Jump to content

מי שהלך אחרי הגול השלישי

idan12

Recommended Posts

אמרתי שזו החלטה מודעת של מכבי אחרי שבעונות הקודמות היה כמעט בלתי אפשרי להשיג כרטיסים חוץ משער 4.

מנויים שלא חודשו העונה לא הוצאו שוב למכירה כדי שיהיה קצת דם חדש ביציעים כל משחק.

בשערים 2 ו-13 לא מוכרים מנויים שהעמודים מסתירים להם באופן ישיר (או לפחות, לא אמורים), וכן מוכרים אותם ככרטיסים בודדים, אז הנה עוד כמה עשרות כרטיסים.

אנשים צריכים להבין שליגת האלופות בסמי עופר שווה פסטיבל, גם לי הייתה תקווה שיבואו 30 אלף איש כמו במשחקים בר"ג פעם , משחקי אליפות וגמר גביע , בפועל חצי מהאוהדים לא קשורים כל כך למכבי .

בשערים 2 ו-13 לא מוכרים מנויים שהעמודים מסתירים להם באופן ישיר (או לפחות, לא אמורים), וכן מוכרים אותם ככרטיסים בודדים, אז הנה עוד כמה עשרות כרטיסים.

המנוי של ב13 היה במקום שמסתיר לו העמוד ,ככה שלא בטוח

בגלל זה הוספתי את הלא אמורים.

בזמנו כשניסיתי לעבור מ-2 ל-13 אמרו לי שנשארו רק כאלו שהעמודים מסתירים להם "ואי אפשר לקנות אותם", יכול להיות שסתם נפנפו אותי.

כמעט לכל משחק הקבוצה מפשירה כרטיסים, תשאל אותי איך יש כרטיסים אבל סולד אאוט? לא יודע וחבל שיש בטוח אוהדים שכל משחק מנסים להשיג כרטיס ולא יכולים לרכוש מנוי במקום לעשות את התהליך המפגר הזה.

אם היית מסתכל אתמול על היציע של פורטו היית רואה שהוא חצוי כשהחצי השני היה אוהדי מכבי

לא כזה מסובך להבין איך הפשירו עוד כרטיס

תחשוב שאם עוד חודש שצלסי מגיעים לארץ והם ממלאים את כל היציע חוץ(לא באמת יקרה) אז מכבי לא יפשירו כרטיסים וזהו

בנוסף יש סיבות של אבטחה וכל השטויות האלה