Jump to content

פורטו בסמי עופר, הפאנטיקס מוחים - אין תופים ועידוד

melody

Recommended Posts

רוצים לייצג, לא בפעולות לא חוקיות.

מייצגים במה? נגד מי? על מה?

שקיפות מעודדת אנשים להירתם ולהצטרף.

הכל שקוף גבר

משטרת ישראל לא נותנת להכניס דגלי פריסה למגרשים כי ככה המצלמה מסתירה את האנשים והם יכולים להדליק אבוקות בלי להתפס

עכשיו אם בא לך להירתם יש דגל פריסה שהכנתי למשחק נגד צלסי אתה יכול לדאוג שהוא ייכנס לסמי עופר ?

תתקדם

הכל שקוף גבר

משטרת ישראל לא נותנת להכניס דגלי פריסה למגרשים כי ככה המצלמה מסתירה את האנשים והם יכולים להדליק אבוקות בלי להתפס

עכשיו אם בא לך להירתם יש דגל פריסה שהכנתי למשחק נגד צלסי אתה יכול לדאוג שהוא ייכנס לסמי עופר ?

תתקדם

שקיפות כזאת זה מעולה.

לא, אני לא רוצה להירתם להכנסה של הדגל פריסה הזה כי אנשים כמוך מראש אומרים שזה כדי שיוכלו להדליק אבוקות בלי להיתפס.

מה אכפת לך להיתפס?

אם אתה צריך להתחבא מאחורי משהו כדי לעבור על החוק, על תתבכיין שמישהו רוצה לקחת ממך את מה שאתה מסתתר מאחוריו.

בדיוק בגלל משפטים כאלה יש בלאגן בהכנסה של דגלי פריסה. כי מנצלים אותם לעשות מעשים מפגרים.

זה ממש לא נכון!

אני לא פאנטיקס אני סתם אוהד משער 13 שהכין דגל פריסה זה ממש לא בשביל שידלקו אבוקות

אבל אם עכשיו אני צריך לשכנע אותך אז אני גם צריך לשכנע את המשטרה

ואם איזה פאנטיקס ידליק אבוקה מתחת לדגל פריסה שלי אז יעצרו אותי על סיוע לפשע ?

אתה מצליח להתחיל להבין על מה מדובר פה ולמה הקהל הרחב צריך להיות בצד של הפאנטיקס ?

זה ממש לא נכון!

אני לא פאנטיקס אני סתם אוהד משער 13 שהכין דגל פריסה זה ממש לא בשביל שידלקו אבוקות

אבל אם עכשיו אני צריך לשכנע אותך אז אני גם צריך לשכנע את המשטרה

ואם איזה פאנטיקס ידליק אבוקה מתחת לדגל פריסה שלי אז יעצרו אותי על סיוע לפשע ?

אתה מצליח להתחיל להבין על מה מדובר פה ולמה הקהל הרחב צריך להיות בצד של הפאנטיקס ?

קשה לי לעקוב אחר הקו מחשבה שלך.

תפסיק להתהפך בבקשה.

גם אני בעד הכנסה של ציוד עידוד ליציעים.

תופתע אבל אני גם בעד אבוקות באיזורים מיועדים לכך כשזה יהיה חוקי.

ואני רוצה יותר מכל להיות בצד של הפנאטיקס.

אבל משפטים כמו מה שאתה כתבת מונעים ממני.

כשהייתה התארגנות למחאה על מחירי הכרטיסים נרתמתי ועזרתי.

פה אני לא ממש יודע למה להירתם?

ואתה צריך להבין - אם מישהו שמזוהה עם הארגון (על פי פרסומים זרים) זורק אבוקה - קשה לארגון לבוא אח"כ ולבקש להכניס דגלי פריסה.

גם אם טענת המשטרה מפגרת ולא מוצדקת/נכונה - עדיין אותו אחד נתן להם תירוץ מספיק טוב להישתמש בו.

גם אם טענת המשטרה מפגרת ולא מוצדקת/נכונה - עדיין אותו אחד נתן להם תירוץ מספיק טוב להישתמש בו.

תירוץ ? היחידים שצריכים לשלם את הקנס של מכבי בבית הדין זאת משטרת ישראל

הבן אדם היה מורחק מהמגרשים איך הוא נכנס בכלל למגרש ( עולה לי פלשבק ממצעד הגאווה בירושלים)

לא מבין מה אתה (ואחרים) ממשיכים להאכיל את הטרול הזה .

כאן סיימתי להביע את דעתי בפורום הזה

הרי עוד מעט אתם תהללו כאן את ההחתמה של אלי גוטמן כמאמן מכבי ת"א

תירוץ ? היחידים שצריכים לשלם את הקנס של מכבי בבית הדין זאת משטרת ישראל

הבן אדם היה מורחק מהמגרשים איך הוא נכנס בכלל למגרש ( עולה לי פלשבק ממצעד הגאווה בירושלים)

כאן סיימתי להביע את דעתי בפורום הזה

הרי עוד מעט אתם תהללו כאן את ההחתמה של אלי גוטמן כמאמן מכבי ת"א

שוב אתה בוחר להתייחס רק לחלק מהמציאות ולא להכל.

א. המשטרה לא עושה את עבודתה.

ב.בתי הדין של ההתאחדות לא ממש עושים את עבודתם.

ג.אולי תתיחס לשאר הדברים שנטענים בהודעות שלי? לחוקיות המעשים, למטרת המעשים, לתוצאות המעשים.

להסיט את הדיון לאלי גוטמן (שוב נתחיל דיון על זהבי ובן חיים ויוצאי הפועל...) זה מבדר ממש......

לא מבין מה אתה (ואחרים) ממשיכים להאכיל את הטרול הזה .

להאכיל טרולים זה חלק מתרבות הפורום (ומטרת הפורומים בכלל...)

אולי תתיחס לשאר הדברים שנטענים בהודעות שלי?

לחוקיות המעשים- שליש מהפורום מעשן גוינטים,

למטרת המעשים- אווירה טרוף שגעת ההצגה הכי טובה בעיר (כמו גוינטים)

לתוצאות המעשים- פרט לאדהם שביטה שהאבוקה נזרקה בכוונה על בני אדם לא זכור לי

אבל עזוב אני באמת טרול ואתם באמת הולכים ללקק לאלי גוטמן

https://www.youtube.com/watch?v=qVEVvNHNZUI

להתראות

להתראות

יותר משליש מעשנים תהיה בטוח

ההבדל הוא שכשאתה מדליק גוינט אתה לוקח אחריות על המעשים שלך

וכשאתה מדליק אבוקה האחריות נופלת על המועדון. מה שמכבי עושי זה סה"כ להחזיר את האחריות לבן אדם.

תשאל אותי? גם גוינטים וגם אבוקות צריכים להיות חוקיים בישראל.

כרגע הם לא. אז אל תצפו ממכבי לקחת אחריות על דברים לא חוקיים.

להתראות

פופוליסט.

חוקיות - לא חוקי להדליק אבוקה ביציע. גם גו'ינט נראה לי לא חוקי. אם תעשן סמים ביציע ויעצרו אותך - גם להירתם למאבק ?

מטרה - גם לסוע על 200 קמ"ש זה כיף פצצות אני עדיין לא עושה את זה בכביש 6.

תוצאות - אתה שוב הולך לתוצאות מזריקת אבוקה ואני מדבר על תוצאות שמושתות על הקבוצה שאני (ואתה?) אוהבים....

אלי גוטמן שוב...........

להתראות

אתה נלחם בבן אדם הלא נכון... רוצה דיהיו אבוקות?! תעשה מחאה כנגד המשטרה/בתי הדין. לא נגד מכבי שמבחינת עושה רק מה שהחוק אומר. גם אם החוק יגיד לה שאסור דגלים אז לא יהיו דגלים, אתה יכול להילחם במי שיוציא את החוק הזה, לא במי שבא לדאוג שלא יפרו את החוק בשמו.

מה הקטע עם גוטמן?

גוטמן הוא תירוץ היום לבריחה מעובדות בדיונים בפורום.

ומישהו הפליץ שהוא ימונה למאמן שנה הבאה אז אפשר לשרבב את שמו לכל דיון.

פופוליסט.

חוקיות - לא חוקי להדליק אבוקה ביציע. גם גו'ינט נראה לי לא חוקי. אם תעשן סמים ביציע ויעצרו אותך - גם להירתם למאבק ?

מטרה - גם לסוע על 200 קמ"ש זה כיף פצצות אני עדיין לא עושה את זה בכביש 6.

תוצאות - אתה שוב הולך לתוצאות מזריקת אבוקה ואני מדבר על תוצאות שמושתות על הקבוצה שאני (ואתה?) אוהבים....

אלי גוטמן שוב...........

מה הקטע עם גוטמן?

גוטמן הוא תירוץ היום לבריחה מעובדות בדיונים בפורום.

ומישהו הפליץ שהוא ימונה למאמן שנה הבאה אז אפשר לשרבב את שמו לכל דיון.

בן רייכרט שחקן מכבי בואו נמחא לו כפיים :clap:

תתקדמו

אתה יודע מה היופי באנשים עם עמוד שדרה?

שהם מוכנים להקריב מעצמם למען תיקון עיוותים

כמה אנשים ישבו בכלא על ג'ויינט....... יש כאלה שזו אפילו הייתה העבירה השלישית שלהם בארה"ב וקיבלו על זה מאסר עולם

אם זה היה תלוי בך הם היו נשארים בכלא כל החיים כי זה החוק (למזלנו, יש אנשים עם עמוד שדרה שאכפת להם מהאמת והיום כולם כבר משוחררים)

אני מוכן לעשן ג'ויינט בפומבי (כמשל) ושיתפסו אותי ושיכניסו אותי לכלא...... כי אני מאמין שזו הזכות שלי ואני מוכן להלחם עליה

אם אתה חושב שיעשה לי עוול אם יהרסו לי קריירה משפטית או בשוק ההון בגלל שתפסו אותי מעשן ג'ויינט

אז בטח שאתה צריך להרתם למאבק.. למען חברה הגונה יותר, אתה לא משתמש גם בשיקול דעת כשאתה מקבל החלטות? רק במה שמוכתב? אתה כנוע גם ביום יום? BDSM וכאלה?

אבל.. אם בגלל שעישנתי לידך ג'ויינט היו מכניסים גם אותך לכלא, היית מגנה אותי בכל דרך, למרות שלא עשיתי לך כלום, כי אתה כבש, לא אתה ספציפית אלא החברה. הופכים אותם לכלי. אתה הופך קורבן סתם, משחקים בך.

זו שיטה חשוכה שיכולה לקדם אך ורק אג'נדות חשוכות.

לא מדבר דווקא על אבוקות או על ג'ויינטים, אלא באופן כללי, שתאמין שאפשר לשנות דברים שכרגע אתה חושב שמעוותים

אתה לא חייב להרתם, אבל קשה שלא להעריך במידה מסוימת אדם שמוכן להלחם על זכויות שנשללות ממנו בלי שום הגיון

בן אדם שמקריב מעצמו למען העתיד? ככל שיהיו יותר אנשים כאלה העולם יהיה מקום יותר מתוקן..

ושוב נחזור למעשני הג'ויינטים, גם פה הפנו את כל החברה נגדם במשטרים חשוכים, אמרו שהם הורסים את העולם, גנבים, רוצחים, פסיכוטיים

אז גם עליהם יצאת..... יש לי הרגשה שבהקשר הזה אתה עדיין שם

איזה גבר האוהד... מרים אבוקה,זורק וישר בורח למקום אחר...מעניין אם השאיר את הביצים שלו לפני שברח....

אם הוא היה קצת חכם הוא היה מבין שלברוח לא יעזור כי האיצטדיון מצולם במעגל סגור ויזהו אותו בכל מקום, אם הוא היה מוריד את הקפוצון מתחבא בגוש סיכוי קלוש שהיו תופסים אותו.

אני מוכן לעשן ג'ויינט בפומבי (כמשל) ושיתפסו אותי ושיכניסו אותי לכלא...... כי אני מאמין שזו הזכות שלי ואני מוכן להלחם עליה

אז סיימתי לעשות מה שכבשים עושים בלילות..וקראתי את מה שכתבת.

הדיון מוסט לגו'ינטים כי מישהו הסיט אותו לשם וזה חבל.

הייתי מוכן לעשן ג'וינט בפומבי אם זה היה קונס את ההורים שלך ב 40K?

אם כן, אתה נוהג/נהגת ברכב של ההורים שלך וחטפת קנסות (שההורים צריכים לשלם) סתם כי אתה חושב שמגבלת המהירות בארץ היא נוקשה מידי?

הדיון פה לא מה האוהד מוכן לעשות ולהיענש עליו - הדיון הוא שאוהדים מכונים לעשות דברים שמכבי נענשית עליהם!

אם מכבי לא היית נענשית - אז תעשו מה בזין שלכם ושהמשטרה/מדינה תחליט מה לעשות אתכם.

כל עוד מכבי (שהיא מעל הכל פה אתם זוכרים...) נענשית על מעשים של אוהדים - אל תצפו לתמיכה והבנה.

גורמים לך להפנות את האש למקומות הלא נכונים זה הכל

אני לא אדליק אבוקה, ובמצב הנוכחי אני גם לא מתלהב בלשון המעטה מזה שמישהו הדליק אבוקה

אבל אני מאשים את ההתאחדות, את הקבוצות ואת משטרת ישראל

שאני צריך לסוע לנתניה בגלל שמישהו הדליק אבוקה

כי אין להם את היכולת להתמודד איתו

אז מסיתים אותי נגדו שאני כבר אקיא אותו החוצה

אבל גם לך אין את היכולת להתמודד איתו

וזה חד משמעית מעוות

החוק (בניגוד להתאחדות לכדורגל) נקבע על ידי נבחרי הציבור

פה יש אנשים שאין להם שום קשר ללהיות נבחרי ציבור, וקובעים חוקים

וזה לא עובר בית משפט בחיים

אבל אף אחד לא יפנה לבית משפט כי אז יש לזה השלכות

בקיצור שיטת שקשוקה גבר , שקשוקה

פה אני סיימתי את דבריי בנושא הזה

כי אני חושב שכל יום שממשיכים להגיב פה משרת מטרות שנוגדות את האינטרסים גם שלי וגם שלך (תתפלא)

גורמים לך להפנות את האש למקומות הלא נכונים זה הכל

אני לא אדליק אבוקה, ובמצב הנוכחי אני גם לא מתלהב בלשון המעטה מזה שמישהו הדליק אבוקה

אבל אני מאשים את ההתאחדות, את הקבוצות ואת משטרת ישראל

שאני צריך לסוע לנתניה בגלל שמישהו הדליק אבוקה

כי אין להם את היכולת להתמודד איתו

אז מסיתים אותי נגדו שאני כבר אקיא אותו החוצה

אבל גם לך אין את היכולת להתמודד איתו

וזה חד משמעית מעוות

החוק (בניגוד להתאחדות לכדורגל) נקבע על ידי נבחרי הציבור

פה יש אנשים שאין להם שום קשר ללהיות נבחרי ציבור, וקובעים חוקים

וזה לא עובר בית משפט בחיים

אבל אף אחד לא יפנה לבית משפט כי אז יש לזה השלכות

בקיצור שיטת שקשוקה גבר , שקשוקה

פה אני סיימתי את דבריי בנושא הזה

כי אני חושב שכל יום שממשיכים להגיב פה משרת מטרות שנוגדות את האינטרסים גם שלי וגם שלך (תתפלא)

אני שמח על התגובה שלך כי אנחנו מסכימים על לא מעט דברים.

אבל קח את מקרה האבוקה - לא קיבלנו רדיוס על זה - מכבי קיבלו קנס לא גדול והאוהד הורחק - לא מתקבל עליך כ"יכולת להתמודד"

ואני לא חושב שמישהו מסית אותי נגד הארגון - ולפי מה שאתה רושם את אמור לכעוס על מדליק האבוקה בדיוק כמוני.

כל מה שכתבת על האשמים זה נכון - אבל אתה באמת חושב שהדרך להתמודד עם האשמים האלה ועם אוזלת ידם זה להדליק את האבוקה?

תדליקו אבוקות מול הכנסת.

בהפגנות מול ביתה של שרת הספורט.

בדיוק כמו שאלה שחושבים שצריך לעשות לגליזציה של סמים קלים (ואני ביניהם) לא הולכים ומדליקים ג'וינטים בתחנת משטרה - אין למה להדליק אבוקות באצטדיון.

המטרה ראויה ונכונה - הדרך עקומה בצורה בלתי רגילה.

הכל שקוף גבר

תתקדם

כל כך שקוף שהם אמרו את זה בעצמם, כן. לא כילית את אמריקה.

הפתרון לא מסובך. אל תכניס אבוקות. הבלאגן התחיל אגב בדרבי פואד שהדליקו אבוקה מתחת לדגל

אתה יודע מה היופי באנשים עם עמוד שדרה?

שהם מוכנים להקריב מעצמם למען תיקון עיוותים

כמה אנשים ישבו בכלא על ג'ויינט....... יש כאלה שזו אפילו הייתה העבירה השלישית שלהם בארה"ב וקיבלו על זה מאסר עולם

אם זה היה תלוי בך הם היו נשארים בכלא כל החיים כי זה החוק (למזלנו, יש אנשים עם עמוד שדרה שאכפת להם מהאמת והיום כולם כבר משוחררים)

אם אתה חושב שיעשה לי עוול אם יהרסו לי קריירה משפטית או בשוק ההון בגלל שתפסו אותי מעשן ג'ויינט

אז בטח שאתה צריך להרתם למאבק.. למען חברה הגונה יותר, אתה לא משתמש גם בשיקול דעת כשאתה מקבל החלטות? רק במה שמוכתב? אתה כנוע גם ביום יום? BDSM וכאלה?

אבל.. אם בגלל שעישנתי לידך ג'ויינט היו מכניסים גם אותך לכלא, היית מגנה אותי בכל דרך, למרות שלא עשיתי לך כלום, כי אתה כבש, לא אתה ספציפית אלא החברה. הופכים אותם לכלי. אתה הופך קורבן סתם, משחקים בך.

זו שיטה חשוכה שיכולה לקדם אך ורק אג'נדות חשוכות.

לא מדבר דווקא על אבוקות או על ג'ויינטים, אלא באופן כללי, שתאמין שאפשר לשנות דברים שכרגע אתה חושב שמעוותים

אתה לא חייב להרתם, אבל קשה שלא להעריך במידה מסוימת אדם שמוכן להלחם על זכויות שנשללות ממנו בלי שום הגיון

בן אדם שמקריב מעצמו למען העתיד? ככל שיהיו יותר אנשים כאלה העולם יהיה מקום יותר מתוקן..

ושוב נחזור למעשני הג'ויינטים, גם פה הפנו את כל החברה נגדם במשטרים חשוכים, אמרו שהם הורסים את העולם, גנבים, רוצחים, פסיכוטיים

אז גם עליהם יצאת..... יש לי הרגשה שבהקשר הזה אתה עדיין שם

אנשים שעוברים על החוק מסיבות אידיאולוגיות לא בורחים ועושים מחאה כשתופסים אותם. בדיוק להפך.

כל כך שקוף שהם אמרו את זה בעצמם, כן. לא כילית את אמריקה.

הפתרון לא מסובך. אל תכניס אבוקות. הבלאגן התחיל אגב בדרבי פואד שהדליקו אבוקה מתחת לדגל

כי לא היו 1001 משחקים אחרים שהדליקו אבוקות גם בלי דגל פריסה מעל

קסטור עדיין אף אחד לא פרסם על מה בדיוק המחאה אז אני לא יכול להתייחס לזה, ובלי שום קשר לדעתי 5 שנים זה ממש פסיכי

מזכיר קצת את מה שעשו בפ.ס.ז , מרחיקים את הקהל הזול והדעתן ובונים מה שבא להם

אגב אי שם ב2002 כבר היו נסיונות הסברה מול המשטרה על נושא של אבוקות ועל זה שחוקי בכל מני מדינות וכו'

ניסו את השיטה הזאת אבוגדרו, אבל אז הגיעה המחאה והיו צריכים למצוא איזה סטיגמה לשער 11, אז מצאו

מי שמושך בחוטים ומי שקובע מה יהיה רחוק מדעת הקהל, האינטרסים הם כלכליים לחלוטין

ועד שמישהו לא יצליח לעשות מערך הסברה שיסביר באמת למה אבוקות זה לא בסדר

קשה לי לכעוס על מי שחושב שזה בסדר

אני גם עקשן מטבעי (בתחומים אחרים בחיים, במיוחד נושא הקנאביס לכן בכלל הגבתי מלכתחילה) אז קשה לי לא להבין אנשים שרוצים להלחם על הזכויות שלהם

אני כן כועס על זה שמכניסים אותי למאבק הזה בכוח, אומרים לי לשנוא אבוקות רק בגלל שזה מביא עונשים, בלי להסביר לי למה

אני שונא שמשחקים בי כאילו אני קלף מיקוח

אני כן כועס על זה שמכניסים אותי למאבק הזה בכוח.......

אני שונא שמשחקים בי כאילו אני קלף מיקוח

אתה לא חושב שהארגון (או אלה שמדליקים את האבוקות) משתמשים בך כקלף מיקוח כאשר ברור להם שהקהל הרחב יכעס אם הוא יצטרך לעבור לנתניה למשחק רדיוס?

אז מנתבים את הכעס על העונשים ועל איסור הכנסת ציוד עידוד לכיוונים שהם לא הארגון או טעויות שאולי הוא עושה.....

מה ההבדל? נראה לי אותו הדבר קצת...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.