Jump to content

כמה דברים מביכים בקהל היום..

תמיר יצחקי

Recommended Posts

1. המון אוהדים באו עם חולצה אדומה. משהו שאני לא אבין בחיים.

2. ראיתי איזה 2-3 שלטים שכתבו לאיקר קסיאס. הדבר הכי מביך ומפגר שיש.

3.לא יודע אם זה מביך אבל זה ממש עצבן אותי.. השאגות בקבלת הפנדל.. כמובן שגם אני שמחתי אבל בחיים שלי לא שמעתי שאגות כאלו שאנחנו מקבלים פנדל.. אנשים היו בטוחים כבר ששמנו את הגול איך שהשופט שרק לפנדל.

3.1. הטירוף של סידי אחרי הגול כאילו אנחנו מובילים.

4. האוהדים שיצאו הרבה לפני שהמשחק נגמר. באמת שלאנשים כאלו אני מאחל רע.

בלי קשר למשחק היום, לא משנה מה תהיה התוצאה, בין אם אנחנו מובילים או מפסידים.. אנשים ייצאו.

יש לי הצעת ייעול בקשר לזה- כל עוד המשחק מתקיים והשופט לא שרק לסיום, אוהדים שירצו לצאת לפני השריקה יעבירו את המנוי שלהם ביציאה כמו בכניסה ואז ישלל מהם הזכות להשתתף בהגרלה הבאה שתהיה(ככה גם חסכנו אוהדים ממש מיותרים שזוכים בהגרלות) ושהושפט שורק אז לפתוח את השערים.

זהו, פרקתי. פספסתי משהו?

3+3.1 חולק עלייך. ראבאק הורדנו חתיכת קוף מהגב (-0-0) באמת ששמחתי ורציתי עוד. זה פאקינג גול בליגת האלופות כמה כאלה יש לנו אז מותר לשחרר לחץ( למרות שצחקתי עם גיסי בחוץ שבטח אלה מפורטו חשבו שיש לנו מידה של אוטיזם/ אמונה חזקה שאפשר לעשות מהפך, דווקא יפה בעיני שגם ב3-0 הקהל בעניין, איפה תראה קהל ככה שמח מגול מצמק אבל בסדר מותר לנו, מעדיף שאגות שמחה לא פרופורציונליות מאשר אדישות, כמובן שרוצים לנצח ולשמוח מגול זה מעפן רצח אבל זה מה שנשאר לנו בינינו, אנחנו לא שם)

כל השאר מסכים לגמרי, לגביי הנטישה אנשים ממש מעירים להם ועושים מין שיימינג מרתיע כזה וזה טיפה עבד. צריך להמשיך כך

3+3.1 חולק עלייך. ראבאק הורדנו חתיכת קוף מהגב (-0-0) באמת ששמחתי ורציתי עוד. זה פאקינג גול בליגת האלופות כמה כאלה יש לנו אז מותר לשחרר לחץ( למרות שצחקתי עם גיסי בחוץ שבטח אלה מפורטו חשבו שיש לנו מידה של אוטיזם אבל בסדר מותר לנו, מעדיף שאגות שמחה לא פרופורציונליות מאשר אדישות, כמובן שרוצים לנצח ולשמוח מגול זה מעפן רצח אבל זה מה שנשאר לנו בינינו, אנחנו לא שם)

כל השאר מסכים לגמרי, לגביי הנטישה אנשים ממש מעירים להם ועושים מין שיימינג מרתיע כזה וזה טיפה עבד. צריך להמשיך כך

אני מדבר על שאגת השריקה לפנדל, לא שאגת הגול. אני גם שמחתי מאוד בגול (ולא הצטרפתי למקהלת סידי)

אני מדבר על שאגת השריקה לפנדל, לא שאגת הגול. אני גם שמחתי מאוד בגול (ולא הצטרפתי למקהלת סידי)

באמת שמובן אחי שאגת הפנדל, מביך אבל מובן. בכל סיטואציה אחרת מסכים איתך שמביך הרבה יותר .

דברים מביכים:

מחצית ראשונה ישבתי בצפוני תחתון.

יושב שורה ראשונה בבון, וכל החימום רק צועק לעבר שירלי ונדב יעקובי.... צעק להם יותר ממה שהוא עודד כל המחצית.

ואז הוא סיפר לאיזה צלם כמה הוא גדול וחשוב בקהל וכולם מזהים אותו ושהוא הקים עם קלדרון את האולטראס ב96...

כל זה בזמן שהוא עם חולצת פסים שחור לבן של יובנטוס........

מביך

בחייאת, אתם מתייחסים לכל מחשב בקהל כאילו הוא שייך לאיזה אירגון אולטראס.

חולצות אדומות - משהו שבשנות ה-80 ותחילת ה-90 היית רואה די בקביעות ביציעים של מכבי בכל המשחקים ואף אחד לא עושה עניין. אפילו על חולצות מכבי בכדורסל ובכדורגל היו ספונסרים עם נגיעות אדומות ושוב, זה לא ריגש אף אחד. לפני 15-20 שנה התחילה הפנאטיות בנוגע לצבע והיא מיותרת. בסה״כ רוב הקהל אתמול לבש צהוב וזה היה יפה. המון גם לבשו את חולצות האדידס מהשנתיים האחרונות, מה שמצביע על תרומה יפה לקבוצה.

לא חושב שאנחנו צריכים להיות כמו הפועל ולהתעסק בשטויות האלו. שלא נגמור בסוף עם לוגו אפור של הפועל בתיאור המשחק באתר הרשמי ושינוי יחס השערים להרוויח כמה מקומות בטבלה. זה כבר פאתטי.

יציאה מאוחרת - שוכחים שאנחנו לא בבלומפילד. דווקא יחסית לפעם שעברה עזבו פחות להערכתי. חלקם עם ילדים. התחשב בזה שלפני 2:00 בבוקר לפחות אתה לא במיטה אם אתה מגיע מאזור המרכז, אפשר להרגע קצת עם העניין.

קהל שלא מעודד - קצת קשה ביום כזה להאשים אנשים שמגיעים אחת לכמה שנים למגרש בחוסר עידוד. נתנו לזה הסברים בעבר: הלך רוח בקהל גם בבלומפילד, חוסר ידיעת המלים, טרמפיסטים למינהם וכ׳.

שלטים לקסיאס - יש הרבה אוהדי מכבי שאוהדים את ריאל, עבור חלקם קסיאס הוא דמות נערצת לא פחות זהבי.

הנקודה כאן היא שחבל על האנרגיות (אם כי השירה מי שלא נשאר אדום הייתה משעשעת מאוד) שאנחנו מוציאים על אותם אנשים (סביר שחלקם אפילו לא אוהדים).

יש משפט שאומר שאם אתה רוצה לעשות שינוי, תהיה אתה השינוי. אני מאוד מאמין בו.

אם נבוא כולנו בצהוב, נשאר עד סוף המשחק ונעודד זה יגרום להרבה אחרים חשק להיות ככה גם. כל הקריאות והקללות והעצבים מיותרים במקרים האלו. בתוך קהל גדול, בוודאי מתוך 25-30 אלף איש תמיד יהיו כאלו שבשוליים וככה צריך להתייחס אליהם.

חולצות אדומות - משהו שבשנות ה-80 ותחילת ה-90 היית רואה די בקביעות ביציעים של מכבי בכל המשחקים ואף אחד לא עושה עניין. אפילו על חולצות מכבי בכדורסל ובכדורגל היו ספונסרים עם נגיעות אדומות ושוב, זה לא ריגש אף אחד. לפני 15-20 שנה התחילה הפנאטיות בנוגע לצבע והיא מיותרת. בסה״כ רוב הקהל אתמול לבש צהוב וזה היה יפה. המון גם לבשו את חולצות האדידס מהשנתיים האחרונות, מה שמצביע על תרומה יפה לקבוצה.

לא חושב שאנחנו צריכים להיות כמו הפועל ולהתעסק בשטויות האלו. שלא נגמור בסוף עם לוגו אפור של הפועל בתיאור המשחק באתר הרשמי ושינוי יחס השערים להרוויח כמה מקומות בטבלה. זה כבר פאתטי.

יציאה מאוחרת - שוכחים שאנחנו לא בבלומפילד. דווקא יחסית לפעם שעברה עזבו פחות להערכתי. חלקם עם ילדים. התחשב בזה שלפני 2:00 בבוקר לפחות אתה לא במיטה אם אתה מגיע מאזור המרכז, אפשר להרגע קצת עם העניין.

קהל שלא מעודד - קצת קשה ביום כזה להאשים אנשים שמגיעים אחת לכמה שנים למגרש בחוסר עידוד. נתנו לזה הסברים בעבר: הלך רוח בקהל גם בבלומפילד, חוסר ידיעת המלים, טרמפיסטים למינהם וכ׳.

שלטים לקסיאס - יש הרבה אוהדי מכבי שאוהדים את ריאל, עבור חלקם קסיאס הוא דמות נערצת לא פחות זהבי.

הנקודה כאן היא שחבל על האנרגיות (אם כי השירה מי שלא נשאר אדום הייתה משעשעת מאוד) שאנחנו מוציאים על אותם אנשים (סביר שחלקם אפילו לא אוהדים).

אם נבוא כולנו בצהוב, נשאר עד סוף המשחק ונעודד זה יגרום להרבה אחרים חשק להיות ככה גם. כל הקריאות והקללות והעצבים מיותרים במקרים האלו. בתוך קהל גדול, בוודאי מתוך 25-30 אלף איש תמיד יהיו כאלו שבשוליים וככה צריך להתייחס אליהם.

לא רואה איך יש אנשים כאלה ואתה קורא להם אוהדי מכבי.

ולגבי החולצות. מספיק עם התירוצים גם אם אתה מגיע מעבודה ובמפתיע ויצאת מהמילואים , אין שום אבל שום סיבה להגיע עם חולצה אדומה למשחק של מכבי.

1. אני לא רואה סיטואציה שבה הגיוני לבוא עם משהו שהוא לא צהוב/כחול למשחק של מכבי. לבוא עם אדום? אפילו עוד יותר לא הגיוני.

2. אגדות כדורגל לא מגיעות לפה כל יום. טבעי שבקהל של 30,000 אוהדים יהיו גם פחות פנאטים שחלק מהחוויה שלהם זה לראות שחקן מפורסם (תודה לאל שהגרלנו בית כ"כ אפור, תארו לכם מה היה קורה אם ברצלונה היו באים)

3. אני שמחתי. בעיה שלך

3.1 מה אתה רוצה, שהוא יגיד בדיכאון ששמנו גול? זו הפעם הראשונה בקמפיין שהוא יכול לעשות את העבודה שלו.

4. אם כבר הצעות הזויות, אולי נעשה שמי שישאר עד הסוף יוכל לקנות קסטה אחת ב-3.33 במקום 3 ב-10? זה יהיה מדהים...

די נו. לא ביקשו פה לצבוע את הגוף בצהוב וכחול רויאל. אפילו לא לבוא בצהוב. רק אל תבוא באדום. אפשר לחשוב שבגדים אדומים זה סטנדרט, כמו לבן או אפור. גם ללא קשר למכבי, כמה כבר הולכים עם אדום? אז דווקא ביום של משחק

בשירותים של הצפוני מישהו בגקט אדום ושאתה שואל אותו למה באת באדןם הוא אומר שלא אכפת לו ממכבי שהוא בישביל פורטו

תודה רבה הנהלת מכבי תל אביב על כל הטרמפיסטים השרמוטות שהבאתם לנו בהחלטה לעשות את הבתים בסמי עופר

בלומפילד זה הבית ומי שמתפשר על איצטדיון זה מה שמגיע לו

אבא ובן שישבו לידי בצפוני עליון יצאו בדקה ה-55 !!

תוך כדי יציאתם סינן לי האבא (בגלל המבט שנתתי לו כנראה..) "איך לא נמאס לך מהליגה הזאת..?"

* אנשים שבאים למשחק של מכבי עם חולצות של: צ'לסי, יובה, ריאל, בוקה, ברסה וכו' - הכי מביך.

מעולם לא הבנתי את ההיגיון מאחורי העניין.

אתמול אשכרה ראיתי מישהו עם חולצה של צ'לסי! היריבה הבאה שלנו בבית. כאילו WTF!

לא רואה איך יש אנשים כאלה ואתה קורא להם אוהדי מכבי.

ולגבי החולצות. מספיק עם התירוצים גם אם אתה מגיע מעבודה ובמפתיע ויצאת מהמילואים , אין שום אבל שום סיבה להגיע עם חולצה אדומה למשחק של מכבי.

עקרונית אתה צודק אבל תסתכל על הגוש במשחק הבא לפני שאתה בא בטענות לקהל הרחב.

* אנשים שבאים למשחק של מכבי עם חולצות של: צ'לסי, יובה, ריאל, בוקה, ברסה וכו' - הכי מביך.

מה הבעיה לבוא עם חולצה של קבוצה אחרת אם היא בצהוב-כחול?

אין שום בעיה לדעתי, אני מגיע עם אייקס צהוב כחול הרבה פעמים. אני מניח שהבעיה היא שמגיעים אהבלים עם חולצות שהן אדומות,סגולות וכד'

אם אתה כבר משקיע כסף בחולצה לא עדיף להשקיע אותו על חולצה של הקבוצה שלך? הורג אותי כל אלו שמתלוננים על מחיר של חולצה אבל יקנו באותו מחיר חולצה של ברצלונה או ריאל ולא של מכבי.

נכון לא לכולם יש כסף לקנות חולצה כל שנה גם אני לא קונה כל שנה ומצדי גם תבוא עם חולצה של לפני עשר שנים שדוד שלך הוריש לך העיקר שתבוא עם חולצה של מכבי

חייב לציין שאתמול היה פחות הזוי מהמשחק מול קייב

המאורע החריג היחיד - ישבה מתחתנו קבוצה שהביאה איתה "אוהד הפועל"

הבן אדם אשכרה צעק יש בשערים של פורטו, ולא הפסיק לזיין את השכל על כמה שאנחנו פח וביזיון ושאין לנו זהות כי אנחנו סוגדים לזהבי

תודה לבחור שצעק עליו וגרם לו לסתום את הפה, עשית מצווה

1. המון אוהדים באו עם חולצה אדומה. משהו שאני לא אבין בחיים.

2. ראיתי איזה 2-3 שלטים שכתבו לאיקר קסיאס. הדבר הכי מביך ומפגר שיש.

3.לא יודע אם זה מביך אבל זה ממש עצבן אותי.. השאגות בקבלת הפנדל.. כמובן שגם אני שמחתי אבל בחיים שלי לא שמעתי שאגות כאלו שאנחנו מקבלים פנדל.. אנשים היו בטוחים כבר ששמנו את הגול איך שהשופט שרק לפנדל.

3.1. הטירוף של סידי אחרי הגול כאילו אנחנו מובילים.

4. האוהדים שיצאו הרבה לפני שהמשחק נגמר. באמת שלאנשים כאלו אני מאחל רע.

בלי קשר למשחק היום, לא משנה מה תהיה התוצאה, בין אם אנחנו מובילים או מפסידים.. אנשים ייצאו.

יש לי הצעת ייעול בקשר לזה- כל עוד המשחק מתקיים והשופט לא שרק לסיום, אוהדים שירצו לצאת לפני השריקה יעבירו את המנוי שלהם ביציאה כמו בכניסה ואז ישלל מהם הזכות להשתתף בהגרלה הבאה שתהיה(ככה גם חסכנו אוהדים ממש מיותרים שזוכים בהגרלות) ושהושפט שורק אז לפתוח את השערים.

זהו, פרקתי. פס

אחי אתה צודק בהכל חוץ מדבר אחד האוהדים שיצאו לפני הגול של מכבי הם חבורה של סתומים אבל אלה שיוצאים בתוספת זמן זה בסדר רק במשחק אתמול (ממש לא במשחקי ליגה) יש פקקים מטורפים מחוץ לאיצטדיון זה נכון רק לגבי אתמול כי יש נסיעה לרוב האנשים של שעתים לפחות

במשחקי הליגה הקלה שבורח הוא באמת נמאס ואהבתי את ההצעה שלך

באתי אתמול עם חולצה צהוב כחולה של בוקה..מצטער שהבכתי אותך.

כל עוד יש צהוב או כחול בחולצה שיבוא עם חולצה של ערב הסעודית מצידי.

ובקשר לאדום שהיה אתמול. איכס. לא חושב שהיה בלוק אחד אתמול שלא היה בו משהו עם אדום. כוס אמא שלהם שרמוטות, זה אנשים שאני באמת חושב שהם עושים דווקא