Jump to content

פורטו בסמי עופר, הפאנטיקס מוחים - אין תופים ועידוד

melody

Recommended Posts

חזרנו לתקופת החולצות השחורות בימי לוני העליזים, ואף אחד אפילו לא יודע למה כי המועדון בתקופה הכי טובה שלו בהיסטוריה.

בטח שיהיו טינה ומרמור כלפי אותם אנשים משער 11, על אחת כמה וכמה שמקבלים תשובות סתומות ומתחמקות.

תתבייש לך על התמונה בצד! אתה תומך באלימות?

ממש לא, הסברתי את זה כבר, ובבקשה אל תסיטו את הדיון למקומות אחרים, אני לא חייב להשתתף בו, אבל חשוב שהקרע הזה ייתאחה ולא יתעמק

עריכה - החלפתי את התמונה, מקווה שתיפסק הירידה לפסים אישיים

"אחר כך תבקשו שנתרום" איזה משפט יהודי ארור, אנשים חושבים שבגלל שהם שמים 10 שקל במשחק אז יש להם מנדט להגיד מה שהם רוצים, על כל שקל שאתם שמים אנשים בארגון שמים 10, אתם גם אומרים את זה כאילו יש אנשים שקונים בזה ג'קוזי הבייתה, זה כסף שהולך לתפאורה שאתם מניפים מעל ראשיכם.

אתם לא עושים לאף אחד טובה תבינו את זה היחידים שעושים טובה זה אנשי הארגון שקורעים את התחת שלהם, לא מקבלים הערכה רק עוניות וכפיות טובה מטעם כל המערכת

בינתיים ארגון היציע מפרסם שתהיה היום מחאה כלל ארצית בנוגע להכנסת ציוד עידוד והתנהלות המשטרה
https://www.facebook.com/israfans1/photos/a.499138066818788.1073741828.499128356819759/985103224888934/?type=3&theater

מה המחאה פה? אתה מדמיין את מפקד מחוז ת"א אומר: "וואי אין היום עידוד/תופים/שקר כלשהו אחר בבלומפילד, אולי הם צודקים?". בדיוק אכפת להם.

"אחר כך תבקשו שנתרום" איזה משפט יהודי ארור, אנשים חושבים שבגלל שהם שמים 10 שקל במשחק אז יש להם מנדט להגיד מה שהם רוצים, על כל שקל שאתם שמים אנשים בארגון שמים 10, אתם גם אומרים את זה כאילו יש אנשים שקונים בזה ג'קוזי הבייתה, זה כסף שהולך לתפאורה שאתם מניפים מעל ראשיכם.

אתם לא עושים לאף אחד טובה תבינו את זה היחידים שעושים טובה זה אנשי הארגון שקורעים את התחת שלהם, לא מקבלים הערכה רק עוניות וכפיות טובה מטעם כל המערכת

הקהל הרחב לא עושה טובה לאירגון, והאירגון לא עושה טובה לאף אחד.

האירגון לא קורע את התחת בשביל הקהל הרחב, הוא קורע את התחת כי הוא אוהד את זה, והוא אוהב להיות הכי טוב והכי מרשים. הם ממש לא יושבים ואומרים, בואו נעשה תפאורה כדי ששער 13 יהיה מבסוט.

עכשיו שהבנו שאף אחד לא חייב לאף אחד כלום, אפשר להמשיך כל אחד לכיוון שלו, ואפשר לעבוד ביחד... האירגון, מעדיף ללכת לכיוון שלו, וזה בסדר, זאת זכותו

מה המחאה פה? אתה מדמיין את מפקד מחוז ת"א אומר: "וואי אין היום עידוד/תופים/שקר כלשהו אחר בבלומפילד, אולי הם צודקים?". בדיוק אכפת להם.

דבר ראשון אני בסך הכל פרסמתי אין לי קשר לא לארגון היציע ולא לפנאטיקס.

דבר שני אנשים פה כל כך קטני אמונה לגבי יכולת שינוי של דברים, שלא פלא שביבי יורק לכם בפרצוף כל פעם מחדש כי 'ואיי יש קבוצת מחאה בפייסבוק אולי הם צודקים'?. מה שאתם בעצם עושים זה לתת לגיטימיות לאלימות כי כל דרך לגיטימית נתפסת אצלכם ככזאת שראוייה ללעג ולא תחולל שום שינוי.

מהלך של של כל קבוצות האוהדים יקבל סיקור נרחב מתקשורת , התייחסות מההנהלות הקבוצות , מנהלת הליגה , גופי משטרה וכו'.

לא נכון

לא קרוב

ואפילו לא בצחוק

נכון שהיו המון אנשים טובים עם המון כוונות טובות, לצער כולנו ההנהלה הרסה גם את זה.

העיקר שאתה מאמין לעצמך.. כמה חארטות

גם אני מאוכזב מההתנהלות של הארגון שלא הודיע שלא יהיה עידוד נגד פורטו ומאוד מאוכזב שהמחאה הייתה דווקא במשחק כל כך חשוב.

אבל כל אלה שאומרים שלא צריך אירגון מדברים שטויות וזה כזה מצחיק,

אתם תסעו לעכו או ק"ש עם ציוד ותרימו עידוד בצורה טובה?

אתם תסעו לכל חור בארץ ותעודדו כל דקה לא חשוב מה התוצאה?

קל לעודד במשחק כזה חשוב מול פורטו ואז להגיד שאפשר להסתדר בלי אירגון, אבל לא!!

במשחקים נגד קבוצות קטנות אתם לא תחזיקו את העידוד ובמשחקים שנפסיד אז בכלל יהיה דממת אלחוט.

קל לדבר, קשה לעשות!!

חזרנו לתקופת החולצות השחורות בימי לוני העליזים, ואף אחד אפילו לא יודע למה כי המועדון בתקופה הכי טובה שלו בהיסטוריה.

בטח שיהיו טינה ומרמור כלפי אותם אנשים משער 11, על אחת כמה וכמה שמקבלים תשובות סתומות ומתחמקות.

עלייה לצ'מפיונס מביאה איתה מחאות קהל כמו שאוסקר מביא איתו קאסמים על מדינת ישראל..

בתפיסה שלך, אני מבין מה אתה אומר. אבל למטבע שני צצדים, תנסה להכנס להבין את הצד השני.

פרסום ההודעה לצורך העניין הוא עניין לא פשוט, הרי אם זה היה מפורסם באותו היום בפורטו, אני מבטיח לך שזה היה משפיע לרעה על כולנו. הכל עניין של עיתוי נכון, עיתוי שלא יפגע באף אחד. תנו לארגון קריידט בנושא הזה, לא מבקשים יותר. לא מבקשים כרגע שתבינו, אבל מצד שני לא מבקשים שתעשו אותנו הרעים בסיפור ואלו שגורמים נזק לקהל, לשחקנים ולמועדון, זה פשוט לא נכון.

לכו לראות איפה היה הארגון לפני 3 שנים, איפה הוא עכשיו, איך הארגון פעל לטובת הקהל וכמה הוא התבגר עם השנים, יש פה הרבה מאוד אנשים שיסכימו עם זה. תנסו להזכר בימים המגעילים בשער 11 ותראו איפה אנחנו היום. נכון, לא הכל מושלם, יש דברים לשנות, אבל זה לוקח זמן, זה לא קסם. רק שתדע, תמיד שקהל היה במצד נוראי, לקהל הרחב היה חלק גדול מאוד ולרוב גדול מזה של הארגון. כולם טועים! לא תמיד צודקים, אבל אף אחד פה לא אוייב של אף אחד, כולנו פה בשביל אותה מטרה, קחו כבר אוויר ודברים בפורפורציות נכונות.

אתה מבין שהתפיסה שלי לא רחוקה מהתפיסה של הקהל הרחב? זו הסיבה שאתם מפסידים את התמיכה שלהם.

כדי להצליח כארגון, כדי להיות חזקים מול ההנהלה ומול המשטרה אתם חייבים את התמיכה של הקהל רחב. בגלל זה אתם מפסידים בנתיים.

אמרתי קודם, אל תהיו צודקים, תהיו חכמים.

בוא נדבר רגע בפרקטיקה - למה לפתוח עכשיו במחאה? לא יכולתם לחכות עם זה עד שתוכלו לפרסם פרטים נוספים? לא יכולתם להביע את הדעה בדרך אחרת? האם זו באמת הייתה הדרך היחידה שבה יכולתם לפעול?

הארגון צריך להחליט מה הוא רוצה להיות. הוא רוצה להנהיג את הקהל? בכיף. יש לו כבר את המושכות. אבל הוא לא יוכל להסתתר יותר, אנחנו ב-2015 ראבק. כולם יודעים הכל. לשמור על עמימות רק מוריד מערכם ומראה שכביכול יש לאנשים שלו מה להסתיר (ואני מאמין שאין להם) הוא צריך גם להבין שעם המנהיגות באות הפשרות בדמות להפסיק עם הבית של של "הלב נכנסת", לי זה לא נראה קשה במיוחד. הוא צריך להבין שהוא מנהיג של קהל גדול שבא מכל קצות האוכלוסייה (יש גם ערבים שאוהדים את מכבי) ואנשים שלא נעים להם לשמוע את השירים האלה או סתם אין להם זין לנסוע לנתניה.

או שהארגון רוצה להמשיך ללכת ראש בראש עם ההנהלה והאוהדים, ובסוף אולי לנצח איכשהו אבל להישאר בלי לגיטימיות והרבה מרירות מהקהל. חבל, כי הארגון הזה נהדר ומלא באנשים טובים ויכול להצעיד את מכבי הרבה שנים. ובלי קשר, זכותו המלאה למחות ולא לעודד וגם לא להודיע על זה מראש, הם לא מקבלים משכורת מאף אחד מאיתנו

העיקר שאתה מאמין לעצמך.. כמה חארטות

אני מכיר את העובדות, ישבתי עם ההנהלה קצת יותר מפעם וגם הייתה לי יותר משיחה אחת עם האנשים הרלוונטיים כן.. אני מאמין לעצמי. אתה לאומת זאת מאמין לשמועות וסיפורי מעשיות.

אני מכיר את העובדות, ישבתי עם ההנהלה קצת יותר מפעם וגם הייתה לי יותר משיחה אחת עם האנשים הרלוונטיים כן.. אני מאמין לעצמי. אתה לאומת זאת מאמין לשמועות וסיפורי מעשיות.

שמועות וסיפורי מעשיות.. בסוף אני הייתי נוכח בשיחות האחרונות בהן התקבלה ההחלטה ולא אתה,אז אני משתדל לדבר בכבוד,תפסיק לחרטט ולדבר שטויות.

שמועות וסיפורי מעשיות.. בסוף אני הייתי נוכח בשיחות האחרונות בהן התקבלה ההחלטה ולא אתה,אז אני משתדל לדבר בכבוד,תפסיק לחרטט ולדבר שטויות.

באופן מפתיע ההחלטות שהתקבלו אחרי הלחץ של ההנהלה היו אלה שההנהלה רצתה.

החלטות שהתקבלו כולן בלחץ של גורמים בהנהלה.

זה פשוט לא נכון.

הכל טוב ויפה שאתה חושב שאתה איזה אדם"יודע דבר" ועם כמה שהיית מקורב לשחקן בעבר,אתה פשוט אומר שטויות. "לחץ של גורמים בהנהלה" מי שיש לו לגיטימציה מתמודד עם לחץ של גורמים בהנהלה.

אם זו מטרת המחאה וזה כלל ארגוני למען מטרה צודקת אז אני בעד. רק חבל שזה נפל כרעם ביום בהיר בלי הודעה מוקדמת וגרם לאנטגוניזם. ההתנהלות הייתה בעייתית

״מתחילת העונה משטרת ישראל הקשיחה את מדיניותה בנוגע להכנסת אביזרי עידוד לאצטדיונים. מדיניות זו, שאינה אחידה משבוע לשבוע וממחוז למחוז, פוגעת בארגוני האוהדים שמשקיעים זמן וכסף רב בהכנת תפאורות שלבסוף אינן מאושרות ברגע האחרון בגלל גחמות משונות, ולמרות שעמדו בכל הסטנדרטים הבטיחותיים שהמשטרה הציבה.

בעקבות התלונות הרבות, פנינו למשטרת ישראל, משרד הספורט ומנהלת הליגה בכדורגל בבקשה להסדרת הנושא באופן מיידי. לפני כחודש, לבקשת משרד הספורט ולאחר מקרים מתסכלים נוספים, כתבנו בסיוע ארגוני האוהדים דיווח מעודכן הכולל נוהל אחיד לאישור ולהכנסת אביזרי עידוד שונים לאצטדיונים. הנוהל הועבר לכל הגורמים ובייחוד לפיקוד הארצי של משטרת ישראל שהתכנס לפני כשבועיים לדון בנושא. נציין שוועדת צור המליצה להסדיר את הנושא כבר לפני שלוש שנים וגם דו"ח מבקר המדינה שפורסם לאחרונה, קבע שיש לאמץ נוהל אחיד בנושא בשיתוף פעולה עם האוהדים.

לצערנו, דבר לא נעשה ואין כרגע החלטות חדשות מכיוון משטרת ישראל.

לאור התסכול הרב שיוצרת המדיניות החדשה של משטרת ישראל, הוחלט עם ארגוני האוהדים על צעד מחאתי ראשון במחזור הליגה הקרוב.

אנחנו קוראים לכל האוהדים לגלות סולידריות עם ארגוני האוהדים שמשקיעים לכל אורך השנה בכדי שהכדורגל הישראלי יהיה אטרקטיבי הרבה יותר, אם לא על הדשא, אז לפחות ביציעים.

נמשיך במאמצינו לקבל תשובות ברורות ממשטרת ישראל, נמשיך לגייס את משרד הספורט למען הסדרת הנושא ונמשיך לקרוא למנהלת הליגה, הגוף האחראי על הכדורגל הישראלי, להתעורר.״

הוא צריך גם להבין שעם המנהיגות באות הפשרות בדמות להפסיק עם הבית של של "הלב נכנסת", לי זה לא נראה קשה במיוחד. הוא צריך להבין שהוא מנהיג של קהל גדול שבא מכל קצות האוכלוסייה (יש גם ערבים שאוהדים את מכבי) ואנשים שלא נעים להם לשמוע את השירים האלה או סתם אין להם זין לנסוע לנתניה.

גיא לוי היקר

אני לא בעד קללות גזעניות סטייל "מוחמד מת" "תנו לצהל לנצח לזין תערבים" שישרף לכם הכפר" וכו

אבל ואבל גדול

אין אדומים אין פגועים

שער חמש הם מוסלמים

לא מייצגים את ישראל

סלים טועמה מחבל

הוא לא שיר גזעני!!!

טועמה הרוויח את זה ביושר כי הוא באמת חיבל לי בהרבה דרבים צחק על זה בזמן אמת ואם זה היה היום אז אחרי כל חגיגת שער שהיה רץ עלינו להתגרות הוא היה מורחק.

אבל כן תוותר על השיר הזה ותראה איך גם אוסרים עלייך בעתיד לשיר את שיר הקונטרה

לא מבין מה מחאה עוזרת?

תפקיד הקהל הוא לדחוף את הקבוצה

ברגע שהקהל לא מעודד הקבוצה לא מקבלת את ההיתרון ביתיות שלו היא זוכה

קיצור, המחאות האלה פוגעות בקבוצה, אם אתם אוהדים את הקבוצה תיתנו לה גב לטוב ולרע, ואם אוהד פגע בקבוצה מגיע לו כל עונש שיקבל

לא מבין מה מחאה עוזרת?

תפקיד הקהל הוא לדחוף את הקבוצה

ברגע שהקהל לא מעודד הקבוצה לא מקבלת את ההיתרון ביתיות שלו היא זוכה

קיצור, המחאות האלה פוגעות בקבוצה, אם אתם אוהדים את הקבוצה תיתנו לה גב לטוב ולרע, ואם אוהד פגע בקבוצה מגיע לו כל עונש שיקבל

אתה מחרטט

אתה לא יודע על מה אתה מדבר!

איך אתה לוקח את הצד שלהם?!

אני יכול לספר לך על מה המחאה אבל אני מנוע מסיבות קוסמיות!

מילים מילים מילים

מי פריע לך לעודד?

חסכתי לך לחכות לתשובה של מישהו שקשור לארגון...אלה התשובות שתקבל...

לא יודע מה העניין, אבל אם להעריך, אני מתחיל לחשוב שהסיפור סובב סביב הבדל של תפיסות.

ההנהלה הולכת עם ההחלטות של המשטרה וגם מרחיבה את הענישה כחלק ממדיניות שהתקבלה במועדון, מה שפוגע בארגון וחברי ארגון באופן אישי. רק שהמשטרה עצמה לוקחת החלטות חסרות היגיון בהרבה מקרים, וזה יוצר כאוס כי ההנהלה יוצאת מנקודת הנחה שכל החלטה של המשטרה היא לגיטימית וטובה (חוקית, יש לציין, זה נכון ברוב המקרים, העניין הוא הפרשנות של החוק, שהוא לא באמת מוגדר ב-100%).

אם המציאות מתיישרת עם הספקולציה, אין כאן צד שצודק במאה אחוז ואין כאן צד שטועה במאה אחוז, אבל יש מקום למחאה אם ההנהלה לא מוכנה להידברות (שזה גם לגיטימי כי בשורה התחתונה, גם אם לא בצדק גמור, הארגון תודעתית מובל על ידי "עבריינים"). אני חושב שזו דווקא צריכה להיות מחאה אקטיבית לא אלימה, ולא הפסקת העידוד (ולא, לבצע שוב עבירה, כמו זריקת אבוקה, זה לא הכיוון. זה אקטיבי, אבל לא אפקטיבי ומעורר אנטגוניזם).

לא יודע מה העניין, אבל אם להעריך, אני מתחיל לחשוב שהסיפור סובב סביב הבדל של תפיסות.

ההנהלה הולכת עם ההחלטות של המשטרה וגם מרחיבה את הענישה כחלק ממדיניות שהתקבלה במועדון, מה שפוגע בארגון וחברי ארגון באופן אישי. רק שהמשטרה עצמה לוקחת החלטות חסרות היגיון בהרבה מקרים, וזה יוצר כאוס כי ההנהלה יוצאת מנקודת הנחה שכל החלטה של המשטרה היא לגיטימית וטובה (חוקית, יש לציין, זה נכון ברוב המקרים, העניין הוא הפרשנות של החוק, שהוא לא באמת מוגדר ב-100%).

אם המציאות מתיישרת עם הספקולציה, אין כאן צד שצודק במאה אחוז ואין כאן צד שטועה במאה אחוז, אבל יש מקום למחאה אם ההנהלה לא מוכנה להידברות (שזה גם לגיטימי כי בשורה התחתונה, גם אם לא בצדק גמור, הארגון תודעתית מובל על ידי "עבריינים"). אני חושב שזו דווקא צריכה להיות מחאה אקטיבית לא אלימה, ולא הפסקת העידוד (ולא, לבצע שוב עבירה, כמו זריקת אבוקה, זה לא הכיוון. זה אקטיבי, אבל לא אפקטיבי ומעורר אנטגוניזם).

הבנתי אותך.

אז אתה רוצה שמכבי תלך נגד המשטרה והחוקה בישראל.

על הזין שלי המקהלה הזו. שיתנהגו כמו בני אדם ויקבלו מה שהם רוצים, אבל הם מגניבים. הם רוצים להיות אולטראס.

חבל לא השאירו את כולם בצינוק בפורטו. הורסים את החיים שלהם והעתיד שלהם בשביל לצאת מגניבים.

אני עם מכבי בכל הכוח במקרה הנ״ל. מי שמתפרע שלא ייכנס לאצטדיונים. אין פה בכלל דיון.

Sent from my iPhone using Tapatalk

הבנתי אותך.

אז אתה רוצה שמכבי תלך נגד המשטרה והחוקה בישראל.

על הזין שלי המקהלה הזו. שיתנהגו כמו בני אדם ויקבלו מה שהם רוצים, אבל הם מגניבים. הם רוצים להיות אולטראס.

חבל לא השאירו את כולם בצינוק בפורטו. הורסים את החיים שלהם והעתיד שלהם בשביל לצאת מגניבים.

אני עם מכבי בכל הכוח במקרה הנ״ל. מי שמתפרע שלא ייכנס לאצטדיונים. אין פה בכלל דיון.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ממש לא. מכבי בהחלט יכולה להתערב ולהגיע להסדרים עם המשטרה.

אם זה המצב, אז זה בסדר. כמובן שזורק האבוקה צריך להיות מורחק, לא על הדברים האלה אני מדבר (לא כי אני נגד אבוקות, זה פשוט חד משמעית לא חוקי).

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.