Jump to content

פורטו בסמי עופר, הפאנטיקס מוחים - אין תופים ועידוד

melody

Recommended Posts

מדהים איזה הרס עצמי יש בקהל שלנו ולא ,אני לא מדבר על הארגון.

אין שום קשר בין האבוקות בדרבי למחאה אז בחייאת תחשבו פעמיים לפני שאתם מוצאים כ"כ הרבה ערס.

מאמין שהארגון יעלה הודעה בנוגע למהלך שלהם ורק אז באמת יהיה ראוי לשפוט .

הציפייה להודעה הורגת אותי.

בתור חבר בכיר באחים לסמל יש הערכה מתי תעלה ההודעה?

זה כבר לא באמת משנה. יוצאים למחאה בלי להגיד על מה ומי. אח"כ עוד יבקשו תמיכה רטרואקטיבית. ביצים שלי.

לגמרי.. המינימום זה להודיע לפני.

כשהודיעו להם שלא יכניסו את התפאורה נגד קייב הם ידעו יופי להודיע לפני ולבקש עזרה.

מוטי נסביר שוב למקרה שלא הובן...הסיבה לא מעניינת בגלל זה שופטים מראש..גם אם ההנהלה הרחיקה איש גדר על לא עוול בכפו(סתם זרקתי סיטואציה)אין סיבה לפגוע בקבוצה שכמובן לא קשורה להנהלה ואין סיבה שהיא תפגע...זה כמו שגורדי יקלל אותי ברחוב אני יפגע ממנו וישליך את סה על מכבי איפה לדעת לעשות תהפרדה?

אין לי בעיה עם מחאות אבל יש מקום וזמן...תאמין לי שאם היו כותבים פאניקס הודעה מסודרת לפני המשחק שלמרות הכל והכעס יהיה עידוד כי שמים את מכבי לפני הכל..ואחרי המשחק או לפני להגיע מוקדם לסמי כדי להפגין עם שלטים נגד ההנהלה הייתי מקבל את זה בהבנה ואהבה ומשתתף אתם במה שהיו רוצים..אבל כשזה נכנס למגרש במשחק כזה חשוב וכמובן במחאה לא יעילה בשיט כי את גורדי לא מעניין עידוד או לא אז אני לא רואה פה סיבה ללגיטימיות.המחאה.

מצחיק שאפחד לר באמת יודע תסיבה לאי עידוד (גם אני) אבל כולם מבלבלים בביצים.

תהיו רגועים ותפסיקו לצלוב בלי לבדוק מה מי מו, בסוף מאמין שתיצא הודעה של הארגון והם יסבירו את המהלך.

רק אז יהיה ראוי לשפוט?

תגיד את זה לנציג קשר עם הארגון ממכבי שפירק אתמול שעה אחרי המשחק את כל החוטים וההגברה שסידר לארגון ביציע, חוץ מ"מעכשיו שיילכו להזדיין" לא היה לו יותר מדי מה להגיד

אין שום קשר בין האבוקות בדרבי למחאה אז בחייאת תחשבו פעמיים לפני שאתם מוצאים כ"כ הרבה ערס.

לכמה אנשים אתה חושב שזה כבר משנה ?

כמה אנשים בכלל מתעניינים בפוליטיקות האלה באמת ?

אנשים רואים במגרש בשורה התחתונה ושומעים בתקשורת ובכל אלו הארגון כבר הפסיד מזמן.

הבעיה של הארגון זו ההתנהלות, אני לא יודע מה סיבת המחאה אתמול, יכול להיות שהיא הכי צודקת בעולם ויכול להיות שהיא דבילית, אבל היו צריכים להודיע לפני ושהקהל לא יחטוף "כאפה", יגיע למגרש ולא יבין מה קורה.

אתם יורים לעצמכם ברגל וחבל.

אם אני לא טועה כל המחאה קשורה בכלל למה שהיה באימון המסכם לפני הדרבי,

מהאתר של מכבי

בנוסף, הגיש מועדון הכדורגל מכבי תל אביב תלונה במשטרה כנגד אוהד שהתפרע והיכה המאבטח באימון המסכם בקרית שלום לקראת הדרבי. לאוהד זה גם יש צו הרחקה בתוקף מקרית שלום ומבלומפילד.

סורי, אבל זה ממש לא משנה איזה הודעה הארגון יפרסם וכמה המחאה הייתה לגיטימית מבחינתם.

ככה זה עובד בכל מחאה.

יש מחאה שאף אחד לא יודע עליה

אח"כ יש דיונים על מספר עמודים בנושא בלי שבאמת יודעים את הסיבה.

לבסוף יוצאת הודעת הבהרה של הארגון בנוגע לסיבות למחאה שסותרות באורח פלא את כל הדיעות שהיו בפורום.

אם הם כ"כ מאמינים בסיבות שלהם למחאה, שיפרסמו אותן לפני, וכך יקרבו את האנשים לתמוך בהם ובמחאה שלהם, ולא לצאת נגדם.

זה לא ממש משנה מה הסיבה לטעמי אף סיבה לא מצדיקה מחאה במשחק כל כך גדול וחשוב בטח בדרך שבה היא נעשתה די עייפנו מזה. נמני, לוני, ראדי ועוד די נשבר כבר תמיד ימצאו על מה לפלג את הקהל גם שאנחנו נמצאים בתקופה הכי יפה בתולדות המועדון.

מצחיק שאפחד לר באמת יודע תסיבה לאי עידוד (גם אני) אבל כולם מבלבלים בביצים.

תהיו רגועים ותפסיקו לצלוב בלי לבדוק מה מי מו, בסוף מאמין שתיצא הודעה של הארגון והם יסבירו את המהלך.

אתה באמת חושב שיש סיבה מספיק טובה שתצדיק הפקרה כזאת של הקבוצה? שתצדיק זין לפנים לכל אותם אנשים שנכנסו מוקדם רק כדי לשבת בגוש? וכל זה למה? כי הם מקבלים כוח מה"קהל הרחב" שהם כ"כ נהנים לזלזל בו.

וגם אם החליטו למרות הכל להחרים, מה עם להודיע לפני? מה זה היה אמור להראות בדיוק? אני לא רואה הגדרה מדויקת יותר מאוהדים של עצמם.

ההנהלה לא ממש מחבבת את הארגון המתועב הזה שמורכב בעיקר מילדים אנאלפאביתיים .

זו הזדמנות להקים ארגון שילך יד ביד עם הקבוצה ויזכה ממנה לתמיכה .

אבוקות עולות ביוקר לקבוצה והיא לא מוכנה לשתף פעולה עם מי שגורם לנזקים כלכליים כבדים לקבוצה.

שער 7 זה העתיד שער 11 ז״ל מזמן אפשר לגרום להם להרגיש מנודים ועם הזמן להתפורר.

רק צריך להתארגן מחדש ובשיתוף פעולה של הקבוצה בדיוק כמו ארגונים באירופה בעיקר מגרמניה והולנד.

אבוקות עולות ביוקר לקבוצה והיא לא מוכנה לשתף פעולה עם מי שגורם לנזקים כלכליים כבדים לקבוצה.

רק צריך להתארגן מחדש ובשיתוף פעולה של הקבוצה בדיוק כמו ארגונים באירופה בעיקר מגרמניה והולנד.

אני בעד

כןן בוא נקים ארגון שיעשה רק מה שההנהלה רוצה בובות על חוט ארגון בשער 7 האגדי של אולטראס הפועל יהיה כיף איפה נרשמים?

חייזרים מתי תבינו שהארגון הזה בזכותו מכבי קיימת והקהל הרחב עלק אחד רושם פה אפשר להסתדר בלי ארגון הכל בסדר..השחקן אולטראס או פנאטיקס לא משנה איזה ארגון זה אנחנו חייבים אחד כזה ביציע ושוב פעם כולם פה חכמולוגים ברגע האמת אפחד פה לא יסחב תופים ויביא דגלים וידאג לצבע..ואז מה יצא מאיתנו קהל שההנהלה מארגנת לו תופים ומביאה לו דגלונים כל משחק מה אנחנו הכח רמת גן??מפגרים

ולחברי הארגון שאני בטוח שקוראים פה אנחנו קבוצה לא קטנה של חברים מ11 ותדעו שתומכים בכם והולכים איתכם ודעת הקהל ובטח שער 11 לא מורכבת ככלל מהפורום הזה..יודעים להעריך אנשים שנותנים את הלב ליציע.

ודא שימו לב לסתירה מצד אחד חלק פה טוענים שאפשר בלי ארגון מצד שני שהוא לא בא אתמול בכיתם כמו נקבות..

כןן בוא נקים ארגון שיעשה רק מה שההנהלה רוצה בובות על חוט ארגון בשער 7 האגדי של אולטראס הפועל יהיה כיף איפה נרשמים?

חייזרים מתי תבינו שהארגון הזה בזכותו מכבי קיימת והקהל הרחב עלק אחד רושם פה אפשר להסתדר בלי ארגון הכל בסדר..השחקן אולטראס או פנאטיקס לא משנה איזה ארגון זה אנחנו חייבים אחד כזה ביציע ושוב פעם כולם פה חכמולוגים ברגע האמת אפחד פה לא יסחב תופים ויביא דגלים וידאג לצבע..ואז מה יצא מאיתנו קהל שההנהלה מארגנת לו תופים ומביאה לו דגלונים כל משחק מה אנחנו הכח רמת גן??מפגרים

שמע אתה חייב להשיג עוד איזה IQ כדי שהאחד שלך לא ימות מבדידות. מכבי קיימת בזכותו????? לא חייב שום ארגון !!! לקחו מלא תארים בלי ארגונים ובלי נעליים. עוד אחד שחושב שההיסטוריה התחילה מקום הארגונים.

לך תהיה אוהד של חיפה,הם אלופים בלהתחיל את ההיסטוריה מתי שהם רוצים.

אי אפשר להסתדר בלי ארגון, אבל מכאן ועד להחרים משחק ליגת אלופות! יש מרחק גדול.

לא משנה מה הסיבה במשחק הזה מעודדים ובמשחקים הבאים אפשר להחרים, הרי טובת מכבי מנחה את כולנו.

אין שום סיבה מוצדקת לא לעודד במשחק כזה, גם אם מודיעים לכמה חברי ארגון שמחרימים להם את הכרטיס ביום המשחק.

אני אתייחס רק למה שאמרת שמכבי קיימת בזכות הארגון אז זה ממש לא נכון הארגון קיים בזכות מכבי. המועדון היה פה הרבה לפני הארגון, הרבה לפני מיץ' והרבה לפני כולנו אנחנו רק פסיק קטן בהיסטוריה המפוארת של המועדון שאנחנו כל כך אוהבים.

קיצר, אתה קשור אחושרמוטה לארגון, אתה מכיר שם את כולם, ואני אפילו יהמר להגיד שגם נכנסת לכמה משחקים כאלו ואחרים ללא כרטיס בזכותם.

וגם אם תגיד שלא, אני כנראה לא יאמין לך.

אז חבל שלא כתבת את זה בהתחלה.

כי אני חבר, בא ממקום הרבה יותר נקי ואמיתי ממך. לא שהייתי צריך את הוידוי הזה שלך בשביל להבין את זה.

אז אני מבין למה אתה יוצא כפוי טובה כלפי הארגון אם תבקר אותו. אני בטח לא יוצא כפוי טובה, כי מעולם לא ביקשתי כלום ולא קיבלתי כלום.

וכמו שאמרתי, בוא נמשיך לתת לאנשים לשפוט מי צודק.

שמע אתה הזוי ברמות על זה משהו. מעולם לא הייתי חבר באף ארגון, את כמות האנשים שאני מכיר מהארגון אפשר לספור אולי ביד אחת. וגם זה לא היכרות אישית במיוחד, פשוט הם עזרו לי להכניס את הדגל שלי לשער 7 זה הכל. מעולם מעולם מעולם לא קיבלתי אף פעם כרטיס בחינם לא מהם ולא מאף אחד אחר. אתה יכול לא להאמין לי זה זכותך אבל אתה היחיד שיוצא מגוחך בסיפור הזה. כל מי שמכיר אותי פה (ויש מעטים שכן) יודע שמה שאמרתי הכל אמת.

אם כבר בתור אחד שרואה את דברים מהצד, שמגיע כל משחק לשער 11 כמה שעות לפני, שרואה ושומע מה קורה גם מאחורי הקלעים (עד כמה שאפשר, אני עדין לא חבר ארגון ולא חבר הנהלת מכבי) לי יש הרבה יותר ראייה אובייקטיבית וכוללת מאשר לך. אתה בא רק מהצד שלך רק מהמקום שלך והמקום הזה ממש לא נקי. לי אין שום אינטרס לא לפה ולא לפה מלבד שיהיו לנו עידוד חזק ותפאורות יפות למען הקבוצה. הרבה פעמים גם יצאתי נגד פעולות של הארגון כשחשבתי שהם לא נכונות. כפיות טובה כלפי הארגון חח בסדר הם עוזרים לי להכניס דגל, זה לא שהם קנו לי וילה בקיסריה והוציאו אותי לפנסיה בגיל 30 עם קיצבה של מנכ"לים.. חח.. אני אחיה גם בלי להכניס את הדגל הזה. לא שאני לא מודה להם אבל להגיד שבגלל זה אני מסנגר עליהם במקרה הזה זה פשוט מצחיק.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • ראו לאחרונה   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.