Jump to content

Fm2016

dadiT

Recommended Posts

באמת? דווקא לפי כל הטריילרים והסרטונים שעשו לקראת המשחק לא התלהבתי בכלל.. מה לדעתך עושה אותו להכי טוב בסדרה?

שהוא מכור

באמת? דווקא לפי כל הטריילרים והסרטונים שעשו לקראת המשחק לא התלהבתי בכלל.. מה לדעתך עושה אותו להכי טוב בסדרה?

זה תלוי בציפיות שלך. הטריילר משקף, אם חיפשת שינויים דרסטיים אז לא תמצא כאלה. אבל אם אהבת את המשחקים הקודמים בסדרה אז אני חושב שתאהב את הנוכחי.

מנוע המשחק השתפר. זה משהו שהם מבטיחים כל שנה אבל הפעם הוא באמת מרגיש לי טוב יותר.

אהבתי גם כל מיני סטטיסטיקות ומסכים חדשים שהוסיפו, באופן כללי המידע יותר נגיש ונעים לעין.

אתה מפסיד שלומי

משחק באמת טוב השנה. מרגישים בהבדל במנוע והשינויים המיינוריים באמת נחמדים.

אני יודע, אבל מתחיל לימודים.

לא אפול למשאבת הזמן הזו.

סידרו את הבאג עם הציונים המוגזמים למגנים? שנה שלמה לא סידרו את זה!!!

ועדיין, לא קונה.

לא אמיר, אתה לא תצליח לשכנע אותי.

חחח מת על הודעות כאלה.

אני בעונה שישית(בהתקדמות מתמדת עם הקבוצה, כרגע כרונינגן עקפה את פ.ס.וו והפכה לקבוצה הבכירה של הולנד), עם 13 מאמנים והתחיל לאחרונה לכתוב לי שהעומס על המאמנים קשה/קשה מאד בכל מיני תחומים, למה פתאום זה קורה? חשוב לציין שלמעט תחילת עונה במהלך העונה אני על low באימונים, ולצערי ההנהלה לא מסכימה לי להביא עוד מאמנים

חחח מת על הודעות כאלה.

עכשיו התחלתי שמירה עם מכבי במנג'ר 16 ללא העדכון חורף (פעם ראשונה עם מכבי)

עם תקציב של 300-600 אלף לרכש והעברות,

מיץ' אשכרה הסכים ספציפית להביא את כריסטיאן פאבון וזה עלה 5 מליון יורו

אין סיכוי במציאות שפאבון עובר למכבי

גם הבאתי את רודריגו בנטאנקור ב3.5 (כסף ממכירת חיסול כולל עדן באיזה 50 אלף כדי להפטר מהחוזה הדפוק והענק שלו), אין סיכוי שהוא מגיע למכבי בחיים עצמם.

לספורטינג ליסבון ולבנפיקה יש מלא כשרונות צעירים (וגם לפורטו)

וגם תחרות משולשת על התואר

סיימתי עם ספורטינג ליסבון 5 עונות.

עכשיו התחלתי עם מכבי, שמירה הבאה בטח אקח איזה פיורנטינה או קבוצה גרמנית מרגשת מהעבר כמו האנסה רוסטוק\פורטונה דיסלדורף וכאלה

למישהו יש רעיון לשמירה מעניינת וכיפית ב-16?
קצת נמאס לי מהשמירה עם מכבי (עונה 6)..
לא חשוב ליגה העיקר שיהיה כמה שיותר כיף

לספורטינג ליסבון ולבנפיקה יש מלא כשרונות צעירים (וגם לפורטו)

וגם תחרות משולשת על התואר

סיימתי עם ספורטינג ליסבון 5 עונות.

עכשיו התחלתי עם מכבי, שמירה הבאה בטח אקח איזה פיורנטינה או קבוצה גרמנית מרגשת מהעבר כמו האנסה רוסטוק\פורטונה דיסלדורף וכאלה

בנפיקה נשמע מעניין, אני אנסה. תודה :)

בנפיקה נשמע מעניין, אני אנסה. תודה :)

לא ממליץ על בנפיקה, מהר מאד תדרוס את הליגה לא כיף. לכן לא שיחקתי מעולם עם מכבי למשל, או בכלל עם קבוצה גדולה..ממליץ לך למשל את לסטר באנגליה, ססואלו באיטליה..

קבוצות עם הרבה כשרון

בפורטוגל שיחקתי עם אקדמיקה, אחת השמירוץ הכיפיות שהיו לי..ליגה מהנה עם כשרונות

עשיתי שמירה עם פורטו בFM16, היה כיף ומאתגר בתחילת העונה הראשונה עד האמצע בערך, מפה לשם בסוף עונה שנייה לקחתי את כל התארים שהיה אפשר לקחת (אליפות, גביע המדינה, אלופות וכו')

לא ממליץ על בנפיקה, מהר מאד תדרוס את הליגה לא כיף. לכן לא שיחקתי מעולם עם מכבי למשל, או בכלל עם קבוצה גדולה..ממליץ לך למשל את לסטר באנגליה, ססואלו באיטליה..

קבוצות עם הרבה כשרון

בפורטוגל שיחקתי עם אקדמיקה, אחת השמירוץ הכיפיות שהיו לי..ליגה מהנה עם כשרונות

צודק... הגעתי לאמצע נובמבר בשמירה שלי עם בנפיקה, רק ניצחונות ואני בהפרש 8 מפורטו שבמקום שני... לא כזה כיף..

אני אנסה את לסטר :)

אני בעונה שישית(בהתקדמות מתמדת עם הקבוצה, כרגע כרונינגן עקפה את פ.ס.וו והפכה לקבוצה הבכירה של הולנד), עם 13 מאמנים והתחיל לאחרונה לכתוב לי שהעומס על המאמנים קשה/קשה מאד בכל מיני תחומים, למה פתאום זה קורה? חשוב לציין שלמעט תחילת עונה במהלך העונה אני על low באימונים, ולצערי ההנהלה לא מסכימה לי להביא עוד מאמנים

יש לך מתוך ה 13 האלה מאמנים בינוניים יחסית? הרי בת'כלס מספיק לך איזה 8 מאמנים ברמה ממש גבוהה בערך (פלוס מינוס, לא זוכר בדיוק) כדי לעבוד באופן ספציפי על כל דבר

עם מאמנים אחרים אתה יכול לעשות שיעבדו על כל סוגי האימון ובכך יפחיתו את העומס בתחומים השונים.

אין צורך גם לשים אימונים על low, הרמה הרגילה מספיקה בהחלט כדי לא ליצור עומס.