Jump to content

פורטו בסמי עופר, הפאנטיקס מוחים - אין תופים ועידוד

melody

Recommended Posts

ולגבי אם צריך ארגון אוהדים או לא ?

תאכלס אם יש ארגון אוהדים אמיתי זה בהחלט מוסיף צבע התלהבות לעיתים ועוצמה,

אבל גם אם לא, מסתדרים.

שיר טוב ביציע זה אחלה וכיף, אבל אם תופעות הלוואי שלו עולות על הערך המוסף אז נסתדר גם בלי.

תפאורות זה יפה ומרגש - אבל כנ"ל. מוכן לוותר. אין לזה שום השפעה אמיתית על הקבוצה.

זה יותר להראות לקהל שהארגון קיים וחזק.

אז בתאכלס (אם) מעודדים 90 דק' זה נחמד, אבל כולם די מביני שכל עוד הקהל הרחב לא מצטרף לא באמת שומעים אותם - אז איפה הכוח האמיתי ?

ברור שאצל הקהל הרחב. בלעדיו הארגון הוא כלום ושום דבר (שאפילו לא מספיק חכם בשביל להבין את זה)

אז כן, ברור שאם מחר אין יותר ארגון אוהדים העידוד יהיה פחות טוב בהתחלה, אבל כמו תמיד, המציאות יותר חזקה והקהל ימצא צורת עידוד אחרת.

כמו היום למשל - היו דקות שהיה אחלה עידוד.

כמו באנגליה.

כמו בספרד.

ארגוני האוהדים שם לא ממש קריטיים בעידוד - זה יותר מועדוני חברים - ומסתדרים שם יפה מאוד גם בלעדיהם. וגם אנחנו נסתדר.

לא כל כך מבין מה האיום הנורא...

גם לא כל כך מבין מה אנחנו מפסידים.

בכיוונים שהארגון הזה הולך כיום כנראה שבעיקר נרוויח.

במקום להבין שנפלה לחיקכם זכות גדולה להוביל את הקהל של המועדון הגדול בישראל, אתם מאוהבים בעצמם ובחשאיות שלכם. מה עשיתם באמת בשביל הקהל בזמן האחרון? לא עידוד ותפאורות... מבחוץ זה נראה שארגון אחים לסמל עושה פי שלוש מכם עם הרבה פחות משאבים. אולי זה כי הם באמת באים רק מאהבה ולא רק אומרים את זה?

אתם לא מבינים שאתם מקבלים את הילדים ביציע כי אתם היחידים ששם? אתם לא חושבים שהוואקום יתמלא אם תלכו?

אתם חושבים שחשאיות וקוד האולטראס הם הדרך היחידה של ארגון אוהדים ביציע? אופוזיציה להנהלה שמידי פעם פותחת אבוקה בשביל נקמה? איך תרמתם לקהל של מכבי במהלך הזה? נשמע כמו השאלטר של יו"ר עובדי חברת חשמל.

לא מתאים לנו. אתם בדרך למאסה קריטית של אנשים שפעם היו אתכם ב100% (אולי 90) והיום מתים שההנהלה תפרק אתכם. אולי זה גם תורם לעידוד הלא טוב בבלומפילד, מעבר לשובע ולאופי הישראלי?

אם לא תשנו את דרככם תהיו הנכד המפגר קוסמן ובסוף יעלימו גם אתכם.

נקווה שההנהלה הנוכחית נשארת להרבה זמן ונקווה שתדעו לחיות איתה ולשנות את עצמכם קצת בשביל להביא את הקהל לרמות שפעם דיברו עליהן בפגישות ליד יד אליהו... אם תמשיכו ככה אנחנו נתפלל שיפרקו אתכם.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

כן נשמה, כמעט לכל ארגון אוהדים יש איזו אג'נדה פוליטית. אם אתה לא מאמין לי אתה יכול לגלוש קצת באינטרנט ולקרוא. או במקרה של ב"ש ונתניה פשוט לשאול את המנהיגי הארגון שלהם.

איזה עובדות איזה... על מה אתה מדבר? איפה ראית גזענות? איפה ראית שכל מה שעושים זה בשביל להתריס נגד הקהל הרחב? או כנגד ערכיו של המועדון? מצפצף על הקהל? אם כבר הקהל מתגרה כל הזמן בארגון. לא עושה את המינימום? אז מה הוא עושה כל הזמן הזה, כל השעות האלה שהם מעבירים בשביל להכין דגל פריסה שאחר כך המשטרה בשניה אחת אוסרת את הכנסתו למרות שקיבלו הבטחה שיתנו להם להכניס? מה הוא עושה כל פעם שהוא מביא ציוד עידוד ואביזרים ודגלים ומחלק לקהל הרחב שלל אביזרי עידוד ושר 90 דקות למרות שאף אחד כמעט ולא מצטרף אליו? איזה עובדות איזה.. אני לא רק אומר שאתה קשקשן, אני גם מוכיח את זה.

לא הבנתי,

אתה באמת שואל את השאלות האלה ?

כמה אפשר להיתמם ?

הקהל מתגרה בארגון ?

עשרת אלפים איש החליטו להתגרות בארגון שהם לא מכירים ?

הטיעונים שלך מביכים אותי.

אני מובך לנהל ויכוח ברמה כל כך נמוכה.

אתה יודע מה, נראה לי אפילו מיותר לענות לך. אי אפשר לנהל דיון רציונאלי עם בנאדם שמתכחש לדברים ש 90 אחוז מהפורום מדבר עליהם כבר שנים.

בוא נשאיר את הדברים ככה וניתן למי שקורא את ההודעות להחליט מי מדבר עובדות ומי מקשקש.

שכל אחד יקבל את ההחלטה שלו לפי מה שהוא רואה ומבין.

במקום להבין שנפלה לחיקכם זכות גדולה להוביל את הקהל של המועדון הגדול בישראל, אתם מאוהבים בעצמם ובחשאיות שלכם. מה עשיתם באמת בשביל הקהל בזמן האחרון? לא עידוד ותפאורות... מבחוץ זה נראה שארגון אחים לסמל עושה פי שלוש מכם עם הרבה פחות משאבים. אולי זה כי הם באמת באים רק מאהבה ולא רק אומרים את זה?

מבחוץ ?

אנשים בתוך מכבי יגידו לך את זה.

עזוב, הון אנושי אחר לגמרי. בזה זה מתחיל ושם זה גם נגמר.

אנשים ברמה אחרת, שבאים ממקום אחר.

כמו להשוות את סיירת מטכל לפלוגה בכלא 6.

מבחוץ ?

אני חושב שהציטוט הזה שלך הוא בושה וחרפה.

אני חושב שהציטוט הזה שלך הוא בושה וחרפה.

בוא נראה - אנשים שהולכים לצבוע בתים לניצולי שואה מול אנשים שמאיימים על שחקנים/שרים שירים גזעניים/ הולכים מכות מחוץ לבית משפט/פוגעים במאבטחים/מגניבים אמל"ח למגרש/ וכמובן מחרימים את הקבוצה שהעזה לפעול לפי מה שהחוק קובע.

לא, אני חושב שדווקא אני קרוב למציאות.

אם כבר אני חוטא בהכללה, אבל כמו שכבר אמרתי, שאני מתייחס לארגון אני מתייחס לפעולות שהוא נוקט ולאלו שהוא מתגאה בהם ומתעד אותם. להחלטות שהוא לוקח ועל בסיס איזה ערכים הן נלקחות.

בוא נראה - אנשים שהולכים לצבוע בתים לניצולי שואה מול אנשים שמאיימים על שחקנים/שרים שירים גזעניים/ הולכים מכות מחוץ לבית משפט/פוגעים במאבטחים/מגניבים אמל"ח למגרש/ וכמובן מחרימים את הקבוצה שהעזה לפעול לפי מה שהחוק קובע.

לא, אני חושב שדווקא אני קרוב למציאות.

חלק מהחבר'ה של אחים לסמל היו פעילים בארגון השחקן ה12 או בארגונים קטנים יותר שפעלו באותה תקופה, חלק מהפעילים בפאנטיקס היו פעילים בשחקן ה12

אני מכיר גם מפה וגם מפה, מה שאתה עושה עכשיו אתה מכתים קבוצה שלמה של אנשים רק בגלל שאתה עצבני קצת

יש חבר'ה טובים גם כאן וגם כאן, אל תגזים.

חלק מהחבר'ה של אחים לסמל היו פעילים בארגון השחקן ה12 או בארגונים קטנים יותר שפעלו באותה תקופה, חלק מהפעילים בפאנטיקס היו פעילים בשחקן ה12

אני מכיר גם מפה וגם מפה, מה שאתה עושה עכשיו אתה מכתים קבוצה שלמה של אנשים רק בגלל שאתה עצבני קצת

יש חבר'ה טובים גם כאן וגם כאן, אל תגזים.

נו באמת...

אין כלום בין החברה של האחים לסמל לבין החברה של הפאנטיקס למעט העובדה שכמה מהם היו חברים בשחקן לפני כמה שנים.

זה כמו שתגיד לי שאין שום הבדל בין יגאל עמיר לגדי אייזנקוט - שניהם הרי היו בגולני פעם.

אם אתה לא מבין את זה, אז וואלה, כנראה שאנשים פה כבר מזמן לא מבדילים בין טוב לרע.

תשאל את עצמך למה חלק הלכו לארגון שעושה איקס וחלק הלכו לארגון שעושה וואי ואולי תבין את ההבדל.

מבחוץ ?

הציטוט הזה לא נכון.

מעבר לזה אחים לסמל זה לא ארגון אוהדים. זאת עמותה למען הקהילה שהייחוד שלה הוא הזיהוי עם מכבי.

פורום של מפקירים, אין לכם מושג

לכו תשתו מים ותפסיקו לזיין תמוח

אחלה סיסמאות. למה מפקירים?

למה הסגנון הזה (ואתה יודע שאני אוהב אותך ומכיר אותך מספיק טוב בשביל לדעת שכנראה משהו מפריע לך מאוד אם אתה כותב בצורה כזאת).

כרגע, ולא בפעם הראשונה, הארגון לא נתן שום הודעה על מה קרה ולמה החרים. פשוט החרימו. בלי הודעות ובלי הסברים. זאת לא הפקרה?

השורה התחתונה היא שהארגון מאבד במהירות שיא את התמיכה מהקהל הרחב ואז מאשים ב"הפקרה". נכון להיום, הגענו למצב שהארגון צריך את הקהל הרחב הרבה יותר ממה שהקהל הרחב צריך את הארגון. זה עצוב. זה נורא. זה לא מגיע לארגון אבל זאת המציאות בשטח וזאת התוצאה של ההתנהלות הלא חכמה (גם אם צודקת לסירוגין) של הארגון.

הציטוט הזה לא נכון.

מעבר לזה אחים לסמל זה לא ארגון אוהדים. זאת עמותה למען הקהילה שהייחוד שלה הוא הזיהוי עם מכבי.

אחלה סיסמאות. למה מפקירים?

למה הסגנון הזה (ואתה יודע שאני אוהב אותך ומכיר אותך מספיק טוב בשביל לדעת שכנראה משהו מפריע לך מאוד אם אתה כותב בצורה כזאת).

כרגע, ולא בפעם הראשונה, הארגון לא נתן שום הודעה על מה קרה ולמה החרים. פשוט החרימו. בלי הודעות ובלי הסברים. זאת לא הפקרה?

השורה התחתונה היא שהארגון מאבד במהירות שיא את התמיכה מהקהל הרחב ואז מאשים ב"הפקרה". נכון להיום, הגענו למצב שהארגון צריך את הקהל הרחב הרבה יותר ממה שהקהל הרחב צריך את הארגון. זה עצוב. זה נורא. זה לא מגיע לארגון אבל זאת המציאות בשטח וזאת התוצאה של ההתנהלות הלא חכמה (גם אם צודקת לסירוגין) של הארגון.

אני חושב שיש נקודה שבה צריך להפסיק להתרפס ולהתחנף לאנשים שברור לך שאין להם ולך שום ערך משותף כיום (למעט זה שאתם חולקים אהדה לקבוצת כדורגל)

אתה איש של שלום ואתה מחפש תמיד לבוא לאנשים בטוב ולדבר בהיגיון (וואלה אני מאוד אוהב מעריך אותך על זה)

אני כבר לא מאמין שיש עם מי לדבר. אין שם שום רציונאל. או לפחות לא כזה שהאוהדים השפויים של מכבי יכולים להתחבר אליו

נחצו פה יותר מדי קווים אדומים. נעשה פה פחות מדי למען הקהל ויותר מדי נגדו.

ואני בכלל לא מדבר על המועדון שלדעתי כבר בכלל הולך בדרך מאוד ברורה.

הגיע הזמן שנחזק את הכוחות שאנחנו באמת מאמינים בהם ולא את אלה שלא.

מיץ' הבין מזמן עם מי יש לו עסק. מה שאתה רואה עכשיו זה מלחמת חורמה. בלי התרפסות בלי התנצלויות ובלי הסברים.

זה מלחמה על איך שמכבי תראה בעתיד - הבחירה היא מאוד ברורה ולכל צד יש את התומכים שלו. אין מה לשכנע פה כי אף אחד לא משתכנע ואף אחד לא מקשיב לשני (כמו שלא הקשיבו לך בעשרות הדיונים הזהים שהיו פה בשלוש שנים האחרונות - אתה מדבר לקיר בטון אטום)

פשוט די. צריך להגיד את הדברים כמו שהם ושכל אחד יבחר באיזה צד הוא.

ברור לי שאני לא מייצג 100 אחוז בקהל, אבל עוד יותר ברור לי שהם מייצגים עוד הרבה פחות ממני.

נו באמת...

אין כלום בין החברה של האחים לסמל לבין החברה של הפאנטיקס למעט העובדה שכמה מהם היו חברים בשחקן לפני כמה שנים.

זה כמו שתגיד לי שאין שום הבדל בין יגאל עמיר לגדי אייזנקוט - שניהם הרי היו בגולני פעם.

אם אתה לא מבין את זה, אז וואלה, כנראה שאנשים פה כבר מזמן לא מבדילים בין טוב לרע.

תשאל את עצמך למה חלק הלכו לארגון שעושה איקס וחלק הלכו לארגון שעושה וואי ואולי תבין את ההבדל.

קודם כל אחים לסמל קם הרבה לפני שהשחקן התפרק אני לא מבין למה אתה מתנפח סתם.

אתה אומר שהשחקן ה12 גם היה ארגון עם סטייל של כלא 6?

הפאנטיקס כמו שיש לו צדדים לא טובים יש לו גם צדדים מאוד טובים, אני בטוח שאתה נשאר ער שבוע וחצי לפני הדרבי כל לילה עד 7 בבוקר וצובע גדלי פריסה בחניונים כשכל שעה בא פיקוח ואתה צריך לחרטט לו שזה שלט לצופים?

ואני רק אוסיף שאני יכול להבין את הכעס שלך (עושה רושם מהיכרות בפורום בלבד שאתה כבר בגיל מבוגר יחסית)

בגיל מסויים הקיצוניות בכדורגל פוחתת לרוב אוהדי הכדורגל, גם לי זה קרה

אבל אתה חייב להבין שרוב הארגון מתבסס על חברה צעירים עם תשוקה למשחק, קצת מושפעות למעשים חוליגנים (מושפעות שמקורה בחו"ל, סרטים, אדרנלין שהם לא מקבלים במקום אחר וכו')

על הקיצוניות הזו אתה יכול להסתכל במבט כפול, התייצבות 6-7 שעות לפני משחקים, להרים תפאורות, דאגה לאין ספור פריטים, עידוד אווירה וכו' וגם בצד השלילי, לעיתים יש אלימות, מחאות (כמו שאתה רואה אצל סטודנטים או חברה צעירים על רקע אידאולוגי, אצלך האידאולוגיה כבר בוגרת, שלמה ומבוססת, אצלם האש בוערת)

כן יש כמה טמבלים אבל אתה לא יכול להעיד על עוד עשרות או מאות חברה שעשו או עדיין משרתים בצבא, עובדים ובין לבין מוצאים זמן לתת לקבוצה שלהם גם על חשבון וונדליזם

אפשר להילחם בתופעה שמעצבנת אותך אני אישית חושב שזה יהיה מאוד קשה, לבוא ולמנוע מילד בן 17 לעשות שטויות בגיל ההתבגרות הוא דבר מאוד מסובך.

באטי אני לא מתרפס ולא מגן.

יש לי המון ביקורת על הארגון, גם אם היא מגיעה ממקום שמכיר בחשיבות הארגון ושרוצה בטובתו.

יש לי גם חברים בארגון והם שומעים את דעתי בצורה הרבה יותר חדה בפורומים יותר אישיים. בארגון יש המון אנשים טובים. לצד פחות טובים או לפחות לצד כאלה ש"רוח ההנהגה" גורמת להם להתנהג בצורה שפוגעת במכבי או פשוט לא עוזרת למכבי.

אני לא לגמרי מסכים עם הגישה של מיטשענק כי אני לא רוצה שבלומפילד יהפוך לאולם נבא או איצטדיון בייסבול שהמשחק בו הוא משני. זה לא סותר את זה שאני ממש לא מסכים עם דברים שהפנאטיקס עושים שפוגעים במכבי (שירת טועמה מחבל, אבוקות לדשא וכדומה) ודברים שפוגעים בהם (חוסר שקיפות והידברות עם הקהל הרחב).

אני פשוט מתנגד להכללות.

הארגון בסופו של דבר ייאלץ להתיישר ברמה כזאת או אחרת, או להתפרק (ליתר דיוק יפרקו אותו). ככל שהם ימשיכו להילחם ויסרבו להפנים את זה המחיר יהיה כבד יותר (יותר הרחקות, יותר בלאגן, יותר פגיעה במכבי ובעידוד).

עד עכשיו, ההנהלה עושה בית ספר לארגון. בטווח הארוך, כל מי שאיכפת לו מעידוד ייפגע מזה.

אתם מדברים פה מלא מסביב....

אוהד עשה משהו לא חוקי.

הקבוצה הענישה אותו.

ארגון האוהדים שם את עצמו ואת חבריו מעל הקבוצה ומחה.

היה חרא אווירה בגללל זה.

למישהו מהארגון יש פרטים נוספים שהוא מעוניין לשתף בלי להתלהם ולזרוק סיסמאות?

כי פנים מול פנים רובכם אתמול היה תת אדם בלי הגיון ונימוסים.

וכשהתגובה לשאלה "מה קרה לתופים היום" היא "זדיין מפה עם השאלות האלה" אז על מה אתם מדברים פה בכלל?

יש דרך גם להביע את הדעות שלכם גם אם זה בפורום,אנשים פה עפים על עצמם ומגזימים בתגובות שלהם בצורה של כפיות טובה וצביעות!כל הצדיקים פה שמדברים נגד הארגון ורוצים לפרק אותו ולתת לאנשים אחרים להקים ארגון חדש

איפה אותם אנשים שיקימו ארגון עידוד חדש?הרי כולכם יודעים לזיין תשכל בפורומים ופייסבוק ולשפוט כאילו אתם מינימום שופטי בג"ץ

לא יקימו ארגון עידוד חדש כי פשוט כולכם יודעים רק לזיין תמוח ולא תיהיו מוכנים לתת מעצמכם דקה מהזמן אישי שלכם ולהקריב דברים מהחיים האישיים שלכם בישביל זה הארגון הזה לא חייב כלום לאף אחד מימכם אם התבלבלתם לרגע,זה שאתם תורמים כסף אתם תורמים כסף בשביל לצבוע את היציע בתפאורות ועניינים אף אחד לא לוקח משכורת לכיס אם לרגע מישהו חשב אני פשוט בהלם מהתגובות של האנשים פה בהלם אף אחד לא חייב לכם כלום אם לרגע התבלבלתם צאו מהסרט שלכם אף אחד לא שרק בוז לקבוצה אתמול אף אחד לא הפריע לאף אחד לעודד זה שבחרו לא לעודד זכותם המלאה ועשו את זה בלי רעש וצלצולים וכולכם פה חבורה של מלשינים בלי כבוד תמכרו גם את אמא שלכם בישביל 2 שקל

*מדבר בשם עצמי אם מישהו חשב משהו אחר לרגע

יש דרך גם להביע את הדעות שלכם גם אם זה בפורום,אנשים פה עפים על עצמם ומגזימים בתגובות שלהם בצורה של כפיות טובה וצביעות!כל הצדיקים פה שמדברים נגד הארגון ורוצים לפרק אותו ולתת לאנשים אחרים להקים ארגון חדש

איפה אותם אנשים שיקימו ארגון עידוד חדש?הרי כולכם יודעים לזיין תשכל בפורומים ופייסבוק ולשפוט כאילו אתם מינימום שופטי בג"ץ

לא יקימו ארגון עידוד חדש כי פשוט כולכם יודעים רק לזיין תמוח ולא תיהיו מוכנים לתת מעצמכם דקה מהזמן אישי שלכם ולהקריב דברים מהחיים האישיים שלכם בישביל זה הארגון הזה לא חייב כלום לאף אחד מימכם אם התבלבלתם לרגע,זה שאתם תורמים כסף אתם תורמים כסף בשביל לצבוע את היציע בתפאורות ועניינים אף אחד לא לוקח משכורת לכיס אם לרגע מישהו חשב אני פשוט בהלם מהתגובות של האנשים פה בהלם אף אחד לא חייב לכם כלום אם לרגע התבלבלתם צאו מהסרט שלכם אף אחד לא שרק בוז לקבוצה אתמול אף אחד לא הפריע לאף אחד לעודד זה שבחרו לא לעודד זכותם המלאה ועשו את זה בלי רעש וצלצולים וכולכם פה חבורה של מלשינים בלי כבוד תמכרו גם את אמא שלכם בישביל 2 שקל

*מדבר בשם עצמי אם מישהו חשב משהו אחר לרגע

לא חשבנו לרגע שאתה מדבר בשם הארגון... יש גבול לעד כמה נמוך הוא יכול לרדת

יש דרך גם להביע את הדעות שלכם גם אם זה בפורום,

אז אפשר אולי לקבל תשובות לשאלות ששאלתי פה...

אפשר אולי לקבל התייחסות ממישהו מהארגון פה?

קללות כבר קיבלתי, ואני אשמח לא לקבל תשובה של "מי שרוצה לדעת מה קרה שיבוא לשאול ביציע" כי זה לא באמת עבד אתמול....

האמת, בלי שום קשר למחאה עצמה עכשיו, היה ממש באסה שלא היו תופים. הייתה יכולה להיות אווירה מדהימה(הקהל הרחב ממש רצה) ודווקא במשחק בליגת אלופות, ה2 בסהכ מתוך 3(רק 3!), בחרו לעשות את המחאה דווקא על המשחק הזה.

קונדופוני השוטר מה אמרו במכבי? אהבו תמתכתב?

חחחחח איזה טמבל זה מדהים

כולם פה בהתהנהגות של הזין שלי, מוצצים לעצמכם חושבים שאתם בסדר, כל אחד בארגון הזה אוהד פי 20 טוב ממני ומכל אחד פה יא קוקסינלים.

אין ולא היה בחיים שום זיהוי פוליטי לנתניה או לארגון שלה.

בגרמניה הקהל של סט. פאולי באופן מוצהר רצה לשנות את זה שלקבוצות בגרמניה אף פעם לא היה שום זיהוי פוליטי, ולהיות כמו באיטליה, ששם כן יש קטע כזה.

כמעט לכל קבוצה באירופה יש מס' ארגונים, כאלה גדולים, כאלה קטנים, אבל כמעט לכולם יש אג'נדות פוליטיות. אטלאנטה שמאלנים, לאציו ורומא ימנים, לסט. פאולי יש ארגון אנטיפה אולטרא-שמאלני. יש פוליטיקה בכל מקום, אין מה לעשות.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.