Jump to content

פורטו בסמי עופר, הפאנטיקס מוחים - אין תופים ועידוד

melody

Recommended Posts

וואלה אחי כי 30 אלף קיבלו אתמול כאפה לפנים...

אני יודע,

תאמין לי שלאף ארגון, גם לא להכי מלוכלך ומסריח בעיני יושבי הפורום הזה, אין שום אינטרס לכבות 30,000 אוהדים.

וגם אם אנשים יתפלאו פה, זה דבר שמאוד כואב גם לאנשי הארגון.

אבל אחזור על עצמי כדי שזה יהיה מובן - הארגון ימשיך לשמור על שקט ולא לפתוח שום דבר החוצה כי זה לא תלוי בו כרגע...

אין רבע של אמת במה שאמרת.

אין לי שום קשר למכבי ויש פה אנשים בפורום שמכירים אותי ויודעים את זה.

מה שאתה עושה פה זה דה- לגטימציה שקרית על מנת לפסול את הדעה שלי (ושל עוד המון אנשים פה) - זה כל כך מתאים לאנשים בארגון הזה ולחבריהם.

תכתוב מה שאתה רוצה, הדף סופג הכל, אבל זה פשוט לא נכון.

תקרא את ההודעות שלי, אפילו היום בנושאים אחרים ותראה ביקורת גלויה על ההנהלה של מכבי.

אני כותב בפורום הזה שנים לפני שגילית אותו - נראה לי שלפחות חצי מההודעות שלי הן ביקורת גלויה על ההנהלה הזאת (וקודמותיה) ובחיים אף אחד לא טען כלפיי את השטות הזאת.

אין שום בנאדם ותיק פה שיכול לחשוד בכלל שיש לי רבע קשר להנהלת מכבי.

לא מכיר אף אחד ממערך הדוברות או ההנהלה של מכבי ומעולם לא קיבלתי דבר ממכבי. לא כסף, לא כרטיסים, כלום.

אני אוהד שקונה כרטיסים ומנויים מכספו האישי. גם מרצ'נדייז.

יש פה יוזרים שמכירים אותי ויודעים בדיוק מי אני (וגם יכולים להפריח את הטענה שלך תוך שנייה אם העובדות מעניינות אותך)

אנשים שראו איתי את הדרבי בבית (הרי אני כל כך מקורב שאפילו אין לי כרטיס לדרבי)

פשוט לא נתפס בענייך שיש מישהו נייטרלי שבאמת אומר את הדברים האלה.

עד כדי כך אתם מנותקים מהקהל.

כולם פה שתולים של ההנהלה, רק אתם צודקים והשמש זורחת לכם מהתחת.

ובאמת, שאם על השקרים האלה אתה לא תתנצל אז אני גמרתי את הויכוח איתך. יש גבול לכל תעלול.

אתה מבסס טענות שלמות על שקרים.

ברצינות? אתה אומר את זה?

אתה שוב משקר כי אתה דמות פיקטבית מאחורי מסך, אני מקווה שאנשים הגיוניים יודעים לא להקשיב לשטויות שיוצאות לך מהפה.

עד אז מה ששומע מ אמר .

אתה פשוט בנאדם טיפש. ושקרן.

• מנהלים ראשיים

כן, שתול של ההנהלה, שרואה את הדרבי עם החברים שלו בבית כי הכרטיסים הלכו אליך ולחברים הגזעניים שלך.

בנאדם שקונה במיטב כספו כרטיסים ומרצ'נדייז של הקבוצה - בזמן שאתה מקבל בחינם.

אתה יכול לקפוץ לי. אתה וכל חברי ארגון להב"ה חברים שלך.

אתה מייצג את כל מה שרע בקהל שלנו ובמדינה שלנו.

לא זה לא.

לא משלמים את הסכום שאני משלם על כרטיס,

לא משלמים מכספם.

מבחינתי זה חינם.

אגב, בעבר אישית ראיתי גם שמוכרים חלק מהכרטיסים האלה בכמה הזדמנויות. (בגלגול הקודם של הארגון הזה, אבל אנשים שהיום שם)

אל תטעה בכלל, אני לא חבר ארגון ולא תומך נלהב שלו אבל אני לא יתן שיפרסמו פה דברים שאינם מבוססים על האמת.

אני מבקש שתפסיק עם זה כאן או שאני ארחיק אותך לשבוע.

אני תומך בשקיפות מלאה אבל אני לא אתן יד לשקרים משתי הצדדים (הן מהקהל הרחב והן מהארגון).

אין רבע של אמת במה שאמרת.

אין לי שום קשר למכבי ויש פה אנשים בפורום שמכירים אותי ויודעים את זה.

מה שאתה עושה פה זה דה- לגטימציה שקרית על מנת לפסול את הדעה שלי (ושל עוד המון אנשים פה) - זה כל כך מתאים לאנשים בארגון הזה ולחבריהם.

תכתוב מה שאתה רוצה, הדף סופג הכל, אבל זה פשוט לא נכון.

תקרא את ההודעות שלי, אפילו היום בנושאים אחרים ותראה ביקורת גלויה על ההנהלה של מכבי.

אני כותב בפורום הזה שנים לפני שגילית אותו - נראה לי שלפחות חצי מההודעות שלי הן ביקורת גלויה על ההנהלה הזאת (וקודמותיה) ובחיים אף אחד לא טען כלפיי את השטות הזאת.

אין שום בנאדם ותיק פה שיכול לחשוד בכלל שיש לי רבע קשר להנהלת מכבי.

לא מכיר אף אחד ממערך הדוברות או ההנהלה של מכבי ומעולם לא קיבלתי דבר ממכבי. לא כסף, לא כרטיסים, כלום.

אני אוהד שקונה כרטיסים ומנויים מכספו האישי. גם מרצ'נדייז.

יש פה יוזרים שמכירים אותי ויודעים בדיוק מי אני (וגם יכולים להפריח את הטענה שלך תוך שנייה אם העובדות מעניינות אותך)

אנשים שראו איתי את הדרבי בבית (הרי אני כל כך מקורב שאפילו אין לי כרטיס לדרבי)

פשוט לא נתפס בענייך שיש מישהו נייטרלי שבאמת אומר את הדברים האלה.

עד כדי כך אתם מנותקים מהקהל.

כולם פה שתולים של ההנהלה, רק אתם צודקים והשמש זורחת לכם מהתחת.

ובאמת, שאם על השקרים האלה אתה לא תתנצל אז אני גמרתי את הויכוח איתך. יש גבול לכל תעלול.

אתה מבסס טענות שלמות על שקרים.

זה קצת מוזר לנוכח היותך משתמש מספר 18998 .....

אני יודע,

תאמין לי שלאף ארגון, גם לא להכי מלוכלך ומסריח בעיני יושבי הפורום הזה, אין שום אינטרס לכבות 30,000 אוהדים.

וגם אם אנשים יתפלאו פה, זה דבר שמאוד כואב גם לאנשי הארגון.

אבל אחזור על עצמי כדי שזה יהיה מובן - הארגון ימשיך לשמור על שקט ולא לפתוח שום דבר החוצה כי זה לא תלוי בו כרגע...

אז רגע, בשביל מה הייתה המחאה? מה הייתה המטרה?

אני חייב להגיד שאני באופן אישי בתור האוהד הפשוט חוויתי כמה תאקלים חריפים עם ההנהלה.

לפני חודשיים הגעתי למצב שאני עומד אובד עצות, מרגיש שכולם נגדי ושלאף אחד לא אכפת מהאוהד הפשוט ברמה של לא הייתה לי ברירה אלא לפנות למיטש ומרטין באופן אישי כדי לקבל עזרה.

גם ההנהלה לא נקייה. אין ספק.

אני בכנות לא יודע את כל הסיפור של מה שהיה לפני אתמול

אבל כואב לי לראות את מכבי בצ'מפיונס ללא עידוד, כואב לי לראות את מה שקורה בתוך הקהל ואת הארגון הופך את הפער עם הקהל הרחב לבלתי ניתן לגישור, וגם כאב לי קצת לראות חברים שלי מהיציע, שנים על גבי שנים, עומדים "בגוש" ושותקים 90 דק.

חלמנו לעודד ביחד בליגת האלופות, חבל שאתם לא מגשימים את החלום הזה איתי.

זורם איתך בראש.

למה נניח לא יצאה אתמול הודעה בנוסח: "בלב כבד הארגון נאלץ להשבית את העידוד היום מסיבות כאלו ואחרות שיתבהרו בהמשך,מקווים שתבינו" או משהו כזה? למה צריך לנחש מה קרה? ואני עוד אחד שיחסית מעורה במה שקורה.

דבר שני,אתה רשמת הילכים מול ההנהלה שבחלקם משפטיים. קרי, תביעות של ההנהלה כנגד אי אלו אנשים מהארגון. אני מניח שההנהלה לא תבעה אותם על איסוף בגדים לנזקקים.

אולי כל מי שעצבני סתם מטומטם,אבל אני לא הייתי מהמר על זה.

מאוד פשוט - לא הייתה לנו שום מטרה או אינטרס למנוע עידוד מאחרים או לכבות אותם לפני המשחק, גם במחיר העצבים האלה עכשיו.

אם לא הבנתם עד עכשיו - הזכות הזאת נבצרה מאיתנו. ולא בדמות אי הכנסת ציוד (שזה גם ככה בשגרה כבר 3 שנים), אלא בדמות מעשים אי אילו ואחרים.

כל מילה של באטיסטוטה בסלע, התביישתי אתמול בקהל של מכבי שמגיע למשחק כל כך חשוב בהיסטוריה של המועדון מפולג, מסוכסך ועושה ברוגז עם כל העולם

אל תצפו לבדל של תמיכה אם אתם לא משתפים את הקהל הרחב בסכסוך שלכם עם ההנהלה

עד אז, אשמח אם באמת שער העידוד יעבור לשער 7, רק תתנו מדי פעם לשבת, אנחנו כבר זקנים :)

הארגון לא מקבל הנחה בכרטיסים, לא קיבל הנחה בכרטיסים ולא יקבל.

אם כן? מדובר בנושא חמור מאוד שאני מופתע מאוד שאני לא יודע עליו וצריך לתת עליו את הדעת.

וכדי להבהיר בכמה אחוזים אני בטוח שזה לא קורה, הייתי מוכן לשים את החיים שלי על זה.

אחי, בעניים שלי ראיתי בנאדם מוכר בארגון מנסה למכור מחוץ ליציע הזמנה לאחד ממשחקי הבית (בעניים שלי - לפני שלוש שנים)

אז אם זה מקרה נדיר, אתה יודע מה הולך בקהל טוב ממני ותמיד ידעת (בטח בארגון)

זה ההיכרות שלי עם הארגון הזה.

אז אולי כולם צדיקים חוץ ממנו, אבל סלח לי שאני לא מקבל את זה עד שלא יוכח לי אחרת.

אגב, קצת עצוב לי שהדרך לפגוע בדעה של בטיסטוטה היתה להאשים אותו שהוא "שופר של ההנהלה"

אני לא יודע אם מישהו פספס את זה, אבל אנחנו אוהדי מכבי תל אביב, וההנהלה היא המועדון שאנחנו אוהדים.

עריכה: בעצם, זה אפילו עוד יותר גרוע. טוענים שהוא לא בסדר כי הוא חלק מהמועדון. הזוי.

אל תטעה בכלל, אני לא חבר ארגון ולא תומך נלהב שלו אבל אני לא יתן שיפרסמו פה דברים שאינם מבוססים על האמת.

אני מבקש שתפסיק עם זה כאן או שאני ארחיק אותך לשבוע.

אני תומך בשקיפות מלאה אבל אני לא אתן יד לשקרים משתי הצדדים (הן מהקהל הרחב והן מהארגון).

אין לי בעיה שתרחיק אותי.

רק תרחיק גם את כל מי שקורא לי שתול של ההנהלה.

כמנהל הפורום הזה ואחד ממנהליו של הקודם אתה כנראה יודע מספיק טוב כמה זמן אני פה ואם אני עובד או לא עובד בשביל מישהו.

יש גבול לכל תעלול. כתבתי את כל מה שכתבתי על סמך דברים שראיתי ושמעתי.

ואני עומד מאחוריהם גם אם זה יעלה לי בהרחקה.

לא צריך עידוד, ולא ארגון מחורבן.

יותר טוב בלי אבוקות.

גם ככה הם שחוקים ובשנתיים האחרונות עושים יותר צרות וברוגזים משלטי פריסה.

להעלות לשער 10-11 את המחיר כמו בשערים 7-8.

בלי טובות.

להילחם במשטרה או בהנהלה על מה? על להכניס ציוד עידוד? על להכניס שלט פריסה? על לבוא לעודד את הקבוצה לפני הדרבי באימון מסכם מבלי שמאבטחים ירביצו לאוהדים? זה מבחינתכם לא מלחמות ששווה להילחם בעדם? אם יותר אנשים היו עוצרים רגע ומצטרפים למחאות האלה ולא מפקירים את הארגון אז בהחלט אפשר היה להילחם. אין אף אחד בארגון שלא היה רוצה פשוט לבוא ולעודד כמו שצריך אבל כל הזמן מכניסים אותם לפינות האלה חלאס אתם מפילים על הארגון דברים שהם לא נכונים.

שמע עניתי על כל הדברים בהודאות אחרות. אני בהחלט מעריך שהקרבת שעות מזמנך על חשבון זמן הילדים שלך כדי להגיע לראות את מכבי, עם זאת, בין זה לבין לעשות דברים למען העידוד והתפאורה והשירה אין שום קשר ובזה חברי הארגון עוקפים את כל האוהדים פה וכן זה שווה הערכה, זה שווה את זה שמישהו יבוא ויגיד "וואלה למען מכבי הם עושים הרבה יותר ממני". כמוש אמרתי למעלה אני בטוח שכל אחד מהם היה רוצה שהכל יזרום חלק, לעודד לשיר להביא תפאורות חבל על הזמן. הם לא קמו כדי לעשות בעיות, אולי במקום לחפש אותם כל הזמן תחפשו את מי שגורם להם להגיע למצב הזה. תשאלו שאלות אחרות. אני באמת מקווה וזה ישמע מצחיק שהם כבר יפסיקו להתאמץ, באמת אני לא מבין איך אחרי כל המלחמות נגדם מצד ההנהלה והמשטרה, אחרי הכפיות הטובה מהקהל הרחב הם ממשיכים. במקומם הייתי סוגר את הבאסטה כבר מזמן ושבלומפילד יהפוך לאולם קונצרטים. נראה כמה כיף יהיה אז. יהיה בערך כמו הגועל נפש שהיה אתמול.

יגאל הביקורת כאן היא שהם מנהלים מלחמה ומחאה אבל אפילו לא מעניין אותם להסביר על מה או לנסות לרתום את הקהל הרחב.

איך הם רוצים לגייס תמיכה מהקהל הרחב אם הם עושים צעדים חד צדדיים??

נראה לי שאפילו הגורמים בהנהלת מכבי שפועלים נגד הארגון (וקיומם של גורמים כאלה נתגלה לנו בפעמים האחרונות שהארגון הואיל בטובו לחשוף משהו מהנעשה) לא מאמינים כמה הארגון מקל עליהם.

לגבי הגעה לאימון לפני הדרבי - עשיתי את זה מספיק פעמים בחיי כדי לדעת שזה משנה בעיקר לאוהדים. טוב לי עם ההצלחות בדרבי בלי שאוהדים באים.

זה אחלה סטטוס קוו - הקבוצה מתכוננת בשקט ומנצחת בדרבי. למה לשנות?

הבעיה של הארגון זו ההתנהלות, אני לא יודע מה סיבת המחאה אתמול, יכול להיות שהיא הכי צודקת בעולם ויכול להיות שהיא דבילית, אבל היו צריכים להודיע לפני ושהקהל לא יחטוף "כאפה", יגיע למגרש ולא יבין מה קורה.

אתם יורים לעצמכם ברגל וחבל.

או בקיצור כל מה שמוריו כתב.

כן, שתול של ההנהלה, שרואה את הדרבי עם החברים שלו בבית כי הכרטיסים הלכו אליך ולחברים הגזעניים שלך.

בנאדם שקונה במיטב כספו כרטיסים ומרצ'נדייז של הקבוצה - בזמן שאתה מקבל בחינם.

אתה יכול לקפוץ לי. אתה וכל חברי ארגון להב"ה חברים שלך.

אתה מייצג את כל מה שרע בקהל שלנו ובמדינה שלנו.

לא זה לא.

אני לא מקבל כרטיס חינם, ואף חבר ארגון לא מקבל כרטיסים חינם!!

וגם מרצנדייז לא מקבלים, והרבה גם קונים של המועדון...

פשוט הנקודות שאתה נוגע בהן מסגירות אותך....רואים שאתה שתול....זה לא חדש אתה שנים נכנס באותם אנשים ואני לא יתפלא אם אתה מאלה ששלוחים מיילים מלשינים להנהלה ,

ואפילו לבעלים בחו"ל, שתדע אתה וחבריך גורמים למלחמות בקהל רק בגלל צרות עין וקנאה.

לא יפה

לא צריך עידוד, ולא ארגון מחורבן.

יותר טוב בלי אבוקות.

גם ככה הם שחוקים ובשנתיים האחרונות עושים יותר צרות וברוגזים משלטי פריסה.

להעלות לשער 10-11 את המחיר כמו בשערים 7-8.

בלי טובות.

עוד אפס מאופס.

בוא תספר את זה לאנשים שב-3 שנים האחרונות ספגו עשרות לילות ללא שינה ועבודה קשה כדי להכין דגלי פריסה שבסופו של דבר לא יכניסו אותם

אתה גבר להגיד את זה גם בפנים? כי לי אין בעיה יא קוקסינל

זו דוגמא קלאסית לרמת ההון האנושי בארגון המתועב הזה

ילדים ערסים עם iq של טרופית והשכלה של שום כתוש

אגב, לשם ניהול ויכוח הוגן, אני מוכן לחזור בי מהטענה שהארגון מקבל כרטיסים בחינם - הייתה לי חוויה אישית בנושא ואולי מדובר באירוע מקרי/או שאינו משקף..

אני האחרון שרוצה לקחת את הדיון לשקרים.

בגלל שאני סומך על סוייר ומחזיק ממנו אדם שרק טובת מכבי לנגד עיניו ולא אינטרס כזה או אחר ואחד שגם יודע מה הולך מאחורי הקלעים אני מוכן לקבל כאמת את מה שהוא כתב.

אני רק יבהיר שוב: מה שכתבתי נכתב על סמך חוויה אישית ולא על סמך המצאה שהמצאתי הבוקר.

אם זה לא מה שקורה כרגע, אני מוכן לחזור בי בשמחה ולהתווכח על דברים יותר עקרוניים וחושבים לי וליתר.

מצפה ממכם לחזור בכם מהטענה שאני מייצג פה את הנהלת מכבי או מטעמה.

• מנהלים ראשיים

אין לי בעיה שתרחיק אותי.

רק תרחיק גם את כל מי שקורא לי שתול של ההנהלה.

כמנהל הפורום הזה ואחד ממנהליו של הקודם אתה כנראה יודע מספיק טוב כמה זמן אני פה ואם אני עובד או לא עובד בשביל מישהו.

יש גבול לכל תעלול. כתבתי את כל מה שכתבתי על סמך דברים שראיתי ושמעתי.

ואני עומד מאחוריהם גם אם זה יעלה לי בהרחקה.

שלא תבין לא נכון. אין פה סתימת פיות בכלל.

מה שאני אומר, שתביא דברים מוכחים. לא משהו שראית במקרה לפני שלוש שנים.

לי יש את העובדות שלי ואנמ עומד מאחוריהן ומה שהם רשמו לך זה בגלל שאתה רושם דברים לא נכונים וגוקם להסתה.

שלא תבין לא נכון, אני נגד המהלך שהלך אתמול ואני חושב שהם עשו טעות קריטית אבל אם אתה עצבני אחרי שחזרת מאוחר אז תכתוב פה דברים שיש עליהם ביסוס אמיתי.

אחי, בעניים שלי ראיתי בנאדם מוכר בארגון מנסה למכור מחוץ ליציע הזמנה לאחד ממשחקי הבית (בעניים שלי - לפני שלוש שנים)

אז אם זה מקרה נדיר, אתה יודע מה הולך בקהל טוב ממני ותמיד ידעת (בטח בארגון)

זה ההיכרות שלי עם הארגון הזה.

אז אולי כולם צדיקים חוץ ממנו, אבל סלח לי שאני לא מקבל את זה עד שלא יוכח לי אחרת.

מז"א? זה שהוא בארגון אומר שהוא בטוח לא מעורב כלום?

אני בטוח ב100% שיש בארגון (או יותר נכון במעטפת שלו) אנשים שמעורבבים (בלי שום קשר לארגון) ויש להם אפשרות לקבל הזמנות או להדפיס כרטיסים או קומבינות עם לאן או אנערף - ויש מצב גם שהם ספסרים ושרמוטות.

אבל זה לא קשור לארגון בשום צורה, כי הארגון בתור ארגון או האנשים בו בתור האנשים שבו לא מקבלים שום הנחה ו/או הזמנה לאף משחק בוודאות של 100%.

עוד אפס מאופס.

בוא תספר את זה לאנשים שב-3 שנים האחרונות ספגו עשרות לילות ללא שינה ועבודה קשה כדי להכין דגלי פריסה שבסופו של דבר לא יכניסו אותם

אין לך מה להתעצבן, הוא אפילו לא אוהד שמגיע למשחקים

אגב, לשם ניהול ויכוח הוגן, אני מוכן לחזור בי מהטענה שהארגון מקבל כרטיסים בחינם - הייתה לי חוויה אישית בנושא ואולי מדובר באירוע מקרי/או שאינו משקף..

אני האחרון שרוצה לקחת את הדיון לשקרים.

בגלל שאני סומך על סוייר ומחזיק ממנו אדם שרק טובת מכבי לנגד עיניו ולא אינטרס כזה או אחר ואחד שגם יודע מה הולך מאחורי הקלעים אני מוכן לקבל כאמת את מה שהוא כתב.

אני רק יבהיר שוב: מה שכתבתי נכתב על סמך חוויה אישית ולא על סמך המצאה שהמצאתי הבוקר.

אם זה לא מה שקורה כרגע, אני מוכן לחזור בי בשמחה ולהתווכח על דברים יותר עקרוניים וחושבים לי וליתר.

מצפה ממכם לחזור בכם מהטענה שאני מייצג פה את הנהלת מכבי או מטעמה.

לא טענתי מי אתה וזה גם מעניין לי את הביצה, את השקרים שלך תשמור לעצמך.

יום נפלא שיהיה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.