Jump to content

ניר קלינגר

idan12

Recommended Posts

דבר ראשון מכביסטים אמיתיים אלו אנשים שהתפתחו במכבי. בין אם מהנוער אם בין אם הגיעו לבוגרים בגיל צעיר ועשו קריירה ארוכה והפכו למכביסטים שדם המכבים זורם בעורקיהם וכשהם רואים אדום מולם הם מתחרפנים.

דבר שני, אדם שאחרי זה הלך להפועל בתור שחקן ו/או מאמן באותו הרגע הוא מאבד את תואר המכביזם מבחינתי. הוא יכול להיות עדיין אדם גדול ומוערך, אבל לא מכביסט אמיתי.

ג'רי בית הלוי לא מכביסט אמיתי? יוסל'ה מרימוביץ'? מיקי ברקוביץ'? רלף קליין?

קלינגר היה סמל למכביזם.

שחקן נהדר, לוחם ומנהיג.

כמאמן הביא אליפות ולקח אותנו לליגת האלופות.

ניסה לרפא את הקבוצה כשזרק את נמני, אך המהלך נעשה בשרשרת טעויות ונכשל ובדיעבד הביא אפקט הפוך.

לאחר מכן הפך למאמן כושל וקשקשן בלתי נלאה, אבל אני מעדיף לזכור אותו כמו שהיה במכבי.

13.8.03 לא נשכח ולא נסלח.

יאלללההה

לא אסלח לנמני על מה שעשה למכבי חלאס עם התמימות.

ניר הוא אחלה של גבר, הוא לא קרא את המפה נכון הוא חשב שאוהדי מכבי ואוהדי כדורגל בפרט יש להם שכל ובינה

הוא שכח שברובם אלו חבורת ברברים עם הערצה עיוורת לאליל שלהם.

ניר היה גבר ונשאר גבר הוא פשוט עובר תקופה זבל כבר קרוב לעשור ואני חושב שבראיון האחרון שלו רואים את זה בבירור.

היה בהחלט שחקן נשמה שאהבתי מאד, כמאמן היה כישלון חרוץ, אבל יצא סמרטוט גדול לפני כמה שבועות

די נו, הביא לך אליפות ראשונה אחרי 8 שנים, ליגת אלופות, ניצחון על איאקס ותיקו עם יובנטוס.

דבר ראשון מכביסטים אמיתיים אלו אנשים שהתפתחו במכבי. בין אם מהנוער אם בין אם הגיעו לבוגרים בגיל צעיר ועשו קריירה ארוכה והפכו למכביסטים שדם המכבים זורם בעורקיהם וכשהם רואים אדום מולם הם מתחרפנים.

דבר שני, אדם שאחרי זה הלך להפועל בתור שחקן ו/או מאמן באותו הרגע הוא מאבד את תואר המכביזם מבחינתי. הוא יכול להיות עדיין אדם גדול ומוערך, אבל לא מכביסט אמיתי.

צביקה שרף, רלף קליין, יהושע רוזין, מיקי, צביקה רוזן

לא מכביסטים?

צביקה שרף, רלף קליין, יהושע רוזין, מיקי, צביקה רוזן

לא מכביסטים?

שלא לדבר על אגדות כמו גיא צרפתי או כפיר אדרי.

הדבר הכי טוב שהיה יכול לקרות זה שהוא יחתום שם ויוריד אותם ליגה.

הרי הוא אחד המאמנים הכושלים בליגה.

בתור שחקן אהבתי אותו אתמול. גם בתור מאמן מכבי.

מאז עברו הרבה מים בנהר. ואין מקום להשוות לאיווניר.

אגב, כמו בדוגמאות שנתנו פה למעלה, זו פרנסה ועבודה ושיעבוד איפה שבא לו זה לא אומר כלום.

ג'רי בית הלוי לא מכביסט אמיתי? יוסל'ה מרימוביץ'? מיקי ברקוביץ'? רלף קליין?

מבחינתי כל אחד שכף רגלו דרכה בהפועל לא יכול להיות מכביסט אמיתי. אתה יכול להסכים עם זה, ויכול שלא. זאת דעתי האישית.

מבחינתי כל אחד שכף רגלו דרכה בהפועל לא יכול להיות מכביסט אמיתי. אתה יכול להסכים עם זה, ויכול שלא. זאת דעתי האישית.

במקום לרדת מהעץ אתה ממשיך באותה נקודה. לכתוב דעה אישית לא הופך את זה לבסדר, אבל איך שבא לך.

במקום לרדת מהעץ אתה ממשיך באותה נקודה. לכתוב דעה אישית לא הופך את זה לבסדר, אבל איך שבא לך.

למה לרדת מהעץ? אני לא יורד משום דבר. אתה יכול לחשוב שזה בסדר, אני לא מסכים. אין שום סיבה בעולם שמכביסט יעבור לצד של הפועל בין אם בתור שחקן או מאמן. רק המחשבה על זה אמורה לעשות לו בחילה. לא מעניין אותי איזה אנשים גדולים היו אצלנו שאחר כך עברו להפועל. זה לא אומר שהם לא אנשים גדולים, מבחינתי הם פשוט לא מכביסטים אמיתיים. חשבתי כך כל החיים ואני אמשיך לחשוב ככה עד יום מותי.

למה לרדת מהעץ? אני לא יורד משום דבר. אתה יכול לחשוב שזה בסדר, אני לא מסכים. אין שום סיבה בעולם שמכביסט יעבור לצד של הפועל בין אם בתור שחקן או מאמן. רק המחשבה על זה אמורה לעשות לו בחילה. לא מעניין אותי איזה אנשים גדולים היו אצלנו שאחר כך עברו להפועל. זה לא אומר שהם לא אנשים גדולים, מבחינתי הם פשוט לא מכביסטים אמיתיים. חשבתי כך כל החיים ואני אמשיך לחשוב ככה עד יום מותי.

אתה יכול לתת לי רשימה של המכביסטים הגדולים בהיסטוריה שלנו בכדורגל וכדורסל *לדעתך*?

מה דעתך על זהבי?

מי אתה שתגיד שאגדות של המועדון לא נחשבים למכביסטים?!

באיזה עולם ג'רי, מ.י.ק.י, מרימוביץ' ורלף קליין לא מכביסטים? הם המכביזם.

אתה ילד שחושב שהמציא את ההיסטוריה. די עם השטויות האלה, זו לא דעה רצינית.

בלי ג'רי בית הלוי יש מצב גדול שהיית אוהד הפועל היום.

בוא נצא רגע מהבועה המקומית ונסתכל רגע על אחת האגדות הגדולות בהיסטוריה ואחד הסמלים הכי גדולים בכדורגל העולמי: ראול.

הסמל הכי גדול של ריאל מדריד. הוא בכלל נולד למשפחה אוהדת אתלטיקו ושיחק בנוער שלה עד גיל 16. הוא לא מדרידיסטה אמיתי?

מה דעתך על זהבי?

הוא בשלבי גיור מתקדמים.

מי אתה שתגיד שאגדות של המועדון לא נחשבים למכביסטים?!

באיזה עולם ג'רי, מ.י.ק.י, מרימוביץ' ורלף קליין לא מכביסטים? הם המכביזם.

אתה ילד שחושב שהמציא את ההיסטוריה. די עם השטויות האלה, זו לא דעה רצינית.

אז למה הם היו בהפועל אם הם היו מכביסטים אמיתיים? תסביר לי אתה את זה.

בלי ג'רי בית הלוי יש מצב גדול שהיית אוהד הפועל היום.

יכול להיות, אבל מה הקשר בין הדברים? נו ובלי ג'ורדי לא היינו איפה שאנחנו היום. אז מה? אנשים גדולים ללא ספק שלעד ייזכרו כגדולים במועדון. לא מכביסט.

בוא נצא רגע מהבועה המקומית ונסתכל רגע על אחת האגדות הגדולות בהיסטוריה ואחד הסמלים הכי גדולים בכדורגל העולמי: ראול.

הסמל הכי גדול של ריאל מדריד. הוא בכלל נולד למשפחה אוהדת אתלטיקו ושיחק בנוער שלה עד גיל 16. הוא לא מדרידיסטה אמיתי?

רשמתי בהתחלה: "דבר ראשון מכביסטים אמיתיים אלו אנשים שהתפתחו במכבי. בין אם מהנוער אם בין אם הגיעו לבוגרים בגיל צעיר ועשו קריירה ארוכה והפכו למכביסטים שדם המכבים זורם בעורקיהם וכשהם רואים אדום מולם הם מתחרפנים", ראול עונה על ההגדרה הזאת מבחינת ריאל.

לא יודע, תשאל את אנשי אייאקס מה הם חושבים על זה... מה מעניין אותי קרוייף או ראול. אני אומר לך שמבחינתי אדם שהתחנך וגדל במכבי ושיחק בה הדבר האחרון שהוא אמור לרצות לעשות עלי אדמות זה להיות מקושר בצורה כלשהי עם הקבוצה הכי שנואה עלינו והיריבה הכי גדולה שלנו. הוא יכול להביא לי 10 אליפויות ואפילו את ליגת האלופות ולהיות האדם הכי משפיע על ההיסטוריה של המועדון, אבל ברגע שכף רגלו דרכה בהפועל מבחינתי הוא לא מכביסט אמיתי כי מכביסט אמיתי בחיים לא היה אפילו חושב על זה לאלפית השניה.