Jump to content

Fm2016

dadiT

Recommended Posts

נראה שתהיה חגיגה העונה עם הדירוגים של פיליפנקה וסקריונה...

נו, יצרו איתך קשר קבוצות בליגה מאז? ;)

:)

החלטתי שהשנה אני לא קונה את המשחק לראשונה מזה כמה שנים.

אינף איז אינף.

זו הדרך היחידה שבה אני לא אתמכר למנג'ר.

נותן לך שבועיים אחרי שהמשחק יוצא.

לא, אתה לא תגרור אותי לשם!

מתחיל תואר ראשון, אני מתחנן בפניך, אל תפיל אותי.

אני זוכר את עצמי בשנה א׳, שרדתי סמסטר ואז דווקא בתקופת מבחנים נפלתי

שאלה - מה ההבדל בין מאמן כוכב אחד עם 18 בהתקפה למשל, לבין מאמן 3 כוכבים עם 14 בהתקפה? מי עדיף ולמה, איך הכוכבים באים לידי ביטוי כאן?

שאלה - מה ההבדל בין מאמן כוכב אחד עם 18 בהתקפה למשל, לבין מאמן 3 כוכבים עם 14 בהתקפה? מי עדיף ולמה, איך הכוכבים באים לידי ביטוי כאן?

יש מספר פרמטרים שמשפיעים על רמת האימון, נתונים מנטליים וטכניים

במנטל יש נחישות, משמעת ומוטיבציה

בטכני יש שילובים. אימון התקפה למשל מצריך התקפה + טקטיקה, הגנה מצריך הגנה + טקטיקה, בעיטות זה התקפה + טכניקה אני חושב וכו'

גם לשוערים יש נתון נוסף מלבד אימון שוערים, אחד לכל סוג אימון לשוערים.

מי שמחפש רעיון לשמירה חדשה עד ליציאת המנג'ר הבא, יש דאטהבייס שהורדתי לא מזמן ששמו בו שחקני עבר גדולים בכל הקבוצות שבהן הם כיכבו/החלו את הקריירה

ראיתי בעבר הרבה דברים כאלה, אבל זה ממש מושקע וכולל המון שחקנים מכל העולם בכל הליגות בערך

https://community.sigames.com/topic/371662-fm2016-return-of-the-football-legends-by-david/

מהנה מאוד.

יש מספר פרמטרים שמשפיעים על רמת האימון, נתונים מנטליים וטכניים

במנטל יש נחישות, משמעת ומוטיבציה

בטכני יש שילובים. אימון התקפה למשל מצריך התקפה + טקטיקה, הגנה מצריך הגנה + טקטיקה, בעיטות זה התקפה + טכניקה אני חושב וכו'

גם לשוערים יש נתון נוסף מלבד אימון שוערים, אחד לכל סוג אימון לשוערים.

ברור שזה ככה, אבל השאלה שלי אם למשל אחד שהוא חצי כוכב עם תעודת אימון נמוכה שהתחום החזק שלו זה בעיטות(פול סקולס למשל) והוא 18 בהתקפה ו16 בטכניקה, יהיה פחות טוב ממאמן בעל תעודת אימון הגבוהה ביותר עם 14 בהתקפה ו14 בטכניקה?

תמיד זה התלבטות אצלי, עד עכשיו הבאתי מאמנים מצוינים אבל עם rep נמוך

מי שמחפש רעיון לשמירה חדשה עד ליציאת המנג'ר הבא, יש דאטהבייס שהורדתי לא מזמן ששמו בו שחקני עבר גדולים בכל הקבוצות שבהן הם כיכבו/החלו את הקריירה

ראיתי בעבר הרבה דברים כאלה, אבל זה ממש מושקע וכולל המון שחקנים מכל העולם בכל הליגות בערך

https://community.sigames.com/topic/371662-fm2016-return-of-the-football-legends-by-david/

מהנה מאוד.

גדול אתה, הורדתי לפני כמה ימים ולא הספקתי להתקין.

מה אתה מספר?

איך הולכות הקבוצות\ליגות? ז"א איזה קבוצות מקבלים? או שזה פשוט הקבוצה הנוכחית+שחקן עבר שכיכב שם?

מה לגבי ביצוע רכש?

גדול אתה, הורדתי לפני כמה ימים ולא הספקתי להתקין.

מה אתה מספר?

איך הולכות הקבוצות\ליגות? ז"א איזה קבוצות מקבלים? או שזה פשוט הקבוצה הנוכחית+שחקן עבר שכיכב שם?

מה לגבי ביצוע רכש?

פשוט תטען את זה ותעבור בעצמך על הסגלים של הקבוצות

הם עשו הכל חדש לגמרי. קח לדוגמה את מילאן למשל, כל הסגל מורכב משחקני עבר גדולים, החל מהשוער לורנצו בופון (קרוב משפחה של, שמתחיל בפארמה), מאלדיני (אבא ובן), בראזי, טאסוטי, רייקארד, חוליט, גאטוסו, ריברה, ואן באסטן ועוד ועוד

ככה זה עם כל הקבוצות, לפחות המוכרות מביניהן. בקבוצת הנוער אפשר למצוא שחקנים שמשחקים היום בקבוצה.

האגדות נעים בגילים 18-22 בערך, והכוכבים היום שמתחילים בנוער בגילאי 15-17, כאשר החזירו אותם לקבוצה שבה הם גדלו. ככה למשל בשמירה שפתחתי עם מילאן, רומאניולי נמצא בנוער של רומא, פוגבה בלה האבר, וכמובן שכל השחקנים מדרום אמריקה בקבוצות שבהן גדלו.

רכש זה די בעייתי, כי אם תרצה לקנות כוכב מקבוצה אחרת זה יעלה לך עשרות מיליונים ואפילו יותר מ 100, ככה שזה די בלתי אפשרי בעיקרון. אתה כן יכול להביא שחקנים בהשאלה (שאלתי את זידאן מריאל), ואם בא לך להתחכם אז גם את הכוכבים של היום כשהם צעירים ועולים פחות.

ממליץ מאוד, זה מאוד מושקע. תמצא בכל קבוצה שתפתח סגל מלא באגדות עבר ששיחקו באותו מועדון. ראיתי שבחלק מהליגות גם עשו שינויים בקבוצות, למשל לידס נמצאת בפרמיירליג לדוגמה.

פשוט תטען את זה ותעבור בעצמך על הסגלים של הקבוצות

הם עשו הכל חדש לגמרי. קח לדוגמה את מילאן למשל, כל הסגל מורכב משחקני עבר גדולים, החל מהשוער לורנצו בופון (קרוב משפחה של, שמתחיל בפארמה), מאלדיני (אבא ובן), בראזי, טאסוטי, רייקארד, חוליט, גאטוסו, ריברה, ואן באסטן ועוד ועוד

ככה זה עם כל הקבוצות, לפחות המוכרות מביניהן. בקבוצת הנוער אפשר למצוא שחקנים שמשחקים היום בקבוצה.

האגדות נעים בגילים 18-22 בערך, והכוכבים היום שמתחילים בנוער בגילאי 15-17, כאשר החזירו אותם לקבוצה שבה הם גדלו. ככה למשל בשמירה שפתחתי עם מילאן, רומאניולי נמצא בנוער של רומא, פוגבה בלה האבר, וכמובן שכל השחקנים מדרום אמריקה בקבוצות שבהן גדלו.

רכש זה די בעייתי, כי אם תרצה לקנות כוכב מקבוצה אחרת זה יעלה לך עשרות מיליונים ואפילו יותר מ 100, ככה שזה די בלתי אפשרי בעיקרון. אתה כן יכול להביא שחקנים בהשאלה (שאלתי את זידאן מריאל), ואם בא לך להתחכם אז גם את הכוכבים של היום כשהם צעירים ועולים פחות.

ממליץ מאוד, זה מאוד מושקע. תמצא בכל קבוצה שתפתח סגל מלא באגדות עבר ששיחקו באותו מועדון. ראיתי שבחלק מהליגות גם עשו שינויים בקבוצות, למשל לידס נמצאת בפרמיירליג לדוגמה.

וואלה, אני חשבתי שרוב הקבוצות לא יצליחו למלא סגל שלם של כוכבי עבר

סימן שזה ממש מושקע

נשמע מטורף

וגדול הקטע על הכוכבים של היום שנמצאים במקומות מהם הגיעו, אני משער שאותם כן אפשר לקנות

הפרצופים ששמו עובד תקין?

• 2 weeks later...

לאיזה שינויים גדולים ציפיתם?

המשחק הוא סדרה, מן הסתם רוב הגרסאות משנה לשנה יהיו בעיקר שיפורים וליטושים של הבסיס הקיים, כשרק פעם בכמה שנים יש איזו פריצת דרך גדולה.

אני דווקא אהבתי הרבה מהדברים שהראו בסרטון, אחלה חידושים. מחכה שייצא כבר

המשחק הוא סדרה, מן הסתם רוב הגרסאות משנה לשנה יהיו בעיקר שיפורים וליטושים של הבסיס הקיים, כשרק פעם בכמה שנים יש איזו פריצת דרך גדולה.

שינויים שיגרמו לי לקנות את המשחק... כרגע זה פשוט 16 עם רשת חברתית

יש שם כל כך הרבה דברים בנאליים, זה מוגזם. לא צפיתי אמנם בסרטון שהוציאו, אבל קראתי את הכתבה ב FM IL על החידושים הכי מלהיבים, ואחד מהם הוא שאפשר לשחק בפנטזי גם באופן רגיל נגד המחשב ולא רק נגד חברים באינטרנט. ברצינות? זה משהו שהם היו צריכים לעשות כבר לפני 8 חודשים ע"י פאטץ' פשוט שיתן את האפשרות הזאת, יחד עם הרבה דברים אחרים.

זה גם נחמד לדבר על שיפור באינטיליגנציית המשחק של השחקנים (במיוחד בהגנה) אבל זה פשוט ברור מאליו לאור כל הביקורות, ושוב, משהו שצריך להיפתר גם תוך כדי השנה ע"י פאטץ' ולא לחכות שנה שלמה ואז לדרוש על זה 40 דולר.

כרגע זה נראה שפשוט מוציאים בכוונה מוצר לא מספיק טוב, על מנת לעבוד כדי להפוך אותו לטוב ושלם יותר בשנה הבאה, במחיר מלא נוסף.

זה עניין שנכון לא רק לגבי המנג'ר, אלא לכמעט כל "סדרה" כזאת שקיימת שיוצאת כל שנה מחדש.

עונת 2019/2020 - סוף עידן בספורטינג ליסבון.

אחרי 4 עונות, 4 אליפויות ויותר מטרבל מקומי אחד, המטרה הייתה סוף סוף לזכות בצ'מפיונס (+כל התארים המקומיים).

רכש

מכרתי מלא שחקנים מרכזיים (+אודגורד שעזב בהעברה חופשית לצערי) כדי שיהיה לי כסף לרכש.

JtLHgtu.png

הבאתי את פול לאבילה פוגבה לאמצע, מרסיאל לרוטציה לחוד עם וונדרקיד מעונה קודמת שעדיין לא המריא, דימארקו מגן שמאלי מצוין וצעיר מאינטר, ועוד פוטנציאלים (הישראלי ממכבי עם נתונים מפחידים).

c37lUcm.png

תארים

פוגבה נפצע ל-4 חודשים באמצע העונה :(

- סופרקאפ - זכיתי

- גביע הליגה - זכיתי

- גביע פורטוגלי - זכיתי

- ליגה - זכיתי תוך כדי כמות כיבושים פסיכית

113 גולים ב-34 משחקים זה ממוצע של לא רחוק מ-3.5 למשחק.

wMFf884.png

- צ'מפיונס...!

יש פה אורחת של איזה יוקאנוביץ' אחד שהאריך חוזה עד 2022.

עליתי ראשון מבית שכלל את ארסנל, ולנסיה ואנדרלכט.

מכבי עלו מהבית שלהם שניים, שיחקו מול פסז', פורטו ובילבאו.

נקמתי בזניט, פירקתי את יונייטד בבית והפסדתי מצחיק בחוץ, התעללתי בדורטמונד ורק ריאל נשארה ביני לבין הגביע.

הסיום הכי טראגי שיש. פנדל מטומטם של לוקאס על חאמס כשההתקפה שלו כבר אבודה, בדקה ה-118 של הארכה במצב 0-0 - הפסיד לי את התואר :(

omQoiDS.png

סגל בסיום העונה (מאי 2020), שווי, גיל וביצועים

קרם דה לה קרם...הדגשתי את המעניינים.

הרכב 4-2-3-1.

צהוב - חלוצים (complete forward)

ירוק - קיצוניים (inside forward/winger במצב support לרוב, פאבון שיחק גם חלוץ בכמה משחקים בודדים)

כחול - מגנים ובלמים (מגנים complete wing back במצב attack, בלמים ball playing)

וורוד - קשרים נטו (למאר/אנגלשטיין שיחקו קשר התקפי פליימייקר support מתחת לחלוץ)

pS1nJUr.png

השלב הבא

וואלה אין מצב שאני ממשיך את השמירה הזאת עכשיו.

שוקל מכבי, לא שיחקתי איתם ב-FM16. אולי ב-15 פרוץ או 14 שלא ידעתי כלום והפסקתי את השמירה מהר מאוד.