Jump to content

פורטו בסמי עופר, הפאנטיקס מוחים - אין תופים ועידוד

melody

Recommended Posts

לא חשבתם על זה שאולי הארגון לא מעוניין לצאת בהודעה בשביל לא ליצור קרנבל תקשורתי?

או לחץ על השחקנים?

או בשביל לא לגרום להתססה בקהל?

הארגון כרגע נמצא בדין ודברים מול ההנהלה, הם מודעים להכל ומולם זה יפתר במוקדם או במאוחר.

לטובת מכבי, השחקנים, קהל וארגון הדברים מתנהלים מאחורי הקלעים כרגע, במידת הצורך ובזמן שנראה לנכון נפרט יותר.

השחקנים כמובן גם מודעים להכל וחלקם גם מנסה לעזור, הם יודעים שזה לא נגדם, אבל עדיין לא מסתירים את הבאסה, שזה גם לנו קשה כמובן.

הודעה כזאת, בתחילת הנושא, הייתה חוסכת כאן 30 עמודים.

שאר החלקים בהודעה שלך שחתכתי מהציטוט הם סממן לפער בין לקרב ולרתום את הקהל הרחב ובין המצב כיום.

זה שהארגון מנהל דין ודברים מול ההנהלה בהחבא ולא בגלוי נובע מ-2 סיבות:

1. לא לפגוע באנשים שקשורים לנושא

2. אם הדברים היו יוצאים החוצה לפני פורטו ונתניה היה מתחולל קרנבל סביב המועדון שלנו, שהיה מכניס את כל המערכת לסחרור שיהיה קשה לצאת ממנו,לכל הצדדים.

את 2 הלקחים האלו הפקנו מסיטואציות דומות בעבר. תוסיף לזה את העובדה שגם ה"מחאה" מתנהלת על מי מנוחות ללא כל חיכוך עם שאר הקהל, להבדיל ממה שנטען בהודעה שלך.

אם כל זה לא ממחיש לך שגם הארגון יודע שמכבי מעל הכל, אז אני לא מבין על מה אתה מדבר ידידי.

אחלה הודעה. באמת. מבהירה הרבה דברים. חבל שהיא הגיעה אחרי 30 עמודים.

הפער המרכזי בעיניי, שמשתקף בהודעה הזאת הוא שלתפיסתם יש את הארגון ויש את ההנהלה.

רק שיש גורם נוסף ומשמעותי מאוד וזה הקהל הרחב. הארגון והקהל אמורים ללכת ביחד כשהארגון הוא הפלחו"ד שמסתער ראשון. זה משהו שמתפספס שוב ושוב ושוב.

זה פוגע בלגיטימציה שלכם וגם מקשה על כל ההתנהלות מול ההנהלה.

כלומר, כל העסק פשוט יותר כשיש גיבוי מהקהל (והקהל והארגון צריכים ללכת ביחד) אבל הקהל היום קרוב יותר להנהלה ולמעשה די מנותק מהארגון (הפורום זה אחד המעוזים האחרונים של "גב" כזה). זאת תוצאה של התנהלות הארגון (ובפעם המיליון בערך זה לא משנה אם ההתנהלות צודקת או לא, והיא לעולם לא תהייה צודקת במאת האחוזים בדיוק כשם שגם ההנהלה עושה טעויות).

החברים שלי שמנויים שנים והולכים למשחקים מסוף שנות ה-90 בערך רואים בארגון כמטרד למכבי ולא כנכס. (בפעם המיליארד בערך) חבל שזה כך והתחושה שלי היא שהמאבק הזה על דעת הקהל לא מטריד אפילו קצת את הארגון, או לפחות לא מספיק כדי לעשות שינוי ולנסות לקרב ולחבר.

שוב,

אמרתי שיש פה אנשים שאמרו שהעיפו אותם וכו'.

יכול להגיד לך על עצמי שניסיתי לפנות לארגון פעם אחת ולא ענו לי ,מאז לא ניסיתי.

וגם מה שאתה אומר בהחלט אופציה אבל אני מניח שצריך לדעת למי לפנות.

אז אנשים אמרו, זה אומר שזה נכון?

לא נתקלתי פעם אחת בתגובה כזאת. אחת(12 שנים חבר ארגון)

וגם נגיד במידה וכן, אתם יותר ממוזמנים לפנות אליי והעניין יטופל מיידית.

למי ואיפה פנית?

ובלי קשר אם כל כך חשוב לך אתה פונה יותר מפעם אחת...

בובאן, תנסו להתקדם מהרעיון של לבוא לדבר ביציע כדרך ליצירת תקשורת בקבוצה כמו מכבי בשנת 2015.

זה לא רציני..

מנג'ר יונייטד ניסח את זה די מדויק , אפשר להוסיף את מה שכתבתי לטלדו בפרטי ולנסות לשמר מעגלים סביב הארגון.

אני פעם ניגשתי לדבר איתך בסוף משחק, צא מזה.

זה לא שייך ולא ראוי, אתה גמור אחריי משחק וברקע יש רעש ואנשים, פתאם בא מישהו שמתחיל לאכול תראש..

זאת פלטפורמה גרועה מאוד.

כמו שכתבת בנושא אחר, יש למכבי כל מיני סוגי אוהדים, יש את אלו שעודדו פעם והיום הזדקנו ופינו את מקומם, יש את אלו שבאים עם אבא ומצביעים על 11 ואומרים "שם אני רוצה להיות", יש אנשים שאין להם מנוי ל11 ממיליון סיבות ולכן הם לא בארגון ולא מעודדים 90 דק'- כל אלו לא בהכרח אוהדים גרועים "סטייקים" וכו'.

אותם אוהדים מהווים מעגל שתומך/יכול לתמוך/ צריך לתמוך בארגון ובמכבי כי אין הפרדה בין השתיים.

הצורה שאתה מגיב רומזת שיש 2 צבעים ביחס לארגון, מי שהוא חלק, ומי שמתנגד.

אני חושב שיש באמצע המון אוהדים בעיקר מחוץ לפורום שאין להם מושג על מה שקורה ביציע ולא רק במקרה האחרון, בגדול אלו אוהדים שאכפת להם ממה שאכפת לכם, התנאי הוא לא להפקיר אותם ולחשוב איך לחבר אותם.

יש את אלו שמחפשים תירוצים למה להיות נגד, אלו אוהדים שלא שווה להשקיע אנרגיה לשכנע אותם, תחפשו מעגלים חדשים.

תרצה או לא יש לכם אחריות לרתום סביבכם הרבה אוהדים, כרגע זה לא המצב וזה לא מעניין למה ומי אשם.

מעניין איך אפשר לשנות את זה.

נראה שאתם לא חושבים בכיוון של לשנות את המצב.

כרוזים, פורום אלטרנטיבי, שלטים, קבלת עצות וביקורת , פרסום סטטוס מסכם אחת לכמה זמן, שיתוף בנוגע לתהליכים, מטרות, קשיים שיש בדרך..

לא משנה במה תבחרו העיקר שתעשו משהו בנידון.

עובדתית הקשר שלכם עם שאר הקהל לא טוב או לא קיים וזה צריך להטריד את כולנו.

מבחוץ אתם נראים ארגון סגור ומסוגר, זה בדיוק ההפך ממה שצריך עכשיו.

לא נכנס להאם המחאה נכונה או לא, צודקת או לא, וגם לא על הלגיטימיות שלה כן או לא. מה שכן - וזה כאחד שישב שנים ב-11 ועכשיו נמצא ב-13, כמעט כל היציע (מלבד כמה עשרות שגולשים בפורום או חברים של גולשים בפורום) לא ידע שהשלטים הם בעיקרם נגד המשטרה (כולל השלט שהונף ב-13 למטה). הפילוג שהמהלך יוצר בין הארגון לבין הקהל מסביב כנראה יתאחה בסוף, גם אם לא לחלוטין (ולהזכיר לכולם, אחרי שלא עודדו בדרבי שוקו אנשים היו בטוחים שנשרף הבית ומכאן אין דרך חזרה). מציע לכם לחשוב איך אתם כן מעבירים את המסר שלכם כדי לא לאבד עוד נתח מהקהל, שאפשר להגיד עליו שהוא מ' או לא רלוונטי או סטייקים או לא אכפת לי מה - אבל זה הבסיס של הקבוצה בבית בשנים האחרונות, וכככל הנראה בשנים הבאות.

זה לא שקר שכמות הזמן שלי בפורום פחתה באופן ניכר מכל מיני סיבות.

זה לא משנה אבל את העובדה שאין כאן לאף מנהל (כל השלושה) משהו אישי נגד הפאנטיקס, חלקם שם אנשים שאנחנו מכירים, ועם החלק השני גדלנו ביציע.

להגיד או לרמוז שיש לנו משהו נגד הפאנטיקס זה פשוט לא נכון.

יש כאן פורום של אנשים, שגם בימי השחקן ידע לשחוט את "השחקן" כשלדעתו עשה טעויות מעולם לא סתמנו לאף אחד את הפה.

אם כבר אני חושב שהבעיה היא הפוכה, אנשי הפאנטיקס בוחרים שלא להגיב כאן באופן קבוע אלא רק במקרים שבהם יש נושאים שקשורים אליהם.

יותר מזה, אם היינו רוצים להיות נגד הפאנטיקס היינו בוחרים שלא לתת להם כאן במה בכלל, לשום הודעה שלהם - אבל זה לא המצב וגם לא יהיה המצב.

הפורום הזה אמור להיות בית של אוהדי מכבי ומקום שיתן במה לכולם וזה המהות שלו.

אם הפאנטיקס רוצים להשתמש בו כפלטפורמה להעברת הודעות לקהל הרחב מה טוב.

גם אם לא זה בסדר.

אבל לרמוז מתחת לשפם שיש לנו עמדה ברורה נגד הפאנטיקס זה פשוט לא נכון.

אם היינו רוצים לעשות את זה היינו יכולים. אנחנו לא שם וגם לא נהיה שם.

אז במטוטה ממך.

Kikoman - יש לי לא מעט RESPECT אליך אבל ההודעה שלך לא במקום. מציע לך להירגע.

אחי, לא כתבתי שאתם נגד, כתבתי שיש פער בינכם לבין הארגון, וגם לזה הוספתי 'אולי'.

בכל מקרה אם מישהו הבין ממני שאתם כמנהלים מתנגדים לארגון אז אני חוזר ומדגיש שהכוונה היא שיש פער בנושאים מסוימים ברוח הפורום לרוח הארגון, זה הכל.

מעיין(מנג׳ר),

האמת אני אגיד לך? אנחנו לא נלהבים לבוא ולהגיב פה.

הפורום הזה כבר שנים אינו מראה למתרחש ביציעים.

הפורום הזה כבר שנים הוא יריקה בפנים לכל ארגון.

אתה בתור חבר בעבר בשחקן אמור לדעת את זה.

יש לנו ניסיון מר מן העבר בכל הנוגע לפורום.

למעט אני ומספר חברים, אין פה אף חבר ארגון.

וגם אלה שכן פה ממעטים בתגובות אם בכלל.

ועכשיו לגופו של עניין,

אני לא יודע עד כמה ההודעה שלי בתחילת הנושא הייתה חוסכת 30 עמודים, כי יש פה בעלי אינטרס שרק מחכים לפזר תרעל.

אבל בכל מקרה, קצת מחשבה ולעצור רגע ולראות את כל התמונה לפני שקופצים כמו חמורים לא תזיק לאף אחד.

גם אם אין שום תגובה של חבר ארגון.

אנשים פה כל כך אוהבים איך שדברים מתנהלים במכבי בשקט ולא יוצאים לתקשורת אבל שזה נוגע לארגון סוף העולם הגיע.

אייל שוימר, אני זוכר את המשחק שפנית אליי אם אני לא טועה זה היה בחיפה חוץ, בכל מקרה כן, ככה בסוף משחק מסכים איתך שזאת לא צורה. לפני משחק הרבה יותר נוח ויש יותר זמן לדבר. וגם אפשר לא בימי משחק.

אני גם מסכים שיש דברים שלוקים בחסר בכל הנוגע לתקשורת שלנו עם הקהל.

יש דרכים לפתור את זה, הצעות כמו שהצעת חלקם כבר עלו אצלנו, זה עדיין לא יצא לפועל מסיבות כאלה ואחרות כן, אבל אלה דברים שעומדים על הפרק.

אבל שוב, אין פה שום דבר בזדון וכוונת תחילה.

אל תתנו לבעלי אינטרס שלא מפספסים שום הזדמנות לנגח את הארגון אחרי כל ״מעידה״ שלו, להשפיע עליכם.

איך אפשר לגשר על הפערים שרוח הארגון לא ממש ברורה בכל אותם נושאים שגוררים בעיות ( ראדי , פירו , ראדי , ורמוט , ראדי שירים לנמני , ראדי , טועמה , עונשים של בית הדין , ראדי ) ?

אני לא מכיר אישית אף אחת , אבל נראה שהדבר היחיד שידוע על רוח הארגון זה לא לחשוף או לדון ברוח הארגון

איזה צורך מוזר בהתבדלות אני חושב

קאוביין לגמי הדוגמאות שהבאת הארגון לא שר לנימני, הארגון מעודד את ורמוט, טועמה מחבל זה לא רק הארגון זה רוב בלומפילד,הארגון מעולם לא קילל את ראדי כארגון,ולגבי הפירו?בכל העולם יש

מעיין(מנג׳ר),

האמת אני אגיד לך? אנחנו לא נלהבים לבוא ולהגיב פה.

הפורום הזה כבר שנים אינו מראה למתרחש ביציעים.

הפורום הזה כבר שנים הוא יריקה בפנים לכל ארגון.

אתה בתור חבר בעבר בשחקן אמור לדעת את זה.

יש לנו ניסיון מר מן העבר בכל הנוגע לפורום.

למעט אני ומספר חברים, אין פה אף חבר ארגון.

וגם אלה שכן פה ממעטים בתגובות אם בכלל.

ועכשיו לגופו של עניין,

אני לא יודע עד כמה ההודעה שלי בתחילת הנושא הייתה חוסכת 30 עמודים, כי יש פה בעלי אינטרס שרק מחכים לפזר תרעל.

אבל בכל מקרה, קצת מחשבה ולעצור רגע ולראות את כל התמונה לפני שקופצים כמו חמורים לא תזיק לאף אחד.

אנשים פה כל כך אוהבים איך שדברים מתנהלים במכבי בשקט ולא יוצאים לתקשורת אבל שזה נוגע לארגון סוף העולם הגיע.

אייל שוימר, אני זוכר את המשחק שפנית אליי אם אני לא טועה זה היה בחיפה חוץ, בכל מקרה כן, ככה בסוף משחק מסכים איתך שזאת לא צורה. לפני משחק הרבה יותר נוח ויש יותר זמן לדבר. וגם אפשר לא בימי משחק.

אני גם מסכים שיש דברים שלוקים בחסר בכל הנוגע לתקשורת שלנו עם הקהל.

יש דרכים לפתור את זה, הצעות כמו שהצעת חלקם כבר עלו אצלנו, זה עדיין לא יצא לפועל מסיבות כאלה ואחרות כן, אבל אלה דברים שעומדים על הפרק.

אבל שוב, אין פה שום דבר בזדון וכוונת תחילה.

אל תתנו לבעלי אינטרס שלא מפספסים שום הזדמנות לנגח את הארגון אחרי כל ״מעידה״ שלו, להשפיע עליכם.

אלירן זה שאתם לא נלהבים להגיב כאן ושהגישה שלכם לגבי פתיחות/קשר מול הקהל זה דברים ידועים ואני מכבד את הסיבות שלכם גם אם לא מסכים איתן.

יש דברים חיוביים יותר ופחות בפורום אבל זה עדיין המקום שבו תמצא ותוכל לתקשר עם הכי הרבה אוהדים שבאים לרוב המשחקים בו זמנית.

מעבר לזה, כמעט כל משתמש כאן בפורום מחובר להערכתי לשתיים או שלוש קבוצות של אוהדי מכבי והוא למעשה "שגריר" של הארגון שעוזר לגשר על הפער.

ההודעה שלך הייתה עוזרת כי 90% מהעמודים הראשונים נבעו מכך שלאף אחד לא היה מושג מה קרה ולמה.

חלק מבעלי האינטרס שאתה מתייחס אליהם הם גם הסיכוי הכי טוב שלכם לקבל גב מהקהל ולשפר את החיבור.

אתם באמת חייבים להבין שהתמיכה בארגון והלגיטימציה לארגון מבחינת הקהל הרחב נמצאת בשפל. אנשים שפעם היו מתעצבנים עליכם היום פשוט אדישים. לא איכפת להם.

או כמו שכתבו כאן זה לא רק להיות חלק מהארגון או נגדו. יש לא להיות חלק מהארגון אבל איתו. זה רובד ענק וסופר משמעותי שאתם מפספסים.

בתכל'ס כתבתי הרבה מילים אבל יש גם מהלכים קטנים שאתם יכולים לעשות שפתאום ייתנו בוסט אדיררר ליחסיכם עם ההנהלה והקהל.

מכבי, אגב, משקיעה משאבים אדירים כדי שכל האוהדים יצרכו וישאבו תוכן ומידע ממנה ולא מכל מיני צנציפחים (ולראיה המשפט "עד שאין תמונה ברשמי זה חארטה") וזה בנוסף לחדר הלבשה וכל מיני כתבות ופייסבוק סופר מתוחזק.

אגב, כחבר בשחקן הייתי אחראי על האתר של הארגון והקהל היה כל כך צמא לקשר הזה שבזמנו היינו האתר החמישי מבין כל אתרי הספורט בישראל. אתר של קבוצה אחת עם כמה ארגוני אוהדים והקדמנו אתרי ספורט כמו nrg ודה באזר בזמנו.

רוצה דוגמה לכוח של זה? את הטור שכתבת על חשיבות הבוז והתמיכה במשחק מול אולימפיאקוס קראו מעל חמשת אלפים גולשים. את האפקט של זה הרגשנו, כולנו, בבלומפילד.

אני שם את זה כנקודה למחשבה.

למה באיירן, דורטמונד, ליברפול, יונייטד, סיטי, בארסה ועוד ועוד לא מקבלות רדיוסים.. ? למה הם לא זורקים חפצים, גלילי נייר?

אז אולי לא נהיה כמוהם ברמה המקצועית, אבל ברמת הקהל - נוכל להיות הרבה מעל או לחלקם להתקרב..

לא רוצה להיכנס לדיון שהתפתח פה כי אני לא מספיק בקיא בפרטים, אני רק רוצה להגיב למשפט הזה שבודירוגה כתב:

קודם כל, ליברפול, יונייטד, סיטי, בארסה... כל אלה קבוצות שחלק ניכר מהקהל שנוכח באיצטדיונים שלהם הם תיירים או אוהדי הצלחות. מעבר לכך שלקבוצות האלה אין ארגון מסודר יותר או שפשוט הוא לא פוקד את היציעים (כמו למשל הבוישוס נויס של ברצלונה). לגבי דורמטונד, אני רק אניח את זה פה, בתוספת של מה שאוהדי אייאקס עשו בגמר הגביע ב2014:

הדברים האלה יכולים לקרות בכל מקום בעולם, גם במדינות כדורגל יותר מפותחות מישראל. רק שנה שעברה נהרג אוהד מאוד מוכר של דפורטיבו לה קורוניה בקטטה עם האולטרס של אתלטיקו מדריד, האולטרס של סביליה מככבים בכל אירופה כמעט, בדרבי די איטליה היה פירו ותפאורה מדהימה ביופיה. רק באנגליה זה לא קורה, אתם יודעים למה? כי מנוי למשחקים של ארסנל עולה מעל לאלף פאונד.

קאוביין לגמי הדוגמאות שהבאת הארגון לא שר לנימני, הארגון מעודד את ורמוט, טועמה מחבל זה לא רק הארגון זה רוב בלומפילד,הארגון מעולם לא קילל את ראדי כארגון,ולגבי הפירו?בכל העולם יש

מה לגבי הדוגמא שלא הבאתי ושעל על הפרק : בעלים שלא מוכן לסבול עושק מצד בית הדין של ההתאחדות על מעשים של הקהל שלא בשליטתו ומנגד גם בעצמו מתנגד לאותם מעשים , מחליט ליצור הרתעה ע״י ענישת אוהדים מתפרעים באמצעים העומדים לרשותו לרווחת שאר הקהל שלא יסבול מעונשים קולקטיבים וכדי למנוע ממנו לספוג נזקים כספיים .

הבעיה של הארגון היא המהות של הדברים ? הסכמה עם המהות אבל גם רצון לזכות לאיזה סוג של הוקרה או הערכה ? הסגנון שזה נעשה ? במידתיות עונשים ? בתחושות ריחוק שההנהלה משדרת ? שהנחישות של ההנהלה למצוא בנאדם שזרק מצית לא דומה לנחישות לתפוס ספסר ?

אפשר להסביר הכל ולפתור הכל

מה לגבי הדוגמא שלא הבאתי ושעל על הפרק : בעלים שלא מוכן לסבול עושק מצד בית הדין של ההתאחדות על מעשים של הקהל שלא בשליטתו ומנגד גם בעצמו מתנגד לאותם מעשים , מחליט ליצור הרתעה ע״י ענישת אוהדים מתפרעים באמצעים העומדים לרשותו לרווחת שאר הקהל שלא יסבול מעונשים קולקטיבים וכדי למנוע ממנו לספוג נזקים כספיים .

הבעיה של הארגון היא המהות של הדברים ? הסכמה עם המהות אבל גם רצון לזכות לאיזה סוג של הוקרה או הערכה ? הסגנון שזה נעשה ? במידתיות עונשים ? בתחושות ריחוק שההנהלה משדרת ? שהנחישות של ההנהלה למצוא בנאדם שזרק מצית לא דומה לנחישות לתפוס ספסר ?

לדעתי כהתחלה עדיף לטפל בחוסר האחידות בבית הדין המושחת.

הנהלת מכבי מנסה לעשות צעדים כדי לרצות את אותו בית הדין , ועדיין שום דבר לא באמת השתנה ואנחנו ממשיכים לקבל את הקנסות על כל פיפס קטן , בזמן שכשזה קורה לחיפה לצורך העניין קונים את התירוץ שההוא שזרק נמצא בטיול שנתי.

ואני לא מדבר בכלל על סכנין וכל מה שהולך שם בגזרת הפירו.

אין לי קשר לארגון ולא אדע לענות לך על זה רק לגבי השורה האחרונה,אחח כמה שהיא נכונה מה שהעלתה פה

כמה חבל שההנהלה לא יודעת לבוא על ספסרים ולחפש אותם כמו שהיא מחפשת ילד שזרק מצית כמה חבל!!

לגבי הדוגמא על הספסר - אני זוכר שמול באזל נתפסו אוהדי מכבי שבעזרת המנויים קיבלו עדיפות לכרטיסים , סיפסרו אותם במאות שקלים ומכבי שללו את המנויים שלהם . אבל אני לא מביא דוגמאות שאני מרגיש או מסכים איתם , פשוט מעלה דברים בתקווה שמישהו מהארגון יסכים לשפוך אור על העניין .

אגב , מבין 5 משחקי בית עד כה שמכבי ת״א אירחה בשלב הבתים של ליגת האלופות בהיסטוריה שלה , רק במשחק מול דינמו קייב לא היתה מחאה .

הבעיה בפירו וזריקת חפצים היא בכלל לא מצד ההנהלה או האוהדים אלא הענישה של שמשטרה ובית הדין. מעולם לא ראיתי משחק ללא קהל או רדיוס על פירו לא בישראל גם לא על תנאי ומעולם לא שמעתי על קנס או רדיוס\ללא קהל גם לא על תנאי על זריקה של משהו מהיציע למעט מקרה הבננה של דני אלבס (אולי גם בגלל שזה קנסות לא משמעותיים). נגד פורטו נגיד ראיתי כוס או משהו עפה אל השחקנים שלהם כשהם חגגו את השני מישהו דיבר על זה? מישהו הזכיר את זה? למישהו אכפת בכלל? לא.

ופה על מצית במשחק שאפילו המשקיף ביציע שיחק בטלפון בזמן הזה מישהו מקבל הרחקה לשנה ומכבי מקבלת קנס למרות שזה לא הפריע בכלל למהלך המשחק.

במקום לזיין תמוח על מי שזרק תמצית(וואלה הוא היה צריך להיות חכם יותר) תפעילו קצת את המוח ותיכנסו במי שצריך להיכנס

הבעיה בפירו וזריקת חפצים היא בכלל לא מצד ההנהלה או האוהדים אלא הענישה של שמשטרה ובית הדין. מעולם לא ראיתי משחק ללא קהל או רדיוס על פירו לא בישראל גם לא על תנאי ומעולם לא שמעתי על קנס או רדיוס\ללא קהל גם לא על תנאי על זריקה של משהו מהיציע למעט מקרה הבננה של דני אלבס (אולי גם בגלל שזה קנסות לא משמעותיים). נגד פורטו נגיד ראיתי כוס או משהו עפה אל השחקנים שלהם כשהם חגגו את השני מישהו דיבר על זה? מישהו הזכיר את זה? למישהו אכפת בכלל? לא.

ופה על מצית במשחק שאפילו המשקיף ביציע שיחק בטלפון בזמן הזה מישהו מקבל הרחקה לשנה ומכבי מקבלת קנס למרות שזה לא הפריע בכלל למהלך המשחק.

במקום לזיין תמוח על מי שזרק תמצית(וואלה הוא היה צריך להיות חכם יותר) תפעילו קצת את המוח ותיכנסו במי שצריך להיכנס

רוצה לתקן את העולם? אתה מוזמן. שלח מכתבים להתאחדות, ד ר עם שרת הספורט, תארגן עצומות ברשת, תפעיל את העיתונות. יש מליון דרכים לשנות את מה שאתה חושב שמצריך שינוי.

בינתיים ועד שזה קורה, על המעשים הללו מכבי נענשת ובמזומן. הבעלים משלם מכיסו בכל פעם שדבר כזה קורה והוא לא מוכן לזה. מבטיח לך שאם כל מי שהיה זורק משהו למגרש היה משלם עשירית מהסכומים שמיץ׳ משלם זה היה נפסק מזמן.

התירוצים שבמקומות אחרים זה לא עובד ככה מיותרים ולא רציניים, לפחות תכבדו את הבעלים.

לא צריך לתקן את העולם. הקהל הישראלי בכלל לא אלים ואנשים משום מה הופכים אותו לכזה.

צריך לתקן שני גופים שאחד מהם מונה 4 אנשים וזה בית הדין של ההתאחדות שבקלות אפשר לתקן את זה עם חוקה וכללים שההתאחדות תכתוב מה שלא יקרה כל עוד ימשיכו לזיין תמוח על מצתים וכוסות במקום להפנות את האש אליהם וצריך לתקן את ההחלטות של המשטרה שלא נותנת להכניס כלום

לא צריך לתקן את העולם. הקהל הישראלי בכלל לא אלים ואנשים משום מה הופכים אותו לכזה.

צריך לתקן שני גופים שאחד מהם מונה 4 אנשים וזה בית הדין של ההתאחדות שבקלות אפשר לתקן את זה עם חוקה וכללים שההתאחדות תכתוב מה שלא יקרה כל עוד ימשיכו לזיין תמוח על מצתים וכוסות במקום להפנות את האש אליהם וצריך לתקן את ההחלטות של המשטרה שלא נותנת להכניס כלום

מסכים ועד שזה יקרה למה לתת להם סיבות לקנוס את הקבוצה.

ושוב, יש פה גם בעלים שמשלם את הקנסות ומתנגד להתנהגות הזו. לא צריך לכבד את הרצון שלו?

מכירים את זה שתייר צרפתי לוקח מונית מהסנטר לנמל תל אביב ועוקצים אותו ב300 שקל? אז אותו דבר שקנדי מיליארדר מגיע לבית הדין...

אי אפשר לתקן את המשטרה, ולא את החוקים ההזויים שקיימים במדינה הזאת ולא את בית הדין העוד יותר הזוי...

שרת הספורט וההתאחדות וכל שאר העוסקים בתחום רוצים להפוך את הכדורגל לקונצרט, תבואו 90 דקות תשבו בשקט בכסא, בלי לעשן ובלי לפצח גרעינים, מקסימום תמחאו קצת כפיים אבל בשקט שלא תפריעו לזה שיושב לידכם לצלם וידאו שלו עם הילד במגרש.

כדורגל זה ספורט עם אמוציות ואדרנלין, וגם האהדה לכדורגל אותו דבר ואפילו יותר, יש מלחמה על היוקרה בין מחנות אוהדים, מי משקיע יותר בתפאורה, מי פותח יותר אבוקות ורימוני עשן ומי מעודד יותר. (חוץ מזה שזה גם מרים את האוירה במגרש). דעה אישית שלי- מוכן לנסוע לנתניה לשני משחקי רדיוס בשביל אבוקה ורימון עשן בדרבי, אבל לחשוב שהמשטרה או הקבוצה יעברו על זה בשתיקה זה פשוט היתממות, הם רק מחפשים איך להיכנס באוהדים ו"למגר את האלימות", אין לזה פיתרון, פשוט להמשיך ככה ולאכול את החרא שמאכילים אותנו הקבוצה והמשטרה... כואב שאנשים משלמים על זה מחיר אישי כבד, אולי צריך למצוא דרכים יצירתיות יותר לעשות את זה בלי שיתפסו אנשים, אבל מי שעושה את זה צריך לקחת בחשבון את הסיכון.

ולגבי הארגון- לדעתי זכותם לעשות מה שהם רוצים, לא חייבים דין וחשבון לאף אחד, במיוחד לא לקהל שמטנף עליהם בפורומים באינטרנט ועושה עליהום כאילו חייבים לו משהו. גם לי באסה לבוא למשחק עם אוירה של בית קברות ב11 אבל אף אחד לא חייב לי כלום, הם אלה שבאים כל משחק ונותנים תתחת 90 דקות, ועוד כמה שעות לפני ואחרי המשחק, הם אלה שלוקחים את הסיכונים עם הפירו כדי שאתם תוכלו לצלם ולהעלות לפייסבוק, הם אלה שצובעים לכם את המשחק ומטריפים את האוירה, אז תעשו להם גם קצת כבוד.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

1. בחרת ביבי

2. לדעתך כהנא צדק

3. אתה לפחות ''מסורתי''

4. אבי נמני הוא המלך לעולם ועד בעיניך

5. רק אולטראס זה מרגש

6. כל מי שדעתו שונה משלך הוא שמאלני

7. שמאלנים הם עוכרי ישראל

בכמה טעיתי?

איכס, הודעה מגעילה

אגב , מבין 5 משחקי בית עד כה שמכבי ת״א אירחה בשלב הבתים של ליגת האלופות בהיסטוריה שלה , רק במשחק מול דינמו קייב לא היתה מחאה .

גם נגד באיירן בראש השנה ואם אני לא טועה גם נגד אייאקס היה עידוד.

גם נגד באיירן בראש השנה ואם אני לא טועה גם נגד אייאקס היה עידוד.

המשחק שלא היה בו עידוד ( יובה ? ) זה בגלל שעמוס השתגע וביטל לנו את הכניסה המוקדמת עד היום לא ברור לי מה עבר לו בראש.

המשחק שלא היה בו עידוד ( יובה ? ) זה בגלל שעמוס השתגע וביטל לנו את הכניסה המוקדמת עד היום לא ברור לי מה עבר לו בראש.

אכן

ועכשיו לגופו של עניין,

אני חושב שהיה פה באמת נסיון טוב ויפה לעשות דברים בשקט וזה נכון. אבל ברגע שהשתיקה הזאת היא שתיקה רועמת כזאת כמו שהייתה שלשום זה לא יוצר את האווירה שרציתם לייצר אלא הרבה מעבר. מול פורטו לדוגמא אני אישית שיושב יותר קרוב לכיוון הקהל של פורטו כמעט ולא שמתי לב לחוסר בעידוד (אם כבר, אני מאמין שמול קייב היה פחות עידוד באצטדיון) וזה עשה פחות "רעש" על פני השטח בדיוק כמו שרציתם.

מצד שני אם באמת רציתם שהדבר יוודע לכל על החרם שאתם עושים מבחינת עידוד (כולל השחקנים) כדי להפעיל עוד לחץ על ההנהלה או משהו כזה אז בהחלט עשיתם את העבודה.

מצד שני אם באמת רציתם שהדבר יוודע לכל על החרם שאתם עושים מבחינת עידוד (כולל השחקנים) כדי להפעיל עוד לחץ על ההנהלה או משהו כזה אז בהחלט עשיתם את העבודה.

29 עמודים ועדיין עוד לא הבנתי איך חוסר בעידוד עושה לחץ על ההנהלה או גורם לקהל הרחב לתמוך בארגון שאם באמת הארגון רוצה לעשות לחץ שיזיז במשהו להנהלה אז הארגון צריך להבין שהוא חייב את הקהל הרחב לכך שלצערנו הרוב המכריע מרגיש אדישות כלפי הארגון בגלל טעויות הולכות וחוזרות שנעשו מצדו.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.