Jump to content

פורטו בסמי עופר, הפאנטיקס מוחים - אין תופים ועידוד

melody

Recommended Posts

הטור נכון מאוד. אז בסדר, הארגון הוא לא היחיד ששר על עצמו וזה לא מעניין אם הוא שר על שער 11 או שער 7. בפועל שירי הגזענות נמשכים דווקא, נזרקים חפצים ואבוקות מתוך הגוש, ומבחינתם המטרה היא לחזור כמה שיותר אחורה, דווקא כשיש הנהלה פתוחה שרוצה לקדם את מכבי ואת האוהדים.

ארגון הפאנטיקס מטרתו לעודד את מכבי. לא לנהל את היציע ולא את המועדון. המועדון מעל הכל, כולל מעל הארגון.

ככל שמנהיגיו הילדותיים יקדימו להפנים זאת, כך יהיה טוב יותר לכולנו. לצערי, האגו שם מעל הכל...

Sent from my iPhone using Tapatalk

כאילו שנגד פורטו לא היה את השיר המדובר נגד טועמה, גם שהאירגון החרים, אז מה, זה גם האירגון אשם?

אולי, רק אולי, אם הארגון היה מוותר על "עקרונות" מסוימים כמו שירים שנגועים בגזענות וזריקת מצתים, היה לו יותר קל לקבל אהדה ותמיכה בעניינים פחות חמורים כמו אבוקות.

חוץ מזה, ראיתי שארגון היציע פועל מול המשטרה כדי להסדיר את עניין אמצעי העידוד. מדובר כנראה בעבודה סיזיפית וקשה אבל נראה לי שזו דרך עדיפה על פני לזרוק זין.

אולי, רק אולי, אם הארגון היה מוותר על "עקרונות" מסוימים כמו שירים שנגועים בגזענות וזריקת מצתים, היה לו יותר קל לקבל אהדה ותמיכה בעניינים פחות חמורים כמו אבוקות.

חוץ מזה, ראיתי שארגון היציע פועל מול המשטרה כדי להסדיר את עניין אמצעי העידוד. מדובר כנראה בעבודה סיזיפית וקשה אבל נראה לי שזו דרך עדיפה על פני לזרוק זין.

ואז יקראו להם שוטרים.... אתה לא מבין איך זה עובד אה?

אני לא חבר בארגון אני מדבר על דעת עצמי ומה שאני הצלחתי להבין בשבוע האחרון וכן בהתחלה מאוד לא אהבתי את המחאה

אבל יש כאן דברים שהקהל הרחב לא מבין

נתחיל לפי הסדר...

התנהגות הקהל של מכבי בפורטו היית מבחנתי בסדר אך שם היו עצורים ושתי גרסאות פרסומים באתרי האינטרנט הראשונה אומרת שמכבי עזרה למשטרת פרטוגל לאתר את המדליקים

והשניה שהנהלת מכבי עזרה לעצורים להשתחרר.... מה נכון ומה לא וואלה הגעתי למצב שאני כבר לא יודע וזה עצוב

ימים אחר כך הנהלת מכבי לא נתנה לאוהדים להכנס לאימון המסכם לפני הדרבי WTF אל תנסו להסכים לזה או להבין את זה פשוט בושה

וגם אם אתם לא בעד מה שאני הולך להגיד עכשיו בזכות האנשים האלה ההנהלה של מכבי לא התבזתה בכתם שלא היה יורד בחיים מהסמל שלנו אם הפועל הייתה מנצחת את דרבי פואד בעונת הטרבל

אח"כ הגיע הדרבי הגדול של תל אביב שהוא מופע הקהלים הטוב בארץ ומשטרת ישראל החליטה לזיין את הקהל של מכבי והפועל ולא לתת להכניס אביזרי עידוד בטענה המופרכת שככה מכניסים אבוקות להערכתי הנהלת המועדון לא כלכך לחצה על משטרתישראל בעניין אז הפאנטיקס הוכיחו למשטרה שהם מדברים שטויות (כבוד)

ברגע הזה נכנסה לתמונה משטרת תל אביב מחוז קריית שלום והגישה למשטרת ישראל העצלנית את מייטב החומר שיש לה

משטרת ישראל לוקחת כסף כל משחק ממכבי ובנוסף לזה המועדון נותן לה חומריים על הקהל שלה וכל זה בגלל מה ?

בגלל שמשטרת ישראל היא חבורה של כלמוניקים שאונסים כסף ממכבי ?

בגלל שבתי המשפט בישראל נותנים עונשים קלים למי שהכלומניקים תופסים ?

בשביל שלא ניסע לנתניה 3 פעמים בשנה <

התשובה היא לא קהל רחב שמוצא את עצמו לא מתחבר לפאנטיקס

התשובה היא שיש בית דין פרטי שהוא שייך לההתאחדות לכדורגל ובשבילו מיץ גולדהר זאת קופה קטנה

אבל מר גולדהר וצוות המועדון לא מסוגל להלחם בהם כי ההתאחדות היא דיקטטור אז הם מנסים לרצות אותם

האם הם יצלחו ? התשובה היא לא!

אבל בזמן הזה הנהלת מכבי יורה ברגל למועדון ולאנשים שהכי אוהבים אותה ומשקיעים בה זמן בלי קבלת משכורת

אמן שנקבל רדיוס וקנס גדול על האבוקה בדרבי.

מה?

איך שמכבי התנהלה בנושא אתה לא צריך לקבל כלום אפילו לא לשלם שקל על האבוקה בדרבי עכשיו נראה מה הההתאחדות תחליט

ותבין שהנהלת מכבי נלחמת בטחנת רוח

אמן שנקבל רדיוס וקנס גדול על האבוקה בדרבי.

זה המשפט הכי מפגר שיכולת לרשום וגם אם אתה לא מהארגון אתה ממש לא עושה לו שירות טוב עם משפט כל כך מנותק ומטופש.

בתקופת לוני שהיו אלף ואחת סיבות להעיף אותו המשפט הזה אולי היה תופס אבל עכשיו? מצטער אי אפשר לקחת אותך ברצינות שאתה כותב משפט כזה וזה מבטל את כל מה שכתבת

זה המשפט הכי מפגר שיכולת לרשום וגם אם אתה לא מהארגון אתה ממש לא עושה לו שירות טוב עם משפט כל כך מנותק ומטופש.

בתקופת לוני שהיו אלף ואחת סיבות להעיף אותו המשפט הזה אולי היה תופס אבל עכשיו? מצטער אי אפשר לקחת אותך ברצינות שאתה כותב משפט כזה וזה מבטל את כל מה שכתבת

איך שמכבי התנהלה בנושא אתה לא צריך לקבל כלום אפילו לא לשלם שקל על האבוקה בדרבי עכשיו נראה מה הההתאחדות תחליט

ותבין שהנהלת מכבי נלחמת בטחנת רוח

ימים אחר כך הנהלת מכבי לא נתנה לאוהדים להכנס לאימון המסכם לפני הדרבי WTF אל תנסו להסכים לזה או להבין את זה פשוט בושה

וגם אם אתם לא בעד מה שאני הולך להגיד עכשיו בזכות האנשים האלה ההנהלה של מכבי לא התבזתה בכתם שלא היה יורד בחיים מהסמל שלנו אם הפועל הייתה מנצחת את דרבי פואד בעונת הטרבל.

שמע, ההודעה שלך הזויה ברמה כזו שאי אפשר להתייחס אליה ברצינות ראויה. אתה זורק הטחות והאשמות חסרות בסיס ודברים שנטחנו כאן בעבר מספיק בשביל להתעלם.

יחד עם זאת אתה מביא כאן טענה חדשה שבזכות ה״אנשים האלה״ נמנע בזיון בדרבי שפואד ירד למגרש.

אני רוצה לקוות שאתה ומי שחושב ככה הוא ילד שעדיין מנגב את הנזלת על השרוול ולא משהו שמצביע על בעיות חמורות יותר.

כי אם אתה מציג פיצוץ של משחק על ידי אוהדים במצב שאנחנו נמצאים בנחיתות מספרית כמשהו חיובי, אני מרחם עליך. אין לך מושג מה זה ספורט בכלל ומה זה כדורגל בפרט.

אתה פשוט עושה שימוש בפלטפורמה של המשחק האהוב ביותר בארץ וכנראה גם בעולם לצרכים אגואיסטיים ואלימים. מקומך לא במגרשים אלא במקומות מוסדיים שמטפלים בהפרעות כאלו.

אח"כ הגיע הדרבי הגדול של תל אביב שהוא מופע הקהלים הטוב בארץ ומשטרת ישראל החליטה לזיין את הקהל של מכבי והפועל ולא לתת להכניס אביזרי עידוד בטענה המופרכת שככה מכניסים אבוקות להערכתי הנהלת המועדון לא כלכך לחצה על משטרתישראל בעניין אז הפאנטיקס הוכיחו למשטרה שהם מדברים שטויות (כבוד)

מכל השטויות שרשמת, זה השטות הכי גדולה.

המשטרה עושה עבודה מחורבנת - נכון, אבל להראות למשטרה שהם טועים ושהארגון הוא כלי גבר גבר עם ביצים של שור טיבטי על הגב של מכבי זה טמטום. (שוב, לא יודע מה קרה ולמה ואם זה היה נקמה או לא, אני מגיב למה שאתה כתבת...)

שמע, ההודעה שלך הזויה ברמה כזו שאי אפשר להתייחס אליה ברצינות ראויה. אתה זורק הטחות והאשמות חסרות בסיס ודברים שנטחנו כאן בעבר מספיק בשביל להתעלם.

יחד עם זאת אתה מביא כאן טענה חדשה שבזכות ה״אנשים האלה״ נמנע בזיון בדרבי שפואד ירד למגרש.

אני רוצה לקוות שאתה ומי שחושב ככה הוא ילד שעדיין מנגב את הנזלת על השרוול ולא משהו שמצביע על בעיות חמורות יותר.

כי אם אתה מציג פיצוץ של משחק על ידי אוהדים במצב שאנחנו נמצאים בנחיתות מספרית כמשהו חיובי, אני מרחם עליך. אין לך מושג מה זה ספורט בכלל ומה זה כדורגל בפרט.

אתה פשוט עושה שימוש בפלטפורמה של המשחק האהוב ביותר בארץ וכנראה גם בעולם לצרכים אגואיסטיים ואלימים. מקומך לא במגרשים אלא במקומות מוסדיים שמטפלים בהפרעות כאלו.

לכל כלל יש יוצא מהכלל ואם בן אדם מחרבן לי על השולחן אני ההפוך לו אותו על הראש.

ומכביסטים גדולים ממנו וממך גם היו בעד זה.

סגור נושא

שוב, זורק מלים ומשפטים שלא עומד מאחוריהם כלום ושום דבר ובלי שמץ של אמת.

אתה הזיה.

הייתי ראיתי אני יודע את האמת

תתקדם!!!

מכל השטויות שרשמת, זה השטות הכי גדולה.

המשטרה עושה עבודה מחורבנת - נכון, אבל להראות למשטרה שהם טועים ושהארגון הוא כלי גבר גבר עם ביצים של שור טיבטי על הגב של מכבי זה טמטום. (שוב, לא יודע מה קרה ולמה ואם זה היה נקמה או לא, אני מגיב למה שאתה כתבת...)

סיימתי להגיב כאן ומבין מאוד את השתיקה של הפאנטיקס

שמע אני לא אגיד אם פיצוץ המשחק מצד האוהדים היה נכון, לדעתי היה יותר נכון אם הקבוצה עצמה הייתה יורדת אחרי האדום לזהבי (גם אם הייתה חוטפת עונש על זה, אין אחד במועדון או בקהל ואפילו בפרשנים שהיה מגנה אותם). אבל בכל מקרה, הוא לא אמר שטוב שפוצצו את המשחק בגלל הנחיתות המספרית, אלא בגלל הסיבה לנחיתות המספרית. לא היה שום דבר ספורטיבי או "כדורגלני" במה שקרה שם, ולא הייתה שום סיבה שהמשחק יימשך ואם יימשך אז בוודאי שלא אחרי הרחקה של זהבי. מהרגע הזה המשחק הזה הפך ללא ספורטיבי. וכל מה שקרה מאז, הוא כתוצאה של זה.

שמע אני לא אגיד אם פיצוץ המשחק מצד האוהדים היה נכון, לדעתי היה יותר נכון אם הקבוצה עצמה הייתה יורדת אחרי האדום לזהבי (גם אם הייתה חוטפת עונש על זה, אין אחד במועדון או בקהל ואפילו בפרשנים שהיה מגנה אותם). אבל בכל מקרה, הוא לא אמר שטוב שפוצצו את המשחק בגלל הנחיתות המספרית, אלא בגלל הסיבה לנחיתות המספרית. לא היה שום דבר ספורטיבי או "כדורגלני" במה שקרה שם, ולא הייתה שום סיבה שהמשחק יימשך ואם יימשך אז בוודאי שלא אחרי הרחקה של זהבי. מהרגע הזה המשחק הזה הפך ללא ספורטיבי. וכל מה שקרה מאז, הוא כתוצאה של זה.

להסיט את הדיון לדרבי שפוצץ זאת טעות-

מדובר במקרה קיצון חריג ביותר שנוצר בגלל אוהד טיפש ושופט עוד יותר טיפש.

לא הייתי שופט לכאן או לכאן את ההתנהגות של בעל תפקיד או אוהד- זה באמת מקרה חריג שהאמוציות גורמות אפילו לאוהד המחושב ביותר לאבד את שיקול הדעת.

הלוואי שהכתבה הזאת הייתה הדבר ההזוי והמוטעה היחיד בעיתון "לכאורה הזה"

מצד שני בפעם שעברה התקשורת המציאה אירגוני אוהדים וסיפרה על הפגנות מחאה שלא היו ולא נבראו אז... יחסית המצב עדיין טוב.

לך תשמע תשחקנים שלך תראה מה יגידו.

גם אנשים בתוך המועדון אתה מוזמן לשאול.

לא צריך לשאול.

הסיבה שהארגון יצא במחאה היא בגלל מחלוקת עם המועדון מלכתחילה.

אז יש לי הרגשה שאני יודע פחות או יותר מה העמדה של האנשים שם.

הבעיה היא מה עושים מבחינת עידוד המחאה נמשכת? אם כן חייב לעשות משהו כי אי אפשר ככה נגד נתניה שמעו את הקהל שלהם הרבה יותר אי אפשר להמשיך עם השקט הזה וצריך לעשות משהו לא יודע מה אבל צריך שמשהו יחשוב על משהו

בעניין הנושא מצד אחד מכבי צודקים כי אי אפשר כל מחזור להגיע לבית הדין מצד שני הקבוצה מעל כל דבר והארגון עשה בשבילה הכל חבל שהם החליטו למחות

הבעיה היא מה עושים מבחינת עידוד המחאה נמשכת?

נותנים לשבלול לארגן אירגון אוהדים חדש ואז הוא חותם עם הנהלת מכבי על הסכם מימון בתמורה לזה שהוא והאירגון שלו לא שרים את שיר הקונטרה בנוסף מארגנים טקס דו קיום שבו הקהל של מכבי מעניק פרחים לסלים טועמה

בנוסף האירגון של שבלול שם לעצמו למטרה לא לחדש מנויים ביום שגולדהר עוזב או שהקבוצה משחקת חרא

בקיצור בלופילד הופך להיכל נוקיה מנורה מבטחים יד אליהו :wacko:

נותנים לשבלול לארגן אירגון אוהדים חדש ואז הוא חותם עם הנהלת מכבי על הסכם מימון בתמורה לזה שהוא והאירגון שלו לא שרים את שיר הקונטרה בנוסף מארגנים טקס דו קיום שבו הקהל של מכבי מעניק פרחים לסלים טועמה

בנוסף האירגון של שבלול שם לעצמו למטרה לא לחדש מנויים ביום שגולדהר עוזב או שהקבוצה משחקת חרא

בקיצור בלופילד הופך להיכל נוקיה מנורה מבטחים יד אליהו :wacko:

שמע אתה מנותק והזוי ברמות

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.