Jump to content

שלומי אזולאי

antonio_margheriti2

Recommended Posts

כאן בשביל להישאר.

אחרי שגם אני בעצמי התעצבנתי על ההתנהלות שלו ושל הסוכן הנהדר שלו, ההצעה כנראה כבר לא על הפרק.

מכבי הייתה צריכה לסחוט את המיץ, ועם זה אני מסכים-אבל גם צריכה לדעת מתי הגיע המקסימום.

אני מקווה שיהיה אפשר להרוויח משהו ממנו(עסקת אצילי, מה שלא יקרה)-כי מקצועית קשה לראות שהוא ייתן תפוקה משמעותית, גם לאור העובדה שהמאמנים שעבדו איתו לא ממש נתנו לו קרדיט רחב.

חבל, מעצבן, כרגיל.

הא תורג'י לא הבנתי

אתמול שעליתי ציטוט של חיפה אמרת כתבי חצר

מקורביו אחרי שהעלו לכתבה זה מקור שלישי

אין לו קייס ללכת לבוררות

זה לא מקרה אצילי

הוא ילך לבית"ר בסוף

לא מבין למה אתם ישר יוצאים עליו. הוא לא רץ לתקשורת, זה הסוכנים שלו. הוא לא קיבל דקה מלבד גביע השוקו, לא סופרים אותו וגם לא שיחררו אותו כשהייתה הצעה. אמרו לו תחפש קבוצה, מצא ועדיין לא שיחררו(ובצדק. קבוצה שדורשת 2.2 מיליון יורו על זחקן פצוע שבשיאו נמכר ב1.8M דולר, צריך לסחוט לה את האמא של המיץ וטוב שכך) אבל אין עניין לקלל. הוא אחלה בחור ושחקן לא רע, לא מספיק טוב למכבי.

הא תורג'י לא הבנתי

אתמול שעליתי ציטוט של חיפה אמרת כתבי חצר

מקורביו אחרי שהעלו לכתבה זה מקור שלישי

אין לו קייס ללכת לבוררות

זה לא מקרה אצילי

הוא ילך לבית"ר בסוף

מה לא הבנת?

אמרתי למה אתה מאמין לזה שהוא הלך ואמר למקורביו?

שחיפה אמרו שאצילי כבייכול יתן להם עדיפות

אמרת שזה כתבי חצר

הבעיה של אזולאי שהוא רוצה רק לחיפה, הוא חושב אשכרה שמכבי תתפשר ותמכור אותו לחיפה, לשם הוא רוצה להגיע

כמו שרייכרט רצה להפועל

לא עושים מאמץ למצוא פתרון אחר

רואים גם לפי רמת האימונים והחשק שלו במשחק

אמרתי למה אתה מאמין לזה שהוא הלך ואמר למקורביו?

שחיפה אמרו שאצילי כבייכול יתן להם עדיפות

אמרת שזה כתבי חצר

הבעיה של אזולאי שהוא רוצה רק לחיפה, הוא חושב אשכרה שמכבי תתפשר ותמכור אותו לחיפה, לשם הוא רוצה להגיע

כמו שרייכרט רצה להפועל

לא עושים מאמץ למצוא פתרון אחר

רואים גם לפי רמת האימונים והחשק שלו במשחק

לא אמרתי שאני מאמין לזה שהלך למקורביו. אני כן מניח שהפרסום מגיע מהצד שלו.

אתה ציטטת כתב חיפאי שתמיד כותב אינטרסים חיפאיים.

אין פה מישהו שאני מגדיר אמין דתי קרוב משפחה עובד בנתבג או מבלה בשלוותא. אבל חבר שלו שאני מכיר אומר שהוא לא כזה סובל במכבי והכל זיוני שכל של כתבי חצר בחיפה. לשאלה למה הוא פשוט לא אומר את זה ענה שאסור לו להתראיין. לשאלה למה שיחק כמו זין רופס אמר שככה משחק שחקן שכל העונה לא בסגל ומוקפץ להרכב בשוקו..

זה בנאדם שאני בקושי מכיר אבל למי אכפת לשתף

התכוונתי שהוא לא עושה מאמץ למצוא פתרון אחר*

אם הוא חושב שהוא טוב מספיק למכבי(מה שלא )

שיבוא ויגיד אני נשאר ונלחם

אבל הוא לא מראה את זה, בוודאות שהוא רוצה חיפה עוד מהמחנה אימונים לא סתם מאז הוא לא קיבל דקה

למה שמכבי תשקיע על שחקן שלא רוצה לשחק כאן?

אין פה מישהו שאני מגדיר אמין דתי קרוב משפחה עובד בנתבג או מבלה בשלוותא. אבל חבר שלו שאני מכיר אומר שהוא לא כזה סובל במכבי והכל זיוני שכל של כתבי חצר בחיפה. לשאלה למה הוא פשוט לא אומר את זה ענה שאסור לו להתראיין. לשאלה למה שיחק כמו זין רופס אמר שככה משחק שחקן שכל העונה לא בסגל ומוקפץ להרכב בשוקו..

זה בנאדם שאני בקושי מכיר אבל למי אכפת לשתף

זה די ברור. לחיפה יש אינטרס מאוד ברור כאן. לא סתם אנחנו רואים משפט בסגנון של ״לא נחכה לאזולאי״ שלוש פעמים בשבוע.

לשחקן עצמו אין קייס. אני מאמין שהוא לא מטומטם.

אם הוא ילך לבוררות הוא באמת חתיכת אדיוט כי לפי תקדים אצילי אם ימצאו באמת הפרת חוזה (מה שלא ימצאו) אז יפסקו סעיף שחרור של 4 מיליון יורו לפי גובה השכר ומשך הזמן שנשאר לחוזה

שישב בשקט הוא והמקורבים שלו. רוצה להפעיל לחץ? תפעיל לחץ על חיפה להעלות את ההצעה למשהו קרוב לדרישה הממש לא מופרכת של מכבי (600 - 650 אלף יורו) ולא על מכבי. הרי בסוף ישחררו אותו, או לחיפה אם תגיע הצעה באמת שקשה לסרב לה או לקבוצה אחרת בהשאלה. בנתיים, שישב בשקט ויכבד את המועדון שממנו הוא מקבל משכורת. זה לא שהוא מנודה ומתאמן עם הנוער או משהו כזה.

על מה בדיוק בוררות ?

על זה שהוא מקבל המון כסף ולא מספק את הסחורה ?

אני מבין אותו שמקצועית הוא רוצה לעבור לחיפה, אני מבין אותם שהם לא רוצים לשלם עליו יותר מ 500 אלף

אבל שום בורר לא יקבע שמכבי צריכה לסבסד את ההפרש

רוצה לעבור בכל מחיר תשלים את ההפרש בעצמך.

לא מכבי צריכה לסבסד לך את המעבר

לצערי תקדים רייכארט ואצילי עוד יפגע בהרבה קבוצות פה.

לא ייתכן ששחקן שנקנה ב 750 אלף יורו ילך לברוררות ויקבל שחרור פחות מזה, שיטה מסוכנת שחייבים לשים לה סוף.

איך אתם לוקחים ברצינות את הכתבה הזו בוואלה כשהיא מתחילה בפסקה על גולסה ובא נאמר: "אייל גולסה,ששוב לא הרשים..." פה הפסקתי לקרוא

חחחח היה אחד הטובים אתמול