Jump to content

ליגת האלופות - חוויה או נטל?

Recommended Posts

עדיף בהרבה צמפיון עם כל ההפסדים והדיכאון על עוד ליגה אירופאית.

הכסף, הנקודת והמעמד. ההתחזקות המקצועית.

הקמפיין לא טוב בעיקר כי הסגל לא מאוזן. יהיה טוב יותר בעתיד....

וכן סמי עופר הורג לנו את החוויה. עדיף היה טדי.

תגידו אתם אמייתים? בוריסוב שייכת? מאלמו שייכת? אז הם מוציאות 2 3 נקודות ואוווו זה מה שאומר עם מכבי שייכת או לא? נניח ומכבי תנצח את צלסי וציקו עם קייב אז 4 נקודות יעשו אוצנו לשווים צמפיונס? ברור הרי שלא אבל זה לא סותר את העובדה שזה מעולה להגיע לשמה ואמן וכל שנה...אנחנו לא חוטפים תבוסות מחפירות לעומת אינספטר קבוצות שכל שבוע חוטופות באירופאית ובצמפיונס 4 5 6...הציפיות שלכם לגבי מכיב הזויות

מכבי משחקת בסדר גמור מי היה מאמין שנצליח לפרקים לתקוף את פורטו קבוצה שבנויה להגיע לחצי גמר צמפיונס

אין החוסר הבנה הבסיסי שלכם ביחסי הכוחות הוא משווע

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

ברור שצמפיונס.

רק ע"י המשכיות והופעה קבועה בצמפיונס נוכל לעשות את קפיצת המדרגה משק חבטות לקבוצה שנאבקת ברצינות על מקום שלישי ואולי אפילו עם קצת מזל מאיימת על יותר מזה.

מה שאנחנו רואים השנה זה התוצאה של מדיניות "אירופה זה בונוס". אני מקווה שהרפיסות שלנו ברמה הזאת תפתח למיץ את התיאבון ונראה שינוי בגישה הזאת כבר בינואר. אחרת אני חושש שאפילו אליפות בליגה לא יהיה לנו קל לקחת העונה.

אף פעם לא נטל.

הקבוצה שלנו כרגע לא מספיק טובה לליגה שלא נדבר על אירופה. למה באירופית לא היינו אוכלים תבוסות ?

בוא ספר לי מה היינו עושים בבית של מונאקו טוטנהאם ואנדרלכט ? או באזל ופיורנטינה ? שאלקה ובילבאו ?

בינתיים זה ערן זהבי מול כולם.

כשנבנה קבוצה טובה אז ניראה טובים יותר ונעשה נקודות גם בצ'מפיונס .

חוויה.
כדי להתבסס כקבוצה שמסוגלת להגיע לשם כל שנה (וברור שכרגע אנחנו עדיין לא שם) צריך לחטוף שם כמה סטירות, לא מגיעים לשם פעם בעשור וישר מככבים...
חוץ מזה לא חושב שאפשר להתאכזב מהקבוצה כרגע כי אין מה לצפות יותר מדי, אנחנו עדיין לא ברמה מקצועית של קייב, לא של פורטו, ובטח לא של צ'לסי.

מה זה משנה, העיקר שגול יש לנו... חיפה יש רק אחת :)

מבחינתי כמובן ליגת האלופות זה ואוו ובאמת יש לנו 2 מנויים גם לחברה שלי.

אבל כמובן הבעיה היא ההגעה לסמי עופר, במשחק נגד פורטו חזרנו ב 3 בלילה.. אין לי בעיה לסבול כי אני רגיל לנסוע למשחקים וגם זה מכבי אבל אולי לאנשים אחרים ובעיקר לנשים זה קשה מאוד אז רק הקטע של ההגעה למרות שיש בזה גם יתרונות כמו לאכול בקניון לפני המשחק וסמי עופר זה אצטדיון באמת מדהים.

בנוסף, האווירה של ליגת האלופות כמובן למרות שאנחנו לא ברמה הזאת ובאמת זה מביש גם לראות את הקבוצה שלי ככה.

מה שמפריע זה אוהדים החארות שאין להם מושג גם בכדורגל ובאים רק לליגת האלופות ורואים אוהדים שבאים עם חולצה אדומה אפילו! כמו כן יש כאלה שחושבים שבאמת מכבי ברמה של פורטו אז הם מבקשים שיוקאנוביץ יתפטר ויש הרבה כאלה בלי זיקה.. באמת שזה מציק אבל מה לעשות העיקר שאנחנו רואים קבוצות גדולות כאן בארץ זה גם מוסיף המון זה ברור

חוויה

בגלל משחקי חוץ מי שנסע למרות שגם לאירופית היו נוסעים

נטל

בגלל הרמה של הקבוצה מול אריות אירופה

לא שקבוצה אחרת היתה עושה משהו

איזו מן שאלה זאת? ברור שחוויה. אבל זה הרבה יותר מחוויה, זאת הדרך היחידה שלנו להגיע לרמות הגבוהות. רק ככה. כל שנה.

עם כל הבאסה בהפסדים, אנחנו כן רואים את מכבי משתפרת ממשחק למשחק. רואים שזה לא פוקס פה פוקס שם, מכבי לאט לאט לומדת איך להתמודד ברמות הגבוהות ביותר, להגיע למצבים, ללחוץ יריב טוב יותר, להראות כקבוצה לגיטימית לרמות האלה.

שנה שנתיים בליגה הזאת ואנחנו עולים שלב בתפיסה, במקצוענות ובחוזק הקבוצתי. מכבי תהיה קבוצה שיהיה קשה להתמודד מולה.

ברור שצ'מפיונס.

יותר כסף , חוויה אדירה יותר ואני מאמין שלאט לאט נשתפר במפעל הזה..

אומנם בליגה האירופאית נוכל להגיע להישגים הרבה יותר גדולים אבל אל תשכחו שזה בסך הכל קדנציה שנייה שלנו בצ'מפיונס שהקודמת הייתה לפני יותר מעשר שנים עם הזמן (במידה והשושלת תימשך) נשתפר ונתקדם.

מה גם שאני בטוח שאם היינו מארחים בבלומפילד היינו מוציאים נקודות, אבל זה כבר לנושא אחר..

ההישגים בליגה האירופאית שווים כקליפת השום לעומת עליה לצ'מפיונס, היוקרה, המוניטין, הכסף, הכסף, הכסף שיכול להצניח כאן שחקנים שראויים לרמה וירימו את מכבי לרמת קבוצה לגיטימית בדרג ג'.