Jump to content

פורטו בסמי עופר, הפאנטיקס מוחים - אין תופים ועידוד

melody

Recommended Posts

עשית טעות. עכשיו יבואו אפילו פחות אוהדים בשבת.

שיט.

ח'ברה,

פרסום ראשון.

הפאנטיקס (טרם הותר לפרסום) יעודדו בטירוף מול הפועל חיפה.

צפויה תצוגת עידוד ענקית, מבטיחים לנו הפתעות שלא נראו כבר הרבה זמן.

תבואו בהמוניכם! יאללה מכבי!!

אומר לך תצוגת עידוד שטרם נראתה כמותה.

הם באים ככ רעבים מהמשחקים בלי עידוד.

זה משחק שאסור לפספס. כולם חייבים להגיע!!

יהיה פירו בהפתעה?

חחחחח שמע אתה חולה

זה בן אדם טיפש שחושב שהנוצרים בארץ זה כמו הערבים המוסלמים שלא יודעים לדבר בעברית ויש להם מבטא כבד..

מבטיח לך שאני יודע לדבר ולרשום יותר טוב מ99% מהנוכחים פה... בכללי בדור של היום נהיה בכלל טרנד עם כל השגיאות בא' וע'

אבל גזען הוא גזען ואחד כמו סוייר שמתלהב מה"העם הנבחר" חושב שהוא מעל כולם ואחר כך בוכה וצועק בכל העולם למה הנוצרים אנטישמים ולא סובלים אותם... הוא בחיים לא יסתכל במראה. וחזרה לנושא.. סוייר חמודי כשאתה רושם שעשיתי פאדיחות בנושא הזה אז לפחות תגבה את זה בהצגת עובדות

פעם בכמה זמן אתה מחליט שאני גזען, וזה אחד הדברים הכי הזויים שאפשר להחליט.. עליי.

אז בוא נשחק משחק שנקרא "במה תרמתי למלחמה בגזענות במכבי" והמפסיד ביננו הוא הגזען, אני אתחיל.

1. הכנסתי והתחלתי את השירה לראדי ב99% מהפעמים ששרו לו במכבי בשירי שחקנים

2. הכנסתי והתחלתי את השירה לדאבור ב199% מהפעמים ששרו לו במכבי בשירי שחקנים

3. הייתי בקשר טוב עם ראדי ועם דאבור לאורך כל התקופה שלהם במכבי, הסברתי להם תמיד את המצב וניסיתי לפייס כמה שאפשר.

4. הגנתי בגופי על שחקן ערבי בנוער של מכבי ת"א, אם אני לא שם שוברים לו תראש. (אשלח לך אנשים שיאמתו את זה אם תצטרך)

5. נכחתי (הוזמנתי והגעתי) בלפחות 5 מפגשים במסגרת מועדון מכבי ת"א בנושאי גזענות

6. הפרדתי והגנתי על 3 אוהדים ערבים ש"הותקפו" במשחק בעכו (אאלט) לפני איזה 5-6 שנים. (למרות שהם התחילו, פשוט לא רציתי שיבוצע בהם לינץ')

7. אלוהים, לא מערבב ענייני ערבים בסעיף הזה.

8. יש לי חולצה (ו"קומץ") של חברים כשעל כל חולצה/פריט שהוצאנו כתוב No to racism

9. הנפתי במשחק האליפות בר"ג (מול רמה"ש) במשך 90 דק דגל עם הכיתוב "Love Maccabi, Hate Racism"

ובאמת שיש עוד ככ הרבה דברים שאני פשוט מנוע מלדבר עליהם מכל מני סיבות.

אבל אני מבטיח שאם תצליח להביא יותר פעולות שלך נגד הגזענות במכבי אני אביא עוד כמה

פעם בכמה זמן אתה מחליט שאני גזען, וזה אחד הדברים הכי הזויים שאפשר להחליט.. עליי.

אז בוא נשחק משחק שנקרא "במה תרמתי למלחמה בגזענות במכבי" והמפסיד ביננו הוא הגזען, אני אתחיל.

1. הכנסתי והתחלתי את השירה לראדי ב99% מהפעמים ששרו לו במכבי בשירי שחקנים

2. הכנסתי והתחלתי את השירה לדאבור ב199% מהפעמים ששרו לו במכבי בשירי שחקנים

3. הייתי בקשר טוב עם ראדי ועם דאבור לאורך כל התקופה שלהם במכבי, הסברתי להם תמיד את המצב וניסיתי לפייס כמה שאפשר.

4. הגנתי בגופי על שחקן ערבי בנוער של מכבי ת"א, אם אני לא שם שוברים לו תראש. (אשלח לך אנשים שיאמתו את זה אם תצטרך)

5. נכחתי (הוזמנתי והגעתי) בלפחות 5 מפגשים במסגרת מועדון מכבי ת"א בנושאי גזענות

6. הפרדתי והגנתי על 3 אוהדים ערבים ש"הותקפו" במשחק בעכו (אאלט) לפני איזה 5-6 שנים. (למרות שהם התחילו, פשוט לא רציתי שיבוצע בהם לינץ')

7. אלוהים, לא מערבב ענייני ערבים בסעיף הזה.

8. יש לי חולצה (ו"קומץ") של חברים כשעל כל חולצה/פריט שהוצאנו כתוב No to racism

9. הנפתי במשחק האליפות בר"ג (מול רמה"ש) במשך 90 דק דגל עם הכיתוב "Love Maccabi, Hate Racism"

ובאמת שיש עוד ככ הרבה דברים שאני פשוט מנוע מלדבר עליהם מכל מני סיבות.

אבל אני מבטיח שאם תצליח להביא יותר פעולות שלך נגד הגזענות במכבי אני אביא עוד כמה

כל הכבוד.

עכשיו מה שנשאר זה רק להתבגר.

כל הכבוד.

עכשיו מה שנשאר זה רק להתבגר.

ייתכן,

אבל בתור ילד קטן או לא, אני לא מוכן שיקראו לי גזען כשאין לי ספק שאני לכל הפחות הבן אדם הכי פעיל בפער עצום מהמקום השני בנושא הגזענות בתולדות המועדון מכבי ת"א.

ועכשיו, ממשיך להמתין לתגובת הגזען בפוטנציה amir1008

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.