Jump to content

שלומי אזולאי

antonio_margheriti2

Recommended Posts

שיחק 90 דקות אתמול לא?

אז כנראה מיטרוביץ' יפתח בדרבי.

לצערי זה נראה שיוקאנוביץ' די סגור על הפייבוריטיים שלו, ואזולאי ומיכה לא ביניהם.

האמת שלישית הקישור הטובה ביותר של מכבי כיום:

אלברמן

ריקן אזולאי

לא פרץ (וואוו אלוהים נתן כמה משחקים טובים ביחס לגילו, אבל לא רואה מה שכולכם רואים, צר לי).

ולא מיטרוביץ.

גרזן ושני שחקים שגם יודעים לעשות הגנה, גם להניע כדור גם לאיים על השער.

חייב לשאול,

אתם באמת ככ התלהבתם ממנו בדקות שהוא הציג שאתם שולחים אותו להרכב ישר?

או שפשוט הוא הראה כמה דברים חיוביים וככ נמאס לכולם ממיטרוביץ' ש"כל דבר יהיה עדיף"

כי אני התרשמתי ממנו בצורה.. סבירה+

כמו מישו שיכול להיות רוטציה במכבי בכיף, אבל עוד לא ראיתי תדברים שאני מצפה משחקן הרכב באלופה.

חייב לשאול,

או שפשוט הוא הראה כמה דברים חיוביים וככ נמאס לכולם ממיטרוביץ' ש"כל דבר יהיה עדיף"

לטעמי, הדבר השני שאמרת.

כשמיטרוביץ' הוא החלופה היחידה אני מוכן בכיף לנסות עוד דברים.

למיטרוביץ' יש מסירה גאונית, אבל לאור הפריכות של מכבי הנוכחית צריך מישהו קצת יותר "נוכח" באמצע.

הרבה יותר מדי איבודים ובעיטות לא טובות (ואי אפשר לשכוח את הבעיטה נגד בית״ר). הוא מרענן ומראה פוטנציאל, אבל זה עדיין לא זה.

בכל מקרה, הייתי מריץ אותו בינתיים בליגה כדי שיקבל ביטחון ויראה למה שילמנו עליו כל כך הרבה.

הרבה יותר מדי איבודים

מה ראינו אותו מול בית"ר 10 דקות?

מה ראינו אותו אתמול? עם ילדים?

מיטרוביץ' קיבל המון צ'אנסים וזה לא זה מזמן

מגיע לאזולאי צ'אנס

תמיד יש את ינואר עוד חודשים לתקן בענין של מיטרוביץ' לפחות

חייב לשאול,

כי אני התרשמתי ממנו בצורה.. סבירה+

כמו מישו שיכול להיות רוטציה במכבי בכיף, אבל עוד לא ראיתי תדברים שאני מצפה משחקן הרכב באלופה.

לדעתך מיטרוביץ עדיף?

לא

פשוט כולם עושים ביד ויוצא להם אזולאי במקום זרע

ולדעתי הוא רק כזה.. סבבה. יש מצב שיהיה לא רע בכלל, ויש מצב שיהיה כזה שחקן ראוי בקושי..

תהיתי אם פספסתי משהו

או שהזעקה נובעת מהרתיעה ממיטרו

לא

פשוט כולם עושים ביד ויוצא להם אזולאי במקום זרע

ולדעתי הוא רק כזה.. סבבה. יש מצב שיהיה לא רע בכלל, ויש מצב שיהיה כזה שחקן ראוי בקושי..

תהיתי אם פספסתי משהו

או שהזעקה נובעת מהרתיעה ממיטרו

מעבר לזה שהוא טוב יותר ממיטרו, יש לו תכונות שאין לא למיטרו לא לדור ומאוד חסרות לנו. מאוד.

לדעתך מיטרוביץ עדיף?

כולנו מסתובבים וזורקים שמות כאלה ואחרים, אבל הבעיה היא שבתכלס, למכבי אין שום קשר 50/50, התקפי יותר או פחות, בפורמה. אפילו לא אחד. לא איגבור, לא מיטרוביץ', לא ריקן, לא פרץ, לא ורמוט וכנראה (אם כי מגיעה לו הזדמנות) שגם לא אזולאי.

בגדול, מכבי משחקת כבר שלוש וחצי שנים באותו פורמט במרכז המגרש - קשר אחורי דפנסיבי מובהק אחד (אלברמן, שחתום על המשבצת), ועד שני שחקנים קצת מלפניו, אחד מימין ואחד משמאל, שצריכים לעשות עבודה שחלקה הגנתי וחלקה התקפי. מי יותר ומי פחות. שני שחקנים בלבד הצליחו לעשות את התפקיד הזה באופן חיובי לאורך זמן - ראדי וזהבי. כל השאר, לרבות כאלה שהיו והלכו (אייבנדר, לוגסי, רייכרט) מתקשים מאוד למלא את התפקיד הזה בהצלחה. ספציפית, כמעט כל שחקני האמצע שלנו לוקים במשחק המסירות, וזו עיקר הבעיה של הקישור שלנו. מיטרוביץ' הוא הטוב מכולם בעניין הזה. לא בגלל הצ'יפים או מסירות העומק, פשוט בשל היכולת לקבל כדור משחקן אחד ולשחרר אותו מהר ומדוייק לשחקן אחר. למעט אולי אזולאי, שאנחנו לא יודעים עליו מספיק, מיטרוביץ' היחידי שלא תוקע את משחק ההתקפה של מכבי. בשום מקרה, זה לא מספיק.

במצב אידיאלי, מיטרוביץ' ואיגבור אינם חלק מהסגל יותר (ולטעמי גם ריקן לא באמת הוסיף יכולת התקפית לקבוצה), ויש פה שחקן זר שמסוגל לתת תפוקה אה-לה-ראדי-דה-גרסיה לאורך זמן. עד אז (כן מיטרוביץ', לא מיטרוביץ'), אנחנו די נהיה תקועים.

כולנו מסתובבים וזורקים שמות כאלה ואחרים, אבל הבעיה היא שבתכלס, למכבי אין שום קשר 50/50, התקפי יותר או פחות, בפורמה. אפילו לא אחד. לא איגבור, לא מיטרוביץ', לא ריקן, לא פרץ, לא ורמוט וכנראה (אם כי מגיעה לו הזדמנות) שגם לא אזולאי.

בגדול, מכבי משחקת כבר שלוש וחצי שנים באותו פורמט במרכז המגרש - קשר אחורי דפנסיבי מובהק אחד (אלברמן, שחתום על המשבצת), ועד שני שחקנים קצת מלפניו, אחד מימין ואחד משמאל שצריכים לעשות עבודה שחלקה הגנתי וחלקה התקפי. מי יותר ומי פחות. שני שחקנים בלבד הצליחו לעשות את התפקיד הזה באופן חיובי לאורך זמן - ראדי וזהבי. כל השאר, לרבות כאלה שהיו והלכו (אייבנדר, לוגסי, רייכרט) מתקשים מאוד להיות למלא את התפקיד הזה בהצלחה. ספציפית, כמעט כל שחקני האמצע שלנו לוקים במשחק המסירות, וזו עיקר הבעיה של הקישור שלנו. מיטרוביץ' הוא הטוב מכולם בעניין הזה. לא בגלל הצ'יפים או מסירות העומק, פשוט בשל היכולת לקבל כדור משחקן אחד ולשחרר אותו מהר ומדוייק לשחקן אחר. למעט אולי אזולאי, שאנחנו לא יודעים עליו מספיק, מיטרוביץ' היחידי שלא תוקע את משחק ההתקפה של מכבי. בשום מקרה, זה לא מספיק.

במצב אידיאלי, מיטרוביץ' ואיגבור אינם חלק מהסגל יותר (ולטעמי גם ריקן לא באמת הוסיף יכולת התקפית לקבוצה), ויש פה שחקן זר שמסוגל לתת תפוקה אה-לה-ראדי-דה-גרסיה לאורך זמן. עד אז (כן מיטרוביץ', לא מיטרוביץ'), אנחנו די נהיה תקועים.

צודק לגמריי !!

אך אם אתה משחק עם מיטרו תצפה לזה שאתה לא מרוויח כדורי גובה !.

לא מנצח בתאקלים!

ואני עוזב את זה שהוא מאבד באמצע משחק כדורים פשוטים!

בשכלול פר קשר לעמדה הזאת אזולאי יותר טוב!

בגדול, מכבי משחקת כבר שלוש וחצי שנים באותו פורמט במרכז המגרש - קשר אחורי דפנסיבי מובהק אחד (אלברמן, שחתום על המשבצת), ועד שני שחקנים קצת מלפניו, אחד מימין ואחד משמאל שצריכים לעשות עבודה שחלקה הגנתי וחלקה התקפי. מי יותר ומי פחות. שני שחקנים בלבד הצליחו לעשות את התפקיד הזה באופן חיובי לאורך זמן - ראדי וזהבי. כל השאר, לרבות כאלה שהיו והלכו (אייבנדר, לוגסי, רייכרט) מתקשים מאוד להיות למלא את התפקיד הזה בהצלחה. ספציפית, כמעט כל שחקני האמצע שלנו לוקים במשחק המסירות, וזו עיקר הבעיה של הקישור שלנו. מיטרוביץ' הוא הטוב מכולם בעניין הזה. לא בגלל הצ'יפים או מסירות העומק, פשוט בשל היכולת לקבל כדור משחקן אחד ולשחרר אותו מהר ומדוייק לשחקן אחר. למעט אולי אזולאי, שאנחנו לא יודעים עליו מספיק, מיטרוביץ' היחידי שלא תוקע את משחק ההתקפה של מכבי. בשום מקרה, זה לא מספיק.

יש לי תקווה שאזולאי יצליח למלא שם את המשבצת, נראה שיש לו תכונות מתאימות (בעיקר בעונה שעברה פחות במשחק וחצי שנתנו לו).

לגבי מיטרו, אתה צודק הוא מצליח לא לתקוע את משחק ההתקפה יש לו מסירה טובה, אבל הוא כל כך מוגבל, אין לו דריבל בסיסי, שום יכולת להשתחרר מלחץ, אוויר בהגנה, לא מאיים על השער שבאמת הייתי מכניס אותו רק במשחקים שהכל תקוע וצריך מישהו שיתן מסירות טובות מעבר להגנה.

אגב, ריקן יכול למלא את התפקיד לא רע, הענייין הוא שיוקאנוביץ לא מרבה להתשמש בו שם.

יש לי תקווה שאזולאי יצליח למלא שם את המשבצת, נראה שיש לו תכונות מתאימות (בעיקר בעונה שעברה פחות במשחק וחצי שנתנו לו).

לגבי מיטרו, אתה צודק הוא מצליח לא לתקוע את משחק ההתקפה יש לו מסירה טובה, אבל הוא כל כך מוגבל, אין לו דריבל בסיסי, שום יכולת להשתחרר מלחץ, אוויר בהגנה, לא מאיים על השער שבאמת הייתי מכניס אותו רק במשחקים שהכל תקוע וצריך מישהו שיתן מסירות טובות מעבר להגנה.

אגב, ריקן יכול למלא את התפקיד לא רע, הענייין הוא שיוקאנוביץ לא מרבה להתשמש בו שם.

ריקן עד עכשיו מאוד לא מדוייק. אני באמת חושב שלמעט אולי אזולאי, וזו שאלה פתוחה, מיטרוביץ' כרגע הוא הרע במיעוטו.