Jump to content

פורטו בסמי עופר, הפאנטיקס מוחים - אין תופים ועידוד

melody

Recommended Posts

זה שלא עושים לך בעיות, לא אומר שמה שאתה עושה זה חוקי.

מעבר לזה, אם נתעלם מההתנשאות שלך, אתה רוצה לקבל ממתן תשובות ולא להפך, לכן מן הראוי שאתה תיגש אליו ולא להפך. טיפת כבוד לא הזיקה לאף אחד.

טוב זאת קצת דמגוגיה מצדך. מצד אחד יש לנו עבריינות מתועדת(אבוקות, למשל) שזוכה לפידבק מההנהלה ומהמשטרה, מצד שני אתה מניח שאם אני בבר אני מגיע לאיצטדיון עם אחוז אלכוהול בדם שהוא מעל המותר. אני יכול באותה מידה להניח שאם אתה נוהג אתה כנראה עובר באדום, למשל. זה על אותו משקל. אני בכלל לא אוהב בירה ולא שותה לפני משחקים, והדיון הוא לא עליי כי אני לא מייצג אף אוהד אחר אלא רק את עצמי, בנוסף לכך שכמו שכבר ציינתי, ההתנהלות שלי לא נתקלת במעצרים והרחקות.

אני לא מכיר את מתן ומבחינתי אין הבדל בין שיחה איתו לשיחה עם חבר ארגון אחר. באחד ממשחקי החוץ באלופות יצא לי להתקל בחברה מהארגון ועלו באמת מספר סוגיות עליהן דיברנו כאן. חשבתי שכשהדיון יעשה מחוץ לאינטרנט נוכל למצוא איזשהו הגיון משותף אבל קיבלתי את אותן תשובות. תשובות בנוסח של "כל מה שאנחנו עושים טוב לקבוצה", "אנחנו חלק מהקבוצה", לא מעניין ולא מפריע לנו שהקהל הרחב ייסע לנתניה כמה פעמים בשנה".

למשל, אני לא חושב שחייבים לשיר טועמה מחבל במשחקי הליגה אם ראינו כבר שזה עשוי לפגוע בקבוצה. בשביל הארגון, זה עיקרון שהוא בגדר יהרג ובל יעבור, לא מוכנים שיגידו להם מה לשיר, לא משנה את מי זה מעצבן. זה מסוג הדברים שמפספסים את המטרה שלשמה קיים ארגון אוהדים, אם הוא פוגע בקבוצה בשביל אינטרס שלו, מוצדק או לא. וזה ממשיך, אבל אני לא רוצה לחזור על מה שכבר נכתב בנושא הזה ובעוד עשרות דומים לו, בטח כשזה זוכה לביטול מוחלט.

טוב זאת קצת דמגוגיה מצדך. מצד אחד יש לנו עבריינות מתועדת(אבוקות, למשל) שזוכה לפידבק מההנהלה ומהמשטרה, מצד שני אתה מניח שאם אני בבר אני מגיע לאיצטדיון עם אחוז אלכוהול בדם שהוא מעל המותר. אני יכול באותה מידה להניח שאם אתה נוהג אתה כנראה עובר באדום, למשל. זה על אותו משקל. אני בכלל לא אוהב בירה ולא שותה לפני משחקים, והדיון הוא לא עליי כי אני לא מייצג אף אוהד אחר אלא רק את עצמי, בנוסף לכך שכמו שכבר ציינתי, ההתנהלות שלי לא נתקלת במעצרים והרחקות.

אני לא מכיר את מתן ומבחינתי אין הבדל בין שיחה איתו לשיחה עם חבר ארגון אחר. באחד ממשחקי החוץ באלופות יצא לי להתקל בחברה מהארגון ועלו באמת מספר סוגיות עליהן דיברנו כאן. חשבתי שכשהדיון יעשה מחוץ לאינטרנט נוכל למצוא איזשהו הגיון משותף אבל קיבלתי את אותן תשובות. תשובות בנוסח של "כל מה שאנחנו עושים טוב לקבוצה", "אנחנו חלק מהקבוצה", לא מעניין ולא מפריע לנו שהקהל הרחב ייסע לנתניה כמה פעמים בשנה".

למשל, אני לא חושב שחייבים לשיר טועמה מחבל במשחקי הליגה אם ראינו כבר שזה עשוי לפגוע בקבוצה. בשביל הארגון, זה עיקרון שהוא בגדר יהרג ובל יעבור, לא מוכנים שיגידו להם מה לשיר, לא משנה את מי זה מעצבן. זה מסוג הדברים שמפספסים את המטרה שלשמה קיים ארגון אוהדים, אם הוא פוגע בקבוצה בשביל אינטרס שלו, מוצדק או לא. וזה ממשיך, אבל אני לא רוצה לחזור על מה שכבר נכתב בנושא הזה ובעוד עשרות דומים לו, בטח כשזה זוכה לביטול מוחלט.

אם כבר בדמגוגיה עסקינן, ככל שמתקדם פה הדיון אני שם לב שדווקא השימוש שלך בדמגוגיה הוא מאוד דומיננטי.

הרי אתה לא יכול לנהוג אחרי ששתית בירה (מבחינת החוק) וכיוון שבאצטדיון משתמשים באותם ינשופים (אם בכלל-לפעמים על סמך ריח פה מוציאים אותך) אז כנראה שאחוז האלכוהול בדמך הוא גבוה מהמותר.

אם נחפור קצת פנימה להשוואה שעשית, מתוך 100 אנשים שנוהגים, כמה עוברים באדום? ומתוך 100 אנשים שיושבים בבר, כמה מהם שותים אלכוהול?

עכשיו לעניין השני. אתה, ועוד כמה אנשים כאן בפורום, נורא רוצים לשמוע תשובות לגבי המחאה. הבן אדם אמר לך, תבוא אליי לפני המשחק, אני מוכן לדבר איתך! אבל אתה הולך סחור סחור, חוזר שוב פעם לענייני טועמה מחבל ואין אדומים אין פיגועים ובלה בלה בלה. אני בטוח שכששמעת "רייכרט מת" בדרבי, עלה לך חיוך מאוזן לאוזן, אבל לא זה הנושא המדובר. אתה כ"כ מעוניין לשמוע, כ"כ מעוניין לשנות. תיגש למתן מחר, אל תזרזר פה בפורום בדיבורי סרק ושימוש במילים יפות.

אם כבר בדמגוגיה עסקינן, ככל שמתקדם פה הדיון אני שם לב שדווקא השימוש שלך בדמגוגיה הוא מאוד דומיננטי.

הרי אתה לא יכול לנהוג אחרי ששתית בירה (מבחינת החוק) וכיוון שבאצטדיון משתמשים באותם ינשופים (אם בכלל-לפעמים על סמך ריח פה מוציאים אותך) אז כנראה שאחוז האלכוהול בדמך הוא גבוה מהמותר.

אם נחפור קצת פנימה להשוואה שעשית, מתוך 100 אנשים שנוהגים, כמה עוברים באדום? ומתוך 100 אנשים שיושבים בבר, כמה מהם שותים אלכוהול?

עכשיו לעניין השני. אתה, ועוד כמה אנשים כאן בפורום, נורא רוצים לשמוע תשובות לגבי המחאה. הבן אדם אמר לך, תבוא אליי לפני המשחק, אני מוכן לדבר איתך! אבל אתה הולך סחור סחור, חוזר שוב פעם לענייני טועמה מחבל ואין אדומים אין פיגועים ובלה בלה בלה. אני בטוח שכששמעת "רייכרט מת" בדרבי, עלה לך חיוך מאוזן לאוזן, אבל לא זה הנושא המדובר. אתה כ"כ מעוניין לשמוע, כ"כ מעוניין לשנות. תיגש למתן מחר, אל תזרזר פה בפורום בדיבורי סרק ושימוש במילים יפות.

תשמע, אתה מוציא מהקשר את הדברים שלי והדיון לגבי האלכוהול פשוט לא רלוונטי.

תשמע, אתה מוציא מהקשר את הדברים שלי והדיון לגבי האלכוהול פשוט לא רלוונטי.

אתה רק מחזק את החלק האחרון בהודעה הקודמת שלי ואת מה שחשבתי לעצמי.

סתם שאלה לא קשורה, למה פשוט לא עוברים אל מעל החור בשער 11? זה יתן פריסה יותר גדולה ותחושת שייכות לעוד אנשים שהוא לא רק ב11 ואולי יעיר קצת את שער 10 הרדום...

איך שאני רואה את זה, ארגון אוהדים צריך להגיע לאיצטדיון ולעודד, אם אפשר להיעזר בקבוצה כדי לעשות את זה מתוחכם יותר זה נהדר. אין סיבה שאוהדים יעצרו. אני חושב שאין עשן בלי אש. אתה אומר שזאת לא פעילות עבריינית, אבל אני חושב שההגדרה שלי שונה משלך בנוגע לפעילות עבריינית.

מבחינתי אין סיבה מעבר, ואם הייתה, למה שהיא תוסתר מאיתנו. אתם צריכים לשאול את עצמיכם באמת, מהי מטרת הקיום של הארגון, האם היא מצדיקה את החשאיות כמו שאתם אומרים.

אם אתה רוצה, אתה יכול לפגוש אותי בשער 8, בפרלה, אם אתה בגיל שמאפשר לך בכלל להיכנס לפאבים.

החלק האחרון של ההודעה הזאת שלך פשוט מוכיח שלא התייחסת ולא הפנמת כלום משלל הביקורת שהופנתה פה כלפי הארגון.

אני לא צריך שתלמד אותי מהם הגדרות, תהיה בטוח שאם אצטרך עזרה לא אפנה אליך. אתה מבין את שורש הבעיה? אתה חושב שחייבים לך, שעובדים בשבילך. רצית לקבל תשובות, לדעת מעבר, נתתי לך את האופציה הזו בצורה הכי יפה שיכלת לקבל, ולא על גבי הפורום או מאותם "אנשים אלימים" שקיללו אותך לטענך, ואתה בחרת לענות בזלזול, מי אתה בכלל שאני אבוא עד אליך בשביל לתת לך תשובות? כדאי שתשמור על הפה שלך, בדיוק כמו שאני עושה.

אני לא צריך שתלמד אותי מהם הגדרות, תהיה בטוח שאם אצטרך עזרה לא אפנה אליך. אתה מבין את שורש הבעיה? אתה חושב שחייבים לך, שעובדים בשבילך. רצית לקבל תשובות, לדעת מעבר, נתתי לך את האופציה הזו בצורה הכי יפה שיכלת לקבל, ולא על גבי הפורום או מאותם "אנשים אלימים" שקיללו אותך לטענך, ואתה בחרת לענות בזלזול, מי אתה בכלל שאני אבוא עד אליך בשביל לתת לך תשובות? כדאי שתשמור על הפה שלך, בדיוק כמו שאני עושה.

לא טענתי שקיללו אותי, לא טענתי שחייבים לי משהו, לא שמישהו עובד בשבילי, לא עניתי לך בזלזול(לפחות לא יזמתי אותו) וגם לא ביקשתי שתבוא לתת לי הסברים, אתה לא מעניין אותי.

השורה התחתונה, כדי לסכם את הנקודה שלי כי אתה פשוט לא קורא את מה שאני, או כל מי שנמצא בצד הזה, כותב; ההתנהלות של הארגון פוגעת בקהל הרחב ובקבוצה ואותו זה לא מעניין, הוא ממשיך בשלו בשם העיקרון כאילו היה גוף שיש לשרת אותו ולא הוא משרת מטרה כלל.

לא כל הביקורות בנושא מפורטות היטב, אך יש כאלו ששוות התייחסות וגם מהן התעלמת:

1) לדעתי, אין שום סיבה לא לעודד במשחק כזה חשוב, במיוחד בבמה אירופית. גם אם מכבי בחרה לתבוע שני חברה בצורה פלילית וגם אם היא עוזרת למשטרה ומנחה אותם.

2) גם מחר לא הולכים לעודד, למה להמשיך להסתיר מאותם האוהדים שאתם רוצים שיתמכו בכם מול ההנהלה , מה הטעם בחשאיות הזו?

נכון שראשי הארגון לא חייבים כלום לאף אחד, אך לאור זה שחלק הגיבו פה אני באמת מנסה להבין את מה ששאלתי.

לא הבנתי איך זה קשור לדיון, אבל שרקו בוז בדיוק באותו המקום.

"הארגון לא עודד" לא גורר שכל מי שמשתייך לארגון לא עודד..

מה זה משחק חשוב? יש משחק שהוא לא חשוב? משחק שמכבי לא צריכה לנצח? אתה צריך להבין שלא משנה מתי הארגון היה עושה את אותה פעולה הייתה נופלת עליו ביקורת, אותה ביקורת שהוא לקח בחשבון לפני אותו מחאה שקטה. יש עוד דבר שאתם צריכים להבין, אוהד שנתפס ונעצר ע"י המשטרה, ומובא אל מול שופט, ונשפט, נתן את חובו לחברה, ככה לפחות במדינה דמוקרטית.

לגבי השאלה השניה, הארגון לא הוציא הודעה לפני המשחק בפורטו וכנראה לא יוצא גם לפני המשחק בנתניה בשביל לא לפגוע באף אחד, גם אם יוחלט לא לעודד מחר, זה יקרה בלי הודעה, בלי שום דבר בשביל לא להוציא לאנשים את האוויר, לא לגרום ללחץ לשחקנים לפני המשחק. אתם חייבים להבין שכל מחאה לא אלימה לצורך העניין, אמורה להיות לגיטימית בעיינכם גם אם אתם לא מסכימים איתה. אתם צריכים להבין שיש דברים מעבר למה שאתם חושבים או קוראים מאנשים שמונעים משמועות או שנאה, לא מבקשים ממכם אהבה או עידוד כלפי הארגון, מבקשים ממכם הבנה. תהיו בטוחים שהזמן עושה את שלו, וכשיצטרכו לדעת כולם על הנעשה, כנאה שאף אחד לא ימנע מהם את זה.

לא טענתי שקיללו אותי, לא טענתי שחייבים לי משהו, לא שמישהו עובד בשבילי, לא עניתי לך בזלזול(לפחות לא יזמתי אותו) וגם לא ביקשתי שתבוא לתת לי הסברים, אתה לא מעניין אותי.

השורה התחתונה, כדי לסכם את הנקודה שלי כי אתה פשוט לא קורא את מה שאני, או כל מי שנמצא בצד הזה, כותב; ההתנהלות של הארגון פוגעת בקהל הרחב ובקבוצה ואותו זה לא מעניין, הוא ממשיך בשלו בשם העיקרון כאילו היה גוף שיש לשרת אותו ולא הוא משרת מטרה כלל.

צודק, אין שום סיבה בעולם שאתן לך תשובות, אין בשביל מה. תמשיך בשלך אח שלי..

עוד פעם התשובה הזאת ״יש דברים מעבר למה אתם חושבים״ אולי תוציאו כבר הודעה כדי שנבין כבר והנושא הזה יגמר? זה גם גורם ככל שהזמן עובר ליותר אנטי נגדכם ויותר תחושה בקהל הרחב של התנשאות כלשהי מצד הארגון כלפיו וש״מי שצריך לדעת יודע״ ואתם משאירים את הקהל הרחב מחוץ לעיניינים וככה זה יוצר עוד מרחק ממנו...

במה החשאיות הזאת עוזרת לכם? אני באמת רוצה להבין... זה עושה לכם טוב כאילן שרק הקבוצה הסגורה ורק מי ש״חשוב״ ו״מאגניב״ יודע מה קורה?

ואני באמת אחד שוואלה רוצה לעזור ורוצה בטובת מכבי,

וגם לפעמים נתקל בקללות ואיומים כששואל שאלות ביציע אגב, גם בזמנים שהכל רגיל ושהשאלות שאני שואל הן שאלות לגימטימיות...

מה זה משחק חשוב? יש משחק שהוא לא חשוב? משחק שמכבי לא צריכה לנצח? אתה צריך להבין שלא משנה מתי הארגון היה עושה את אותה פעולה הייתה נופלת עליו ביקורת, אותה ביקורת שהוא לקח בחשבון לפני אותו מחאה שקטה. יש עוד דבר שאתם צריכים להבין, אוהד שנתפס ונעצר ע"י המשטרה, ומובא אל מול שופט, ונשפט, נתן את חובו לחברה, ככה לפחות במדינה דמוקרטית.

לגבי השאלה השניה, הארגון לא הוציא הודעה לפני המשחק בפורטו וכנראה לא יוצא גם לפני המשחק בנתניה בשביל לא לפגוע באף אחד, גם אם יוחלט לא לעודד מחר, זה יקרה בלי הודעה, בלי שום דבר בשביל לא להוציא לאנשים את האוויר, לא לגרום ללחץ לשחקנים לפני המשחק. אתם חייבים להבין שכל מחאה לא אלימה לצורך העניין, אמורה להיות לגיטימית בעיינכם גם אם אתם לא מסכימים איתה. אתם צריכים להבין שיש דברים מעבר למה שאתם חושבים או קוראים מאנשים שמונעים משמועות או שנאה, לא מבקשים ממכם אהבה או עידוד כלפי הארגון, מבקשים ממכם הבנה. תהיו בטוחים שהזמן עושה את שלו, וכשיצטרכו לדעת כולם על הנעשה, כנאה שאף אחד לא ימנע מהם את זה.

לדעתי משחק בליגת האלופות חשוב יותר מלמשל נגד נתניה מחר, מבחינת 'לא לעודד', גם מבחינת מכבי עצמה וגם מבחינת חשיפה שהקהל יקבל בתצוגת עידוד.

ברור שהארגון יקבל ביקורת מכמה אנשים כאשר יחרים משחק כלשהו, אך למה לא לנסות לרתום את הקהל שקורא פה בפורום למאבק אם הוא צודק?

הבנה כלפי מה? אתם לא אומרים מה הסיבה למחאה. סבבה, נגיד שאנחנו מבינים למה.

אבל אתם גם לא אומרים מה מטרת המחאה. מה אתם רוצים להשיג?

אני מתנצל, אבל בלי קשר לשאלה אם אתם צודקים או לא וגם לא משנה אם הכוונות שלכם טהורות במאה אחוז, דרך הפעולה של הארגון עד כה היא מטומטמת.

אתם רוצים למחות? זכותכם. יכול להיות שאני אפילו אתמוך בכם לחלוטין אחרי שהנסיבות יתבררו לכולנו.

אבל צריך שתהיה מטרה למחאה. כרגע אתם מוחים על שטות ועל כלום - כי למחאות יש מטרה ויש תכלית, ומול פורטו לא השגתם כלום. לא יכולתם להשיג. סתם שרפתם את האפקט של המחאה.

מהצד נראה שמחיתם רק כדי למחות ולהראות את הכוח שלכם. וכאן הטעות שלכם. במקום לאחד את הקהל מאחוריכם אתם מפלגים אותו ומעצימים את העוינות כלפיכם, וברור לכולנו שזו לא המטרה. איך אומרים? אל תהיה צודק, היה חכם. יכולתם לחכות עם המחאה עד שתוכלו לפרסם את הסיבות לה. יכולתם לחשוב על דרך אחרת להביע את דעת הארגון. לא משנה מה, בוודאות יש דרך יותר חכמה שיכולתם לפעול בה.

וואלה, יכול להיות שאתם צודקים ובסוף אנחנו נתמוך בכם. אבל את הקהל הרחב, זה שלא קורא בפורום כאן, זה שמגיע למגרש ורק רוצה לראות את מכבי משחקת ומנצחת, את הקהל הזה אתם מפסידים. והוא הכוח הגדול. חבל.

לדעתי משחק בליגת האלופות חשוב יותר מלמשל נגד נתניה מחר, מבחינת 'לא לעודד', גם מבחינת מכבי עצמה וגם מבחינת חשיפה שהקהל יקבל בתצוגת עידוד.

ברור שהארגון יקבל ביקורת מכמה אנשים כאשר יחרים משחק כלשהו, אך למה לא לנסות לרתום את הקהל שקורא פה בפורום למאבק אם הוא צודק?

אין לכם סבלנות, לאף אחד. הפכתם לערפדים צמאי דם, אתם רק מחפשים את הרע בכל הסיפור. אף אחד לא מחפש להתיש אתכם, אף אחד לא מחפש להעלים מכם מידע, אבל תחכו, אולי יש דברים מאחורי הקלעים שאתם לא מודעים לא? אולי עצם פתיחת הסיפור בפני הקהל הרחב תוכל לגרום לנזק? אולי תנו קריידט גם למקבלי ההחלטות בצד הארגוני. תנשמו אוויר וקחו דברים בפורפורציות.

הבנה כלפי מה? אתם לא אומרים מה הסיבה למחאה. סבבה, נגיד שאנחנו מבינים למה.

אבל אתם גם לא אומרים מה מטרת המחאה. מה אתם רוצים להשיג?

אני מתנצל, אבל בלי קשר לשאלה אם אתם צודקים או לא וגם לא משנה אם הכוונות שלכם טהורות במאה אחוז, דרך הפעולה של הארגון עד כה היא מטומטמת.

אתם רוצים למחות? זכותכם. יכול להיות שאני אפילו אתמוך בכם לחלוטין אחרי שהנסיבות יתבררו לכולנו.

אבל צריך שתהיה מטרה למחאה. כרגע אתם מוחים על שטות ועל כלום - כי למחאות יש מטרה ויש תכלית, ומול פורטו לא השגתם כלום. לא יכולתם להשיג. סתם שרפתם את האפקט של המחאה.

מהצד נראה שמחיתם רק כדי למחות ולהראות את הכוח שלכם. וכאן הטעות שלכם. במקום לאחד את הקהל מאחוריכם אתם מפלגים אותו ומעצימים את העוינות כלפיכם, וברור לכולנו שזו לא המטרה. איך אומרים? אל תהיה צודק, היה חכם. יכולתם לחכות עם המחאה עד שתוכלו לפרסם את הסיבות לה. יכולתם לחשוב על דרך אחרת להביע את דעת הארגון. לא משנה מה, בוודאות יש דרך יותר חכמה שיכולתם לפעול בה.

וואלה, יכול להיות שאתם צודקים ובסוף אנחנו נתמוך בכם. אבל את הקהל הרחב, זה שלא קורא בפורום כאן, זה שמגיע למגרש ורק רוצה לראות את מכבי משחקת ומנצחת, את הקהל הזה אתם מפסידים. והוא הכוח הגדול. חבל.

בתפיסה שלך, אני מבין מה אתה אומר. אבל למטבע שני צצדים, תנסה להכנס להבין את הצד השני.

פרסום ההודעה לצורך העניין הוא עניין לא פשוט, הרי אם זה היה מפורסם באותו היום בפורטו, אני מבטיח לך שזה היה משפיע לרעה על כולנו. הכל עניין של עיתוי נכון, עיתוי שלא יפגע באף אחד. תנו לארגון קריידט בנושא הזה, לא מבקשים יותר. לא מבקשים כרגע שתבינו, אבל מצד שני לא מבקשים שתעשו אותנו הרעים בסיפור ואלו שגורמים נזק לקהל, לשחקנים ולמועדון, זה פשוט לא נכון.

לכו לראות איפה היה הארגון לפני 3 שנים, איפה הוא עכשיו, איך הארגון פעל לטובת הקהל וכמה הוא התבגר עם השנים, יש פה הרבה מאוד אנשים שיסכימו עם זה. תנסו להזכר בימים המגעילים בשער 11 ותראו איפה אנחנו היום. נכון, לא הכל מושלם, יש דברים לשנות, אבל זה לוקח זמן, זה לא קסם. רק שתדע, תמיד שקהל היה במצד נוראי, לקהל הרחב היה חלק גדול מאוד ולרוב גדול מזה של הארגון. כולם טועים! לא תמיד צודקים, אבל אף אחד פה לא אוייב של אף אחד, כולנו פה בשביל אותה מטרה, קחו כבר אוויר ודברים בפורפורציות נכונות.

יש פה הרבה דיבור מסריח, הרבה טינוף זחוח ממולא בחיוכים עקומים מול המסך, אפשר להריח את הזרע שנוטף על חלק מהמקלדות פה מאנשים שמלאים בעצמם דרך הפתח של ההטענה בטלפון.

אנשים שאת הכסף והזמן שבזבזו על מכבי מעל עשור אף אחד לא יחזיר להם, צריכים לקרוא פה שהם מקבלים כרטיסים חינם מההנהלה? שהם מתנכלים למועדון? שהם לא קונים מרצנדייז של הקבוצה?

אתם כל החיים משחקים אותה נאורים והגונים, איך זה מסתדר עם אי הקבלה שלכם למחאה לגיטימית שארגון התנדבותי הוביל.

קראתי פה תגובות לרגע התבלבלתי חשבתי שיש פה אנשים בפורום שמוציאים משכורת לחברי הארגון.

זה בכלל לא משנה נושא המחאה.

אין שום הצדקה לדיבור מסריח כמו שהיה פה.

תפתחו ארגונים תשלחו מכתבים תזיינו את השכל מחר תחזרו לעבודה שלכם למשפחה שלכם לחיים שלכם ויהיה מי שיעבוד בשביל מכבי, מי שעושה ופועל וטועה ומצליח אבל לא מי שמזיין במוח פה בפורום.

תודה

הבעיה הכי גדולה היא שמבחינת הרבה חברי ארגון יש אנשים שקיימים ״רק מאחורי מקלדת״.

כמו שאמרו פה כבר, הארגון לא רק שלא מקבל גב מהקהל, הוא קרוב מאוד להיות אנטי בקרב הקהל.

הבעיה אם הארגונים לדורותיהם היא שלעיתים טובות הקבוצה לא לנגד עיניהם...

הם דורשים להשפיע ולקבל החלטות.

בעבר הם היו בטוחים שזכותם לקבוע רכש והרכבים, היום הם מסתפקים בלקבוע על אביזרי עידוד ושירים.

הבעיה כרגע היא שהם לא מוכנים לוותר על שירים ואביזרים מסויימים גם אם זה גורר ענישה בבית הדין, שפוגעת בכיס של הקבוצה ושלוחת אותנו לרדיוסים שפוגעים מקצועית.

כל עוד הארגון בוחר להתעלם מטובת הקבוצה, הקהל הרחב יסלוד ממנו, וההנהלה תלחם בו.

חברי הפנאטיקס פה אומרים שיש אולי 50 שמוכנים להשקיע וגם זה בלחץ אז אתם טועים יש מלא אבל אתם פשוט לא מוכנים לקבל אותם אתם אפילו לא מנסים חושבים שאתם יכולים לבד אז הנה תסתדרו לבד רק אל תשכחו אחרי זה לבקש תרומות ועזרה בהכנת תפאורה

לא מתאימה ההיתממות הזאת, אם המחאה ברביעי הייתה מקרה חד פעמי של משהו שמפריע לקהל נראה לכם שהיו פה 21 עמודים? שהאכזבה הייתה גדולה כל כך? היו מופתעים שואלים מה קרה וממשיכים הלאה תוך כדי מתן קרדיט לארגון כמו שהוא צריך לקבל.

התחושות של האנשים הן הצטברות של התנהלות של שנתיים ושל כמה וכמה מקרים. פורטו הוא רק עוד מקרה שמצטרף לערימה.

די נו, מכבי פאנטיקס זה השחקן ה12 ועם החלטה לפרק את האולטראס מכבי הזוועתיים, הארגון הוא אותו ארגון וכמעט אותם אנשים עם החלפת דורות שהייתה מתבצעת גם בשחקן ה-12 כל כמה זמן.

לא נכון

לא קרוב

ואפילו לא בצחוק

נכון שהיו המון אנשים טובים עם המון כוונות טובות, לצער כולנו ההנהלה הרסה גם את זה.

עוד פעם התשובה הזאת ״יש דברים מעבר למה אתם חושבים״ אולי תוציאו כבר הודעה כדי שנבין כבר והנושא הזה יגמר? זה גם גורם ככל שהזמן עובר ליותר אנטי נגדכם ויותר תחושה בקהל הרחב של התנשאות כלשהי מצד הארגון כלפיו וש״מי שצריך לדעת יודע״ ואתם משאירים את הקהל הרחב מחוץ לעיניינים וככה זה יוצר עוד מרחק ממנו...

במה החשאיות הזאת עוזרת לכם? אני באמת רוצה להבין... זה עושה לכם טוב כאילן שרק הקבוצה הסגורה ורק מי ש״חשוב״ ו״מאגניב״ יודע מה קורה?

ואני באמת אחד שוואלה רוצה לעזור ורוצה בטובת מכבי,

וגם לפעמים נתקל בקללות ואיומים כששואל שאלות ביציע אגב, גם בזמנים שהכל רגיל ושהשאלות שאני שואל הן שאלות לגימטימיות...

אבל מה אתה רוצה שיענו לך? מסבירים לכם בפשטות את המשפט הבא "יש דברים מעבר" ואתם לא מוכנים להבין אפילו במעט על מה מדובר. אם אני אגיד לך, שבמידה וההודעה הייתה עולה מול פורטו, או היום לפני המשחק, זה היה גורם לנזק גדול יותר משאתה חושב? היית מצליח להבין את הארגון? אף אחד לא מנסה לייצר פה אנטי, כי אם כן, בטוח שמספר אנשים לא היו מגיבים פה והיו נותנים לכם את ההרגשה של "תתפוצצו" אבל זה ממש לא ככה, עובדה שאני עכשיו יושב ומנסה להסביר לך. החאשיות הזו לא גורמת למגניבות, אלא במטרה לשמור על שקט עד העיתוי הנכון לספר לכולכם מה בדיוק הולך. אם יש משהו מעבר שאתה רוצה לשאול אתה מוזמן לעשות את זה.

חזרנו לתקופת החולצות השחורות בימי לוני העליזים, ואף אחד אפילו לא יודע למה כי המועדון בתקופה הכי טובה שלו בהיסטוריה.

בטח שיהיו טינה ומרמור כלפי אותם אנשים משער 11, על אחת כמה וכמה שמקבלים תשובות סתומות ומתחמקות.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.