Jump to content

Fm2016

dadiT

Recommended Posts

כמעט כל משחק שמופעל דרך סטים (יש כמה חריגים, לא יודע להגיד לך מיהם) אפשר לשתף דרך הפאמילי שיירינג.

אפשר לשחק, אבל לא במקביל. אם תרצה לשחק במשחק מהספרייה של השותף תצטרך להיות אונליין ושרק אתה תשחק בו. כשהוא ינסה להפעיל את המשחק בזמן שהוא פתוח אצלך תופיע הודעת שגיאה. לדעתי זה עובד על המנג'ר, לא ניסיתי.

אבל בעיקרון, אמיר צודק, זה משחק שפחות מתאים לשיתוף כי הוא פתוח המון שעות ואפשר לשחק בו כל הזמן בניגוד למשחקי סינגל אחרים (נניח משחק כמו קול אוף דיוטי). אז אם שני השותפים משחקים במנג'ר המון שעות זה פחות מתאים... למשחקים שמשחקים פעם אחת וזונחים זה פתרון שחוסך ים כסף.

אם שני אנשים מתחברים לאותו חשבון סטים, אחד במצב אונליין ואחד במצב אופליין, שניהם יכולים לשחק בסינגל מוד במקביל (והאונליין מן הסתם גם באונליין)

לא משחק מול אנשים אחרים.

אני משחק שמירה על המחשב שלי עם נניח ברסה

אח שלי בעיר אחרת עם מחשב שלו משחק שמירה אחרת לגמרי עם אינטר

אי אפשר שזה יקרה בו-זמנית נגיד בהפסקת צהריים היום ב-13:00?

המשחק דורש חיבור אינטרנט שוטף\לטעינה? נשמע תמוה עד בזיוני

אני אף פעם לא ניסיתי את זה, אבל ההיגיון אומר שאפשר

המנג'ר עולה דרך סטים, אבל אתה יכול לשים את הסטים ב offline והשני ישים ב online, ואולי ככה יהיה אפשר.

איפה אני מוצא לזה תשובה ודאית

אני מעוניין להרוס לעצמי את הלימודים ולשכנע אח לקנות ביחד

אמממ... אני אולי אוכל לנסות עם משחקים אחרים. יקח לזה קצת זמן.

לא משחק מול אנשים אחרים.

אני משחק שמירה על המחשב שלי עם נניח ברסה

אח שלי בעיר אחרת עם מחשב שלו משחק שמירה אחרת לגמרי עם אינטר

אי אפשר שזה יקרה בו-זמנית נגיד בהפסקת צהריים היום ב-13:00?

המשחק דורש חיבור אינטרנט שוטף\לטעינה? נשמע תמוה עד בזיוני

אחי, זה בדיוק מה שרשמתי. שניכם משחקים בסינגל מוד. יש מצב שזה יעבוד גם אם שניכם תגדירו את הסטים על offline. אני יודע בוודאות שכשאחד מגדיר את הסטים כאונליין והשני אופליין זה עובד (כל אחד מהם משחק נגד המחשב בלבד, זה פשוט קשור למוד של הסטים).

• 1 month later...

זה גם נושא מנג'ר 2017?

כי התחלתי עכשיו שמירה עם שפילד וונסדיי. בדר"כ אני לא עושה, כל הקטע הזה של כתיבת סיפורים. אבל כל מי שראה סרט או סדרה על יורקשייר יודע שכל מקום שעושים עליו או סרט או סדרה הוא מקום קשה. לפחות בסרט או בסדרה.

כשהציגו אותי לא הבינו מה הולך פה, עד שנזכרתי בכל שיעור היסטוריה, בכל מערכת בחירות וכל ריאיון התחנפות של שחקן/מאמן חדש: את הישראלי הקטנטן מנתניה (שבסרט שייכתב על הבסיס הסיפור שלי תהיה כפר קטנטן בו אין לך עתיד) לא יבלבלו עם טקטיקות. פניתי ישר לדמגוגיה. הצגתי את המצב כמו שהוא: הדרום משתין עלינו. שנה אחר שנה. ובינתיים במקומות אחרים בצפון למדו את מה שביורקשייר לא למדו. את יורגן קלופ הושיבו מול ייצור שילמד אותו לדבר כמו ליברפולי מקומי והעלו את זה ליוטיוב. איך הגענו למצב שבו משפחות בלי תקציב לקלינאי תקשורת קוראות לזה "מבטא", ואילו אנחנו (גוף ראשון זה תמיד טוב), בעלי המבטא הכי יפה בבריטניה לפי כל סקר אפשרי, משנים את ה-U שלנו. גם ככה מבינים אותנו יופי. פיפא הכירה בשפילד כמקום לידת הכדורגל המודרני. איפה הגאווה שלנו? למה אנחנו מחתימים מאמנים מפורטוגל? כולם אהבו את האפי ואלי, כולם אוהבים את הארקטיק מאנקיז, הגיע הזמן להחזיר גם את וונסדיי למפה.

משחק הליגה הראשון הסתיים בניצחון ביתי 3-1 על וילה.

הפרקים הבאים יתווספו כשיהיה לי מספיק חומר שלא צוחק רק על השפה, כי כמה מזה כבר עובר בעברית, בחיאת?

• 4 weeks later...

תגידו רגע, מה אני פאקינג מפספס פה? כי זה משגע אותי...
שחקן בליגה הישראלית שנגמר לו החוזה בסוף העונה אי אפשר להחתים אותו כבר ב1.12? זה לא נותן לי אופציה כזאת, אז עשיתי הולידיי עד החלון העברות בשביל הקטע כדי לראות אם זה ישנה וגם בתחילת חלון העברות של ינואר הוא לא נותן לי להחתים שחקן עם סוף חוזה לסוף העונה הנוכחית. מה הקטע?

שחקן בליגה הישראלית שנגמר לו החוזה בסוף העונה אי אפשר להחתים אותו כבר ב1.12? זה לא נותן לי אופציה כזאת, אז עשיתי הולידיי עד החלון העברות בשביל הקטע כדי לראות אם זה ישנה וגם בתחילת חלון העברות של ינואר הוא לא נותן לי להחתים שחקן עם סוף חוזה לסוף העונה הנוכחית. מה הקטע?

@amn

בעיקרון זה בעקבות כל מיני חוקים שיש כאן בישראל, בנוגע להעברות של שחקנים מתחת לגיל 21 או 24 ועוד כל מיני פרטים טכניים כאלה

אמיר אמר שזה לא ממש עובד כמו שהוא רוצה.

בעיקרון בארץ אי אפשר להחתים כל שחקן שמסיים חוזה.

ענייני דמי השבחה ועבדות.

אני משחק ב2016 עם עדכון העברות ל2017, התחלתי עונה עם גנואה בסריה א.

מאתגר מאוד.
התחלתי עם מערך של 3 בלמים בדומה למציאות וזה ממש לא עבד. עברתי ל4-2-1-3 (2 קשרים אחוריים ו1 באמצע) בcounter, ו4-3-3 ששני הקשרים האחוריים עוברים לאמצע וcontrol.

נמכרו - השוער השני ב-5 והבלם די מאיו ב-10 ע"מ להגדיל את תקציב הרכש (ודי מאיו בן 28+). פנדה הושאל כדי לחסוך את המשכורת של ה1.4 שלו

רכש:
אסאגיו - פורטוגלי צעיר מספורטינג ליסבון, יכול לשחק מגן ימני ושמאלי, וינגר ימין ושמאל לעת הצורך, במקור ב3 בלמים שיחק אצלי קשר ימני
לינדלוף - שבדי צעיר מבנפיקה, משחק בלם, לעיתים מגן ימני
פרננדס - קשר אמצע ברזילאי צעיר עם נתונים ממש טובים (הכל ירוק 14-13). לדעתי מבוטאפוגו
לויצקי - קשר אמצע/אחורי צעיר ממאלמו
אדווין קארדונה - צריך להציג? וינגר קולומביאני צעיר ממונטריי המקסיקנית

מיקל דואלנד - ווינגר ילד פלא דני ממיטלנד

רובן סמדו - בלם\קשר אחורי פורטוגלי צעיר מספורטינג

נרכשו ויגיעו בהמשך: ריסטיץ' מיודענו שמשחק בכל עמדה בערך, ועוד קשר אחורי בריזלאי בן 17 ממש מרשים

הרכב/רוטציה קבועה:
שוער: פרין
הגנה: איצו, אורבן, מונוז, אסאגיו, לינדלוף, סמדו
קישור: מיגל ולוסו, ריגוני, לויצקי,פרננדס, רינקון (עבר ליובה מאוחר יחסית לעדכון)
התקפה: קארדונה, לקזאט, פאבולטי, דואלנד, ג'ובאני סימאונה

עריכה-שכחתי 2 שחקני רכש

נערך על ידי enrique

אז זה פשוט לא תקף לליגה הישראלית? איזה מוזר... זה מנג'ר ראשון שזה ככה נכון?

זה לא מוזר. זה די מציאותי.

אוקיי, אבל עכשיו מה שקורה זה שקבוצות מחול כן יכולות להציע לשחקן חוזה ואני לא אז אני מפסיד אותו. לא יכול להיות שזה ככה במציאות....

אוקיי, אבל עכשיו מה שקורה זה שקבוצות מחול כן יכולות להציע לשחקן חוזה ואני לא אז אני מפסיד אותו. לא יכול להיות שזה ככה במציאות....

זה כן.

עליך חלים חוקי ההתאחדות.

על קבוצות מחו״ל חלים חוקי אופא.

אולי אמיר נווה יפציע ויסביר ביותר פרטני.

בנוגע להעברות של שחקנים שמסיימים חוזה. זה מאוד תלוי-גיל.

יש שחקנים שאפשר (במציאות) להגיש עליהם הצעה חצי שנה לפני סיום החוזה (למשל, במציאות אפשר להגיש הצעה כיום על עומרי בן-הרוש או מאור בוזגלו. בארץ אתה נדרש להודיע לקבוצה של השחקן, אבל אני בוחר להתעלם מזה במנג'ר, אני גם די בטוח שאתה מקבל על זה הודעה בלאו הכי).

יש שחקנים שאי אפשר להגיש עליהם הצעה. למשל, אם נתעלם מהאופציה שיש למכבי על מתן חוזז, אז למרות שהוא מסיים חוזה, קבוצות בארץ לא יכולות להגיש עליו הצעה, בגלל הגיל שלו, ובגלל שהוא מעולם לא עזב (בהעברה קבועה) את מכבי (קבוצת האם שלו).. קבוצות מחו"ל כן יכולות להגיש לו הצעה.

אם תיזכר, בינואר האחרון דובר על כך שיש לסוכנים של אמיר עגייב אינטרס שהוא לא יחזור לארץ לפני הקיץ (בסוף כן חזר), כי הוא מחוייב היה לחזור לבני יהודה, וזאת למרות שהוא עבר לאומוניה ניקוסיה בהעברה חופשית אחרי שהחוזה שלו הסתיים. אם שחקן חוזר לארץ תוך פחות מ-10 חודשים מאז שעזב לראשונה את קבוצת האם שלו בהעברה חופשית ("בוסמן"), הוא מחוייב לחזור לקבוצת האם שלו.

במקרה כזה, אמיר עגייב, למרות שהוא כבר בן 25, עדיין משועבד לבני יהודה. אם קבוצה ישראלית רוצה להחתים אותו בקיץ הקרוב (נגיד שמסתיים לו החוזה), היא חייבת לנהל מו"מ מול בני יהודה. מקווה שאני לא מתבלבל (יש המון תנאים פה ואני לא זוכר את כולם מהראש), אבל מכיוון שהוא עבר את גיל 24, אם לא מגיעים להסכמה, כן יש אפשרות לפנות לועדה למעמד השחקן. העניין הוא שדמי ההשבחה על פניו מתחילים מכמעט 1.2 מיליון ש"ח, ומרבית הקבוצות בארץ לא מסוגלות לשלם את זה.

במשחק, זה עדיין לא עובד בצורה מושלמת, אבל אנחנו די קרובים לשקף את המציאות, לפחות בכל הנוגע להעברות מהארץ לחו"ל ובתוך הליגות המקצועניות בארץ (למעט העניין של שחקנים שכן אפשר לפנות אליהם חצי שנה לפני סיום החוזה). יש עוד עניינים שצריך להסדיר במקרה ששחקן עובר בין קבוצה מליגת העל/לאומית וקבוצה מהליגות הנמוכות, שם השיטה עובדת קצת אחרת.

בנוגע להעברות של שחקנים שמסיימים חוזה. זה מאוד תלוי-גיל.

יש שחקנים שאפשר (במציאות) להגיש עליהם הצעה חצי שנה לפני סיום החוזה (למשל, במציאות אפשר להגיש הצעה כיום על עומרי בן-הרוש או מאור בוזגלו. בארץ אתה נדרש להודיע לקבוצה של השחקן, אבל אני בוחר להתעלם מזה במנג'ר, אני גם די בטוח שאתה מקבל על זה הודעה בלאו הכי).

יש שחקנים שאי אפשר להגיש עליהם הצעה. למשל, אם נתעלם מהאופציה שיש למכבי על מתן חוזז, אז למרות שהוא מסיים חוזה, קבוצות בארץ לא יכולות להגיש עליו הצעה, בגלל הגיל שלו, ובגלל שהוא מעולם לא עזב (בהעברה קבועה) את מכבי (קבוצת האם שלו).. קבוצות מחו"ל כן יכולות להגיש לו הצעה.

אם תיזכר, בינואר האחרון דובר על כך שיש לסוכנים של אמיר עגייב אינטרס שהוא לא יחזור לארץ לפני הקיץ (בסוף כן חזר), כי הוא מחוייב היה לחזור לבני יהודה, וזאת למרות שהוא עבר לאומוניה ניקוסיה בהעברה חופשית אחרי שהחוזה שלו הסתיים. אם שחקן חוזר לארץ תוך פחות מ-10 חודשים מאז שעזב לראשונה את קבוצת האם שלו בהעברה חופשית ("בוסמן"), הוא מחוייב לחזור לקבוצת האם שלו.

במקרה כזה, אמיר עגייב, למרות שהוא כבר בן 25, עדיין משועבד לבני יהודה. אם קבוצה ישראלית רוצה להחתים אותו בקיץ הקרוב (נגיד שמסתיים לו החוזה), היא חייבת לנהל מו"מ מול בני יהודה. מקווה שאני לא מתבלבל (יש המון תנאים פה ואני לא זוכר את כולם מהראש), אבל מכיוון שהוא עבר את גיל 24, אם לא מגיעים להסכמה, כן יש אפשרות לפנות לועדה למעמד השחקן. העניין הוא שדמי ההשבחה על פניו מתחילים מכמעט 1.2 מיליון ש"ח, ומרבית הקבוצות בארץ לא מסוגלות לשלם את זה.

במשחק, זה עדיין לא עובד בצורה מושלמת, אבל אנחנו די קרובים לשקף את המציאות, לפחות בכל הנוגע להעברות מהארץ לחו"ל ובתוך הליגות המקצועניות בארץ (למעט העניין של שחקנים שכן אפשר לפנות אליהם חצי שנה לפני סיום החוזה). יש עוד עניינים שצריך להסדיר במקרה ששחקן עובר בין קבוצה מליגת העל/לאומית וקבוצה מהליגות הנמוכות, שם השיטה עובדת קצת אחרת.

קודם כל תודה על התשובה.

דבר שני, אז בעצם איך זה עובד במשחק? איך אני מגיע למצב שאני "פונה לועדה למעמד השחקן"? או שכרגע אני פשוט הולך להפסיד את כל השחקנים הישראלים לקבוצות מחול?

ובמקרה המקרה שאני מדבר עליו הוא מאור בוזגלו אז אם אתה אומר שאפשר במציאות לדבר איתו למה במשחק אי אפשר?

קודם כל תודה על התשובה.

דבר שני, אז בעצם איך זה עובד במשחק? איך אני מגיע למצב שאני "פונה לועדה למעמד השחקן"? או שכרגע אני פשוט הולך להפסיד את כל השחקנים הישראלים לקבוצות מחול?

ובמקרה המקרה שאני מדבר עליו הוא מאור בוזגלו אז אם אתה אומר שאפשר במציאות לדבר איתו למה במשחק אי אפשר?

אם השחקן כבר סיים את החוזה, אז אתה עדיין לא יכול (תלוי במקרה) להציע לו חוזה, אלא רק להגיש הצעה לקבוצה שלו. בהתאם למקרה, אם המו"מ נכשל, כלומר הקבוצה סירבה להצעה שלך, אז תקבל הודעה שנקבע מחיר על ידי הועדה למעמד השחקן.

לגבי בוזגלו - מבחינת ה"יכולות" של המשחק כרגע - אין לו אפשרות לבצע הפרדה בין שחקנים שלא עזבו מעולם את קבוצת האם שלהם לבין כאלו שכן עזבו. מכיוון שיש יותר תנאים לפיהם אי אפשר לפנות לשחקן 6 חודשים לפני סיום החוזה מאשר כאלו שכן אפשר, החלטנו להגביל כרגע באופן גורף, מאשר לאפשר. זה יותר קרוב למציאות מאשר המקרה ההפוך.

לצערי, זה לבחור בין "שתי רעות". אני מקווה שבמשחק הבא זה כבר יעבוד 100%. צריך לקחת בחשבון שזו סוגייה מורכבת וייחודית לישראל, ולקח זמן עד שהם הבינו את כל הנגזרות והמשמעויות של זה, ועד שהם הגיעו לסיטואציה שבה הם מבינים לגמרי, אז כבר היה מאוחר מדי כדי לקחת בחשבון דברים שהם "יקרים" מבחינת פיתוח כמו לקחת בחשבון את הסוגייה האם השחקן עדיין בקבוצת האם.

באופן כללי, אני לא זוכר מתי הם "סגרו" את התיקונים בנוגע לסוגייה הזו בפאטץ' שיצא ומה נכנס ומה לא (מקרה בוזגלו לא נפתר כמו שהסברתי), אבל אני ממליץ לפתוח שמירה עם הפאטץ' החדש בליגה הישראלית, כדי שהתיקונים יהיו הכי אפקטיביים.

עוד משהו שקרה הרגע, הרישום לליגה היה חייב להתבצע לפני סוף חלון העברות של ינואר ככה שהחתמתי שחקן ממש על סגירת החלון ואני לא יכול לרשום אותו לליגה... :\

עוד משהו שקרה הרגע, הרישום לליגה היה חייב להתבצע לפני סוף חלון העברות של ינואר ככה שהחתמתי שחקן ממש על סגירת החלון ואני לא יכול לרשום אותו לליגה... :\

ידוע.

לא זוכר אם טופל לפאטץ' שיצא שבוע שעבר.

קניתי לפני כמה ימים ואני לא מצליח להפעיל את המשחק. רשום לי:

"The Server is not reachable. Check your internet connection and click "Retry".In case the problem persists, click "Next" to open the support website in the default browser.

מה עושים? לא מצליח להבין איך פותרים את זה.

קניתי לפני כמה ימים ואני לא מצליח להפעיל את המשחק. רשום לי:

"The Server is not reachable. Check your internet connection and click "Retry".In case the problem persists, click "Next" to open the support website in the default browser.

מה עושים? לא מצליח להבין איך פותרים את זה.

מאיפה קנית? ישירות מ-Steam?

מאיפה קנית? ישירות מ-Steam?

כן

אבל עכשיו עובד. תודה בכל אופן

עם מי אתם אומרים לפתוח? באלי קבוצת צ'מפיונשיפ/ליג וואן כדי להנות מהמענקים.

• 2 weeks later...