Jump to content

שלומי אזולאי

antonio_margheriti2

Recommended Posts

לא שיש הצדקה לבוררות, אבל לדעתי ההתעקשות פה ממש מיותרת.

כמו שאפשר לראות במכבי חיפה, משחקי הכח והדווקא רק עושים נזק.

המועדון שלנו יותר מהכל צריך שקט וחבל להרוס אותו בגלל השטות הזאת.

מחכה לראות כמה הבורר יקבע על שחקן שמקבל מעל 300 אלף יורו שכר ועלה רק לפני שנה 750 אלף יורו בערך(רשמית, בתאכלס הרבה פחות)

כשדיברו על אצילי אמרו שהסכום הנמוך שנקבע הוא נגזרת ברורה של השכר שאצילי קיבל בבית"ר, הבורר אמור לבדוק בכמה הקבוצה שלו מעריכה אותו לפי הרמת שכר שהוא מרוויח וזה שאצילי עושה פחות ממאה אלף דולר לעונה בבית"ר הוביל את הבורר למצב של אין ברירה בתג המחיר.

בקיצור גלשתי, מעניין מי ישלם לנו את ה 2 מיליון יורו בערך שהבורר יקבע על אזולאי :)

אין פה מישהו שאני מגדיר אמין דתי קרוב משפחה עובד בנתבג או מבלה בשלוותא. אבל חבר שלו שאני מכיר אומר שהוא לא כזה סובל במכבי והכל זיוני שכל של כתבי חצר בחיפה. לשאלה למה הוא פשוט לא אומר את זה ענה שאסור לו להתראיין. לשאלה למה שיחק כמו זין רופס אמר שככה משחק שחקן שכל העונה לא בסגל ומוקפץ להרכב בשוקו..

זה בנאדם שאני בקושי מכיר אבל למי אכפת לשתף

תסלח לי אבל זה די בולשיט

אסור להתראיין? לא ביקשתי שיעלה לדבר ברדיו ב 103. הוא יכול לפרסם הודעה בפייסבוק/טוויטר/אינסטגרם/וואטאבר ולומר שטוב לו כאן ושהפרסומים בנוגע אליו שגויים

יכול להיות שזה יהיה חרטא, אבל לפחות יראה שהוא עושה משהו. השתיקה שלו (לצורך העניין, בהנחה שאנחנו מפילים את זה על הסוכן או כתבים חיפאים ולא עליו) די רועמת לדעתי.

בהנחה שלא מדובר בהמצאה תקשורתית, לא ברור לי מה הוא רוצה לטעון בבוררות.

לא הלנו לו את השכר, לא מנענו ממנו להתאמן ואפילו לא הורדנו אותו להתאמן עם הנוער.

הוא לא משחק אך ורק בשל סיבות מקצועיות.

זה שהיה סיכום עם חיפה וחזרנו ממנו זה זכותנו המלאה - לא רצינו לגרום לו עוול, מדובר בעסקה לא כדאית מבחינה כלכלית עבור המועדון.

הוא לא בשנה האחרונה לחוזה

השכר שלו גבוה פי כמה משל אצילי

נקנה לפני שנה בסכום גבוה פי 2 ממה שמוכנים לשלם עליו

*למה יילוהל לא לוקח אחריות על הסיפור הזה?

אזולאי מתכנן על הבוררות הזאת כנראה לא מהיום, מהמכתב לגולדהאר ש"דלף" לתקשורת וכל הקמפיין התקשורתי לאחרונה.

מכבי לא עשתה לו כלום ולא הפרה פסיק בחוזה שלו. אין כזה דבר לא משחררים אותי לקבוצה שבא לי, גולדהאר שם עליך 800 אלף יורו זה פשוט חוצפה.

הבחור קצת חיי בסרט, כדאי שיתעורר על עצמו ולא יגרום לעצמו באמת נזק בלתי הפיך.

שיהיה ממורמר בשקט ושיפסיק להדליף ולאיים ושיזכור שלט מזמן הרוויח משכורת חייל (ג'ובניק) בבית"ר.

הוא לא מדליף, סביר שזה מי שמייצג אותו ובעלי אינטרס נוספים (כתבי חצר של יענקלה). שחקן שרוצה לשחק ורואה שהליגה מתחילה יכול להרגיש תסכול..זה לא כזה מסובך.

תסלח לי אבל זה די בולשיט

אסור להתראיין? לא ביקשתי שיעלה לדבר ברדיו ב 103. הוא יכול לפרסם הודעה בפייסבוק/טוויטר/אינסטגרם/וואטאבר ולומר שטוב לו כאן ושהפרסומים בנוגע אליו שגויים

יכול להיות שזה יהיה חרטא, אבל לפחות יראה שהוא עושה משהו. השתיקה שלו (לצורך העניין, בהנחה שאנחנו מפילים את זה על הסוכן או כתבים חיפאים ולא עליו) די רועמת לדעתי.

אני חושב כמוך.. סתם היה נראה לי משהו ששווה לחלוק, על ההסתברות שזה נכון..

הוא לא מדליף, סביר שזה מי שמייצג אותו ובעלי אינטרס נוספים (כתבי חצר של יענקלה). שחקן שרוצה לשחק ורואה שהליגה מתחילה יכול להרגיש תסכול..זה לא כזה מסובך.

אם זה לא הוא שכותב מכתבים ומאיים בבוררות, אז שיודיע שזה לא הוא

אי אפשר לאכול את העוגה ולשמור אותה שלמה, גם לפזר איומים למכבי וגם לשחק אותה ראש קטן.

אם זה לא הוא שכותב מכתבים ומאיים בבוררות, אז שיודיע שזה לא הוא

אי אפשר לאכול את העוגה ולשמור אותה שלמה, גם לפזר איומים למכבי וגם לשחק אותה ראש קטן.

אתה לא רואה קשר בין המכתב של רייכרט לשלו? או בין הפסיקה של אצילי לעניין? אתם מצפים ממנו שלא ישחק, לא יהיה בסגל לא יעבור קבוצה אבל שישאר רגוע ונינוח שהכל יסתדר?

הוא מתוסכל, זה טבעי בעיני. גורמים מסביבו שקשורים אליו באופן ישיר או עקיף מנסים לנצל את זה בדרכים לא חכמות במיוחד אבל די מקובלות בביצה שלנו. הוא לא המציא כלום. שורה תחתונה אני חושב שכדי לנו כקהל קצת להמתין עם הגידופים.

מדהים איך פתאום התקשורת שאתם לא מאמינים לה הפכה למקור אמין. חכו קצת עם הקללות.

סכם את התקופה והתרומה של השחקן שכל כך פיללת לראותו במכבי

סכם את התקופה והתרומה של השחקן שכל כך פיללת לראותו במכבי

סיכמתי כבר בעבר. לא שיחק יותר מדי, נפצע גם, כשכן שיחק היה לא רע בכלל, היו לו משחקים טובים (בני יהודה, בית"ר חוץ) והיו לו גם פחות טובים (כפר סבא חוץ, סכנין חוץ).

במצב הנוכחי של הקישור כנראה שאין לו מקום, מקווה שהקישור ייתן מספרים העונה, אני לא יודע אם נוסא, מדו וגולסה יעשו את זה, אזולאי כן כבש ובישל ואיים על השער במעט ששיחק.

חבל שהעונה שעברה שהייתה אמורה להיות עונת התאקלמות עברה לו בצורה לא חלקה. פספס את ההזדמנות להיות שחקן מוביל במכבי, אין הרבה הזדמנויות כאלה לשחקן במהלך קריירה.

בכל מקרה, בבית"ר הוא היה מעולה, ולא משנה מה תרשמו פה, זה לא ישנה את זה. אני מאמין שבקבוצה אחרת בליגה הוא יצליח בקלות.