Jump to content

Fm2016

dadiT

Recommended Posts

יש לך מתוך ה 13 האלה מאמנים בינוניים יחסית? הרי בת'כלס מספיק לך איזה 8 מאמנים ברמה ממש גבוהה בערך (פלוס מינוס, לא זוכר בדיוק) כדי לעבוד באופן ספציפי על כל דבר

עם מאמנים אחרים אתה יכול לעשות שיעבדו על כל סוגי האימון ובכך יפחיתו את העומס בתחומים השונים.

אין צורך גם לשים אימונים על low, הרמה הרגילה מספיקה בהחלט כדי לא ליצור עומס.

מה זה בינוניים? יש להם לפחות 15 בכל פרמטר שחשוב למה שהם עובדים עליו.

בהתחלה זה באמת הראה לי קל/בינוני רק בזמן האחרון זה השתנה לקשה/קשה מאד..מוזר

מה זה בינוניים? יש להם לפחות 15 בכל פרמטר שחשוב למה שהם עובדים עליו.

בהתחלה זה באמת הראה לי קל/בינוני רק בזמן האחרון זה השתנה לקשה/קשה מאד..מוזר

המאמנים שיש להם הכי הרבה כוכבים בתחום אימון מסויים - שים אותם שם שיעבדו רק עליו

אחרי שאתה מסיים למלא את זה ובכל תחומי האימון יש לך הרבה כוכבים, עם שאר המאמנים שיש להם פחות כוכבים תגיד להם לעבוד על מספר דברים בו זמנית, ובכך להוריד מהעומס.

גם אם יש לך מאמן של 4 כוכבים בהגנה, ויש לך מאמן אחר שיש לו 5 כוכבים בהגנה - תן למאמן עם ה 4 כוכבים לעבוד על התקפה, בעיטות, שליטה בכדור, הגנה, טקטיקה...

המאמנים שיש להם הכי הרבה כוכבים בתחום אימון מסויים - שים אותם שם שיעבדו רק עליו

אחרי שאתה מסיים למלא את זה ובכל תחומי האימון יש לך הרבה כוכבים, עם שאר המאמנים שיש להם פחות כוכבים תגיד להם לעבוד על מספר דברים בו זמנית, ובכך להוריד מהעומס.

גם אם יש לך מאמן של 4 כוכבים בהגנה, ויש לך מאמן אחר שיש לו 5 כוכבים בהגנה - תן למאמן עם ה 4 כוכבים לעבוד על התקפה, בעיטות, שליטה בכדור, הגנה, טקטיקה...

כל פעם שאני קורא כאן הודעות אני מבין עד כמה אני לא יודע לשחק מנג'ר. כל מיני דברים שאני לא מכיר ואין לי מושג ששולטים בהם ואיך.

העומס על המאמנים השתנה בגלל מספר השחקנים שגדל.

תשחרר כמה מיותרים או שתעביר למילואים/נוער שחקנים שאתה לא משתמש בהם.

האמת שהוא אפילו קטן מעונות שעברות..יש לי רק מחליף אחד בעמדת הבלם, ועוד מחליף אחד על כל עמדה, 2 בקישור ההתקפי..אבל נגיע הבית נבדוק את הדברים שאמרתם פה

• 2 weeks later...

Ij2DQgm.jpg

עונה שנייה עם אינטר, הצלחתי להעפיל מהבית בליגת האלופות עם ניצחון אחד בודד, שגם הוא הגיע במחזור האחרון.

מישהו העפיל פעם עם מאזן יותר גרוע?

Ij2DQgm.jpg

עונה שנייה עם אינטר, הצלחתי להעפיל מהבית בליגת האלופות עם ניצחון אחד בודד, שגם הוא הגיע במחזור האחרון.

אולי מישהי מהבית שלנו באירופית...

Ij2DQgm.jpg

היה לפני שנתיים שלוש את זניט כמדומני שעלתה שלב עם פחות נקודות ממה שיש לך פה......

אני שיחקתי עם מילאן ויונייטד במוד הזה

כמה עונות עם מילאן? לא היה קל\משעמם?

אני לא יודע מי לבחור. התאכזבתי שאין את סוזה. גם את ארבלדזה אין (זה באמת מוזר).

ברצלונה עמוסה כשרון בצורה מוגזמת לגמרי (יש לך את כל האגדיים מינוס יוהאן ואז בנוער גם את מסי, צ'אבי, ומי לא), למרות שגם ריאל וולנסיה, וקיקו ואצ'בריה וכל המרגשים הלאו.

האיטלקית מדהימה, השקיעו שם המון, אבל עם יובה שיחקתי חצי עונה בפיפא 98 לפני כמה חודשים.

שקלתי באיירן עם מולר רומינגה מתאום אלבר, אבל חוץ מדורטמונד, לברקוזן, ועוד 2-3 קבוצות, את כל שאר השחקנים אני לא מכיר.

בת'כלס אני רוצה קבוצה בינונית גם עם אגדות אבל לא מושלמת, עם גרושים לרכוש את לארסון, רברוב, קנצ'לסקיס וכאלה.

הפתרון שהגעתי אליו - הורדתי והתקנתי מנג'ר 01-02 האגדי ועכשיו מתלבט שוב.

לא החזקתי מעבר לחצי עונה עם כל קבוצה, גם סתם עשיתי שטויות שקניתי את כל הכוכבים של היום שהם צעירים במשחק במחירים זולים אז די הרסתי את זה כי הייתה לי קבוצה מוגזמת מדי... חחח

אני חושב שכדאי לשחק במוד הזה עם נבחרות, ככה יש לך את כל הכישרון הקיים, התחרות עדיין גבוהה מול שאר הנבחרות בעולם, וזה ירוץ לך מהר.

שים לב גם שמבחינת גילאים - זה לפי העשור שבו נולד השחקן. כלומר, שחקנים שנולדו בשנות ה 20 - במשחק הם נולדו ב 92 אם אני לא טועה, שחקנים שנולדו בשנות ה 40 - במשחק הם נולדו ב 94, שחקנים שנולדו בשנות ה 90 - במשחק הם נולדו ב 99...

ככה יוצא מצב שבתחילת המשחק הכוכבים הכי גדולים הם האגדות מפעם, בעיקר אורוגוואי, בנפיקה, הונגריה וכו', כי השחקנים שם יותר בשלים מאלה שאנחנו מכירים ששיחקו בשנות ה 80 וה 90.

• 1 month later...

טוב, רגע לפני שאני מזמין במבצע כריסמס - למישהו יש לינק להורדה, רצוי בטורנט למשחק המלא (למרות שזה בתכלס מניח שאוכל להשיג גם לבד), ויותר קריטי שיהיה קראק שעובד?

הבנתי שלא חידשו יותר מדי אבל רוצה לנסות להריץ איזו עונה מהירה בסופ"ש לפני שמחליט אם שווה לי לשלם לזה ולהתמסר לזה (ולשרוף לילות באונליין עם כריס ותורג'י במקום לעבוד).