Jump to content

אבוקה בדרבי

Recommended Posts

גם רימון עשן יכול להיות מסוכן ולגרום נזק מה הקשר חחח

עצוב שהקהל שלנו הופך להיכל נוקיה בראש

אתה כנראה מתגעגע לימים שישבנו (יותר נכון, עמדנו) מאחורי גדרות ועל יציעי בטונדה כמו קופים בכלוב.

עולם הכדורגל התקדם מאז, אבל אתה בוחר לחזור לתקופת האבן, תרתי משמע. תשאיר את עניין הקופים לכימיקלים. הקהל שלנו יודע לתת תצוגות עידוד גם בלי פירוטכניקה. במיוחד כשהקבוצה נענשת על זה.

קראתי כמה פעמים את מה שכתבת ולא הצלחתי להבין את הקשר בין פירוטכניקה ללשבת מאחורי גדרות כמו קופים בכלובים

מאחד שלא נותנים לו לזרוק אבוקות ומקשר את זה להתנהגות בתיאטרון, הייתי מצפה שתבין. אבל, תקופת האבן...אני שוכח. אני אסביר לאט.

פעם בכדי למנוע מאוהדים להתפרץ למגרש ולזרוק לשם חפצים שמו גדרות. בסופו של דבר הבינו שכשמתייחסים לאוהדים כמו אל חיות הם גם מתנהגים ככה. אחרי כמה אנשים שנמעכו למוות בכל מיני מקומות בעולם הפסיקו לאט לאט עם המנהג המגונה הזה ומצד שני הזהירו אנשים לא לעשות את אותם דברים שהגדרות נועדו למנוע (לזרוק חפצים ואוהדים למגרש, בגדול), כי הם והקבוצות ייענשו.

זה תהליך שהראה על התבגרות משני הצדדים, בדיוק כמו עם התפתחות של ילדים. כשיש לך תינוק, אתה שם לו מחסום שלא יירד במדרגות. כשהוא גדל ומתחיל להבין דברים אתה פשוט אומר לו שאסור.

למרבה הצער, יש עדיין אנשים שמעדיפים להיות תינוקות ולעשות מה שהם רוצים, למרות שזה אסור. הכי אבסורד זה שמה שהם עושים זה לפגוע בקבוצה שאותה, לכאורה, הם אוהבים.

הסברתי את זה מקודם ואני חוזר על ההסבר עכשיו - אלו אנשים ששמים את טובתם האישית (וואו, אבוקה...מגניב) לפני טובת הקבוצה (רדיוסים, בזבוז זמן בבתי הדין, הוצאת משאבים על אכיפת משמעת), הבעלים (סכומים שאותם אנשים בחיים לא ירוויחו הוא נאלץ לשלם בקנסות) ואוהדים (חנק, סכנה, נסיעות מתישות לנתניה). אותם אנשים תקועים התפתחותית (מנטאלית) בשלב הזה שעדיין היינו בתוך כלובים, כי אין שום הסבר אחר ללמה הם ממשיכים להתנהג כמו תינוקות מגודלים.

שומע שבלול תחסוך תהתנשאויות שלך..לגבי האבוקות

אבוקות היו וימשיכו להיות בכדורגל...זה מוסיף צבע ואווירה, מה שאני אומר שחבל מאוד שמתייחסים לזה כאילו זה קאסמים או פאג'ר 5...

אבוקות היו וימשיכו להיות בכדורגל...זה מוסיף צבע ואווירה, מה שאני אומר שחבל מאוד שמתייחסים לזה כאילו זה קאסמים או פאג'ר 5...

לא קסאמים ולא ממש מסוכן, אבל כן פוגע בקבוצה באוהדים ומרגיז מאוד את הבעלים כי זה לוקח לו מהכיס מאות אלפי שקלים בשנה.

אני די בטוח שאם מי שפותח אבוקה היה משלם 10% "דמי סולידריות" עם מיץ' לא היו יותר אבוקות.

מה זאת אומרת ״היו וימשיכו״?! זו אקסיומה? יש חוק של פיפ״א שלא ניתן לערעור?

הרי יום אחד ישימו לזה סוף, כשהאוהדים יהיו מורחקים לכמה שנים ויאכפו את זה או שיתחילו לתבוע אותם אישית (כמו שציין הצבר) על הסכומים האסטרונומיים שמשלמות הקבוצות.

אז פתאום זה לא יהיה כל כך משעשע וימצאו דרכים יצירתיות (וחוקיות!) להלהיב את הקהל.

בינתיים הנזק שנגרם גדול בהרבה מהתועלת, שגם היא מוטלת בספק.

וחוץ מלספק תירוצים (ככה היה תמיד) ולתקוף אותי ברמה האישית (אתה מתנשא) עוד לא שמעתי טיעון אחד הגיוני בעד.

אתה כנראה מתגעגע לימים שישבנו (יותר נכון, עמדנו) מאחורי גדרות ועל יציעי בטונדה כמו קופים בכלוב.

עולם הכדורגל התקדם מאז, אבל אתה בוחר לחזור לתקופת האבן, תרתי משמע. תשאיר את עניין הקופים לכימיקלים. הקהל שלנו יודע לתת תצוגות עידוד גם בלי פירוטכניקה. במיוחד כשהקבוצה נענשת על זה.

התקדם ים

https://www.youtube.com/watch?v=eHNfjcQkQdY

אוקיי, בוא נצא מנקודת הנחה שזה חוקי שם... אוקיי? פה זה א-ס-ו-ר!!!!! (במין מבטא של אוטיסט כדי שאולי עוד אנשים יבינו...)

עכשיו עברה בי המחשבה שוואלה במקרה באמת במקרה בא לי להביא את הילדה שלי בת השנה למגרש, לראות את אהבת חיי... ואני יושב ב11, מעניין מה היה קורה לה אם היו שם אבוקות ורימוני עשן... רק מהמחשבה הזאת אני חושב שמישהו היה שם מתאשפז ממה שהייתי עושה לו.

אוקיי, בוא נצא מנקודת הנחה שזה חוקי שם... אוקיי? פה זה א-ס-ו-ר!!!!! (במין מבטא של אוטיסט כדי שאולי עוד אנשים יבינו...)

עכשיו עברה בי המחשבה שוואלה במקרה באמת במקרה בא לי להביא את הילדה שלי בת השנה למגרש, לראות את אהבת חיי... ואני יושב ב11, מעניין מה היה קורה לה אם היו שם אבוקות ורימוני עשן... רק מהמחשבה הזאת אני חושב שמישהו היה שם מתאשפז ממה שהייתי עושה לו.

גם שוטר, גם אלים וגם מאיים באוויר?

לא היית נוגע באף אחד בשער 11, אז תפסיק לעשות פה פוזות בפורום כאילו אתה איזה משהו ולך תחפש מישהו שלא עשה כלום לזרוק לכלא בהתנדבות

ילד טמבל

מה זאת אומרת ״היו וימשיכו״?! זו אקסיומה? יש חוק של פיפ״א שלא ניתן לערעור?

הרי יום אחד ישימו לזה סוף, כשהאוהדים יהיו מורחקים לכמה שנים ויאכפו את זה או שיתחילו לתבוע אותם אישית (כמו שציין הצבר) על הסכומים האסטרונומיים שמשלמות הקבוצות.

אז פתאום זה לא יהיה כל כך משעשע וימצאו דרכים יצירתיות (וחוקיות!) להלהיב את הקהל.

בינתיים הנזק שנגרם גדול בהרבה מהתועלת, שגם היא מוטלת בספק.

וחוץ מלספק תירוצים (ככה היה תמיד) ולתקוף אותי ברמה האישית (אתה מתנשא) עוד לא שמעתי טיעון אחד הגיוני בעד.

----------------

אתה רציני שאמרת עכשיו שתקפתי אותך אישית? :blink:

לגבי טיעון הגיוני..לדעתי ולדעת המון אבוקות ורימוני עשן מוסיפים מאוד לאווירה וזה עצוב שבארץ מתייחסים לזה כמשהו בזוי שצריך להעלים...כמעט בכל אירופה מדליקים פירו בכמות פסיכית ולא קורה שם שום דבר... מה שכן אני יכול להסכים שזריקת אבוקות ורימוני עשן למגרש עצמו זה מעשה לא הכי חכם ואפשר לוותר על זה למרות שלדעתי גם זה במקרים מסוימים יכול להיות בסדר שזה לא מכוון לפגוע באנשים..

אגב לגבי התאטרון וכו...מה תגיד על החוקים של איסור פיצוח גרעינים ועישון במגרש ? ואני נגד זה למרות שאני לא מעשן וסובל מהעשן של הסיגריות

אני אחדד, זה לא חוקי גם שם.

אל תצא מנקודות הנחה.

ובתור שוטר חשבתי שאתה יודע שלאיים זה לא ממש חוקי

בחברה אוטופית או לפחות מתוקנת היו ממסדים את הפירו, שער 10-11 למטה עם אוהדים שעברו הכשרה ועם אישור כיבוי אש ונהלים לגבי סוג וכמות, התראה בכריזה שהולך להתבצע מופע פירו ואמצעי בטיחות כמו דליי מתכת עם חול ( ראה ערך נורבגיה) זה לא חוקי אבל זה לא אומר שזה צודק, עד לפני כמה שנים להתאבד לא היה חוקי בארץ( אבסורדי ברמת האסי דומב) קנאביס לא חוקי( למרות שחצי מדינה מעשנת כולל חכי״ם) ואלכוהול וסיגריות כן למרות שהם הרבה יותר מסוכנים לאלימות ומוות. אנשים מסמסים בנהיגה(50% מהתאונות נגרמות עקב כך) לא חוקי נכון, אבל הם לא נחשבים ביריונים על פי התפיסה, בטח שאוהד אולטרא נחשב לפראי, לא מחונך, אלים וביריון.

בכל אירופה כמעט זה לא חוקי אבל זה מקובל, איך פעם אחר פעם הם מדליקים, רק פה זה נחשב לחוליגניזם אלים בתקשורת כמו ״ בדקה ה5 נזרקו חזיזים, זה יפה לעין אבל מאוד מסוכן, די לאלימות״ וסוסים דוהרים להמון זה לא מסוכן? הקנסות לקבוצה והתקנון המיושן של ההתאחדות הם חלמאות לשמה, שלא נדבר על רדיוסים שזה אחת העוולות הכי גדולות בכדורגל שלנו ויש הרבה, לא ראיתי אף פעם את פאוק משחקת באתונה או רפיד משחקת בזלצבורג בגלל התפרעות אוהדים.

כן לפירו, כן למיסוד( חלומות באספמיה) לא לזרוק לכר הדשא( טמטום), ככל שידליקו יותר יראו ששום נזק לא קורה אז אמנם זה ישאר לא חוקי אבל לפחות יבינו שזה נטו לצבע ולאווירה ולא לבצע אירוע פח״ע.

לא יודע אם זה טוב להדליק אך ורק בגלל המערכת האטומה שגורמת לכך שמיץ׳ היקר משלם משכורות בהתאחדות אבל זה בטח שצודק. ראשי קבוצות עם תיקים פליליים, יו״ר התאחדות לשעבר הוא אלים ושכונתי, שוטרים אונסים, חכים, שרים, ראשי ממשלה אונסים, נשיא- גונבים, מעלימים, משחדים והאוהד הקטן הוא האלים והברברי.

שומע רגע מי מביא ילדה בת שנה למגרש? ועוד לשער 11?

אם אתה מביא ילדה בגיל הזה למגרש בכלל אז תזדיין זו בעיה שלך.

דוגמא מפגרת.

שומע רגע מי מביא ילדה בת שנה למגרש? ועוד לשער 11?

אם אתה מביא ילדה בגיל הזה למגרש בכלל אז תזדיין זו בעיה שלך.

דוגמא מפגרת.

ואני שואל, למה לא?

שער 11 זה לא שטח אש בקונייטרה תקן אותי אם אני טועה.

זה לא שטח אש ולא נעליים אבל זה לא מקום אולטימטבי לילדה בת שנה שנתיים או 3..קללות צעקות דחיפות יריקות לחצים.לא נתקלתי בילדה או ילד בגילאים מתחת ל9-10 בשער 11 (אגב זה לא משנה גם אם זה שער 7 או 13 גם שם לא מחלקים מחמאות)

מזכיר לי את הסיפור בחודש שעבר של האישה שהביאה את התינוקת שלה בת השנה לסרט בקולנוע, ונדהמה שדורשים ממנה לשלם על כרטיס נוסף

כשכל בן אדם עם קצת שכל יודע שלא מביאים תינוק בן שנה לאולם קולנוע, ובאותה מידה גם לא למשחק כדורגל, בטח לא ביציע המעודד.

ואני שואל, למה לא?

שער 11 זה לא שטח אש בקונייטרה תקן אותי אם אני טועה.

אני רחוק מלהיות חסידי הפירו וכו' וכו', אבל בחייאת. להביא תינוק/ת לשער 11? אולי גם תביא תינוק/ת לפאב רועש? זה לא מקום שמתאים לילדים בגילאים הללו. מה זה, טיפת חלב?

אני רחוק מלהיות חסידי הפירו וכו' וכו', אבל בחייאת. להביא תינוק/ת לשער 11? אולי גם תביא תינוק/ת לפאב רועש? זה לא מקום שמתאים לילדים בגילאים הללו. מה זה, טיפת חלב?

שנה? לא נראה לי אבל לי יש ילד בן 7 שמגיל 4 מגיע למשחקים,אני יושב בשער 8 ועד היום אני בוחר בפינצטה את המשחקים שהוא יכול ללכת.

פירו,קללות,אלימות וכו

כל הויכוח פה מיותר: אבוקה,מצית,גזענות וכל מה שאסור חלק/הרוב בארגון משתתף/מתעלם מלגנות

אז מה הארגון מצפה?? לזר פרחים על קללות לראדי? ,פאקט סיגריות על השלכת מצתים?? או מדליה על פירו ביציע?? (כן זה יפה ונותן אוירה אבל אסור ומביא קנסות כבדים ורדיוסים)

אבל מה שהכי מרשים זה שהם שרים: "הכל בשביל מכבי לעולם לא תצעדי לבד.."

אה עד שזה מגיע לאחד הטמבלים בארגון....

שנה? לא נראה לי אבל לי יש ילד בן 7 שמגיל 4 מגיע למשחקים,אני יושב בשער 8 ועד היום אני בוחר בפינצטה את המשחקים שהוא יכול ללכת.

פירו,קללות,אלימות וכו

כל הויכוח פה מיותר: אבוקה,מצית,גזענות וכל מה שאסור חלק/הרוב בארגון משתתף/מתעלם מלגנות

אז מה הארגון מצפה?? לזר פרחים על קללות לראדי? ,פאקט סיגריות על השלכת מצתים?? או מדליה על פירו ביציע?? (כן זה יפה ונותן אוירה אבל אסור ומביא קנסות כבדים ורדיוסים)

אבל מה שהכי מרשים זה שהם שרים: "הכל בשביל מכבי לעולם לא תצעדי לבד.."

אה עד שזה מגיע לאחד הטמבלים בארגון....