיו הכל טוב, זה מאחורינו" רחוקה מאוד מהמציאות. ואם מכבי לא תרענן את השורות בינואר עם לפחות 2 שחקני הרכב משמעותיים שיביאו עוד אוויר ובעיקר המון רעב ומוטיבציה.

האליפות בסכנה ממשית.

ממה את ככ רגועה?

עובדה מעניינת, הקבוצות שהגיעו לליגת האלופות ופספסו אליפות דווקא הצליחו להשאר בעמדת הובלה לאורך התקופה שלהם בליגת האלופות, אבל זאת הייתה העייפות המצטברת בסוף העונה שגמרה אותם בד"כ.

ככה שכן,

"הכל בסדר" אני מבין את המקום לשאוב ממנו אופטימיות ושאנחנו עדיין במקום הראשון (משותף) עם כל מה שנפל עלינו.

אבל המחשבה של "מעכשיו הכל טוב, זה מאחורינו" רחוקה מאוד מהמציאות. ואם מכבי לא תרענן את השורות בינואר עם לפחות 2 שחקני הרכב משמעותיים שיביאו עוד אוויר ובעיקר המון רעב ומוטיבציה.

האליפות בסכנה ממשית.

אתה לא באמת יכול לדעת מה יקרה אחרי תקופת העומס , להגיד חד משמעית שחייבים חיזוק וששחקנים לא רעבים זו טעות.

אתה לא באמת יכול לדעת מה יקרה אחרי תקופת העומס , להגיד חד משמעית שחייבים חיזוק וששחקנים לא רעבים זו טעות.

לא,

אבל אני יכול להעריך.

ועם ההכרות שלי עם מכבי, מכבי בעבר, הליגה הישראלית, וקבוצות קודמות בישראל ששיחקו בליגת האלופות (חלקן אגב, חזקות מאיתנו העונה הנוכחית) יכול לרמוז לי.

אני אגיד את זה ככה, אם לא יגיעו בינואר לפחות שני שחקנים משמעותיים שאחד מהם הוא חלוץ ש1. ישחק 2. יכבוש שערים - האליפות הזאת תיהיה של ב"ש או של ערן זהבי לבד.

לא,

אבל אני יכול להעריך.

ועם ההכרות שלי עם מכבי, מכבי בעבר, הליגה הישראלית, וקבוצות קודמות בישראל ששיחקו בליגת האלופות (חלקן אגב, חזקות מאיתנו העונה הנוכחית) יכול לרמוז לי.

אני אגיד את זה ככה, אם לא יגיעו בינואר לפחות שני שחקנים משמעותיים שאחד מהם הוא חלוץ ש1. ישחק 2. יכבוש שערים - האליפות הזאת תיהיה של ב"ש או של ערן זהבי לבד.

אני הייתי הולך עם ערן זהבי.

ממה את ככ רגועה?

ככה שכן,

האליפות בסכנה ממשית.

לא אמרתי שהכל בסדר- יש ליקויים שצריך לתקן ולעבוד עליהם

אני סומכת על הצוות שידע לעשות שינויים בינואר.

ברור שצריך חיזוק וברור שהפציעות לא מטיבות איתנו.

ואפחד לא הבטיח לנו שכל שנה האליפות שלנו בכיס הקטן ושלא יהיה מאבק.

אבל מפה ועד ההיסטריה ששוררת בחלק מהאנשים נראה לי מיותר.

אז אולי רגועה לא הייתה בחירת מילים נכונה

אבל אני לא חושבת שצריך מעכשיו להספיד אליפות

לא אמרתי שהכל בסדר- יש ליקויים שצריך לתקן ולעבוד עליהם

אני סומכת על הצוות שידע לעשות שינויים בינואר.

ברור שצריך חיזוק וברור שהפציעות לא מטיבות איתנו.

ואפחד לא הבטיח לנו שכל שנה האליפות שלנו בכיס הקטן ושלא יהיה מאבק.

אבל מפה ועד ההיסטריה ששוררת בחלק מהאנשים נראה לי מיותר.

אז אולי רגועה לא הייתה בחירת מילים נכונה

אבל אני לא חושבת שצריך מעכשיו להספיד אליפות

הכל בסדר, מצבנו עדיין לא רע (אנחנו פייבוריטים) ואם נשחק נכון את הקלפים שלנו (בעיקר בינואר) זה אכן צריך להיות שלנו.

גם אני לא בהיסטריה ואני נגד הפאניקה ששוררת פה בפורום, אבל מכאן ללהיות "רגוע".. קצת פספסתי אותך.

קיצר,

יאללה ינואר, תביא לנו חלון אגדי ברמת הזהבי+פריצה

אני חושב שהבסיס פה להרבה הודעות 'אנטי' באר-שבע הוא כי מראש אתם מסתכלים עליהם עם Mindset שלנו כאוהדי מכבי שפחות או יותר מטיילת כאן בליגה כבר 3 עונות וחצי. מחזיר אותכם אחורה כמה שנים אחורה, עם דגש על ניצחונות דחוקים בעונה של אוסקר, אני בטוח שחגגנו לא פחות כשמצד אחד הרגשנו שיש משהו מיוחד באוויר ומצד שני ידענו שכל משחק כזה הוא קריטי כדי לשבור את הנאחס ולא להיות הקבוצה הזאת שגומרת את העונה מוקדם מהצפוי. אם תצרפו לתחושות האלה את הגול הענק של ארבייטמן שהצליח להלהיב אפילו אותי בסלון אז אני בכלל לא מבין מה הבעיה.

בנוגע לב"ש - מדובר בקבוצה איכותית ורעבה, לא רק מבחינת הסגל אלא גם מסביב - בעלת בית חזקה וקהל גדול שנותן גב, במיוחד במשחקי הבית באיצטדיון החדש. כרגע לפחות, אין עליהם את הלחץ שיש עלינו, לא מבחינת עומס משחקים ובוודאי שלא מבחינת ציפיות. אחרי הכל, הם מתמודדים ראש בראש עם קבוצה שעשתה 3peat, ואם הם יסיימו כסגנית אז זה עדיין לא סוף העולם (להבדיל מאובדן אליפות אצלנו שיהיה משמעותי מאוד). עם כל הרצון לגמד אותם, בנקודת הזמן הזו הם משחקים טוב מאיתנו גם במשחקים יותר חלשים שלהם. עם זאת, כמו שכבר חלק אמרו כאן, המבחן האמיתי מבחינתם יהיה להמשיך את הריצה מעבר לפברואר. אנחנו עם האיכות והניסיון שלנו נישאר בצמרת הגבוהה גם אם היכולת הרעה תימשך. אם הם ישכילו להישאר צמודים עד הסוף וגם לעשות את הסוויצ' במשחקי העונה האמיתיים אז צפוי סיום עונה דרמטי. כבר עכשיו, בהתבסס על ה'אבולוציה' בדינמיקה של משחקי העונה איתם בשנה-שנתיים האחרונות, אני לא אופתע אם זה יקרה.

מכבי נותנת משחק כזה , ואתה צולב פה את הקבוצה ,היינו כבר בסרט הזה.

נתניה נגדנו היתה שווה תיקו, הפועל חיפה נגד ב״ש לא היתה שווה תיקו. חיפה הגיעה אולי לשני חצאי מצבים אתמול ובקושי הצליחה לעבור את החצי, נתניה הגיעו ליותר מצבים מולנו ועמדו שקול יותר.

עובדתית מתחילת השנה אנחנו משחקים ומגרדים ניצחונות כמו ב״ש של שנה שעברה והם להיפך. (5:2 שלנו על אשדוד שנה שעברה 5:2 שלהם השנה על פתח תקווה, 4:1 על עכו שלנו-3:1 שלהם בטדי השנה על בית״ר. גנבנו להם ניצחון חוץ בטדי, הם גנבו אותנו 3:2 בשנה שעברה עם השלושער של ברדה)

נכון זה מעצבן, התרגלנו שבסוף הכל מסתדר אבל כרגע אלה העובדות. נקווה להמשך טוב יותר.

נתניה נגדנו היתה שווה תיקו, הפועל חיפה נגד ב״ש לא היתה שווה תיקו. חיפה הגיעה אולי לשני חצאי מצבים אתמול ובקושי הצליחה לעבור את החצי, נתניה הגיעו ליותר מצבים מולנו ועמדו שקול יותר.

עובדתית מתחילת השנה אנחנו משחקים ומגרדים ניצחונות כמו ב״ש של שנה שעברה והם להיפך. (5:2 שלנו על אשדוד שנה שעברה 5:2 שלהם השנה על פתח תקווה, 4:1 על עכו שלנו-3:1 שלהם בטדי השנה, גנבנו להם ניצחון י, הם גנבו אותנו 3:2 בשנה שעברה עם השלושער של ברדה)

ב"ש ומכבי הביקעו אותה כמות שערים , להפוך אותם למפלצת שערים זו גניבת דעת.

ב"ש ומכבי הביקעו אותה כמות שערים , להפוך אותם למפלצת שערים זו גניבת דעת.

לא הפכתי אותם למפלצת שערים, מבחינת היכולת בניצחונות הם מרשימים יותר כרגע.

נראה לי שאפשר לסכם את זה ככה:

1. ביחס לעבר שלא הייתה קבוצה שתיתן פייט נראה כי השנה יש כזאת

2. ב"ש ביחס לשנים הקודמות משחקים טוב יותר ולוקחים נקודות גם כשלא ממש הולך להם

3. במשחק בנינו למרות שנצחנו ולמרות שהם לא ממש סיכנו את השער הייתה תחושה לראשונה בשנים האחרונות שהם משחקים מולנו בלי פחד ואפילו דיי שלטו בכדור

4. ב"ש עם הווייב ואנחנו עם הלשון בחוץ מקורח הנסיבות ולכן התחושה הכללית שהשנה זה אפשרי

אבל...

אליפות זה ריצת מרתון ולכן:

1. השאלה אך נראה אחרי שהעומס ירד

2. מי יפגע יותר בינואר - אנחנו בחיזוק שבטוח יגיע (לפחות בהתקפה) או ב"ש עם הזר הנוסף שעדין חסר להם

3. כשתבוא התקופה הקשה בב"ש איך היא תגיב אליה

4. מי יתפקד במניטיים

לסיכום:

להתחיל ולקבוע עמדות נחרצות זה בערך כמו לצעוק "יישששששש" לפני שהכדור עובר את הקו

ב״ש לקחו בשיניים נקודות במשחקים לא טובים שלהם גם בשתי העונות האחרונות.

למעשה, זה היה סוג של סימן היכר עבורם.

כך שלבוא ולהגיד היום ״אופי של אלופים״ על סמך אתמול, זה על גבול הסנילי.

גנבת לי את האותיות מהמקלדת.

בשנתיים האחרונות היו הרבה נצחונות של בש בגולים בדקות האחרונות, כבר שוכחים שהייתם מהמרים על גול לבאר שבע בדקה 82 כל פעם?

ההבדל העונה הוא שיש יותר משחקים בהם באר שבע מרשימה, וגם כשהיא מרשימה, זה יותר ממשחקים שכביכול הייתה "מרשימה" בשנתיים הקודמות.

לא ראיתי תמשחק..ששמעתי אחרי המשחק שארביטמן הבקיע את שער העונות בכל הליגות שהיו ויהיו אי פעם ממש חשבתי שזה בכיוון הזה..

https://www.youtube.com/watch?v=DH_gBJT9bAg

אבל ברצינות? ממש ציפיתי לראות מספרת מרהיבה..רק אני חושב שהפכו את השער הזה ליצירת מופת קצת?

נראה לי שאפשר לסכם את זה ככה:

אבל...

אליפות זה ריצת מרתון ולכן:

1. השאלה אך נראה אחרי שהעומס ירד

2. מי יפגע יותר בינואר - אנחנו בחיזוק שבטוח יגיע (לפחות בהתקפה) או ב"ש עם הזר הנוסף שעדין חסר להם

3. כשתבוא התקופה הקשה בב"ש איך היא תגיב אליה

4. מי יתפקד במניטיים

לסיכום:

להתחיל ולקבוע עמדות נחרצות זה בערך כמו לצעוק "יישששששש" לפני שהכדור עובר את הקו

5.עמידות שריר הירך האחורי של מליקסון במעמסה - כנ״ל של ברדה

שלושת שחקני ההתקפה החשובים של ב״ש מאוד פציעים ( למעט נאווקמה) - אחד כבר בחוץ אני בטוח שאחד מהשניים לא ישמור על כשירות עד הסוף

למליקסון וברדה יש משקל חשוב מאוד בריצה שלהם השנה

Sent from my iPhone using Tapatalk

לא ראיתי תמשחק..ששמעתי אחרי המשחק שארביטמן הבקיע את שער העונות בכל הליגות שהיו ויהיו אי פעם ממש חשבתי שזה בכיוון הזה..

https://www.youtube.com/watch?v=DH_gBJT9bAg

אבל ברצינות? ממש ציפיתי לראות מספרת מרהיבה..רק אני חושב שהפכו את השער הזה ליצירת מופת קצת?

מסכים, שער יפה, אולי אפשר להגיד מדהים, אבל של עטר, זהבי בצרפת, וגם ברק יצחקי הרבה יותר יפות כי הן באו מהרמה, של יצחקי בכלל הרמה קרוב לחצי.

המספרת של ארבייטמן יפה כשלעצמה, אבל באה מכדור חוזר כזה שקפץ מעליו.. מאוד יפה, אבל לא שער העונות.

אם בפציעות של ב''ש עסקינן, אני חושב שכשהילד ענק ישוב, ב"ש תיראה פחות טוב, לדעתי הם רצים טוב יותר בלעדיו, אבל מי ישים אותו על הספסל...

באתי לכתוב את זה ובדיווק ראיתי תהודעה הנכונה הזו..

בש חיו בשנתיים האחרונות על דקות אחרונות וכמובן שכולנו שוכחים שלפני שנתיים קצב צבירת הנקודות של בש עד הפליאוף היה בין הגבוהים אפילו לכאלה שלקחו אליפות..ככה שמבחינת יריבה עד הפליאוף הם היו גם לפני שנתים וגם שנה שעברה מה שאומר שהכל מנתקז בפליאוף כל השאר זה בלבולי ביצים אלא אם או בש או מכבי תברח 1 לשנייה בפער דו ספרתי מה שלא סביר בכלל

אחרי כל הזיוני מוח שרצו כל היום על המספרת מיקודם ראיתי אותה ופאק.

זה כל כך אוברייטד אלוהים ישמור מה אנשים עשו מהמספרת הזאת ממוצעת ולא יותר

לעניין העייפות, עשיתי רשימה קטנה של שחקנים ברוטציה או שהיו פצועים שלא אמורים להיות עייפים:

ראיקוביץ׳, טב״ח הכוח, שפונגין, עמב״ה, ראלי, דסה, אזולאי, פרץ, ורמוט, טב״ח המוח, מיכה, בבסט, יצחקי, ראדוניץ׳/חלוץ תחליפי בינואר.

רק עם החומר הזה אפשר לרוץ למקומות 1-3 בליגה. מכבי נבנתה עם עומק בספסל לטובת עונה אירופית. האם עניין ה״עייפות״ הוא לא קצת בבחינת תרוץ ולא הסיבה האמיתית לאיך שהקבוצה נראית?

לא,

אבל אני יכול להעריך.

אני אתקן אותך, אם לא נביא חלוץ שמשחק וכובש האליפות הזו תהיה של ב"ש. יש גבול גם לערן.