Jump to content

Fm2016

dadiT

Recommended Posts

37.5 דולר, לא באמת שווה.

לא מבין למה לקנות דרך סטים וכאלה. ב-G2A קונים קוד הורדה לסטים בהרבה פחות כסף, וזה בדיוק אותו דבר. אני קנית בבלאק פריידיי ב-32 דולר כולל תרומה לאיזו קרן שלהם שהם מוסיפים על הדרך.

אם מישהו רוצה לקנות את המנג'ר, אבל אף פעם לא קנה משהו דרך החנות של סטים, אז אני ממליץ בכל זאת לקנות דרך סטים ולא ממקום אחר

שנה שעברה היה לי את הקטע הזה, ואי אפשר לשחק במולטיפלייר אלא אם כן רכשת לפחות ב 5$ מהחנות שלהם, אז קניתי משם את CS.

אם לא השתמשת בסטים בעבר הטריק הוא לקנות את המנג'ר במחיר מוזל בחנות חיצונית, ומהסטים לקנות פשוט משהו ב-5$ באופן חד פעמי שיתפוס לעתיד (לא חסר כאלה, כל מיני משחקים ישנים, אולי אפילו גרסאות ישנות ממש של המנג'ר). זה עדיין זול יותר מהמחיר הרגיל, ופחות או יותר כמו המחיר עכשיו.

כרגע בגלל המבצע זה פחות רלוונטי, אבל באופן כללי.

אחרי שנפלתי אתמול לשעתיים מנג'ר בזמן לא טוב...
לא רואה למה לקנות את החדש

סיימתי עונה אחת עם מכבי לראשונה,
לא כזה כיף
בליגה לא כוחות (וגם לא ככ מציאותי, הסיכוי שהיינו מביאים את פאבון ובנטנקור הוא 0)
ובאירופה לא כוחות בקטע הרע כי הגבלת הזרים

שיתוף מלא של ספריית המשחקים בסטים

http://store.steampowered.com/promotion/familysharing

כמובן שלא חייבים רק עם משפחה. משתף את הספרייה יחד עם עוד שני חברים, יוצא שיש לי ספריית משחקים עצומה בסטים.

זה לא באמת כזה רלוונטי, כי אתם לא יכולים לשחק שניכם במקביל, לא?

לא, אבל אני גם ככה לא יכול לשחק במהלך היום... רק בלילה.

אם זה משחק סינגל אין בזה שום בעיה.

עכשיו שאתם סגורים(?) על זה, אפשר הסבר על הקטע של השיתוף? והאם זה פועל למנג'ר?

נניח ואנחנו 2 שמשחקים רגיל, לא אונליין נגד אחרים

עכשיו שאתם סגורים(?) על זה, אפשר הסבר על הקטע של השיתוף? והאם זה פועל למנג'ר?

נניח ואנחנו 2 שמשחקים רגיל, לא אונליין נגד אחרים

כמעט כל משחק שמופעל דרך סטים (יש כמה חריגים, לא יודע להגיד לך מיהם) אפשר לשתף דרך הפאמילי שיירינג.

אפשר לשחק, אבל לא במקביל. אם תרצה לשחק במשחק מהספרייה של השותף תצטרך להיות אונליין ושרק אתה תשחק בו. כשהוא ינסה להפעיל את המשחק בזמן שהוא פתוח אצלך תופיע הודעת שגיאה. לדעתי זה עובד על המנג'ר, לא ניסיתי.

אבל בעיקרון, אמיר צודק, זה משחק שפחות מתאים לשיתוף כי הוא פתוח המון שעות ואפשר לשחק בו כל הזמן בניגוד למשחקי סינגל אחרים (נניח משחק כמו קול אוף דיוטי). אז אם שני השותפים משחקים במנג'ר המון שעות זה פחות מתאים... למשחקים שמשחקים פעם אחת וזונחים זה פתרון שחוסך ים כסף.

אם שני אנשים מתחברים לאותו חשבון סטים, אחד במצב אונליין ואחד במצב אופליין, שניהם יכולים לשחק בסינגל מוד במקביל (והאונליין מן הסתם גם באונליין)