Jump to content

מיטרוביץ בדרבי

idan12

Recommended Posts

אנשים פה מגזימים בתגובות עליו בגללש הוא זר,

גם במשחק חלש שלו הוא עדיין נתן 3 כדורים לגול.

הוא עדיין הרבה יותר טוב מדור פרץ

גם אני לא הייתי ממשיך איתו בתור זר אבל התגובות פה מוגזמות

הוא לא שווה מקום של ישראלי אז של זר?

אני בטוח שהתגובות על ורמוט היו שונות אם הוא היה זר שנקנה ב700 אלף יורו

אז כן לניקולה יש מקום בקבוצה אם לא היה את המגבלה של הזרים

הוא לעומת ורמוט מנפק מספרים

אנשים פה מגזימים בתגובות עליו בגללש הוא זר,

גם במשחק חלש שלו הוא עדיין נתן 3 כדורים לגול.

הוא עדיין הרבה יותר טוב מדור פרץ

גם אני לא הייתי ממשיך איתו בתור זר אבל התגובות פה מוגזמו

מסכים איתך לגמרי. כל משחק לפחות כדור אחד לגול, מה שדור פרץ ואלברמן לא יכולים, אולי אזולאי אבל אני בספק. באמת שלא מתייחס אתמול לקרן, טקטית הוא היה נהדר. הוא ודור פרץ היו האחראיים הבלעדיים לעובדה שלקס ופנטילי לא הצליחו לדחוף קדימה. עוד כמה אספקטים שלא מזכירים: יש זרים שמתחברים לקבוצה החל מהמשחק הראשון ואולי עוד בביקורת דרכונים בנתב"ג, מיטרוביץ הוא דוגמה מצויינת כמו גם גארסיה. מקווה שאף אחד כאן לא מאמין לסאגה שהייתה בקיץ עם ב"ש. נכון חלק מהדברים נכונים, אשתו פחדה, אולם מקצועית/כלכלית הוא ממש לא חשב לעזוב ועם כל זאת אני מסכים עם מי שטוען שניתן למצוא זר איכותי יותר. אולי הסוף נשמע כסתירה לדבריי, אבל ממש לא, שוב אחדד: הוא זר נפלא ויציב בטח לליגה, אם תהיה אופציה להביא משהו טוב יותר, כמובן שאני בעד.

אני די חצוי בהרגשה שלי לגביו. מצד אחד כולם רוצים את הרגעים האלה שהוא מוסר כדור לשטח מת ויוצא מזה משהו. ומצד שני, הוא כל כך לא אנרגטי וכמעט ולא מחלץ כדורים בכלל או תורם למשחק ההגנה.

מה שנכון מאוד לגבי העונה של פאקו מסתמן כנכון מאוד העונה. שלישיית הקישור באמצע היא תמיד:

1. אחד שתפקידו להיות סביב עיגול האמצע ובעיקר להרוס לקבוצה היריבה - בדרך כלל אלברמן.

2. אחד בעל כניסות עומק שמתופקד טיפה קדימה יותר - פרץ/נוסא

3. אחד שמוסר לשטח קדימה - מיטרוביץ'

ראדי (כן, ראדי) היה יותר בתפקיד של מיטרוביץ' בעונה של אוסקר (מי זוכר) ואצל סוזה הלך לאיבוד כשנתנו לו לשחק קדימה יותר. ייתכן ובכלל העונה אצל אוסקר היתה השונה והוא היה בשיא אבל גם אצל סוזה, וגם אצל פאקו, הוא לא חזר לעמדה שמיטרוביץ' תפס.

לאלברמן אין חליף במכבי הנוכחית. נוסא יותר יעיל ויותר פיזי מפרץ שעשה התקדמות אדירה.

רק מיטרוביץ', נשאר מי שהיה. לא עוזר מספיק להגנה ולפעמים מנסה מהר מידי את כדורי העומק האלה שיום אחד לא מצליחים ויום אחר גם לא. כשזה מצליח, מספרים עד כמה הוא אדיר. לצערי, בסגל הזה, הוא כנראה הכי מתאים לבלטה הזו. לגבי אזולאי - הלוואי והוא מסוגל לנהל את המשחק יותר טוב ולתרום להגנה יותר.

מה שכן, התהיה הרגילה שלי בעניין הזה - אם מיטרוביץ' כל כך לא הגנתי, למה לא להכניס לשם את ורמוט, את מיכה והמוח לאגפים ואת זהבי לחוד וככה לקבל קצת יותר מחץ?

לא מאמין שמשווים פה את פרץ למיטרוביץ׳, אין לכם מושג.

גם בלי להבקיע/לבשל/לשים עצמי מהחצי רואים שפרץ זו רמה אחרת של שחקן. מקילומטר!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

מה שכן, התהיה הרגילה שלי בעניין הזה - אם מיטרוביץ' כל כך לא הגנתי, למה לא להכניס לשם את ורמוט, את מיכה והמוח לאגפים ואת זהבי לחוד וככה לקבל קצת יותר מחץ?

אני מסכים ששווה לנסות את זה (כתבתי את זה גם בנושא של ורמוט), אבל לא אופתע אם יתברר לנו שמיטרוביץ' טוב מורמוט בעמדה הזאת. לאזולאי מגיע לדעתי צ'אנס בשלב הזה.

החלום הרטוב היה להביא את וואקמה לשם. עולה על מיטרוביץ' ביכולת המסירה, מכדרר לא פחות טוב מורמוט אבל גם פיזי ובעל קבלת החלטות נדירה.