Jump to content

פורטו בסמי עופר, הפאנטיקס מוחים - אין תופים ועידוד

melody

Recommended Posts

ולגבי אם צריך ארגון אוהדים או לא ?

תאכלס אם יש ארגון אוהדים אמיתי זה בהחלט מוסיף צבע התלהבות לעיתים ועוצמה,

אבל גם אם לא, מסתדרים.

שיר טוב ביציע זה אחלה וכיף, אבל אם תופעות הלוואי שלו עולות על הערך המוסף אז נסתדר גם בלי.

תפאורות זה יפה ומרגש - אבל כנ"ל. מוכן לוותר. אין לזה שום השפעה אמיתית על הקבוצה.

זה יותר להראות לקהל שהארגון קיים וחזק.

אז בתאכלס (אם) מעודדים 90 דק' זה נחמד, אבל כולם די מביני שכל עוד הקהל הרחב לא מצטרף לא באמת שומעים אותם - אז איפה הכוח האמיתי ?

ברור שאצל הקהל הרחב. בלעדיו הארגון הוא כלום ושום דבר (שאפילו לא מספיק חכם בשביל להבין את זה)

אז כן, ברור שאם מחר אין יותר ארגון אוהדים העידוד יהיה פחות טוב בהתחלה, אבל כמו תמיד, המציאות יותר חזקה והקהל ימצא צורת עידוד אחרת.

כמו היום למשל - היו דקות שהיה אחלה עידוד.

כמו באנגליה.

כמו בספרד.

ארגוני האוהדים שם לא ממש קריטיים בעידוד - זה יותר מועדוני חברים - ומסתדרים שם יפה מאוד גם בלעדיהם. וגם אנחנו נסתדר.

לא כל כך מבין מה האיום הנורא...

גם לא כל כך מבין מה אנחנו מפסידים.

בכיוונים שהארגון הזה הולך כיום כנראה שבעיקר נרוויח.

לא הבנתי,

אתה באמת שואל את השאלות האלה ?

כמה אפשר להיתמם ?

הקהל מתגרה בארגון ?

עשרת אלפים איש החליטו להתגרות בארגון שהם לא מכירים ?

הטיעונים שלך מביכים אותי.

אני מובך לנהל ויכוח ברמה כל כך נמוכה.

אתה יודע מה, נראה לי אפילו מיותר לענות לך. אי אפשר לנהל דיון רציונאלי עם בנאדם שמתכחש לדברים ש 90 אחוז מהפורום מדבר עליהם כבר שנים.

בוא נשאיר את הדברים ככה וניתן למי שקורא את ההודעות להחליט מי מדבר עובדות ומי מקשקש.

שכל אחד יקבל את ההחלטה שלו לפי מה שהוא רואה ומבין.

כמו שאתה מובך גם אני מובך על זה שאני צריך לנהל על זה דיון עם אוהדים שלנו שככה פוגעים ויורדים ומשמיצים את הארגון שלנו שעשה עושה ועוד יעשה רבות למען מכבי ולמען הקבוצה. אי אפשר להתכחש לדברים שהם המצאות עורבא פרח. כך שכמו שהטיעונים שלי אולי מביכים אותך, הטיעונים שלך מביכים אותי אפילו יותר. אין לך ושכמותך שום טיפה של הערכה, או אפילו זיכרון, או אולי אפילו ידע כמה האנשים האלה מטרתם לעשות למען מכבי, כמה הם סובלים מהמשטרה מהההנהלות השונות רק כדי שיוכלו להכניס ציוד עידוד ולדחוף את מכבי לניצחון. פשוט חבורה של כפויי טובה מגעילים זה מה שאתם.

כל האלו שמצדיקים אותם אני לא בקיא בסצנת האולטרס בארץ אבל אוהדים מורחקים כמעט כל שבוע מהמגרשים תראו לי עוד ארגון אחד שכל פעם שמורחק לו אוהד מפקיר את הקבוצה? תביאו לי עוד מקרים של ארגון שמוחא כל יומים ועוד במשחק כל כך גדול.

באמת הם חושבים שבגלל מחאה כזאת במשחק כזה הם הצליחו להעביר את מה שהם רוצים? הם עשו בזה את ההפך הגמור

קרישי אתה.לא מבין שאין מה לעשות אי אפשר להלחם במשטרה או בהנהלה או שנסביר לך עם בדידים נשמה?

לצערנו זה מה יש אי אפשר להפוך תאסור למותר ו28282 מחאות לא ישנו את זה.

די כבר לסנגר די כבר לברבר במוח די למחאות די לשטויות בוא נתחיל להיות כמו שצריך ומה שארגון אוהדים צריך להיות לבוא לעודד נטו לא לחפש בלאגן לא סודות לא שום דבר

שיתרימו כסף זה מבורך שיעשו תפאורות זה מבורך שימציאו שירים וזהו פה נגמר המטרה של ארגון כל דבר מעבר לא מעניין תקהל הרחב להתעסק בו להתערב בו או כל דבר אחר

יגאל אתה מדבר שטויות בערימות.

הארגון עושה למען מכבי רק כשזה מתיישר לפי הרצונות שלו. ברגע שרחמנא ליצלן מנסים לשמור על החוק אז פתאום שוברים את הכלים ולא משחקים.

כמו שאתה טוען שאנחנו לא עושים טובה לארגון,אז גם הארגון לא עושים לנו טובה. יש,או יותר נכון היה,להם מנדט להוביל את הקהל והם השתמשו בו לרעה.

למועדון מכבי ת"א כדורגל יש 22 אליפויות,ובוא אני אספר לך סוד,רובם המכריע ללא ארגוני אוהדים ביציעים.

רוצה לומר: אם צריך מצדי שאסי יעשה קאמבק עם הסוודר והעיקר שלא יהיו את המלחמות האלה יותר כי זה יצא מהתחת ולא בגלל זה יבואו הצלחות מקצועיות.

לשיטתך,אם אוהד לא ישן שבוע בשביל לצבוע דגלים אז הוא יותר טוב ממך וממני.בולשיט.בשבילי שעה עם הילדים שלי יקרה מפז ואתמול הקרבתי לפחות 10 כאלו.

כרגע,עם כל הצער הארגון יותר גורם נזק מאשר תועלת,מצידי,וסליחה על הבוטות,שילכו לאלף עזאזל.

ארגון פשוט מביך, כאילו למישהו בהנהלה זה מזיז את קצה הביצה.

פגעו אך ורק במכבי.

ממתי ארגון אוהדים שעושה מחאה פוגע בקבוצה? אף פעם לא ראיתי את אולטראס הפועל או הקופים לא מעודדים. את המחאות תשאירו מחוץ ליציע.

לצערי הארגון הזה 2 רמות מתחת לכל ארגון גדול בארץ, כולל באר שבע ואפילו נתניה וכו.

אפילו ברמת התפאורות. מה שהיה בדרבי פשוט מביך

אתה לא אמיתי. רק לפני שבוע הקופים מחאו ע"י חוסר עידוד. ויש עוד הרבה ארגונים בארץ שמחאו ע"י חוסר עידוד, כולל לה פמיליה ואולטראס הפועל ואפילו הארגון של נתניה.

2 רמות מתחת לכל ארגון גדול בארץ? את התפאורות שהארגון הזה הרים בשנים האחרונות לארגונים האחרים יקח עוד שנים להגיע אליהם. איזה שטויות אתה מדבר, עלוב ומביך. אין לך מושג.

אתה לא אמיתי. רק לפני שבוע הקופים מחאו ע"י חוסר עידוד. ויש עוד הרבה ארגונים בארץ שמחאו ע"י חוסר עידוד, כולל לה פמיליה ואולטראס הפועל ואפילו הארגון של נתניה.

2 רמות מתחת לכל ארגון גדול בארץ? את התפאורות שהארגון הזה הרים בשנים האחרונות לארגונים האחרים יקח עוד שנים להגיע אליהם. איזה שטויות אתה מדבר, עלוב ומביך. אין לך מושג.

אתה צודק, אבל טעות לקחת את הוויכוח הזה לוויכוחים על תפאורות וכו׳.

מי שמכיר את הסיפור מבפנים יודע מצוין שמדובר במהלך של אגו. אוהדים מכרו את מכבי בשביל עבריין אלים, שאין לו מקום במגרש.

האוהדים הללו קיבלו ארוחת צהריים ממכבי ביום שלישי כשסידרו תפאורה במגרש. הם לא צריכים להגיד תודה, אבל היו פה יחסי גומלין ושיתוף פעולה, ואז כשמשהו לא מצא חן בעיניהם, הם שברו את הכלים ועשו מחאה. אוהדים של הזין שלי

Sent from my iPhone using Tapatalk

ההסבר לכשעצמו לא מעניין (לפחות לא אותי). מה שכן מעניין זה הרצון של הארגון כן לשמור על איזשהו מערכת יחסים עם הקהל רחב. לפחות אתמול זה ממש לא היה קיים.

זה אף פעם לא היה קיים כנראה.

אני מניח שכולם זוכרים איך נראה המשחק האחרון בעונת האליפות עם אוסקר, כשכל מה שאני אז ביקשתי מהארגון הוא שיוציא הודעה ויגיד את דעתו בקשר לאירועים. זה כמובן לא קרה אבל אז עוד נתנו להם ימים של חסד כי הם באמת היו ארגון חדש.

מאז תמיד התשובות היו- תגיע לגוש תשאל.

אנחנו פשוט לא מעניינים אותם, אני לא ישבתי אתמול באותו יציע, אבל אנשים שהלכו לשאול ממה שמסתמן פה קיבלו כתף קרה במקרה הטוב. גם יציאה למחאה בלי להודיע מראה כמה איכפת להם. וגם, למה צריך לדבר ב-4 עיניים? אתם אמורים לרצות לשתף פעולה עם כל הקהל.

לעניין כל אלה שאומרים "כפויי טובה תראו איזה עידוד יש בזכות הארגון":

הארגון קיבל מונופול מהקהל להנהיג אותו,וזו הסיבה היחידה שהעידוד תלוי בו, אני בטוח שיש לא מעט אנשים שאם יתנו להם תופים ובמה הם יוכלו לדאוג לעידוד במקום. אם היה פה "שוק חופשי" ולמשל היו תופים ואיש גדר בכל יציע, מחאה של הפנאטיקס כמעט לא היתה מורגשת. אבל היינו שם ואנחנו לא רוצים לחזור לימים של שני ארגונים ומעלה...

וזה האמת סיפור שקרה לי במשחק בפורטו ולדעתי מסמל היטב את היחסים בין הקהל לארגון, רציתי לשתף כבר אז וויתרתי אבל עכשיו הנושא עלה לדיון.

הרחקתי עד פורטוגל כדי לראות את מכבי, נכנסתי ליציע בין הראשונים (עוד לפני הארגון), כשהארגון הגיע להתמקם אחד מחברי הארגון (צעיר ממני בכמה שנים טובות יש לציין), בדיוק ראה אותי עושה סלפי (לא מת על זה גם ככה, פשוט הייתי לבד, מה לעשות).

תגובתו היתה- "סיימת עם הסלפי, חמוד? אתה פה כדי לעודד לא להצטלם" וסינן משהו שלא שמעתי.

עכשיו עזבו את זה שזה היה עוד לפני שהתחיל העידוד ועזבו את זה שאני בין היחידים ברדיוס די גדול ממני שהמשיכו לעודד לאורך כל המשחק. מה הקטע? נגיד ובאתי רק למלא עוד משבצת צהובה ביציע ולצעוק "מכבי" בהתחלה.

איך אפשר לבוא בטענות לאוהד ששם כמה אלפי שקלים כדי לראות את מכבי בחו"ל? זה לא שכמו בארץ אם מישהו ב-11 לא מעודד הוא תופס מקום של אחר שרוצה להיות שם ולעודד ולא יכול!

ומה הקטע הזה של לבוא לאנשים בקהל שאתם לא מכירים ולזרוק הערות כאלה?

אז כן, הוא רק אחד ולא בטוח שהוא מייצג את כלל הארגון, אבל המקרה הזה בין היתר מספר טוב מאוד סיפור היחסים בין הקהל לארגון- תתרמו, תעודדו ויותר מכך סתמו ת'פה אתם לא מעניינים אותנו.

(אגב, למען הסר ספק אני כן בעד להעיר ברוח טובה לאנשים שיושבים ב-11 ומתעסקים בפלאפון במקום לעודד באמצע המשחק, אבל כמו שאמרתי פורטו חוץ ו11 זה לא אותו דבר, ובעיקר יש דרך לעשות את זה).

ודבר אחרון- זכות הקיום שלכם היא קודם מכבי ואח"כ הקהל. נתחיל מזה שמכבי היא ארגון פרטי שיכול פשוט להחליט שאתם לא מוזמנים יותר לאירועים שלו, בטח לא לשמור לכם כרטיסים למשחקי חוץ. ולעניין הקהל הרחב, כמו שהקהל תלוי בכם כדי שיהיה עידוד אפקטיבי, גם אתם תלויים בו.

קרישי אתה.לא מבין שאין מה לעשות אי אפשר להלחם במשטרה או בהנהלה או שנסביר לך עם בדידים נשמה?

לצערנו זה מה יש אי אפשר להפוך תאסור למותר ו28282 מחאות לא ישנו את זה.

די כבר לסנגר די כבר לברבר במוח די למחאות די לשטויות בוא נתחיל להיות כמו שצריך ומה שארגון אוהדים צריך להיות לבוא לעודד נטו לא לחפש בלאגן לא סודות לא שום דבר

שיתרימו כסף זה מבורך שיעשו תפאורות זה מבורך שימציאו שירים וזהו פה נגמר המטרה של ארגון כל דבר מעבר לא מעניין תקהל הרחב להתעסק בו להתערב בו או כל דבר אחר

להילחם במשטרה או בהנהלה על מה? על להכניס ציוד עידוד? על להכניס שלט פריסה? על לבוא לעודד את הקבוצה לפני הדרבי באימון מסכם מבלי שמאבטחים ירביצו לאוהדים? זה מבחינתכם לא מלחמות ששווה להילחם בעדם? אם יותר אנשים היו עוצרים רגע ומצטרפים למחאות האלה ולא מפקירים את הארגון אז בהחלט אפשר היה להילחם. אין אף אחד בארגון שלא היה רוצה פשוט לבוא ולעודד כמו שצריך אבל כל הזמן מכניסים אותם לפינות האלה חלאס אתם מפילים על הארגון דברים שהם לא נכונים.

יגאל אתה מדבר שטויות בערימות.

הארגון עושה למען מכבי רק כשזה מתיישר לפי הרצונות שלו. ברגע שרחמנא ליצלן מנסים לשמור על החוק אז פתאום שוברים את הכלים ולא משחקים.

כמו שאתה טוען שאנחנו לא עושים טובה לארגון,אז גם הארגון לא עושים לנו טובה. יש,או יותר נכון היה,להם מנדט להוביל את הקהל והם השתמשו בו לרעה.

למועדון מכבי ת"א כדורגל יש 22 אליפויות,ובוא אני אספר לך סוד,רובם המכריע ללא ארגוני אוהדים ביציעים.

רוצה לומר: אם צריך מצדי שאסי יעשה קאמבק עם הסוודר והעיקר שלא יהיו את המלחמות האלה יותר כי זה יצא מהתחת ולא בגלל זה יבואו הצלחות מקצועיות.

לשיטתך,אם אוהד לא ישן שבוע בשביל לצבוע דגלים אז הוא יותר טוב ממך וממני.בולשיט.בשבילי שעה עם הילדים שלי יקרה מפז ואתמול הקרבתי לפחות 10 כאלו.

כרגע,עם כל הצער הארגון יותר גורם נזק מאשר תועלת,מצידי,וסליחה על הבוטות,שילכו לאלף עזאזל.

שמע עניתי על כל הדברים בהודאות אחרות. אני בהחלט מעריך שהקרבת שעות מזמנך על חשבון זמן הילדים שלך כדי להגיע לראות את מכבי, עם זאת, בין זה לבין לעשות דברים למען העידוד והתפאורה והשירה אין שום קשר ובזה חברי הארגון עוקפים את כל האוהדים פה וכן זה שווה הערכה, זה שווה את זה שמישהו יבוא ויגיד "וואלה למען מכבי הם עושים הרבה יותר ממני". כמוש אמרתי למעלה אני בטוח שכל אחד מהם היה רוצה שהכל יזרום חלק, לעודד לשיר להביא תפאורות חבל על הזמן. הם לא קמו כדי לעשות בעיות, אולי במקום לחפש אותם כל הזמן תחפשו את מי שגורם להם להגיע למצב הזה. תשאלו שאלות אחרות. אני באמת מקווה וזה ישמע מצחיק שהם כבר יפסיקו להתאמץ, באמת אני לא מבין איך אחרי כל המלחמות נגדם מצד ההנהלה והמשטרה, אחרי הכפיות הטובה מהקהל הרחב הם ממשיכים. במקומם הייתי סוגר את הבאסטה כבר מזמן ושבלומפילד יהפוך לאולם קונצרטים. נראה כמה כיף יהיה אז. יהיה בערך כמו הגועל נפש שהיה אתמול.

להילחם במשטרה או בהנהלה על מה? על להכניס ציוד עידוד? על להכניס שלט פריסה? על לבוא לעודד את הקבוצה לפני הדרבי באימון מסכם מבלי שמאבטחים ירביצו לאוהדים? זה מבחינתכם לא מלחמות ששווה להילחם בעדם? אם יותר אנשים היו עוצרים רגע ומצטרפים למחאות האלה ולא מפקירים את הארגון אז בהחלט אפשר היה להילחם. אין אף אחד בארגון שלא היה רוצה פשוט לבוא ולעודד כמו שצריך אבל כל הזמן מכניסים אותם לפינות האלה חלאס אתם מפילים על הארגון דברים שהם לא נכונים.

שמע עניתי על כל הדברים בהודאות אחרות. אני בהחלט מעריך שהקרבת שעות מזמנך על חשבון זמן הילדים שלך כדי להגיע לראות את מכבי, עם זאת, בין זה לבין לעשות דברים למען העידוד והתפאורה והשירה אין שום קשר ובזה חברי הארגון עוקפים את כל האוהדים פה וכן זה שווה הערכה, זה שווה את זה שמישהו יבוא ויגיד "וואלה למען מכבי הם עושים הרבה יותר ממני". כמוש אמרתי למעלה אני בטוח שכל אחד מהם היה רוצה שהכל יזרום חלק, לעודד לשיר להביא תפאורות חבל על הזמן. הם לא קמו כדי לעשות בעיות, אולי במקום לחפש אותם כל הזמן תחפשו את מי שגורם להם להגיע למצב הזה. תשאלו שאלות אחרות. אני באמת מקווה וזה ישמע מצחיק שהם כבר יפסיקו להתאמץ, באמת אני לא מבין איך אחרי כל המלחמות נגדם מצד ההנהלה והמשטרה, אחרי הכפיות הטובה מהקהל הרחב הם ממשיכים. במקומם הייתי סוגר את הבאסטה כבר מזמן ושבלומפילד יהפוך לאולם קונצרטים. נראה כמה כיף יהיה אז. יהיה בערך כמו הגועל נפש שהיה אתמול.

מי זרק אבוקה??? מרטין ביין?? ג'ורדי???? הם מוכרים את כל האוהדים של מכבי בשביל להגן על עבריין שנתפס מיד אחרי המעשה. תחפש בהיסטוריה מה רשמתי על הארגון. כשהוא מתעסק בעידוד ותפאורה נטו הוא מספר אחד.

אבל אני ,ואני מאמין שעוד הרבה כמותי, מוכן לוותר על כל השואו הזה אם זה בא בעסקת חבילה עם נזק לקבוצה.

במילא ארגונים בארץ לא יכולים להתקיים כמו שהם רוצים(משטרה/הנהלות) אז חוץ מלהתעסק בעידוד אין להם עוד תפקיד כאן..

אני רואה מה שקורה בחיפה בגלל הארגון ועם בניון...עם אוחטראס הפועל שהןא קובע מי המאמן שימונה..ועם הארגון שלנו ושלא נדבר על לה פמיליה..מצטער מאוד המכנה משותף שאני מגיע אליו שעדיף בלי ארגונים בארץ ללא ספק..שזה התחיל בשנות ה2000 זה היה דבר יפה חדשני ומלהיב..היום הארגונים יןתר נזק מאשר תועלת שלא נדבר על מריבות בין אולטראס כזה לאחר שסהכ זה חבל לפגוע סתם ככה באנשים

אז ואללה כן עדיף לחזור לעידוד של נוקיה של יד אליהו של איך שלא תקרא לזה והעיקר שיחסך ממכבי רדיוסים קנסות וכדומה..בסופו של דבר כולנו פה למען מכבי ורק למענה ולא למען שום דבר אחר

במילא ארגונים בארץ לא יכולים להתקיים כמו שהם רוצים(משטרה/הנהלות) אז חוץ מלהתעסק בעידוד אין להם עוד תפקיד כאן..

אני רואה מה שקורה בחיפה בגלל הארגון ועם בניון...עם אוחטראס הפועל שהןא קובע מי המאמן שימונה..ועם הארגון שלנו ושלא נדבר על לה פמיליה..מצטער מאוד המכנה משותף שאני מגיע אליו שעדיף בלי ארגונים בארץ ללא ספק..שזה התחיל בשנות ה2000 זה היה דבר יפה חדשני ומלהיב..היום הארגונים יןתר נזק מאשר תועלת שלא נדבר על מריבות בין אולטראס כזה לאחר שסהכ זה חבל לפגוע סתם ככה באנשים

אז ואללה כן עדיף לחזור לעידוד של נוקיה של יד אליהו של איך שלא תקרא לזה והעיקר שיחסך ממכבי רדיוסים קנסות וכדומה..בסופו של דבר כולנו פה למען מכבי ורק למענה ולא למען שום דבר אחר

אז מה אגיד לך סבבה אין בעיה נבוא לבלומפילד נשב בשקט נראה משחק, פעם בחצי שעה אולי נצעק צהוב עולה או יאלה מכבי. אם זה מה שהקהל הרחב שלנו רוצה אז שזה מה שיהיה.... דווקא ביד אליהו יש הרבה יותר עידוד כיום מבבלומפילד זה מה שהכי הזוי.

טוב אז אחרי שכולנו התאכזבנו מהפנאטיקס וכועסים עליהם מה הלאה? מה עושים בשבת? עידוד לא עידוד?

כמו אתמול.

מעודדים הכי טוב שאפשר ללא הובלה של ארגון (אלא אם כן הם יחזרו...)

כמו אתמול.

מעודדים הכי טוב שאפשר ללא הובלה של ארגון (אלא אם כן הם יחזרו...)

גם אם הם יחזרו אני לא חושב שמישהו יסכים לעודד איתם כרגע הפילוג בין הקהל הרחב לארגון הוא הכי גדול שהיה עד כה והוא מתעצם מרגע לרגע

אז מה אגיד לך סבבה אין בעיה נבוא לבלומפילד נשב בשקט נראה משחק, פעם בחצי שעה אולי נצעק צהוב עולה או יאלה מכבי. אם זה מה שהקהל הרחב שלנו רוצה אז שזה מה שיהיה.... דווקא ביד אליהו יש הרבה יותר עידוד כיום מבבלומפילד זה מה שהכי הזוי.

צודק זה מצער ועדיין עדיף לחיות מכוער מאשר למות יפה

עדיף שהעידוד יהיה לפרקים והעיקר שלא יהיה רדיוסים או קנסות למכבי ואני לא מצליח להבין איך אפשר שלא להסכים עם זה..

טוב אז אחרי שכולנו התאכזבנו מהפנאטיקס וכועסים עליהם מה הלאה? מה עושים בשבת? עידוד לא עידוד?

" תשאל בגוש"

תשמע אתה חייב עזרה.... אתה לא מספיק לענות לכולם

זה ממש לא הזוי.. ביד אליהו עומד ארגון שאכפת לו קודם כל מהקבוצה והתמיכה בה.

זה ממש לא הזוי.. ביד אליהו עומד ארגון שאכפת לו קודם כל מהקבוצה והתמיכה בה.

אם כבר אז ביד אליהו אין ׳בחורים טובים׳ שבתקופות רעות עושים את המוות לארגון. ״תפסיקו לעודד״ וכו׳. אין מה לעשות, ארגון אוהדים בכדורגל חייב להיות מורכב מלא פראיירים. לטוב ולרע

" תשאל בגוש"

תשמע אתה חייב עזרה.... אתה לא מספיק לענות לכולם

תאכלס אין לי באמת כח לענות יותר. אמרתי כל מה שאני חושב שאני צריך להגיד. אני בכלל לא מהארגון ולא קשור אליהם בשום צורה. אבל אני כן בא לכל מוקדמת וכן באתי לפעמים לעזור בתפאורה אני רואה מה האנשים האלה עושים וכמה הם טורחים בגלל זה קשה לי לראות הודעות כאלה כמו היום של אנשים שלא יודעים ולא מבינים על כמה הארגון הזה עובד קשה וכמה פעמים שמים לו מקלות בגלגלים בין אם זה ההנהלה או המשטרה (בחסות ההנהלה כמובן). אז זהו יאלה תמשיכו בדיון לבד אני פרשתי.

כמו שאתה מובך גם אני מובך על זה שאני צריך לנהל על זה דיון עם אוהדים שלנו שככה פוגעים ויורדים ומשמיצים את הארגון שלנו שעשה עושה ועוד יעשה רבות למען מכבי ולמען הקבוצה. אי אפשר להתכחש לדברים שהם המצאות עורבא פרח. כך שכמו שהטיעונים שלי אולי מביכים אותך, הטיעונים שלך מביכים אותי אפילו יותר. אין לך ושכמותך שום טיפה של הערכה, או אפילו זיכרון, או אולי אפילו ידע כמה האנשים האלה מטרתם לעשות למען מכבי, כמה הם סובלים מהמשטרה מהההנהלות השונות רק כדי שיוכלו להכניס ציוד עידוד ולדחוף את מכבי לניצחון. פשוט חבורה של כפויי טובה מגעילים זה מה שאתם.

בוא אני אסביר לך משהו (ולעוד כמה שכנראה עוד לא הבינו ולא נפל להם האסימון)

אנחנו לא כפויי טובה - כי הארגון מעולם לא עשה לי שום טובה.

אף אחד לא עושה לי טובה שהוא עובד שבוע על תפאורה לדרבי - כי גם אם זה נחמד, זה לא באמת ישנה לאף אחד אם מחר לא תהיה תפאורה (אולי לכמה ילדים שחיים בסרט שיעבור להם עם הזמן)

לא מעניין אותי תפאורות ולא מעניין אותי דגלים - אמרתי, זה נחמד בעין ועושה צבעוני ואם יש ארגון טוב אז למה לא..., אבל זה בטח לא חשוב לי והאמת ? ...גם לא ממש לקבוצה.

השחקנים צריכים עידוד והם יקבלו אותו בדרך כזאת או אחרת. (כנראה אחרת..) זה הכל וכך היה תמיד. הרבה לפני שהיו ארגונים וגם במקומות שאין ארגונים יש והיה עידוד..

כככה שטובה ? למי ? מה הטובה ? מי ביקש אותה ? מי צריך אותה ?

די לכתוב קלישאות ריקות מתוכן.

בחיים לא עשו לי שום טובה ולא עשו בשבילי כלום. כפוי טובה אני בטח לא.

אם אי פעם תרמתי שקל לארגון הזה אז כפיות הטובה היא אם כבר כלפיי. כי הוא לא עשה את מה שהוא ביקש טובה ממני לעשות.

אבל כרגיל, ססמאות בשקל תשעים שאין מאחוריהן כלום. לא מחשבה, לא היגיון ולא אמת. זה הארגון וזה תומכיו ביציע כנראה.

מדהים איזה הרס עצמי יש בקהל שלנו ולא ,אני לא מדבר על הארגון.

אין שום קשר בין האבוקות בדרבי למחאה אז בחייאת תחשבו פעמיים לפני שאתם מוצאים כ"כ הרבה ערס.
מאמין שהארגון יעלה הודעה בנוגע למהלך שלהם ורק אז באמת יהיה ראוי לשפוט .

תאכלס אין לי באמת כח לענות יותר. אמרתי כל מה שאני חושב שאני צריך להגיד. אני בכלל לא מהארגון ולא קשור אליהם בשום צורה. אבל אני כן בא לכל מוקדמת וכן באתי לפעמים לעזור בתפאורה אני רואה מה האנשים האלה עושים וכמה הם טורחים בגלל זה קשה לי לראות הודעות כאלה כמו היום של אנשים שלא יודעים ולא מבינים על כמה הארגון הזה עובד קשה וכמה פעמים שמים לו מקלות בגלגלים בין אם זה ההנהלה או המשטרה (בחסות ההנהלה כמובן). אז זהו יאלה תמשיכו בדיון לבד אני פרשתי.

קיצר, אתה קשור אחושרמוטה לארגון, אתה מכיר שם את כולם, ואני אפילו יהמר להגיד שגם נכנסת לכמה משחקים כאלו ואחרים ללא כרטיס בזכותם.

וגם אם תגיד שלא, אני כנראה לא יאמין לך.

אז חבל שלא כתבת את זה בהתחלה.

כי אני חבר, בא ממקום הרבה יותר נקי ואמיתי ממך. לא שהייתי צריך את הוידוי הזה שלך בשביל להבין את זה.

אז אני מבין למה אתה יוצא כפוי טובה כלפי הארגון אם תבקר אותו. אני בטח לא יוצא כפוי טובה, כי מעולם לא ביקשתי כלום ולא קיבלתי כלום.

וכמו שאמרתי, בוא נמשיך לתת לאנשים לשפוט מי צודק.

מדהים איזה הרס עצמי יש בקהל שלנו ולא ,אני לא מדבר על הארגון.

אין שום קשר בין האבוקות בדרבי למחאה אז בחייאת תחשבו פעמיים לפני שאתם מוצאים כ"כ הרבה ערס.

מאמין שהארגון יעלה הודעה בנוגע למהלך שלהם ורק אז באמת יהיה ראוי לשפוט .

זה כבר לא באמת משנה. יוצאים למחאה בלי להגיד על מה ומי. אח"כ עוד יבקשו תמיכה רטרואקטיבית. ביצים שלי.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.