Jump to content

מכבי תל אביב נגד מכבי נתניה

guyMTA

Recommended Posts

באמת שואל נראה לך ש70% מהבעיטות החופשיות הגיעו להן?

לא ראיתי שידור חוזר, ביציע זה הרגיש שכמעט כל השריקות היו מדוייקות.

לא...

אני איתך בדעה שפנדל לא היה כאן. זה אולי לא איזה שערורייה או המצאת פנדל מוחלטת, אבל במקרים כאלו עדיף לא לשרוק.

בקשר לזה שה2 עבירות שלא נשרקו זה זניח אני ממש לא. כי כל העבירות הקטנות האלו באמצע, פוזישנים, עצירות מומנטום יכולים מאוד להשפיע.

הוא דיי זיין אותנו בכל מה שאפשר בעיקר במחצית השניה ועם שיפוט מאוד לא אחיד (עבירות זהות. לנו צהוב להם לא)

זה מעצבן וזה משפיע.

אבל כן, תודה על הפנדל.

לא אה?

מיכה שיחק 20 דקות

מסר לזיו כדור לגול = כבר יותר ממה שעשה כל אחד אחר על המגרש

בוא תגיד לי מי היה יותר טוב ממנו היום ותפרט לי מה עשה יותר טוב ממנו

העיקר להגיד לא בלי לחשוב

לא אה?

מיכה שיחק 20 דקות

מסר לזיו כדור לגול = כבר יותר ממה שעשה כל אחד אחר על המגרש

בוא תגיד לי מי היה יותר טוב ממנו היום ותפרט לי מה עשה יותר טוב ממנו

העיקר להגיד לא בלי לחשוב

מקבל 15 דק׳ פה 10 דק׳ שם, ברגעים מתים(כמו היום, עכו)/ אבודים (בית״ר, פ״ת עם טבח בשער)/ מגן ימני(בית״ר, פ״ת)/ הרכבים חלשים. לא קיבל 70 דק׳ רצופות (אפילו ב2 משחקים) מתחילת העונה. אם את ראיקוביץ היו שופטים כמו את מיכה הוא היה על המטוס כבר אחרי ק״ש. תן לו חודש בהרכב, תקבל קבוצה הרבה יותר טובה. ועדיין, גם איתו לא נצליח לדרוס בכל משחק בואו לא נתבלבל, אבל בלעדיו אין לנו מה למכור ברוב הדקות.

שמע זה כבר לא מצחיק הוא נראה כמו הצל של עצמו.

זה מרגיש שהוא פשוט נשבר מהחוסר אמון בו..

חבל..

נכון שורמוט וחוסר האמון פוגע בו, צריך לתת לו חודש ולא לצפות שב15 דק׳ הוא יבשל 3 גולים. זה לא הוגן ולא תורם ואם כך זה עובד אז מיכה צריך לשחק הרבה יותר מבן הרוש, בבסט בן חיים ומיטרוביץ. ברור שזה לא קשור לאימונים כי אני מבטיח לך שזיו טוב מבן הרוש באימונים, כולם מבבסט וגם ראיקו לא כוכב.

יש מדיניות קרדיט, מיכה לא חלק ממנה.

ועדיין, גם שמיכה שיחק עם זהבי ובבסט שנה שעברה, המצב לא היה טוב. מה לעשות.. אין לנו סקוררים. אבל זה לא אומר שבגלל זה השחקן עם הפס וההרמה הכי מדוייקת מהירה וחכמה בליגה לא צריך לקבל 90 דקות כל משחק.

בתחילת העונה יוקאן היה חי את המשחק

את האמת שעכשיו נראה שקצת פחות

חבל שאזולאי ומיכה לא פתחו כי צריך כבר להריץ אותם כמו שצריך.

לגבי בן בסט אני באמת לא מבין איך זה אותו חלוץ שכבש בצרפת ובנבחרת.

מקבל 15 דק׳ פה 10 דק׳ שם, ברגעים מתים(כמו היום, עכו)/ אבודים (בית״ר, פ״ת עם טבח בשער)/ מגן ימני(בית״ר, פ״ת)/ הרכבים חלשים. לא קיבל 70 דק׳ רצופות (אפילו ב2 משחקים) מתחילת העונה. אם את ראיקוביץ היו שופטים כמו את מיכה הוא היה על המטוס כבר אחרי ק״ש. תן לו חודש בהרכב, תקבל קבוצה הרבה יותר טובה. ועדיין, גם איתו לא נצליח לדרוס בכל משחק בואו לא נתבלבל, אבל בלעדיו אין לנו מה למכור ברוב הדקות.

אבל הוא שיחק היום 20 דקות לצד 2 סקוררים

אבל הוא שיחק היום 20 דקות לצד 2 סקוררים

במצב של 2-0 במשחק מת. ומה אתה רוצה להגיד? שהוא לא הצליח לעשות מהדקה ה74 (שזה עם תוספת מגרד את ה20) כשהמשחק די גמור ומכבי(זהבי) לא מחפשת את השלישי אלא לנוח, את מה שורמוט עשה פעם אחת ב666 דק׳ העונה?

הכי עצוב שמכבי נראתה יותר גרוע בלי ורמוט מאשר עם ורמוט, זה מה שיכול לקבע אותו בהרכב לצערי.

וזה רק כי מיכה לא שיחק במקומו, לא מוצא היגיון. הוא בעצם בוחן את מכבי בלי ורמוט שבא ע״ח מיכה, בלי מיכה. משחק מכור, לא נותן לילד צ׳אנס.

המאמן טועה העונה הרבה יותר מראיקוביץ.

במצב של 2-0 במשחק מת. ומה אתה רוצה להגיד? שהוא לא הצליח לעשות מהדקה ה74 (שזה עם תוספת מגרד את ה20) כשהמשחק די גמור ומכבי(זהבי) לא מחפשת את השלישי אלא לנוח, את מה שורמוט עשה פעם אחת ב666 דק׳ העונה?

הכי עצוב שמכבי נראתה יותר גרוע בלי ורמוט מאשר עם ורמוט, זה מה שיכול לקבע אותו בהרכב לצערי.

וזה רק כי מיכה לא שיחק במקומו, לא מוצא היגיון. הוא בעצם בוחן את מכבי בלי ורמוט שבא ע״ח מיכה, בלי מיכה. משחק מכור, לא נותן לילד צ׳אנס.

המאמן טועה העונה הרבה יותר מראיקוביץ.

אני מסכים איתך ברמה העקרונית, רק מסתלבט קצת על הדחיפה של מספר הסקוררים/נוגחים לכל ויכוח.

כשאנחנו משחקים עם 3 קשרים נגד נתניה בבלומפילד, ועדיין לא משיגים שליטה, אז עדיף כבר לשים את מיכה בהרכב במקום אחד מהשלושה (כלומר, אחד מהשניים, הרי אלברמן צריך להיות באנקר, ובעצם גם את השניים האלה הייתי מעדיף להחליף ולשים את נוסא ואם הוא לא כשיר ל 90 דקות אז אזולאי)

אני מסכים איתך ברמה העקרונית, רק מסתלבט קצת על הדחיפה של מספר הסקוררים/נוגחים לכל ויכוח.

כשאנחנו משחקים עם 3 קשרים נגד נתניה בבלומפילד, ועדיין לא משיגים שליטה, אז עדיף כבר לשים את מיכה בהרכב במקום אחד מהשלושה (כלומר, אחד מהשניים, הרי אלברמן צריך להיות באנקר, ובעצם גם את השניים האלה הייתי מעדיף להחליף ולשים את נוסא ואם הוא לא כשיר ל 90 דקות אז אזולאי)

איך תשלוט שבבסט לא מסוגל להחזיק בכדור יותר מ3 שניות ולהעביר את כובד המשקל לחלק של היריבה, כשבן חיים מהמר על התקפה מהירה של הכל או כלום, שבד״כ כלום. חוץ מזהבי, אין שחקני התקפה שיודעים להניע/להחזיק בכדור, במה תשלוט? אלברמן למיטרו לגארסיה לפרץ לשפונגין? השליטה מתחילה בהתקפה. ואם יש (ורמוט), הוא מסוכן כמו אבידור. ואז השליטה הופכת לאימפוטנטית.

איך תשלוט שבבסט לא מסוגל להחזיק בכדור יותר מ3 שניות ולהעביר את כובד המשקל לחלק של היריבה, כשבן חיים מהמר על התקפה מהירה של הכל או כלום, שבד״כ כלום. חוץ מזהבי, אין שחקני התקפה שיודעים להניע/להחזיק בכדור, במה תשלוט? אלברמן למיטרו לגארסיה לפרץ לשפונגין? השליטה מתחילה בהתקפה. ואם יש (ורמוט), הוא מסוכן כמו אבידור. ואז השליטה הופכת לאימפוטנטית.

עם כמה שעצוב לראות אותו על הדשא, שים לב שבן בסט שיחק מחצית שנייה מול פורטו והיום, וב 135 הדקות האלו, זהבי היה ממש ממש ממש טוב

זה לא בזכות יכולת מופלאה של בן בסט, אלא פשוט בכך שיש חלוץ שנמצא על המגרש, וזהבי מקבל יותר חופש ככה.

בתחילת העונה יוקאן היה חי את המשחק

את האמת שעכשיו נראה שקצת פחות

חבל שאזולאי ומיכה לא פתחו כי צריך כבר להריץ אותם כמו שצריך.

לגבי בן בסט אני באמת לא מבין איך זה אותו חלוץ שכבש בצרפת ובנבחרת.

יוקאנוביץ' ממש מעצבן אותי לאחרונה. האדישות שלו וזה שהוא כאילו אומר - "אין לי עוד מה לעשות עם הסגל הזה ועם הלוח זמנים שנותנים לי".

למה פרץ לא מקבל מנוחה למרות שכבר מול פורטו היה ברור שהוא כבר סוחט את עצמו?

למה אזולאי, רכש צעיר וטוב, לא מקבל דקה כשחקנים כמו אלברמן ופרץ כל כך זקוקים למנוחה הזאת?

למה בן בסט ממשיך לקבל קרדיט אם הוא כזה חלש?

למה מיכה לא מקבל הזדמנויות על חשבונו?

למה מיטרוביץ' מקבל הרבה יותר מקום מריקן אם הוא תורם הרבה פחות?

למה בן הרוש עדיין ממשיך לפתוח אם כבר שמונה משחקים אתה רואה שהוא לא ברמה ובכל זאת באופן קבוע מוציא אותו בתחילת המחצית השניה?

למה לא לנסות לשים את זהבי בצד או בכללי לשנות איכשהו מערך כי באמת אתה כבר רואה ששום דבר לא זז?

וזה דווקא אחרי שבתקופת המוקדמות תפסתי ממנו סוג של גאון שיכול לשנות מערך ושחקנים תוך כדי משחק בכל דרך אפשרית כדי לשנות את המשחק. עכשיו כל השינויים שלו סתמיים אם בכלל קורים (ראה ערך דרבי, שממש במקרה נצחנו בו) חבל, מקווה שישתנה.

יוקאנוביץ' ממש מעצבן אותי לאחרונה. האדישות שלו וזה שהוא כאילו אומר - "אין לי עוד מה לעשות עם הסגל הזה ועם הלוח זמנים שנותנים לי".

למה אזולאי, רכש צעיר וטוב, לא מקבל דקה כשחקנים כמו אלברמן ופרץ כל כך זקוקים למנוחה הזאת?

למה בן הרוש עדיין ממשיך לפתוח אם כבר שמונה משחקים אתה רואה שהוא לא ברמה ובכל זאת באופן קבוע מוציא אותו בתחילת המחצית השניה?

למה לא לנסות לשים את זהבי בצד או בכללי לשנות איכשהו מערך כי באמת אתה כבר רואה ששום דבר לא זז?

וזה דווקא אחרי שבתקופת המוקדמות תפסתי ממנו סוג של גאון שיכול לשנות מערך ושחקנים תוך כדי משחק בכל דרך אפשרית כדי לשנות את המשחק. עכשיו כל השינויים שלו סתמיים אם בכלל קורים (ראה ערך דרבי, שממש במקרה נצחנו בו) חבל, מקווה שישתנה.

חילופים מוקדמים בגלל טעויות בהרכב, שגוררים חילוף שלישי מוקדם ואת טב״ח בשער או חילוף מאוחר מהפחד שטב״ח יכנס לשער.

הנורה האדומה נדלקה אצלי כשפתח נגד רעננה עם זהבי מיכה וורמוט ובסוף התלונן שהיינו בלי אנרגיות. כשיש רק כובש 1 ואתה מתיש אותו 90 דק׳ כל משחק ונותן לו להתגושש עם כל ההגנה של רעננה מה אתה מתלונן?

ורשימת הטעויות עוד ארוכה..

לגבי אזולאי זה באמת משהו לא נתפס,במעט שהוא שיחק הוא באמת הראה כישרון.

לגבי מיכה גם,כל ההתקפה שלך פצועה ובלי אוויר והוא לא מקבל דקות.

כנראה באמת יש משהו מיוחד באימונים שאנחנו לא רואים

לגבי אזולאי זה באמת משהו לא נתפס,במעט שהוא שיחק הוא באמת הראה כישרון.

לגבי מיכה גם,כל ההתקפה שלך פצועה ובלי אוויר והוא לא מקבל דקות.

כנראה באמת יש משהו מיוחד באימונים שאנחנו לא רואים

אין חלוצים לבשל להם גם באימונים. גם אין בועטים שמסוגלים לאמן את ראיקוביץ.

אין חלוצים לבשל להם גם באימונים. גם אין בועטים שמסוגלים לאמן את ראיקוביץ.

יצחקי חלוץ

ושוב כנראה רואים משהו אצל בן בסט שאנחנו לא רואים

רק לראות את השערים שלו בצרפת ובנבחרת ולאכול את הלב.

ואני זוכר את היום שראדי עזב וכולם פה חגגו.לראדי יש איום מרחוק שאין לשחקנים בליגה שלנו.

וגם על פריצה אמרו שהוא כבר קשיש מידי

אבל כיום כולם מתגעגעים אליו

ע"פ ההשקפה שלי יש מס' "גולים עצמיים" שאנחנו מכניסים לעצמנו,מודעות אליהם רק תעזור לנו להציג יכולת טובה יותר.
*גילי ורמוט \ דור מיכה - אחד מהם חייב להיות על המגרש בכל זמן נתון (אבל לא שניהם ביחד).
*גילי ורמוט יכול לבוא לידי ביטוי רק כאשר הוא משחק באמצע,מאחורי חלוץ או בשלישיית הקישור זה עניין של מאמן,אחרת עדיף שישב בספסל.
*עדן בן בסט יהיה אפקטיבי רק כחלוץ אמצע ,חוסר הבטחון שלו זועק לשמיים ובטחון חוזר רק באמצעות גולים,במצבו הוא יכבוש רק כאשר יתופקד כחלוץ.
*מתחילת העונה עומרי בן הרוש נמצא בכושר הכי ירוד שאני זוכר משחקן של מכבי בתק' גו'רדי,קצת יציע לא יזיק לו.
*ניקולה מיטרוביץ מבזבז לנו חולצת הרכב,באמת שאני חושב שאזולאי\ריקן\פרץ\נוסא\גילי יתרמו יותר ממנו אם יתופקדו באמצע.
*טב"ח המוח "מתוכנת" לשחק רק באגף שמאל.
*צריך להתחיל לרוץ עם טיבי וטב"ח הכוח,כולם יודעים שקרלוס הרבה אחרי השיא, בתור בלם מחליף רשמי הוא יכול להיות אחלה.
*מגן שמאלי - לשקול לשחק עם שפונגין כאשר דסה חוזר.
*לשלוח את יצחקי לאיזה רב.