Jump to content

באמברג - מכבי

דקסטר

Recommended Posts

קטש פנוי...

בדיוק בהודעה שכתבתי - המילה האחרונה שרשמתי "קטסטרופה" - נזכרתי בהפסד של מכבי במשחק בוילנה בתחילת עונת 07-08,

יום למחרת הכותרת היתה - 'קטשטרופה' - והמשך העונה ידועה... צביקה הקפיץ את המכלול עד גמר היורוליג..

איםה הגענו שאנחנו משחקים על הפרש מול קבוצה כמו באמברג.

רבות דובר םה על פרגו אבל, אני מעדיף אותו על רוצ'סטי, וגם סופו עם כל העודף משקל יכול כבר לתרום יותר מזה שעושה אירבולים מהעונשין.

גודס היה צריך ללכת הביתה כבר בעונה שעברה

מוכן לספוג את ההפסד הזה כדי שגודס יעוף, הימור שלי עד מחר הוא לא בקבוצה ואדלשטיין או איבאנוביץ חותמים.

יותר חלום מהימור האמת

פארמר ורוצ'סטי לא שווים פארגו אחד. שחקני פינס רכים שנרתעים ממגע, לא חודרים ולא שומרים.

על אונאקו בכלל אין מה לדבר. בניית סגל איומה, ועוד ויתרו בהתחלה על רנדל איזו בדיחה.

הבעיה שלנו שבעוד שיש קבוצות שנמצאות במחזור הרביעי ביורוליג מכבי אפשהו בשלב טרום עונה מבחינה קבוצתית.

זה המחיר של בניה לא טובה בקיץ ואז בניה מחדש תוך כדי תנועה אחרי שהתחילה העונה.

וזה כבר שנה שנייה שזה קורה.

אני לא חושב שמכבי כזאת גרועה, הבעיה שעד שהיא תהיה באמת טובה לא בטוח שזה כבר ישנה משהו.

דווקא יש פוטנציאל לכדורסל טוב בקבוצה הזאת.

אני חושב שלפטר את גודס זה הכי קל ואולי אפילו יתן איזה בוסט זמני, אבל אם באמת רוצים לתת פתרון אמיתי אז זה ג'נרל מנג'ר.

שיהיה מישהו שיהיה אחראי לבנות את הסגל. שיחליט לבד (לא "בהתייעצות" עם אנשים שאין להם הרבה מושג כמו שקורה עכשיו)

רבות דובר םה על פרגו אבל, אני מעדיף אותו על רוצ'סטי,

חד משמעית. טעות עצומה.

לא חסר לפארגו חסרונות, אבל הוא אחד השחקנים הכי מוכשרים באירופה ובטח אחד האקספלוסבים שבהם.

הוא גם שחקן שלא מפחד לקחת על עצמו משחקים תקועים (ברור שזה לפעמים נראה רע ומביא עליו ביקורת - רק שהיום מבינים למה זה קרה)

הבעיה שלנו שבעוד שיש קבוצות שנמצאות במחזור הרביעי ביורוליג מכבי אפשהו בשלב טרום עונה מבחינה קבוצתית.

זה המחיר של בניה לא טובה בקיץ ואז בניה מחדש תוך כדי תנועה אחרי שהתחילה העונה.

וזה כבר שנה שנייה שזה קורה.

אני לא חושב שמכבי כזאת גרועה, הבעיה שעד שהיא תהיה באמת טובה לא בטוח שזה כבר ישנה משהו.

דווקא יש פוטנציאל לכדורסל טוב בקבוצה הזאת.

אני חושב שלפטר את גודס זה הכי קל ואולי אפילו יתן איזה בוסט זמני, אבל אם באמת רוצים לתת פתרון אמיתי אז זה ג'נרל מנג'ר.

שיהיה מישהו שיהיה אחראי לבנות את הסגל. שיחליט לבד (לא "בהתייעצות" עם אנשים שאין להם הרבה מושג כמו שקורה עכשיו)

ג'נרל מנג'ר זה לא קסם. מה אם ממנה מישהו לא מתאים לתפקיד הזה?

עובדתית גודס מאמן גרוע, וזה לא רק מהשנה, אלא גם שנה שעברה, וראו את זה כבר מהרגע הראשון. מצער אבל נכון.

אפשר לדבר על דברים באוויר ועל סבלנות, ולגמור כמו בשנה שעברה בדיוק, רק יותר גרוע. מזכיר לי את הדיבורים על מרקיס היינס שהנה אוטוטו הוא פורץ והופך לסופרסטאר.

ג'נרל מנג'ר זה לא קסם. מה אם ממנה מישהו לא מתאים לתפקיד הזה?

עובדתית גודס מאמן גרוע, וזה לא רק מהשנה, אלא גם שנה שעברה, וראו את זה כבר מהרגע הראשון. מצער אבל נכון.

אפשר לדבר על דברים באוויר ועל סבלנות, ולגמור כמו בשנה שעברה בדיוק, רק יותר גרוע. מזכיר לי את הדיבורים על מרקיס היינס שהנה אוטוטו הוא פורץ והופך לסופרסטאר.

השאלה מה זה "יותר גרוע". אם זה לא פיינל פור ביורוליג, אפשר לקבל את זה, בהנחה שאין מי שנמצא ויעשה קסם. מה שאני חושש לגביו זה אליפות המדינה שגודס כבר הספיק להפסיד פעם אחת.

השאלה מה זה "יותר גרוע". אם זה לא פיינל פור ביורוליג, אפשר לקבל את זה, בהנחה שאין מי שנמצא ויעשה קסם. מה שאני חושש לגביו זה אליפות המדינה שגודס כבר הספיק להפסיד פעם אחת.

אליפות כבר איבדנו, ואני לא רואה אותנו זוכים גם השנה. לירושלים יש סגל טוב יותר, חד וחלק, והם גם משחקים טוב יותר.

אבל כאמור, גם שנה שעברה לא זכינו, אז לא זה "יותר גרוע", אלא אי העפלה לשלב הבא באירופה.

טוב, אז אחרי שקצת נרגעתי וירדה הסערת רגשות מאתמול אפשר להתחיל לכתוב מהשכל ולא מהרגש. צריך להתחיל לחשוב מה בעצם לא עובד, כולנו מכירים את האיכויות של פארמר ויודעים שהוא אחד השחקנים הטובים באירופה לתפקידו.

הפליא אותי שהוא לא השתלב, במיוחד לאור שהוא כבר נתן כאן קדנציה טובה.

כנ"ל רוצסטי, אני לא קונה את השטות הזאת של שחקן לקבוצות קטנות, זה נראה כאילו גודס איבד את חדר ההלבשה, השחקנים(למעט לנדסברג האמוציונלי) נראים כבויים, שמים זין על ההוראות של גודס, ושלא נדבר על כל הקטע של התרגילים הלא קיימים של גודס.

כבר אמרתי אתמול, תצוגת נפל בהתקפה(אמבווקה וכו') אני יכול לקבל, אבל באמת הסלים שקולעים עלינו קלים להחריד, תמיד נשאר שחקן חופשי, ובאמת כל התקפה של הקבוצה היריבה רועדות לי הביצים כי אני יודע שרוב הסיכויים שיהיה סל.

הגיע הזמן לפטר את גודס וכמו שאמרתי להביא את איבנאוביץ, שנראה שחקן אחד שיעז לא לשמור תחת הדרכתו, או לחלופין להביא את אדלשטיין.

אני חושב שרק האפקט עצמו של פיטורי מאמן יביא זעזוע שנחוץ מאד לקבוצה הנאיבית הזאת

רבות דובר םה על פרגו אבל, אני מעדיף אותו על רוצ'סטי, וגם סופו עם כל העודף משקל יכול כבר לתרום יותר מזה שעושה אירבולים מהעונשין.

גודס היה צריך ללכת הביתה כבר בעונה שעברה

באמת איפה הגענו אהה?

נתון מדהים שאני אישית לא זוכר שהיה, 3 קבוצות שמתיימרות להיות גדולות עם ניצחון אחד בארבעה משחקים.

מילאנו, מכבי ופאו(שהתחזקה מאד וכרגע בדרך להפסיד לז'ילינה הפולנית)

נתון מדהים שאני אישית לא זוכר שהיה, 3 קבוצות שמתיימרות להיות גדולות עם ניצחון אחד בארבעה משחקים.

מילאנו, מכבי ופאו(שהתחזקה מאד וכרגע בדרך להפסיד לז'ילינה הפולנית)

כן, גם ריאל מדריד היתה מאד קרובה להפסיד 3 מ-4 משחקים. עשו קאמבק מול באיירן וניצחו ברגע האחרון.

אם יש (אפילו קצת) אמת בפרסומים של ONE על מינויו של שאראס, אז זה אחד הדברים היותר מביכים במכבי כדורסל בשנים האחרונות, ללא קשר אם זה בכלל יקרה או לא.

הנהלה של גימיקים.