Jump to content

לקראת: מכבי - פורטו

בוזגלו

Recommended Posts

דסה, נוסא ראדו יעדרו כמעט בוודאות

יצחקי כנ"ל, בטוח לא יפתח..

קיצר, עזבו את זה. רק צריך לשים גול. זה משחק לא חשוב - לא נעפיל כבר מהמקום השלישי ח'ברה..

מה שחשוב זה לצלוח את נתניה ושכולם (חוץ מראדו) יחזרו אחריי הפגרה

משחק חשוב, יש אפשרות לצבור נק' דירוג.

חבר כדי להגיע להיות באזל אתה צריך לקבל כאפות בצמפיונס..אתה לא תקום ביום בהיר ותיהיה כמוהם...תצטרך.להתחשל ולקבל בראש ורק אז להתיישר...אז זה הזמן לקבל בראש ולדעת לקחת אליפות בארץ ולנסות שוב להעפיל לצמפיונס

כולכם פה בדכאון מכל הפסד בצמפיונס אני רואה תגובות כמו למה עלינו..מפעל מיותר..שיגמר הסבל הזה..סה תגובות לא אמיתיות טוב מאוד שעלינו זה המחיר של ההתחשלות ונרוויח מהניסיון הזה לעתיד

בדיוק ככה,אני שמח שאנחנו במפעל מהסיבות שמניתי אבל וזה אבל גדול, אני לא באבל על כל הפסד,ובעיקר מגיע עם חיוך לכל משחק וכך גם הולך בסיומו ולא משנה התוצאה

עדין המפעל הזה בעדיפות מישנית בעניי

באזל לא ניהיה די עם ההשואה המפגרת הזאת...באזל הגיעה לחצי גמר אירופאית רבע גמר צמפיונס ושמינית גמר כשבדרך היא מדיחה קבוצות כמו יונייטד טוטנהם וליברפול..זה תוצאות שמכבי לא תגיע עוד 100102272 שנה בגלל הגבלת זרים ובגלל הפרשי תקציב ושחקנים שמגיעים לקבוצה..סאלח נמכר ב12 מיליון אם אני לא טועה איפה אנחנו איפה הם בכלל בסקאלה?

תן לי להיות בטה בוריסוב קבוצה שמגיעה פעם ב3 שנים לצמפיונס וכשמגיעה מנצחת בבתים את באיירן ואת רומא..זה המודל בטח ובטח לא באזל

באזל לא ניהיה די עם ההשואה המפגרת הזאת...באזל הגיעה לחצי גמר אירופאית רבע גמר צמפיונס ושמינית גמר כשבדרך היא מדיחה קבוצות כמו יונייטד טוטנהם וליברפול..זה תוצאות שמכבי לא תגיע עוד 100102272 שנה בגלל הגבלת זרים ובגלל הפרשי תקציב ושחקנים שמגיעים לקבוצה..סאלח נמכר ב12 מיליון אם אני לא טועה איפה אנחנו איפה הם בכלל בסקאלה?

תן לי להיות בטה בוריסוב קבוצה שמגיעה פעם ב3 שנים לצמפיונס וכשמגיעה מנצחת בבתים את באיירן ואת רומא..זה המודל בטח ובטח לא באזל

ותרשום - השנה מגיעה לגמר אירופאית ומוכרת את אמבולו ביותר.

תכלס אין לנו בכלל סיכוי להיות באזל בעתיד הקרוב כי עדיין זו אלופת שוויץ,עם שחקנים שוויצרים, שהם בהרבה יותר טובים מישראל.

בשביל להיות באזל לא מספיק כסף,צריך לשנות את כל תרבות הכדורגל בארץ ואת זה מכבי לבד לא יכולה לעשות.

אבל גם כדי להיות באטה,קודם כל אתה תהיה חייב להגדיל את מכסת הזרים, כי עם רוב מוחלט של ישראלים אתה לא תנצח את באיירן גם בטעות..

משחק שתוצאה טובה בנוסף ליכולת טובה תתן הרבה אנרגיות ורעב לקבוצה הזו שעוד רגע מקיאה מרוב שובע

ראיקוביץ

בן הרוש - קרלוס - בן חיים - טיבי

אזולאי - אלברמן - פרץ

ריקן בן חיים

זהבי

תכלס אין לנו בכלל סיכוי להיות באזל בעתיד הקרוב כי עדיין זו אלופת שוויץ,עם שחקנים שוויצרים, שהם בהרבה יותר טובים מישראל.

בשביל להיות באזל לא מספיק כסף,צריך לשנות את כל תרבות הכדורגל בארץ ואת זה מכבי לבד לא יכולה לעשות.

אבל גם כדי להיות באטה,קודם כל אתה תהיה חייב להגדיל את מכסת הזרים, כי עם רוב מוחלט של ישראלים אתה לא תנצח את באיירן גם בטעות..

מסכים לגמרי אחי במיוחד עם השורה האחרונה חייב לשנות פה תשיטה הביזיונית של הזרים אין משחקים פה בכלל

אמרו נוסא יהיה בסגל,אני אופטימי.

אני מעדיף שהוא לא ישחק השבוע וישחק במשחק החוץ הבא בליגה או אחרי פגרת פלייאוף הנבחרות. שינוח כמה שצריך ויחזור כמו שצריך. אני עדיין מוטרד מהפציעה המסתורית שלו.

זה פשוט לא נכון.

לבאטה יש חמישה זרים בסגל, רובם בקושי משחקים. למעשה, התפוקה שמכבי מקבלת מהזרים שלה אולי אפילו גבוהה יותר.

בנוסף, השחקן הבלארוסי הממוצע לא טוב מהישראלי, יש שיגידו אפילו פחות טוב.

מכבי, גם בתקציב הנוכחי שלה, ובהתחשב בהיצע שיש כרגע בשוק הישראלי, יכולה תאורטית לבנות קבוצה טובה יותר משמעותית מזו שיש כרגע.

זה לא פשוט מן הסתם, לכן זה גם לא קרה, אבל לזרוק את הכל על אותה מכסת זרים זה קצת אנדראצ׳יברי.

זה פשוט לא נכון.

לבאטה יש חמישה זרים בסגל, רובם בקושי משחקים. למעשה, התפוקה שמכבי מקבלת מהזרים שלה אולי אפילו גבוהה יותר.

מכבי, גם בתקציב הנוכחי שלה, ובהתחשב בהיצע שיש כרגע בשוק הישראלי, יכולה תאורטית לבנות קבוצה טובה יותר משמעותית מזו שיש כרגע.

זה לא פשוט מן הסתם, לכן זה גם לא קרה, אבל לזרוק את הכל על אותה מכסת זרים זה קצת אנדראצ׳יברי.

לא יודע.. נשמע מוזר תאמת שקבוצה בלי זרים בקושי, שבנויה על שחקנים בלארוסים שהם למטה בשרשרת המזון, מעפילה כמעט כל שנה לליגת האלופות.

לא עקבתי אחריהם תאמת, אבל צריך לבדוק גם על פעמים קודמות שהם עלו ,לראות איזה שחקנים היו להם אז וכמה זרים.

לא יתכן שיש להם כל כך הרבה מזל..

זה פשוט לא נכון.

:o

פעם ראשונה שהורדת ליגה באירופה מתחת לליגה הישראלית.

ריגשת.

למה מי זו באטה למה בחיים שלך ראית משחק שלה.

טוב אז בשביל להיות זגרב צריך להגדיל את מכסת הזרים ל23. הנה אני גם יודע לזרוק דברים.

one - השופט בין מכבי ת"א לפורטו הודיע: אני פורש

פחות מיממה לפני המפגש בסמי עופר, הנסן, הודיע כי הוא 'תולה את הנעליים' לטובת עסקיו האישיים. באופ"א הצליחו לגייס במהרה צוות שופטים יווני

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.