Jump to content

פורטו בסמי עופר, הפאנטיקס מוחים - אין תופים ועידוד

melody

Recommended Posts

אני לא חושב שאתה מיצצג את מכבי, אותה מיצג רק הדובר.

אבל אני חושב שאתה בוחש מאחורי הקלעים ומנסה להזיק לאנשים שאתה חושב שהם פסולים.....

קיצר חלאס עם הרעל

אני לא מקבל כרטיס חינם, ואף חבר ארגון לא מקבל כרטיסים חינם!!

וגם מרצנדייז לא מקבלים, והרבה גם קונים של המועדון...

פשוט הנקודות שאתה נוגע בהן מסגירות אותך....רואים שאתה שתול....זה לא חדש אתה שנים נכנס באותם אנשים ואני לא יתפלא אם אתה מאלה ששלוחים מיילים מלשינים להנהלה ,

ואפילו לבעלים בחו"ל, שתדע אתה וחבריך גורמים למלחמות בקהל רק בגלל צרות עין וקנאה.

לא יפה

למה זה מפתיע אותך שאני נכנס שנים באותם אנשים ?

מפתיע אותך שאני מחזיק באותה דיעה ? ...לא ברור למה.

זה אותם אנשים ששנים מייצגים את כל מה שאני סולד ממנו.

זה שיש לי דיעה הופך אותו לשתול או דובר של מישהו ?

כמה ילדותי אפשר להיות.

יש לי חדשות בשבילך, אם לא יהיה שינוי (ואני לא באמת מאמין שיהיה) כנראה שאני אמשיך להיות כנגד אותם אנשים. שוקינג !!!

מאוד פשוט - לא הייתה לנו שום מטרה או אינטרס למנוע עידוד מאחרים או לכבות אותם לפני המשחק, גם במחיר העצבים האלה עכשיו.

אם לא הבנתם עד עכשיו - הזכות הזאת נבצרה מאיתנו. ולא בדמות אי הכנסת ציוד (שזה גם ככה בשגרה כבר 3 שנים), אלא בדמות מעשים אי אילו ואחרים.

אני מאוד שמח שאתה מגיב פה כי זה כנראה הדרך היחיד שלי לקבל קצת יותר מידע על דברים שקורים.

אפשר לדעת טיפה יותר פרטים.

לא שמועות שרצות ביציע.

פרטים אמיתיים מאנשי הארגון.

בהודעה פרטית, במייל, ביציע, משהו.....

עוד אפס מאופס. - הכל עובר עליך וקקי בידך.

בוא תספר את זה לאנשים שב-3 שנים האחרונות ספגו עשרות לילות ללא שינה ועבודה קשה כדי להכין דגלי פריסה שבסופו של דבר לא יכניסו אותם - מבאס. לגמרי מבאס. זה לא אשמת המשטרה, ואנשים שמבריחים חזיזים בתוך התפאורה או מדליקים מתחת לתפאורה?

אתה רואה ושומע מה קורה אבל מכיר פחות מחמישה אנשים בארגון (זה מה שלפחות אני מצליח לספור ביד אחת) ?

או קיי.

אתה כמובן אובייקטיבי אבל לוקח צד בסיפור הזה למרות שאם אתה לא בארגון אין לך מושג על מה המחאה. הגיוני.

וזה כמובן מגיע מהמקום הנקי והאובייקטיבי שלך ולא מהכרת הנפשות הפעולות.

כאדם אובייקטיבי אתה מצדד באנשים שאתה לא מכיר, במחאה שאתה לא יודע מה היא....

כן אחי, נשמע מאוד אמין והגיוני.

תפנה למכבי, יעזרו לך להכניס תדגל שלך אם זה כל כך חשוב לך.

בטוח שאם תסביר להם מספיק טוב הם יעזרו לך.

יש הבדל בין להכיר אנשים, לבין לשמוע דברים מאנשים שאתה לא בהכרח מכיר. וגם מכאלה שכן, או מאנשים שחברים של האנשים האלה, אבל אני מקווה שאתה מבין את ההבדל.

אני אובייקטיבי בראייה שלי, לא אמרתי שאני אובייקטיבי בצד שבחרתי. יש לי קצת יותר מחצי מושג על מה המחאה (גם רשמתי את זה קודם אולי פספסת).

בהתחלה פניתי למכבי לגבי הדגל אתה יודע מה הם אמרו לי? תפנה לארגון חחח....

שלא תבין לא נכון. אין פה סתימת פיות בכלל.

מה שאני אומר, שתביא דברים מוכחים. לא משהו שראית במקרה לפני שלוש שנים.

לי יש את העובדות שלי ואנמ עומד מאחוריהן ומה שהם רשמו לך זה בגלל שאתה רושם דברים לא נכונים וגוקם להסתה.

שלא תבין לא נכון, אני נגד המהלך שהלך אתמול ואני חושב שהם עשו טעות קריטית אבל אם אתה עצבני אחרי שחזרת מאוחר אז תכתוב פה דברים שיש עליהם ביסוס אמיתי.

מאה אחוז.

אמרתי, מבחינתי המילה של סוייר מספיקה.

אם זה מקרה יוצא דופן אז חזרתי בי.

אין לי שום אינטרס לנהל או לבנות פה טיעון על משהו שהוא לא נכון.

אין לך מה להתעצבן, הוא אפילו לא אוהד שמגיע למשחקים

זה נכון. אני לא מגיע למשחקים. אז אם בגלל שאני לא מכין דגלים זורק חזיזים, וקונה כרטיסים ומרצ'נדייז אני לא נחשב אוהד מכבי, אז בעצם כמה אוהדים יש למכבי?

מאה אחוז.

אמרתי, מבחינתי המילה של סוייר מספיקה.

אם זה מקרה יוצא דופן אז חזרתי בי.

אין לי שום אינטרס לנהל או לבנות פה טיעון על משהו שהוא לא נכון.

וסתם לידע הכללי

אם ראית מישהו שלכאורה מכר כרטיס או משהו בסגנון, מאיפה הבאת את המרצ'נדייז?

בטיסטוטה אני מסכים איתך בהרבה מהדברים אבל הטענה שהם מקבלים מרצ׳נדייז וכרטיסים חינם נשמעת הזויה

קשה לי להאמין

במיוחד שמכבי היום היא מועדון מסודר

ויש לה כל-כך הרבה אוהדים בסטנד ביי שהדבר האחרון שתעשה זה לתת הזמנות במיוחד לארגון ( לא צריך להיות חכם גדול כדי לראות שזה לא סיפור אהבה ) אם כבר רק עדיפות למשחקים חשובים

Sent from my iPhone using Tapatalk

טוב בטיסטוטה , הבנתי אותך טוב מאוד.....אתה אפילו לא מכחיש את החתרנות שלך...

חבל שאתה עושה נזק כזה לקהל של מכבי....אל תשכח שהאנשים שאתה מבקר יהיו הרבה זמן בסביבתך , ומי שפוגעים בו בסוף מחזיר חזרה .

שיהיה לך יום ניפלא.....

זה נכון. אני לא מגיע למשחקים. אז אם בגלל שאני לא מכין דגלים זורק חזיזים, וקונה כרטיסים ומרצ'נדייז אני לא נחשב אוהד מכבי, אז בעצם כמה אוהדים יש למכבי?

לא יודע כמה, אבל אתה לא אחד מהם.

לכל אותם אנשים שצועקים לא צריך ארגון..בחייאת נו..

בלי הארגונים הושנים לאורך השנים הייתם מוחאים כפיים וצועקים יאאלה מכבי פעם ברבע שעה, בקיצור קהל של נבחרת ישראל.

כל השירים ששרנו אתמול הכל זה של הארגון.

המחאה של הארגון כרגע תהיה מהסיבה שתהיה לדעתי לא מוצדקת. לא משנה מה. מכבי זה מעל הכל והתאכזבתי מאוד כמו כל הקהל..עזבו התאכזבתי יותר הפותעתי שמגיעים ופתאום בלי התראה אין עידוד.

עכשיו..קל לבוא ולהגיד הארגון אשם, מכבי אשמה וכל מה שנזרק פה.

הארגון הזה קיים בזכות הקהל הרחב. שוב. הארגון הזה קיים בזכותנו. ושוב. הארגון הזה קיים בזכותנו. וזאת הבעיה הכי גדולה.

ברגע שהארגון הזה קיים בזכות הקהל לדעתי זה בושה. הארגון הזה צריך להיות קיים בזכות הנהלה תומכת עם תקציבים לארגון אוהדים, בטח קבוצה כמו מכבי.

לא צריך שהאוהד הקטן יתרום כסף לתפאורה, צריך שמכבי תעשה את זה עם תקציב מוסכם שנתי. מכבי חייבת להיות מעורבת בארגון, חייבת לתת מענה אמיתי לארגון קר ככה המלחמות המפגרות האלה יפסקו

לכל אותם אנשים שצועקים לא צריך ארגון..בחייאת נו..

בלי הארגונים הושנים לאורך השנים הייתם מוחאים כפיים וצועקים יאאלה מכבי פעם ברבע שעה, בקיצור קהל של נבחרת ישראל.

כל השירים ששרנו אתמול הכל זה של הארגון.

המחאה של הארגון כרגע תהיה מהסיבה שתהיה לדעתי לא מוצדקת. לא משנה מה. מכבי זה מעל הכל והתאכזבתי מאוד כמו כל הקהל..עזבו התאכזבתי יותר הפותעתי שמגיעים ופתאום בלי התראה אין עידוד.

עכשיו..קל לבוא ולהגיד הארגון אשם, מכבי אשמה וכל מה שנזרק פה.

הארגון הזה קיים בזכות הקהל הרחב. שוב. הארגון הזה קיים בזכותנו. ושוב. הארגון הזה קיים בזכותנו. וזאת הבעיה הכי גדולה.

ברגע שהארגון הזה קיים בזכות הקהל לדעתי זה בושה. הארגון הזה צריך להיות קיים בזכות הנהלה תומכת עם תקציבים לארגון אוהדים, בטח קבוצה כמו מכבי.

לא צריך שהאוהד הקטן יתרום כסף לתפאורה, צריך שמכבי תעשה את זה עם תקציב מוסכם שנתי. מכבי חייבת להיות מעורבת בארגון, חייבת לתת מענה אמיתי לארגון קר ככה המלחמות המפגרות האלה יפסקו

לפי מה שאני יודע ארגוני אולטראס מסיבה לא מובנת לא מסכימים לקבל מימון מההנהלה.

בטיסטוטה אני מסכים איתך בהרבה מהדברים אבל הטענה שהם מקבלים מרצ׳נדייז וכרטיסים חינם נשמעת הזויה

קשה לי להאמין

במיוחד שמכבי היום היא מועדון מסודר

ויש לה כל-כך הרבה אוהדים בסטנד ביי שהדבר האחרון שתעשה זה לתת הזמנות במיוחד לארגון ( לא צריך להיות חכם גדול כדי לראות שזה לא סיפור אהבה ) אם כבר רק עדיפות למשחקים חשובים

Sent from my iPhone using Tapatalk

לא טענתי שהם מקבלים מרצ'נדייז מהמועדון

טענתי שבניגוד לקהל הרחב, הארגון לא קונה מרצ'נדייז אלא מייצר לעצמו ומוכר מרצ'נדייז של עצמו.

זה חלק מטיעון רחב יותר, על האם המועדון צריך את הארגון או להיפך ומה יותר חשוב למועדון, ארגון של כמה עשרות מעודדים או הקהל הרחב.

ישבתי אתמול בצפוני עליון בצד ובאמת שלא הרגשתי שהייתה מחאה, הייתי בטוח שאסרו על הכנסת תפאורה ותופים אבל שהארגון מעודד רגיל.

לא הבנתי מה הייתה המטרה שלכם במחאה את ההנהלה זה לא מעניין אם תעודדו או לא. זה מעניין רק את הקהל הרחב ואת השחקנים

אתם קיימים כמעט 3 שנים ויותר מדי פעמיים הייתם במחאה, אתם יותר מדי חשאים לגבי ההתנהלות שלכם, ואתם מאבדים אחוז ניכר מהקהל הרחב( שבסופו של דבר בלעדיו לארגון שלכם אין זכות קיום)

אתם קיימים בשביל מכבי ולא ההיפך כדאי שתפנימו את זה

ואם חבר שלכם שהיה מורחק זרק אבוקה וגרם לעונש לגולדהאר אז מגיע לו להיענש

טוב בטיסטוטה , הבנתי אותך טוב מאוד.....אתה אפילו לא מכחיש את החתרנות שלך...

חבל שאתה עושה נזק כזה לקהל של מכבי....אל תשכח שהאנשים שאתה מבקר יהיו הרבה זמן בסביבתך , ומי שפוגעים בו בסוף מחזיר חזרה .

שיהיה לך יום ניפלא.....

מכחיש לגמרי אגב.

לא חותר עם אף אחד.

לא מכיר אף אחד ולא בוחש עם אף אחד, הרי אם הייתי כזה כנראה שכבר היית יודע מי אני ואתה לא. אז ברור לשנינו שאני לא מהחותרים שאתה מדבר עליהם.

שוב דה- לגטימציה זולה. לתקוף ולהמציא בכדי לשלול טענה הרבה יותר עמוקה.

תאיים עליי כמה שאתה רוצה. לא מזיז לי.

מראה עליכם, לא עליי.

לפי מה שאני יודע ארגוני אולטראס מסיבה לא מובנת לא מסכימים לקבל מימון מההנהלה.

כנראה שלא סתם. כנראה שיש איזה תנאי שהארגון לא מוכן לקבל.

זה לא עובד ככה. חייב ששתי הצדדים ינשכו שפתיים ויתפשרו. מכבי לא תשקיע כסף במי שזורק אבוקות ופוגע בה עם שירים גזעניים.

יש מצב שהיה ניסיון כזה ומכבי אמרו תקבלו X כסף אבל תעזבו את ראדי..שוב הכל תאורתי.

שתי הצדדים צריכים להבין שאי אפשר להלחם אחד בשני ולקבל הסכמה עלך איך לשתף פעולה ביחד. ככה, ורק ככה המלחמות האלה יפסקו

מכחיש לגמרי אגב.

לא חותר עם אף אחד.

לא מכיר אף אחד ולא בוחש עם אף אחד, הרי אם הייתי כזה כנראה שכבר היית יודע מי אני ואתה לא. אז ברור לשנינו שאני לא מהחותרים שאתה מדבר עליהם.

שוב דה- לגטימציה זולה. לתקוף ולהמציא בכדי לשלול טענה הרבה יותר עמוקה.

תאיים עליי כמה שאתה רוצה. לא מזיז לי.

מראה עליכם, לא עליי.

יום שלם מהחיים שלך נתת בשביל להסית פה נגד אנשים שאתה כנראה לא באמת מכיר.. לכלוך אפשר למצוא על כל אחד. אני בטוח שמציאות אתה הרבה פחות מרשים ממה שאתה מתיימר להיות על המסך. בקיצור תמצא חיים

בלי שום קשר למחאה.

אבל אם אתה אפילו לא מגיע למשחקים למה לעזאזל אכפת לך מארגון אוהדים?

לא אכפת לי מהם, עד שהם מתחלים לעלות לקבוצה כסף ולעצבן את גולדהר. זה לא מגיע לו.

יגאל הביקורת כאן היא שהם מנהלים מלחמה ומחאה אבל אפילו לא מעניין אותם להסביר על מה או לנסות לרתום את הקהל הרחב.

איך הם רוצים לגייס תמיכה מהקהל הרחב אם הם עושים צעדים חד צדדיים??

נראה לי שאפילו הגורמים בהנהלת מכבי שפועלים נגד הארגון (וקיומם של גורמים כאלה נתגלה לנו בפעמים האחרונות שהארגון הואיל בטובו לחשוף משהו מהנעשה) לא מאמינים כמה הארגון מקל עליהם.

לגבי הגעה לאימון לפני הדרבי - עשיתי את זה מספיק פעמים בחיי כדי לדעת שזה משנה בעיקר לאוהדים. טוב לי עם ההצלחות בדרבי בלי שאוהדים באים.

זה אחלה סטטוס קוו - הקבוצה מתכוננת בשקט ומנצחת בדרבי. למה לשנות?

או בקיצור כל מה שמוריו כתב.

אני חושב ששומע מ הסביר לבד למה לא הייתה הודעה מראש.

עוד אפס מאופס. - הכל עובר עליך וקקי בידך.

בוא תספר את זה לאנשים שב-3 שנים האחרונות ספגו עשרות לילות ללא שינה ועבודה קשה כדי להכין דגלי פריסה שבסופו של דבר לא יכניסו אותם - מבאס. לגמרי מבאס. זה לא אשמת המשטרה, ואנשים שמבריחים חזיזים בתוך התפאורה או מדליקים מתחת לתפאורה?

"לא אשמת המשטרה" :doh:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.